Da li ste u vezi? - Strana 5
Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 196
  1. #61

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja i kad sam sama nisam sama.

    U braku sam vec 10 godina, a ne znam da ti kazem koliko sam srecna, jer ne znam kako se sreca meri. Mozda bi bilo dovoljno reci da ne bih mogla svoj zivot da zamislim bez njega, a da pritom to nikako nije, sa ove distance, "samo navika".

    Lepo receno.

    8 godina braka

  2. #62

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    sama
    ostavljena
    al idemo dalje

  3. #63

  4. #64

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    ...uVEZAn sam k'o vreća...

  5. #65

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Ja sam bez veze..... ..... joj kako zvuci ovo,ne nemam vezu,imala sam neku bez veze vezu ali sad nemam jer ne volim kad neko hoce da vlada sobre mene
    No me toques

  6. #66

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    U vezi...i to jednoj divnoj...
    Do pre nekoliko godina jednostavno nisam mogla da verujem da mogu nekog voleti tako dugo...i to svakim danom čini mi se još više...i da mi ta ljubav bude istim intezitetom uzvracena...A sad...život je tako lep

  7. #67

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    6 godina u pretezno suncanom, mestimicno kisovitom braku.

  8. #68

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Bila sam u vezi 6,5 godina a sad sam sama i cekam da iza coska naleti onaj pravi.

  9. #69

    02 Odgovor: Da li ste u vezi?

    Pa zar nismo stalno u nekoj vezi ....makar telefonskoj

  10. #70

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    u vezi sam godinu dana, i za sada je super (da ne ureknem ). trenutno smo razdvojeni, nismo u istim drzavama, ali mislim da cemo izgurati i to iskusenje - u svakom slucaju, trudimo se!!!

  11. #71

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    citiram osobu iznad
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #72

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Ne...vec mesec i po dana...mislim da su retki srecnici koji pronadju tu svoju drugu polovinu...nekima to podje za rukom sa 20...nekima sa 25...nekima sa 30 godina...a mnogima nikada...i onda pristaju na razne kompromise...verujuci (ili zeleci da veruju?) da idealno (ili makar bolje) ne postoji...Potrebno je prilicno zvezda da se poklopi...i taj nebeski mozaik je previse poseban da bi se tek tako sklapao...cesto Marfi tu umesa svoje prste...pa se mimoidjete...("mozda si sasvim blizu bila, ulicom mojom prolazila, i mozda smo se za trenutak mimoisli?")...i sta ti ostaje?...ostaje ti da verujes......i nadas se da ce naici Ta Druga Osoba sa kojom ces moci da zivis svoju bajku!


    A ponovo sam uzeo da citam "Jedan od Onih Zivota", i naisao na jedan prikladan deo...


    "A možda Mala Breskva jednostavno smatra da naša ljubav još ne treba da se odjavi na šalterima čaršije? Da je ova svađica samo jedna u nizu perli koje svaka Prava Ljubav nosi oko vrata?
    Nadajući se da je tako, pokušao sam da se uklopim u tu laž (u kojoj sam, uostalom, i bio glavni junak?), učinio sam to rutinski, oprezno i neodređeno, ali situacija je polako i sigurno počinjala da biva neprijatna...
    Laž je akrobacija na visokom trapezu, i ako sve nije sinhronizovano do perfekcije, neko kadtad propliva u prazno..."

    Dj. Balasevic, "Jedan od Onih Zivota"
    Poruku je izmenio remorker-bgd, 14.03.2007 u 14:57

  13. #73

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  14. #74

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    aha... ,i to sa korisnicima taxi usluga..

  15. #75

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Ne.Ima 6 godina - sve su to bile avanturice.
    (p.s.PA znate li koliko kosta veza !??!!? ) #LoLica# <)8-))

Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:25
  2. Kompromisi u vezi?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.07.2012, 12:05
  3. Pitanja u vezi zdravlja
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 12:16
  4. Prećutkivanje u vezi
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 18.01.2010, 22:29
  5. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •