Avatar - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22

Tema: Avatar

  1. #16

    Odgovor: Avatar

    E.. Sad vidim da je zheshchi zajeb bio staviti starsicu u uvodni pos'.
    Ma jok bre, mogu da me vole il' mrze, nema sredine
    Kontam da je moj avatar posluzio kao primer zato sto sam do skoro bila zabica, i odjednom sam ga promenila u nesto sto je medju najprovokativnijim na forumu. Iskreno, stavljen je zbog carapa I znam da cu ostati zabica, sto je qL, ne bih volela da se to promeni.
    Nema ih koji balave na PP.. ali mi je yossa preko reputacije rekao da se ne slaze sa mojim misljenjem, ali da mu se avatar jako svidja.. Uglavnom samo zidich i poeni.

    Misljenja ce uvek biti podeljena, naravno. Kad sam imala zabu koja je rascerecena na krstu, dobijala sam i crvene, pa mi je bio i ostao medju omiljenima.

    Takodje ne volim kad osoba previse menja avatare. Taman se naviknes na jedan, osvane drugi. No, obicno po stilu mozes da prepoznas ko je i bez da pogledas nick.

    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Avatar

    Postoje teme u kojima pisemo na cega nas asociraju,ciji nam se svidjaju,ocenjujemo avatare.
    Mene zanima mozete li na osnovu avatar,potpisa da sklopite slagalicu sta se krije iz slicice.
    Neko stalno menja avatare,neko stalno ima isti avatar,neko koristi svoju sliku.....mnogo ljudi mnogo avatara.
    Da znaci nesto kad neko non-stop menja avatare?
    Radimo li to slucajno?
    Privlacimo paznju?
    Promenilo se raspolozenje pa menjamo avatar?
    Zbog cega radite,kako cenite i sta znate o ljudima kad nalepe samo slicicu?
    Da nas ta slicica sakriva ili otkriva?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #18

    Odgovor: Avatar

    Što se mene tiče, svi ste skriveni iza avatara. Mišljenje o forumašima kreiram isključivo na osnovu napisanog, ne trudim se preterano da proniknem u razloge zbog kojih je neko postavio baš taj potpis i avatar, a ne neki drugi. Verovatno da su potpis i avatar odraz nekog dela naše ličnosti, bilo da smo toga svesni ili ne, ali ja jednostavno ne pokušavam da to procenim. Te sličice mi samo olakšavaju da vas identifikujem u moru likova koji svakodnevno ostavljaju deo sebe na ovom forumu.

  4. #19

    Odgovor: Avatar

    Dopada mi se ova tema, sve cestitke pokretacu

    Cesto sam menjala avatare, ali ne da bih privukla paznju drugih forumasa.
    U pocetku moj imidz su bili sesiri, a verujte da u zivotu nisam stavila tu glupost na glavu! A zasto nikada ne nosim sesir - zato sto mi odvratno stoji. Mozda bih volela da nosim sesir koji bi mi stvarno lepo stajao.... zelja koju otkrivam u svojim avatarima.
    Zatim su sledili avatari sa mackama i psima. Veliki ljubitelj kucnih ljubimaca - otkrila sam vam to, jednostavno kroz svoje avatare.
    U poslednje vreme, profili zene, sa setnim izgledom... bas kako se i osecam u poslednje vreme....
    Uglavnom, da ne nabrajam, avatar otkriva jedan deo nase licnosti, mada nije iskljuceno da su neciji avatari suprotno od karaktera onoga koji ga postavlja!
    neunistiva zlojebaba!

  5. #20

    Odgovor: Avatar

    Svidja mi se
    Moji avatari otkrivaju da obozavam crvenu boju.
    Mene ta boja asocira na radost,na strast,na toplinu.....a to sam ja.
    A zasto cipele?
    Mnogo volim lepe cipele.

    Primetila sam da neki forumasi imaju stalno isti avatar meni to lici na zatvorenost,kao da ne zele sebe previse da eksponiraju.
    Opet pojedini svaki dan nova slicica....zelja za promenom?
    Mada primetila sam ima i smrknutih faca na avatarima a vazda su im takvi postovi.Nista im potaman.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #21

    Odgovor: Avatar

    Obracam paznju na izbor avatara.
    Nekako mi je to odraz lika koji se iza istog sakriva...ili prezentuje, kako god...
    Ne volim bas ceste promene. Zbunjuju me, jer cesto, vizuelno znam ko je pisao post...
    Kada mi je avatar nepoznat...zagledam se onda u nick...
    Ali, iskljucivo na osnovu avatara i potpisa da sklopim slagalicu, tj. lik i delo koji se "krije" iza...je prosto nemoguce (bar meni).
    Po meni avatar treba na neki nacin da oslika nick...ili ako je nick "neutralan" onda raspolozenje, neki afinitet....ali nije presudno ...

    p.s. moj trenutni...i ubuduce i za vJeki vjekov je...zahvaljujuci Glishavoj
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #22
    Sto se tice avatara tu se i ne trudim nesto posebno, svaki je kojekude bio bez veze, za
    ovaj sada sto posedujem je kriva lenjivica jer sam ga zaradio na temi ''istina ili izazov''

    Ovaj avatar sada ima veoma jako znachenje, predstavlja moju licnost i moje gledanje na svet.
    Evo i objashnjenja
    Posto sam imao jadan veoma tezak period pun depresije i ostalih gluposti, jednoga dana mi je palo na pamet da bi trebalo malo da se izdignem iz svega(bas kao orao), dobro pogledam stvari i razmislim o svakom sledecem potezu tako da meni i ljudima oko mene bude lepo i zanimljivo.
    Eto
    Poruku je izmenio starsica, 20.06.2010 u 14:43 Razlog: spojila poruke

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zasto bas taj avatar
    Autor Mind_reset u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 01:16
  2. Najlepši / najoriginalniji / najduhovitiji avatar i potpis
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 169
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 21:54
  3. Avatar
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 27.04.2010, 21:09
  4. Kako ubaciti sliku/avatar?
    Autor Emmily u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 09:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •