Slađe posle svađe
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Slađe posle svađe

    Desilo se verovatno svima. Žestoka svađa, teške reči, i vaš njegovo veličanstvo Jorgan Planina. I prvi jutarnji zraci vas ne pozdravi posvađane.
    U tom seksu je možda više nabijenih emocija. Neizgovorenih, ali iskazanih izvinjenja. Nemušti bes u strasti, nemušto volim te u nežnosti, nemušto boliš me u ranjivosti.
    Ne mogu svaku svađu da jednostavno okončam ovim .
    Ali, one što mogu, ala voleeeem takooo.

    Da li vam je bolje posle svađe? Šta je to što ga čini boljim?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Slađe posle svađe

    ma to je, bre, zvaka za ludaka. mozze da bude zanimljivo jednom i nikad vishe. mora se biti emotivno nestabilan i potpuno nezreo da bi se u takvom izlivu emocija uzzivalo.

    svadja koja dovede to takvog sexa sigurno nije o watazzi sijalice u hodniku, nego je o sushtinskim razlikama i neslaganjima i ako takvih svadja ima od te priche nema nishta. bar ne kod mene.

    ali, kao shto biva, svedoci smo hronichnih i "srechnih" patoloshkih odnosa medju ljudima, koji se eto ponekad zavrshe i s devet milimetara.
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Slađe posle svađe

    predigre takve vrste ne konzumiram, jer poznajući sebe u tom stadijumu bijesa, ljutnje, a zaista mi dosta treba da dovedem sebe u situaciju da se ponašam neuravnoteženo i ne odgovaram za svoje postupe, zdravije i preporučljivije bi mu bilo da izađe i da mi se skloni iz vidokruga, no da me zajaše...
    Kad je seks bio problem?..evo, svako se jebe- ko koga stigne i đe stignu...
    meni je razgovor kao vrhunac komunikacije pravi raritet...ja hoću seks kojem prethodi razgovor, kvalitetan, iskren, poučan đe ću od želje , strasti, požude za njim da se sama skinem pred i kažem 'Zajmi me u raj', a ne tučnjava, psovanje, mršikanje, šutiranje i slične stvari koje su nekima popaljive i prave šator ispod posteljine, ili rampu ispod gaća, a meni zaista malo bolesne...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #4

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Da li vam je bolje posle svađe? Šta je to što ga čini boljim?
    pa ne mora da znachi da je bolje..ali da prija itekako,da seks posle svadje je zaista vrhunsko zapaljenje

  5. #5

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Naravno da jeste. Neki put pomislim da je svađa i nastala zbog pomirenja.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Mozda kad sam bila "mlada omladinka"....ali sada ne praktikujem takvo pomirenje.
    Moze, ako pre toga prvo verbalno rashcistimo razloge svadje (ne mora do sitnih crevca, ali se besa moram osloboditi).... onda moze da dodje do tog "pokajnickog sexa"... a i ne mora

    Pre ce biti, da su muskarci skloniji da "vade fleke" sexom...

  7. #7

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Nesto bas dumam...i ne secam se da je toga bilo...
    Prvo sto se s' mojim bivsim muzem nije ni moglo kao svet posvadjati
    Te svadje nisu bile zestoke....vise je bilo verbalno "nadmudrivanje" (sem jednom kada se zavrsila tucom).
    Tako da bi tu vise policija imala posla neg' da se sexamo nakon toga.

    A nije da ne bih volela da vidim kako izgleda to pomirenje. Ja onako besna...a on me doFati pa mi pocepa vesh...ja se (kao) opirem...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #8

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Sve zavisi kakva je svadja..
    Ako je nesto bezazleno i bezvezno i pre svega neozbiljno, onda je tako nesto zanimljivo i slatko..
    Ali ako je svadja ozbiljna i ako se na taj nacin samo problem gura pod tepih, onda tu nema leba, ma koliko trenutno to slatko bilo..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #9

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Ume da bude.

    Posvadjali smo se bogZ gluposti, to sad vec znamo ali jos "neskinuti" sa malopredjasnjeg adrenalina.. Pa poljubac umJesto izvini, pa uzvracajuci umJesto b'dalo, pa osh ti ja sad pokazem b'dalu.. Ode to tako i moze da budne malo drugacije..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #10

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Seks zbog kojeg ni meni ni njemu nije zao sto smo svadjalice.

  11. #11

    Odgovor: Slađe posle svađe

    e pa nebi da je ZLATNA.................
    Nikad se ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo

  12. #12

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Ja zapravo ne volim da se svadjam.Volim da kazem da mi se nesto ne svidja,da mi je tad bilo neprijatno.....ali patrner cesto ne zeli da shvati da neke stvari ne zelim da tolerisem pa izbije svadja.... i kako onda moze da mi bude do seksa?
    Meni je to nespojivo.
    Seks je neznost,mazenje,ljubav,a svadja je nezadovoljstvo,ljutnja....
    Meni posle svadje treba puno vremena da se ohladim i da me ljutnja prodje.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #13

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Uf

    Moje svadje su obicno napucane adrenalinom, ono, umem da vristim, skacem, sa toliko energije koliko u seks ne ulozim Bas poslednji put kad bejase svadja (znaci, davno), secam se, neka glupost banalna, nema osnova uopste, al' ja planula kao gladan srati. Vrtimo se u krug, a bas smo se nesto i vrteli oko kreveta, i u silnoj gunguli, ja sednem, on mi uhvati glavu i poljubi me.. ja ga odgurnem, jer sam besna.. on ponovo.. pa sad.. ne mogu ga vecno odgurivati
    Moze da bude dobro, izlupano emocijama nabijenim u svadji, sa jos lepsim krajem. Nije da praktikujem, al' se ni ne bunim. Kad se svadjam, onda se svadjam i ne volim da mi nesto prekiad tok misli
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Slađe posle svađe

    Ne svadjam se sa partnerima.
    Kad se posvadjamo, ako se posvadjamo, onda je gotovo..
    Nije mi sladje, zlopamtilo sam..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Slične teme

  1. Posle 3000-te
    Autor Kunic u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 23:51
  2. Pilula za ''dan posle''...???
    Autor joksi u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.06.2011, 20:41
  3. Pre i posle kupanja
    Autor ZOE u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.09.2010, 23:53
  4. Ljubav posle orgazma!
    Autor tipka u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 18.08.2010, 19:16
  5. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •