Kako da otkrijete da li vas partner vara...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    10 saveta kako da otkrijete da partner vara

    Žene su su oduvek lupale glavu time da li ih njihov voljeni vara, ali i pronalazile lukave načine da to utvrde. Danas na mnogim ženskim forumima, pripadnice lepšeg pola, iz solidarnosti, jedne drugima predlažu načine kako da otkriju prevaru, a neki su na nivou detektivskih. Evo najzanimljivijih saveta, koji vam mogu pomoći da dođete do istine, pod uslovom da mislite da je to način kako se čuva ljubav.

    1. - Moja poznanica je nedavno otkrila da je dečko vara tako što je primetila da mobilni telefon podešava na nečujno i da obavezno odlazi u drugu sobu dok telefonira. Jedno vreme ni u toalet nije odlazio bez telefona. Kada je pokušala da proveri njegove poruke i pozive, primetila je da su obavezno sve obrisane. A onda je čula za neku opciju na telefonu koja pamti izbrisane poruke i pozive, aktivirala je i uskoro je imala šta da vidi i pročita!
    Mirjana, 32




    2. - Zapisuj vreme kad je negde bio, imena osoba koje pominje, mesta na koja navodno odlazi i izgovore koje daje Partner koji često laže obično ni sam ne može sve da zapamti. Tako ćeš primetiti da menja priču ili dovodi u pitanje tvoje sećanje. A onda su beleške tu da ne pomisliš da ti počinješ da ludiš, kao što se meni desilo u jednom trenutku.
    Irena, 29



    3. - Prati telefonske pozive, beleži vreme slanja poruka i brojeve. Pokušaj da nabaviš potpuni listing njegovog telefonskog računa. Obrati pažnju na neuobičajenu količinu telefonskih poziva na određeni broj − proveri čiji je. Ne oslanjaj se na imena upisana u telefonski imenik, proveravaj brojeve, jer često se ispod imena prijatelja kriju brojevi ljubavnice.
    Sonja, 34



    4. - Obavezno ga povremeno nenajavljeno poseti na poslu, a potrudi se i da se kod kuće, kad god možeš, pojaviš u neočekivano vreme.
    Dragana, 43



    5. - Iako zvuči ružno, pretresaj mu redovno džepove, radni sto, police Instaliraj neki od špijunskih programčića na njegov računar da vidiš šta i kome kuca − ima i onih koji šalju izveštaj na tvoj email, čim se on okači na internet.
    Vesna, 42



    6. - Vodi evidenciju svih ženskih osoba koje je ikada pomenuo i ako se neko ime ponovi više nego jednom − vreme je za paniku!
    Svetlana, 54



    7. - Ako kaže da ide na sport dobro iznjuškaj garderobu kad se vrati, da proveriš da li se oseća na ženski parfem ili na znoj.
    Maja, 27



    8. Popiši sav njegov donji veš i vodi evidenciju kada ga presvlači.
    Jelena, 46



    9. Moja prijateljica je primetila da je njen suprug naprasno odlučio da promeni frizuru koju je nosio bar deset godina. Nije joj bilo čudno, ali kada su se uključile i druge prevarene drugarice u priču, zaključile su da su im muževi, uz ljubavnice, obavezno menjali i nešto u fizičkom izgledu, bilo da su počeli drugačije da se oblače ili da su pustili ili obrijali bradu.
    Anita, 50



    10. Ako počnu da mu smetaju tvoji telefonski pozivi, ako sve manje vremena provodite zajedno, ako čekaš da ti odgovori na SMS bar tri sata, zaboravlja važne datume, ostaje na poslu sve duže, tušira se češće, a posebno čim se vrati kući − treba da se zabrineš. To je bio moj slučaj, samo nisam odmah razumela znakove.
    Vera, 37

    Izvor:Blic

    Forumashice, da li imate neki savet iz lichnog iskustva?
    Da li je uopste potrebno izigravati detektiva?
    Slushati svoj instikt ili pribeci nekoj savetovanoj metodi?

  2. #2

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    pod uslovom da nisi dijagnostifikovani paranoik i shizofrenichar, onog momenta kad pomislish da te partner vara zahvali se na prijatnom druzzenju, spakuj pinkle i put pod noge. sigurno si u pravu.

    eh, sad, ako imas neki valjan razlog kao shto je bunda od nerca koju ti je obechao ili onaj dijamantski prsten shto si ga onomad shacovala ili ti placha stan ili gorivo, mozzda bi mogla da razmislish i da skuzzish da to shto te vara i nije tako strashno i da je greshno biti sebichan i da chesh time shto volish s drugima da delish pokazati koliko si ti velika, shirokogruda i dobra persona. pored toga shto ga neizmerno volish

    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Maski...ovde je ipak u pitanju - kako da potvrdish "crne slutnje"?

    Pazi kad mi ovo nikad ne bi palo na pamet:

    8. Popiši sav njegov donji veš i vodi evidenciju kada ga presvlači.
    Mora se priznati da su zene na sve spremne

  4. #4

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Boze me sacuvaj da ja njushim garderobu ili popisujem vesh
    Nemam nista protiv i da me prevari (a da ja to ne saznam)...jer ce se time uveriti da je sjahao "s' konja na magaricu", jer bolju od mene nece sigurno naci
    A ako kojim slucajem saznam...e te torture bih zadrzala samo za sebe...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Filing. To se jednostavno ukapira. Svi ti saveti su samo u cilju verifikacije formalnih dokaza onoga što već treba da se zna, ali to je već crevarenje, kojem nisam sklon...

    Mislim da sam ja najpogodniji lik za partnerke sklonim prevarama. Nikada ništa ne pitam, niti proveravam, a kamoli da njuškam po inboksima, torbicama, garderobi i slično...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Bichu ovaj put malo na zenskoj strani, i oprostiche mi mushkarci, odati neke male tajne... Kako da se zzena ponasha u situaciji kada sumnja:

    11. Ispipaj mu temelljno testise s vremena na vreme, i ako uochish isprazznjenost u nekom intervalu koji ne odgovara vashem vremenskom rasporedu kopulacija (za koju se podrazumeva da imash detaljno napravljen zapisnik kako ne bi poludela) zapitaj se - da li te vara ili uprazznjava dodatne sportske aktivnosti u WCu. Dok se to pitash, ispipaj mu i ostali deo spolnog organa, ko zna shta chesh otkriti.

    12. Insistiraj na tome da mu pruzzash oralno zadovoljstvo, kada se on tome i ne nada, znachi u svako doba dana i vishe puta. Ako mu izluchevine imaju ukus americhke pite sa vishnjama, sve je jasno. U svakom sluchaju, treba redovno da se trudish. A, ako je ukus uobichajen, slobodno mu napravite ruchak po zzelji i donesite pivo.

    13. Napravite svome muzzu/dechku pechenje ili ono shto najvishe voli, otvorite mu pivo, a zatim odradite pod 12. Ako pri tome gleda utakmicu, budite malo tishi.

    14. Prestanite da mu zvocate, na neodredjeno vreme. Onda pazzljivo i temeljno pratite njegove reakcije. Pazite, ovo je kljuchan momenat! Ako u neko momentu uradi neshto, shto bi vas inache navelo da mu zvocate, odradite sve pod 11, 12 i 13.

    15. POkazite inicijativu, unesite novine u svoj izgled i ponashanje. Nauchite da donosite vishe piva. Mozzete chak na internetu saznati neshto o procesu proizvodnje, a onda o tome razmishljati pred svojim partnerom dok on gleda utakmicu u tishini. 11, 12, 13 i 14 se podrazumevaju.

    Kako che vam ovo pomochi da otkrijete da li vas vara? Pa teshko, mada mozze se desiti da postane prosto vezan za kuchu i postane couch potato pa che te biti malo sigurniji... A i neshto se mora zzrtvovati zarad skladnog braka.

    Poruku je izmenio HLEBmaster, 28.03.2010 u 17:03

  7. #7

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Kako da se zzena ponasha u situaciji kada sumnja:
    A - A..... kolega Lebac

    ... ove Vashe stavke nisu za potvrdjivanje sumnje..........one su vishe preventiva , da ne bi dolazile u situaciju da potvrdjuju svoje sumnje


    A i neshto se mora zzrtvovati zarad skladnog braka.
    Shta se "mora" - nije teshko

  8. #8

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Sve me sram priznati da sam prije par godina njemu pretresala džepove.. Jesam li što našla? Jesam.. Sada, dobila sam objašnjenje koje je prihvaćeno ali ne i zaboravljeno. Poslije toga više nisam pregledavala niti džepove niti mobitel jer - ne želim da znam.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    A - A..... kolega Lebac

    ... ove Vashe stavke nisu za potvrdjivanje sumnje..........one su vishe preventiva , da ne bi dolazile u situaciju da potvrdjuju svoje sumnje

    Maa saaamo se vi drzite tih... ovaaaj saveta... i sve ke bide u redu

    Dodushe, to su univerzalne tajne ... primenljive u svakoj zzivotnoj situaciji i nedoumici ... Recimo - neko vas iznervir'o na poslu? - Odradite sa muzzem sve korake! Problemi sa novcem? - 11, 12, 13, 14..., Brine vas stanje na Haitiju - 11,12,13,14... Da li che se Ljovisna uzeti sa Horheom u zadnjoj epizodi - 11, 12, 13, 14... itd, itd

  10. #10

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Sve me sram priznati da sam prije par godina njemu pretresala džepove.. Jesam li što našla? Jesam.. Sada, dobila sam objašnjenje koje je prihvaćeno ali ne i zaboravljeno. Poslije toga više nisam pregledavala niti džepove niti mobitel jer - ne želim da znam.
    Ček' malo...a šta si našla ? Mislim, nije red da ne kažeš, ionako smo ovde svi naši, a i oženjeni dečaci mogu da nauče šta da nikako ne drže u džepovima.

  11. #11

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Sve me sram priznati da sam prije par godina njemu pretresala džepove.. Jesam li što našla? Jesam.. Sada, dobila sam objašnjenje koje je prihvaćeno ali ne i zaboravljeno. Poslije toga više nisam pregledavala niti džepove niti mobitel jer - ne želim da znam.
    eto. a ja sam josh pre par meseci posumNJala da vilu muzz vara. shto ti je inseKT ! nema greshke!

    e, a shta raditi ako sumLJash da te boyfriend vara s njegovom zzenom? mcm, totales je nevaspitano i bezobzirno da mu shalje poruke u 2 am da pita gde je i to... jel da?
    & underpaid......

  12. #12

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Pa u takvom slucaju ne bih ja tu nesto pravio taktike , kontrole, strategije ,
    pracenja , provere , kontrole..detektivi..Milana Tarota konsultovao...
    Samo je pitas i znacajno pogledas u oci ( po mogucstvu pogled br. 6 )
    Ja tako pitao : je li jesi ?"
    Ona kaze : " Nisam "
    I meni odmah lakse.
    Iskrenost i Poverenje.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #13

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Ja sam pristalica onog maskinog "insekTa" . U nekom dugom nizu godina moj vučji instinkt je UVEK zvonio "na uzbunu"...čak i kada je "sve bilo u povoju" (tj. kada je tek postajala svesna...da taj drugi...ima "ono nešto" ).
    Što se tiče bigrančerovog posta...ne hvala . Jer...mali milion puta sam bio u većem ženskom društvu i ni jednu nisam čuo da drugačije kaže sem "poriči po svaku cenu" . Ja sam koristio pitanje "Imaš li šta da mi kažeš" i to kada sam već imao "adute" tj. znao neke činjenice. Svakoj sam davao šansu da bude iskrena, ona koja je i tada pokušala da se igra "žmurke" videla bi mi leđa u pola njenog "maglenja".
    Nego...o temi:
    - Treba obratiti pažnju na neke postupke partnera koji su , odjednom, nešto što "iskače" iz svakodnevnih, dotadašnjih. Pod tim mislim na suviše česte pozive sa posla (opet su zabrljali pa im trebam ), na "napad" prečestog održavanja lične higijene (odjednom mu treba više čistih košulja, češće se brije, nabavlja dezodoranse i after shave), na promene izgleda (odjednom mu dunulo da vežba, menja frizuru..), na izbegavanje "bračnih obaveza" (premoren sam dušo...mnogo radim ), i na sve češće SMSove u neko "sitno vreme" .
    Moja lični savet je...da najveću pažnju obratite baš na ono što vam u izlaganju kaže "usput", tj. kao nevažno i skoro na samom kraju .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #14

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Prvo sam se slatko nasmajala uvodnom postu, a onda sam se ozbiljno zabrinula. Da sam ja kojim slučajem muško, i da mi moja draga broji veš, da mi viri u telefon, da me prati kao FBI ili CIA ozbiljno bih se zapitao da li je "napad najbolja odbrana?"
    Aman ženkse pustite vaše partnere da dišu. Ne dahćite im za vratom. Ne vezujte ih kratkim lancem...Smučite im se. Ako vas voli, i ako je to prava ljubav, pustite ga da malo odmori oči ponekad, pustite da uživa u tome kako je još uvek privlačan nekoj osobi suprotnog pola..Ne umire se od toga..
    Ja isto brišem moje sms....I tuširam se posle posla....i svašta od gore navedenog radim...jel to znači da se švaleram?

  15. #15

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Night kaže: Pogledaj poruku
    Prvo sam se slatko nasmajala uvodnom postu, a onda sam se ozbiljno zabrinula. Da sam ja kojim slučajem muško, i da mi moja draga broji veš, da mi viri u telefon, da me prati kao FBI ili CIA ozbiljno bih se zapitao da li je "napad najbolja odbrana?"
    Aman ženkse pustite vaše partnere da dišu. Ne dahćite im za vratom. Ne vezujte ih kratkim lancem...Smučite im se. Ako vas voli, i ako je to prava ljubav, pustite ga da malo odmori oči ponekad, pustite da uživa u tome kako je još uvek privlačan nekoj osobi suprotnog pola..Ne umire se od toga..
    Ja isto brišem moje sms....I tuširam se posle posla....i svašta od gore navedenog radim...jel to znači da se švaleram?


    tako je, brate!
    nek BRE dishe(m), nek prcne(m) neshto i sa strane pa i ako dete dovuche(m) kuchi shta ima veze! sva su deca nasha! pa nechemo se valjda zbog toga ubijati! nek boleshtine ne donosi(m) a za decu ko te pita, jel da?! ako cheljad nisu besna kucha nije tesna.

    pa valja se ponekad da se proluftira(m), da se sujeta malo osvezzi, da se pokupe komplimenti, da se dokazze(m) i na tudjem terenu. to je zdravo i za psisu korisno.

    sam' opushteno
    & underpaid......

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  2. Kakav Vam je partner potreban
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.08.2010, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •