Kako da otkrijete da li vas partner vara... - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 53
  1. #31

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    samo je vojvotkinja odgovorila na temu

    svaka chast
    & underpaid......

  2. #32

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    uzmi fino lavor vode...
    sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
    skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
    ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...
    Duhovito

  3. #33

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    uzmi fino lavor vode...
    sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
    skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
    ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...
    A sadaN su mi jasne neke stvari. Ono, š'o s' se raspitivala onomad.

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Je li istina, da kad se prepadnete, jajca vam se povuku ka gore? (primjera radi kad ti se tašta izbeči, žena te ufati da drkaš, stigne ti poruka u 2 ujutro, a žena budna i td...?)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #34

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    priznaj koliko si puta sijeda u lavorče!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #35

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    priznaj koliko si puta sijeda u lavorče!
    A ??? Priznaj, Adrijane



    Ne mogu ni jednog muskarca da zamislim iznad lavorcheta......... posebno ne svog djetica

  6. #36

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    uzmi fino lavor vode...
    sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
    skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
    ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...
    A je l' 'ladna ili topla voda
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #37

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    'ladna!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #38

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Joj....
    Čučo nad lavorom, s tom namenom, nikad nisam.
    A da sam prolazio kroz razne testove, garant jesam.
    I one što sam znao da sam tetiran, a siguran sam da je mnogo više onih za koje ni nisam znao da sam na testiranju.

    Nego, ovo sa lavorom je možda bilo efikasno onomad, kad su se nosile gege (Zna li neko još šta je to?) i kada nije bilo savremenih sredstava.

    Predložio bi vam kao bržu i manje mokru metodu, da dok ga čekate, držite ruku u frižideru, pa kad stigne samo mu zavučete istu kroz šlic.

    Istim potezom možete i da ga kaznite, ako zatreba.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #39

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    jes, pa da mu oči dođu ka fliperi...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #40

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    To ti je i cilj.
    Zar ne?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  11. #41

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    meni je cilj da alatljika fercera..pa ću lako za oči
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #42

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    'ladna!
    A pa to je prevara cije "loptice" bi plivale u ladnoj codi

    Ni topla ni hladna nego onako taman i dobijes realne rezultate ovako covek je mozda stvarno bio na pijaci a iz ladne vode sve bezi pa i "kuglice".

    Ovo jedino ne vazi za zenu Robokapa njemu treba staviti vrucu vodu inace njegove "metal-balls" nece reagovati.

  13. #43

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku

    ...ili bi mu (mozda) oprostila prevaru?
    Tema je kako da otkrijemo, ne da li bi oprostili


    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Inače...uvek sam mišljenja da "ne vidi onaj koji neće da vidi" jer u braku se par lepo upozna i lako može primetiti promene koje asociraju na alarmantno stanje .


    Neke stvari i dogadjaji koji su ocigledni mi ponekad ne zelimo da vidimo.
    Postajemo slepi, pored savrsenog vida.
    Kad nekog dooobro poznajes,osetis,zato zenama sluzi intuicija
    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Citajuci uvodni post bas sam se nasmejala, jer sam nasla puno toga sto moj muz radi, a ja dosad nikad nisam sumnjala u njega.
    Oduvek brise pozive i sms poruke (koje doduse i retko pise). telefon mu je na vibracije, odlazi na posao po nekad vanredno (takav mu posao). sto se higijene tice, nikad nije promenio navike iz mladosti (redovno tusiranje, brijanje, cisti ves itd).


    Bombi ja da sam na tvom mestu, zabrinula bih se


    Mada postoje i zene kojima nije potreban povod ili da im se upali crvena lampica - kako bi pocele da istrazuju, vec one su toliko opsednute time sto non stop traze dokaz.
    Sto rece jedan drug - ona (o devojci je rec) me naterala da je prevarim. Vise mi je zdosadilo njeno njuskanje, pracenje, ispitivanje....


    Da nije zalosno bilo bi smesno.
    Imam par takvih jadnica opsednutih u svojoj okolini, blizoj, da mene bude sramota kad slusam sta rade, ne bi li nasle kakav znak.
    Ali to je vec granica sa ludilom.
    I zamislite zivot uz takvog policajca, pa i ja da sam musko pobegla bih glavom bez obzira

  14. #44

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    uzmi fino lavor vode...
    sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
    skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
    ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...
    E pa to je druga verzija mog uputstva - redovno mu ispipavajte jaja... dal su meka/tvrda/laka/teshka hehe... Samo shto se moje uputstvo izrodilo u neko drugo uputstvo ... u stvari sva moja uputstva se izrode u to drugo uputstvo ....aaaa jbg...



    U stvari, ovo mu dodje ko u filmovima kad iznudjuju priznanje od nekoga pa mu guraju glavu u vodu...

  15. #45

    Odgovor: Kako da otkrijete da li vas partner vara...

    Od svih detektivskih veština, koristim aktivno slušanje.

    A tada se da svašta primetiti. Blebetanje u prazno, agresivna tišina, nekonzistentne priče on onomad i ove sada, laži, a ono prećutano prsto trpa prst u oko. Obično sve te sitnice (i ne samo sitnice) koje prethode prevari ili možda tek ukazuju na nameru ili zabačenu udicu.

    Nekad primetim i sitnice bez namere za ljubomorisanjem ili prethodne sumnje.
    Slučaj 1:
    Odlazim kod njega. Daje mi papuče. Obuvam ih i konstatujem da je imao žensku posetu (i malog stopala). Odgovori mi da sam veštica i pita me kako sad to kao znam, još čestito nisam ni ušla. Jednostavno - krpene papuče koje inače ja dobijam na upotrebu nisu oblikovane po mojim skazavim stopalima.
    Slučaj 2:
    Opet kod njega. Pita me šta ću piti i otvara orman sa pićem. Vidim flašu sa rakijom: 0.7l, nežna kajsija boja, flaša čudnog, ali lepog oblika, opšti dojam: nepoznato, ali skupo. I naravno, konstatujem da je dobio prezent od neke ženske. I kreće on: da, ti znaš, zašto bi sada to kao bilo od neke ženske, zašto mi to ne bi mogao pokloniti neko drugi ili možda ja da kupim... Ma, daj, kad bi muškarac pretpostavio sedam deci litri, kada bi rakiju birao po obliku flaše ili boji etikete, kada bi estetiku pretpostavio proizvođaču i/ili ceni.

    Ne znam da li je to intuicija.
    Znam da muškarci to obično karakterišu kao sitničavost.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  2. Kakav Vam je partner potreban
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.08.2010, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •