Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
  1. #31

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat zonex kaže: Pogledaj poruku
    Huh, e pa ja, Ela, mislim da nisi baš fer....koncepcijski mi se ovde nešto ne slaže....
    Da sam žensko, debelo bih ti zamerio na omalovažavanju žena, odnosno - tretiranja istih kao ovaca. Mislim, zameram ti i kao muškarac, što o ženama pričaš kao o glupačama koje su podložne muškoj manipulaciji..... I to od koga - od muškaraca koje si nazvala: nesigurnim, problematičnog detinjstva, poremećenim ličnostima, manipulantima, prevarantima. Don Žuan ili Kazanova, kakvog si ti pokušala da opišeš - jednostavno ne postoji. Potpisaću Digijevo zapažanje o virtuelnim osvajačima.....takvi cica mace i ne vide Ako si na njih mislila, onda ok, loše sam te razumeo. Ali stekao sam utisak da pričaš o likovima koji imaju odnose sa puno žena, dakle - stvarnim, realnim, a kriviš ih zbog toga. Nemoj, jer takvi neće trznuti ako nemaju jasan znak.....a ako ga dobiju - iskoristiće ga.....i zbog toga nisu ni poremećeni, niti su imali loše detinjstvo I da li ti je palo na pamet da si možda obrnula ulogu "trofeja"? Šta ako je ženi zapravo cilj da "skine skalp" promiskuitetnom i traženom baji, pa se ovaj i ne mora mnogo truditi i spopadati je.

    nisi u pravu. poznajem nekoliko njih. imenom i prezimenom. upravo su to shto je ela navela manipulatori s greshkama u glavi i odgoju. a i zzene jesu upravo to sho je ela navela - primaju se ko muve na tus traku, ali za njih bi se i nashla opravdanja.

    morao bi videti vishe od nekoliko siromashnih prosjaka da bi postao spechen za njihovu ispruzzenu ruku. u beogradu se vishe ne smatra nehumanim zatvoriti prozor automobila pred musavim ciganchetom s ispruzzenim dlanom i tuzznom prichom. zashto? zato shto sad svi beogradjani znaju za jadac.

    e dok se ne nauchish pameti, ovca si. i mozzesh samo mamu da pitash shto ti je dozvoljavala da chitash bajke o princhevima i princezama. zapravo mama i tata si jedini krivi shto te nisu informisali na vrema o realnom s(r)anju na terenu.

    dragi mama i tata,
    nije najstrashnija stvar samo ne ostati u drugom stanju. ima i strashnijih stvari.
    & underpaid......

  2. #32

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste imale nekog slatkorechivog laskavca, "Don Zhuana"?
    Verujem da je svaka zena bila predmet "zhudnje" takvog mushkarca...
    ... da li ste se osvestile na vreme, ili mozda bile "trofej"?
    (ovo mi je malo previshe strogo).
    Dragi moji, molim Vas da se držimo teme. Dovoljno ste razglabali o tome tko je sve Don Juan ili Casanova ali ajmo sada odgovoriti na to da li smo se mi žene ikada susrele sa njima a mogli bi i dečki odgovoriti da li su ikada išli da osvoje neku djevojku samo radi imidža u društvu.

    Citat zonex kaže: Pogledaj poruku
    Huh, e pa ja, Ela, mislim da nisi baš fer....koncepcijski mi se ovde nešto ne slaže....
    Da sam žensko, debelo bih ti zamerio na omalovažavanju žena, odnosno - tretiranja istih kao ovaca. Mislim, zameram ti i kao muškarac, što o ženama pričaš kao o glupačama koje su podložne muškoj manipulaciji..... ...
    zonex, samo da se osvrnem na tvoj post..

    NIje Ela omalovažavala nikog već je postavila pitanje jesmo li ikada pale na nekog takvog.

    Većina žena teži za pažnjom i naravno da uvijek postoji taj trenutak slabosti da se padne na nekog tko nam to isto pruža bez obzira u koje svrhe. Ja njih, zbog tog trenutka slabosti, ne smatram glupačama.

    Nego, da odgovorim na temu..

    Nisam nikada pala pod utjecaj Casanove jer meni se takav profil slatkorječivih ljudi ne sviđa. Pokušavao me jedan godinama namamit ali sve je ostalo na tome da sam ga suptilno odbijala riječima ''Jednog dana..'' Naravno, on zna da taj dan doć neće ali mu je u krvi dalje me 'proganjat'. Meni.. Meni je to čak i simpatično i hrani mi ego bez obzira što znam da je takav prema svima. Ali.. Lijepo ga je imati u blizini
    Poruku je izmenio little fairy, 12.04.2010 u 19:35
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #33

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat zonex kaže: Pogledaj poruku
    Huh, e pa ja, Ela, mislim da nisi baš fer....koncepcijski mi se ovde nešto ne slaže....
    Da sam žensko, debelo bih ti zamerio na omalovažavanju žena, odnosno - tretiranja istih kao ovaca. Mislim, zameram ti i kao muškarac, što o ženama pričaš kao o glupačama koje su podložne muškoj manipulaciji..... I to od koga - od muškaraca koje si nazvala: nesigurnim, problematičnog detinjstva, poremećenim ličnostima, manipulantima, prevarantima. Don Žuan ili Kazanova, kakvog si ti pokušala da opišeš - jednostavno ne postoji..
    Izvini, Zonex, ali mislim da ti nisi shvatio koncepciju!.
    Taj uvodni tekst nisam ja pisala (postoji naveden izvor), a on je tu da bismo o njemu diskutovali.

  4. #34

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Imala sam iskustva,interesanto je to sto je on bio vrlo ruzan covek,cak nije imao jedan zub,ali jako je bio dobar u prici,zavodjenju recima,psihologiji,zenama...muskarcima je urodjeno da osvajaju,kao i zenama,ukoliko ima neki nedostatak,pronadje da ga zameni...mora ispuniti svoju svrhu...eto bilo pa proslo,sad znam kako sta... valjda
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #35

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    kad nešto bolje razmislim, sinoć sa prijateljicom uz picu (ne njenu, no margaritu) došle smo do zaključka da sam ja posla imala sa kurvarima..bar za ove svoje tri veze koje sam imala...
    ostale , koje znamo su se žalile na ljubomoru, batine, daljine, nemaštinu..a moji su uglavnom bili ludi za piĆkom...nažalost, ne samo za mojom..Hvala lepo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •