Broje li nam muškarci svaki zalogaj?
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Nisam jedna od onih žena koje se ustručavaju jesti pred muškim rodom. Dapače, kad idem na kavu, uvijek izvadim cijeli 'šećer arsenal' iz torbe jer kako je nekome kava bez cigarete koma, tako je meni kava bez čokolade za klinac.

    Dakle, jeste li ikada osjetile njegove poglede na sebi dok biste jele? Jeste li imale osjećaj da Vam broji svaki zalogaj?

    Sramite li se pokazati svoj pravi apetit u njegovoj prisutnosti te zbog toga naručujete samo salatu?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, jeste li ikada osjetile njegove poglede na sebi dok biste jele? Jeste li imale osjećaj da Vam broji svaki zalogaj?

    Sramite li se pokazati svoj pravi apetit u njegovoj prisutnosti te zbog toga naručujete samo salatu?
    Odgovor je ne, ne i ne.
    Zasto bi se ja pred nekim ko je moj, ustucavala pokazati svoj apetit, pred njim jela salate ili sta vec, a cim mi okrene ledja uletela u frizider?

    Narucujem sta mi se jede u tom momentu i koliko mi se jede.
    Ne ustrucavam se i ne glumim nesto sto nisam.
    To sam ja.
    Pa on neka odluci da li mu je lakse da me hrani ili ostavi

  3. #3

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    meni moji nisu brojali a ja sam gurman
    i volim da uzivam u hrani i volim da onaj ko sedi sa mnom za stolom takodje uziva u hrani
    dovoljno je da ne jedem halapljivo i u enormnim kolicinama
    valjda
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #4

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Nisam jedna od onih žena koje se ustručavaju jesti pred muškim rodom.
    Nisam od onih koji se ustručavaju da jedu. Ni pred kim.
    I uvek sam se pitala šta je u glavama onih žena koje kad izađu pojedu tri zalogaja i ne mogu više (koje foliranje, od hrane u količinama koje bi nahranilo nekog vrapca se ne stiže do one kilaže +5 ili više).
    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, jeste li ikada osjetile njegove poglede na sebi dok biste jele? Jeste li imale osjećaj da Vam broji svaki zalogaj?
    Pre bih rekla da su proveravali da li ću odustati i time njima omogućiti onaj zalogaj više. Ali u startu im dam na znanja da me je lakše oblačiti nego 'raniti, i da se džaba nadaju da ću im ubaciti u tanjir ili čašu ono što "stvarno ne mogu toliko pojesti/popiti".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    moji su mushkarci svi listom voleli da ja budem debela. tako su bili sigurni da neche imati problema s konkurencijom
    & underpaid......

  6. #6

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Ne pa to je glupost.
    Brojati nekome zalogaj to je opet ono kako smo mi muskarci ipak muskarci ,a one zene.I da je nasa poslednja i da sve mora biti kako mi kazemo.
    Ja mojoj dragoj nikad nisam to ni pomislio

  7. #7

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku

    Dakle, jeste li ikada osjetile njegove poglede na sebi dok biste jele? Jeste li imale osjećaj da Vam broji svaki zalogaj?
    Voljela bih da proba da mi ih broji. Ni ja ne brojim zalogaje nikome, pa ne volim ni da neko mene analizira dok jedem. Niti jedem kao svinja, niti trpam u sebe...ja uživam u svakom zalogaju, vjerovatno više uživam u zalogaju u tom momentu nego što uživam u nečijem društvu.

    Sramite li se pokazati svoj pravi apetit u njegovoj prisutnosti te zbog toga naručujete samo salatu?
    Nikada! Niti se uspijam, niti naručujem salatice, osim kada isključivo želim pileću ili tuna salatu...znala sam da jedem ogroomne hamburgere, chickene par sati poslije ponoći...u muškom društvu.
    Zašto nekome da se pravdam što ja volim da jedem? Pa muškarci više vole da žensko voli da jede, jer to automatski znači da će uvijek biti voljna i da spremi hranu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #8

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Jedna od mana "mog mushkarca" je sto voli da me - nahrani
    ....jbg. nisam na vreme ukapirala: jos onda kada smo se zabavljali, udvarao mi se tako sto bi me zvao kod sebe i pravio mi veceru ..... Za njega je spremanje hrane pravi ritual. Iz ovoga proizilazi da sam tada "prosla test"

    Nikome ne brojim zalogaje, niti ih meni neko broji.
    U periodima kada nisam pri apetitu, davi me i gnjavi da jedem... ma, uopste je naporan oko toga - to je ona druga krajnost.
    Poruku je izmenio Mish, 20.02.2015 u 00:29

  9. #9

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Kod nas je obrnut problem: najčešće koliko god da pojedem - jao pa nisam jela ništa, to je malo, pa tek sam počela, šta, to je sve, aj još jedan tanjir i tako te fore.

    Brojanje zalogaja shvatila bih samo u slučaju da imam ozbiljan problem s težinom i da se i dalje se prežderavam, na taj način gušeći svoje nezadovoljstvo. Kad jedemo omiljenu hranu pa nemamo meru, hajde i da prodje, ali kad neko neprestano preteruje, nije problem u broju zalogaja. To je samo posledica nekog dubljeg nezadovoljstva.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  10. #10

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Naravno da ne. Muškarci (uglavnom) vole žene koje imaju dobar apetit, jer uživanje u hrani ih navodi na pomisao da tako uživaju i u sexu.
    Zato često gledaju žene dok jedu, to im se dopada. I teško da će vam muškarac reći da ste debela/i, osim ako ne želi namerno da povredi osobu kojoj je to bolna tačka.
    Uglavnom, zdrav apetiti je preduslov za zdrav sexualni život. Tako oni misle.
    Valjda.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #11

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    Ne smeta mi kad žena jede mnoog, osim ako nema 100 kila. Dovoljan je jedan sa tri cifre, dvoje bi bilo previše
    Uglavnom sam nailazio na mršave žene koje mogu da sljušte hrane, makar koliko i ja, a jedna persona, svaki put kada je pozovem i pitam šta radiš, kaže : Jedem.
    Uvek se iznenadim, a opet ne može da se ugoji. Valjda je baksuz
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #12

    Odgovor: Broje li nam muškarci svaki zalogaj?

    ne brojim im svaki zalogaj mada je bilo slucajeva da je trenutna glad problem svetskih razmera . dali taj zdrav apetit ima veze sa sexom ne'am pojma , mada je simptomaticno da zene sa vecim apetitom bude sexualni apetit kod muskaraca .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Slične teme

  1. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  2. Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!
    Autor DanijElla u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 13:04
  3. Svaki pedeseti Budvanin - milioner?
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.04.2007, 14:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •