Ivica Dačić - najevropljanin
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ivica Dačić - najevropljanin

    Ja ne znam. Pvo sam se smejao. Pa mi došlo da plačem. Pa sam se opet smejao. Pa talas tuge. Pa sam ipak odlučio da se smejem.

    Šta mislite o liku i delu srpskog najevropljanina za ovu godinu?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    chini mi se da je svrbija vrhunac cinizma.
    pre neki dan je rekao da ne mozze da reshava sluchaj dade vujasinovic jer je on tek onomad doshao na funkciju ministra UP i da ne mozze znati shta se dogadjalo devedeset chetvrte... i to sve sa blagim osmehom retardiranog "nevinashceta" ....

    kakva bezochna bez obrazna mala debela slinava ljiga. dobio je i on svoju titulu faktora mira i stabilnosti. josh da nadje nekog trandzu s cvetom u kosi da ga kara i svi njegovi snovi che biti ispunjeni. sjediniche se s mentorom srcem i dushom.
    & underpaid......
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Ostala sam bez teksta.Samo kad mu vidim facu setim se mračnog vremena i njine vlasti.Pa sada opet gde smo tu smo.On će sigurno biti zapamćen kao najevropljanin al mi nikada nećemo biti evropljani.
    Pamtim nešto što mlađi neznaju.Žalosno i tužno.Gde smo mi to,pa sa najevropljaninom,ni makac dalje.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Svaka čast onom ko još može da se smeje.
    Meni se više plače na ovakve vesti. Ali suze mi presahle tokom svih ovih godina. Ostalo je samo gađenje svaki put (a vala to je često jer se ne skida sa naših TV prijemnika, samo još na Grand paradu nije dospeo) kad ovog prerušenog pajaca vidim na TVu.
    A to što nam je on najevropljanin samo me još više uverava da smo daleko do Jevrope.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Ovo je mozda i poruka Evrope kada cemo uci u istu.
    Ali to nas mnogo i ne dotice.
    Jer mi Jesmo Evropa.
    A samim tim i Evropljana koliko hoces.
    Eto Ivica , naprimer.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Nemojte tako ljudi...možda posle Ivice proglase i neku Maricu ?
    P.S. Što reče Miš...odavno sam prestao da se čudim. Ko je sve ovde bio "proglašavan" ...samo Ivica ostao za kraj.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Meni je prvo bilo smešno sve to sa titulom "Najevropljanina". Naime, tu titulu mu je dodelila neka NVO, jebem li ga ako znam ko su ti likovi. A onda to televizije i novine prenesu kao da ga je za Najevropljanina proglasio predsednik EU lično.

    I onda se raja naloži kako je sramota što je Ivica dobio neku opskurnu titulu od neke leve NVO.

    A ovo loženje na Najevropljanina mi je isto za umiranje od smeha. Kao eto, kako Ivica, pa on kalja svetlo lice Evrope, svetu titulu Najevropljanina, sve neko svršavanje na tu Evropu kao onomad na druga Staljina i SKP(b)... svo to idolopoklonstvo prema titulama Evropljanina, imenima Evropljanina... neka izmišljena Evropa koja se pojavljuje niotkuda i sve rešava je kod jednog dela Srbalja postala novo zlatno tele, sveta krava.

    I onda bruka, tuga, frka i panika ako neko poput neke NVO ukalja svetli lik Evrope Ivicom Dačićem :smeh2:
    A sledeće je dodela titule Primeran Evropljanin, onda Evropljanin Udruženog Rada, Evropski heroj, Najevropskiji Drug... žasu tebra...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Slične teme

  1. Ivica...
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.07.2010, 21:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •