Haljine
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Haljine

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Haljine

    Ideju sam dobila tako sto sam skontala da mi je jedna pala sa aufingera

    Da li nosite haljine ili ste vise kezual tip zene? Kakve haljine nosite? Sta volite na haljini?

    Sve haljine koje imam su uglavnom za islaske, znaci, nista speshl. Imam dve crne, jednu sa bezobraznim dekolteom i jednu letnju lila. Ako su u pitanju vencanja ili neke svecanije prilike, haljine uvek sijem. Tetka mi je krojacica i uvek izmisljam kojekakve kerefeke, ali za takve prilike, moja haljina mora da bude svecana. Trenutno nemam nijednu, obicno te haljine nosim samo jednom i pa ih posle sredim da budu majce koje nosim mnogo vise nego sto bih obukla haljinu. Obicno su to haljine sa otvorenim ledjima, to mi fetis. Volim kad su haljine u tamnijim bojama, kao sto su crna, teget, purpurna, rubin crvena ili tirkiz zelena.
    I inace, haljine su mi fetis, obozavam raskosne haljine iako verovatno nikad necu imati priliku da ih nosim.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Haljine

    Haljine nosim pretežno leti,i onda u retkim prilikama,i to dve tri.Njih stalno menjam,naravno nenosim ih stalno.najviše volim da nosim kožnu suknju,u stilu Koko ŠanelI uz nju naravno mogu da menjam bluzice kojih imam zaista mnogo.One su obično ležerne,i važno je da nemoraju da se peglaju,a tako isto i haljine koje nosim se nepeglaju.
    E to mi je onako sve od stvarčica koje čine ženu prepoznatljivom da je žensko
    .

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •