Avatar
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22

Tema: Avatar

  1. #1

    Avatar

    Gledam starsicin avatar ovijeh dana i pitam se..
    Da li ponekad formirate odnos ili misljenje o nekom na osnovu njegovog avatara?
    Da li postoje osobe za koje, kad mu vidite avatar, kazete 'plivaj dalje' ili ovog cu pomnije procitati? Postoje li avatari koji su vam toliko odvratni da ga samo skrolnete, ni nejteresuje vas sta taj ima da kaze?
    Da li ste primetili da dobijate vise reputacija koristeci odredjeni avatar ili nije imalo veze?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #2

    Odgovor: Avatar

    Volim vidjeti da se neko potrudio oko izbora avatara, da avatar nije tek tako stavio, da predstavlja neku sferu njegovog/njenog interesovanja. Bilo da je smiješan ili tužan, sexy ili dosadan...bitno je da je autentičan.

    Postoje neke osobe čije avatare i ne gledam, jer su mi bezlični, a trudim se da i postove tih osoba zaobiđem. Jednostavno ne plijene pažnjom.

    Ne volim često mijenjanje avatara, avatar obično vezujem uz osobu, i volim da tako ostane.
    To naravno nije u mojoj moći.

    Ne volim da osobe koje ne isijavaju sexualnošću stavljaju neke sexy avatare... to mi je smiješno.

    Ja volim da se koriste sve opcije koje jedan forum da....da se metne potpis, avić...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Avatar

    Avatar je tek jedna kockica u slagalici koju o nekome slazem. Nije presudan a ni najbitniji, ali moze da skrene paznju na osobu koja se iza njega skriva.
    Chini mi se, da vishe pomaze da razlikujem chlanove sa slicnim nikom (u onom periodu upoznavanja).

    Da, ima i onih koji me iritiraju...i gle chuda - obichno me nerviraju i postovi tog chlana, jednostavno: upotpuni tu loshu predstavu o njemu.
    ....ali zbog avatara ne bih dala ni negitivan, ni pozitivan reput..... niti verujem da sam ja od nekog dobila zbog njega.

  4. #4

    Odgovor: Avatar

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    Ne volim da osobe koje ne isijavaju sexualnošću stavljaju neke sexy avatare... to mi je smiješno.
    Ne volim ni ja, ali to itekako nije smesno...
    Jer ovo je pre svega net...a na netu mozemo biti u biti onakvi kakvi zapravo nismo...

    Ja razumem te osobe koje trpaju sexy avatare....jer, ipak, vecina stvara sliku o osobi na "konto" avatara...
    Mada ne jednom cula teorije (i to od muskiH clanova foruma) da sto sexticniJi avatar to je ta osoba u RL totalna suprotnost toga

    Tako da, drage dame sa sexy avatarima...u zabludi ste ako mislite da dovodite u...zabludu
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    Odgovor: Avatar

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim ni ja, ali to itekako nije smesno...
    Meni je smiješno, i šta ćemo sad?

    Postoje osobe kojima ti seHi avatari odlično stoje ...a nekima ...ma kakvu oni sliku imali o sebi, ne stoje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Avatar

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Da li ponekad formirate odnos ili misljenje o nekom na osnovu njegovog avatara?
    Desava se.
    Pogotovo novi clanovi koje dolaze, pa raspale po nekom hot avicu, ja ih zaobilazim koliko mogu.
    Nekako mi u podsvesti tinja misao da nema sta da kaze, ne znam zasto
    Postoje li avatari koji su vam toliko odvratni da ga samo skrolnete, ni nejteresuje vas sta taj ima da kaze?
    Postoje.
    Kad vidim stars sa onim celulitom i butkicama ja je ne citam

    Mislim da smo mi svi birali avice, nekako podsvesno, predstavljajuci sebe.
    Sto moze biti, ali ne mora da znaci



    Sad se setih, svog prvog avica na ovom forumu i odmah mi je lose

  7. #7

    Odgovor: Avatar

    U 6 postova, dva puta je pomenut samo moj avatar.. od svih forumasa.. treba li da se zapitam?

    Jedini avatar koji mi se toliko nije dopao da nisam mogla da citam je od clana Bloo, nijedan drugi. Ne stvaram neko misljenje o clanu na osnovu avatara, niti mislim da postavljamo avatare koji nas podsvesno oslikavaju. Jbt, imala sam zabu tri godine kao avatar, sto bi reklo, ja podsvesno zelim da sam zelena, ljigava i da me se ljudi plase? Mada, butkice bi mi bile dobre.. Gde sam stala..? Da, moje je misljenje da avatare biramo samo na osnovu onoga sto volimo, onoga sto nam se dopada, a ne onoga sto bismo podsvesno zeleli da nas prestavlja.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Avatar

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Postoje.
    Kad vidim stars sa onim celulitom i butkicama ja je ne citam
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    U 6 postova, dva puta je pomenut samo moj avatar.. od svih forumasa.. treba li da se zapitam?

    Sta se primas.
    Pa tema je i zapoceta kao uzor na tebe
    To je bila samo sala i ti to znas

  9. #9

    Odgovor: Avatar

    To nisi ti zabice na avataru

  10. #10

    Odgovor: Avatar

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    To nisi ti zabice na avataru
    Idi..

    Znam da je zajebancija Bella, imala sam i gore avatare pa sam ostajala ziva
    Inace, zaboravila sam da kazem, obicno ako ima neka faca na avataru, ja je projektujem na osobu. Npr. da nisam videla neke osobe sa foruma, iznenadila bih se da nisu crnci, glumci ili sa naocarima
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    Odgovor: Avatar

    Teška srca, moram da se složim sa Bellom da nas avatari ipak na neki način podsvesno predstavljaju, možda ne u smislu onoga što bismo želeli da budemo, ali sigurno da su naša maska koju smo svesno stavili znajući da je to prvo što će ljudi zapaziti kada (ako) nas primete na forumu.

    Sva tri moja avatara su nebo iznad moje kuće. Moje parče neba. Ja.

    Da ne preskočim Starsicu () - ne sviđa mi se njen avatar. Onaj sa žabom je bio cool.

    Ne volim kad ljudi često menjaju avatare (Mara i Zoe kao neprevaziđeni menjaČi). Zamislite, recimo, Josu bez tregera (i da ne liči na Rasela Krou-a )...
    Poruku je izmenio love hunter, 15.03.2010 u 22:19 Razlog: Bella picajZla, Bella picajZla...

  12. #12

    Odgovor: Avatar

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Teška srca, moram da se složim sa Bellom da nas avatari ipak na neki način podsvesno opredstavljaju
    Kolektore teska srca nisam mogla da ne primetim ovo slovo o

    I hvala ti sto priznajes, teska srca, ali priznajes da smo uspeli u necem da se slozimo

  13. #13

    Odgovor: Avatar

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim kad ljudi često menjaju avatare (Mara i Zoe kao neprevaziđeni menjaČi).
    Hoces da kazes da nas ne volis

    ...evo tebi za ljubav sam upravo promenila avatar
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #14

    Odgovor: Avatar

    E.. Sad vidim da je zheshchi zajeb bio staviti starsicu u uvodni pos'.
    Missim, okej je avatar ali ona je bila i ostala zabica za nas poznavaoce njenog minulog rada. Vise su me interesirale reakcije novajlija na takav avic.. Imal' ih koji balave na PP itd.. Jer 'teli mi to ili ne lako je se prepustiti projekcijama, snovidjenjima itakodalje..
    Secam se sebe kao pocetnika i secam se biterovog avica na kom Klint Istvud drzhi cigarilos medj' zhuti zubi..

    Ne kazem da padam u nesves ali bilo mi je ql da razgovaram sa nekim takim.
    Mislim i sad je ali sad mu znam psixu itosve..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #15

    Odgovor: Avatar

    E nemojte da mi dirate Zabicu.
    Ona bar ima sta da pokaze od 90% ovde devojaka.To je njen adut ona igra na tu kartu.
    Bolje i to nego stavljati neke gluposti od slika.Naravno moja slika nije glupost to je simbol nase zemlje i to se ne racuna

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto bas taj avatar
    Autor Mind_reset u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 01:16
  2. Najlepši / najoriginalniji / najduhovitiji avatar i potpis
    Autor Necromancer u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 169
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 21:54
  3. Avatar
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 27.04.2010, 21:09
  4. Kako ubaciti sliku/avatar?
    Autor Emmily u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 09:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •