Ivica Dačić - najevropljanin
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    Ivica Dačić - najevropljanin

    Ja ne znam. Pvo sam se smejao. Pa mi došlo da plačem. Pa sam se opet smejao. Pa talas tuge. Pa sam ipak odlučio da se smejem.

    Šta mislite o liku i delu srpskog najevropljanina za ovu godinu?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    chini mi se da je svrbija vrhunac cinizma.
    pre neki dan je rekao da ne mozze da reshava sluchaj dade vujasinovic jer je on tek onomad doshao na funkciju ministra UP i da ne mozze znati shta se dogadjalo devedeset chetvrte... i to sve sa blagim osmehom retardiranog "nevinashceta" ....

    kakva bezochna bez obrazna mala debela slinava ljiga. dobio je i on svoju titulu faktora mira i stabilnosti. josh da nadje nekog trandzu s cvetom u kosi da ga kara i svi njegovi snovi che biti ispunjeni. sjediniche se s mentorom srcem i dushom.
    & underpaid......
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Ostala sam bez teksta.Samo kad mu vidim facu setim se mračnog vremena i njine vlasti.Pa sada opet gde smo tu smo.On će sigurno biti zapamćen kao najevropljanin al mi nikada nećemo biti evropljani.
    Pamtim nešto što mlađi neznaju.Žalosno i tužno.Gde smo mi to,pa sa najevropljaninom,ni makac dalje.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Svaka čast onom ko još može da se smeje.
    Meni se više plače na ovakve vesti. Ali suze mi presahle tokom svih ovih godina. Ostalo je samo gađenje svaki put (a vala to je često jer se ne skida sa naših TV prijemnika, samo još na Grand paradu nije dospeo) kad ovog prerušenog pajaca vidim na TVu.
    A to što nam je on najevropljanin samo me još više uverava da smo daleko do Jevrope.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Ovo je mozda i poruka Evrope kada cemo uci u istu.
    Ali to nas mnogo i ne dotice.
    Jer mi Jesmo Evropa.
    A samim tim i Evropljana koliko hoces.
    Eto Ivica , naprimer.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Nemojte tako ljudi...možda posle Ivice proglase i neku Maricu ?
    P.S. Što reče Miš...odavno sam prestao da se čudim. Ko je sve ovde bio "proglašavan" ...samo Ivica ostao za kraj.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Meni je prvo bilo smešno sve to sa titulom "Najevropljanina". Naime, tu titulu mu je dodelila neka NVO, jebem li ga ako znam ko su ti likovi. A onda to televizije i novine prenesu kao da ga je za Najevropljanina proglasio predsednik EU lično.

    I onda se raja naloži kako je sramota što je Ivica dobio neku opskurnu titulu od neke leve NVO.

    A ovo loženje na Najevropljanina mi je isto za umiranje od smeha. Kao eto, kako Ivica, pa on kalja svetlo lice Evrope, svetu titulu Najevropljanina, sve neko svršavanje na tu Evropu kao onomad na druga Staljina i SKP(b)... svo to idolopoklonstvo prema titulama Evropljanina, imenima Evropljanina... neka izmišljena Evropa koja se pojavljuje niotkuda i sve rešava je kod jednog dela Srbalja postala novo zlatno tele, sveta krava.

    I onda bruka, tuga, frka i panika ako neko poput neke NVO ukalja svetli lik Evrope Ivicom Dačićem :smeh2:
    A sledeće je dodela titule Primeran Evropljanin, onda Evropljanin Udruženog Rada, Evropski heroj, Najevropskiji Drug... žasu tebra...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Meni je prvo bilo smešno sve to sa titulom "Najevropljanina". Naime, tu titulu mu je dodelila neka NVO, jebem li ga ako znam ko su ti likovi. A onda to televizije i novine prenesu kao da ga je za Najevropljanina proglasio predsednik EU lično.

    I onda se raja naloži kako je sramota što je Ivica dobio neku opskurnu titulu od neke leve NVO.

    A ovo loženje na Najevropljanina mi je isto za umiranje od smeha. Kao eto, kako Ivica, pa on kalja svetlo lice Evrope, svetu titulu Najevropljanina, sve neko svršavanje na tu Evropu kao onomad na druga Staljina i SKP(b)... svo to idolopoklonstvo prema titulama Evropljanina, imenima Evropljanina... neka izmišljena Evropa koja se pojavljuje niotkuda i sve rešava je kod jednog dela Srbalja postala novo zlatno tele, sveta krava.

    I onda bruka, tuga, frka i panika ako neko poput neke NVO ukalja svetli lik Evrope Ivicom Dačićem :smeh2:
    A sledeće je dodela titule Primeran Evropljanin, onda Evropljanin Udruženog Rada, Evropski heroj, Najevropskiji Drug... žasu tebra...
    Zašto pišeš latinicom? Da bi postao najevropljanin?
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Zašto pišeš latinicom? Da bi postao najevropljanin?
    Ja sam ustvari zainteresovan za orden Zasluga za Evropu, sa vencem i mačevima, reda kosovskog geta za Srbe i mržnje prema imigrantima. Al da mi uruči direktno drug predsednik EK.

    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu sa 12 zvezdica, tra la la la...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Meni je prvo bilo smešno sve to sa titulom "Najevropljanina". Naime, tu titulu mu je dodelila neka NVO, jebem li ga ako znam ko su ti likovi. A onda to televizije i novine prenesu kao da ga je za Najevropljanina proglasio predsednik EU lično.
    Meni to dodeljivanje titula liči na "Ti meni Vojvodo, ja tebi Serdare, a među nama znamo kakva samo...". A posle ćemo obračunati koliko će te ta titula koštati. Pogotovo kada se dodeljuje u zemlji koja je samo geografski deo te iste Evrope.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    sve neko svršavanje na tu Evropu kao onomad na druga Staljina i SKP(b)... svo to idolopoklonstvo prema titulama Evropljanina, imenima Evropljanina... neka izmišljena Evropa koja se pojavljuje niotkuda i sve rešava je kod jednog dela Srbalja postala novo zlatno tele, sveta krava.
    Ideopoklonstvo prema titulama (Naj Evropljanin, Naj Skojevac ili Naj Srbin, nebitno) nam je kanda u krvi.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu sa 12 zvezdica, tra la la la...
    A da za početak metneš one tri zvezdice?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Meni to dodeljivanje titula liči na "Ti meni Vojvodo, ja tebi Serdare, a među nama znamo kakva samo...". A posle ćemo obračunati koliko će te ta titula koštati. Pogotovo kada se dodeljuje u zemlji koja je samo geografski deo te iste Evrope.


    Ideopoklonstvo prema titulama (Naj Evropljanin, Naj Skojevac ili Naj Srbin, nebitno) nam je kanda u krvi.


    A da za početak metneš one tri zvezdice?
    Tu titulu je dala neka smešna NVO i potpuno je nebitno ko ju je dobio. Ako hoćeš, ja moj brat i njegova devojka ćemo jeftino da osnujemo NVO i damo i tebi jednu titulu.
    A vi se ložite, a Lav Hanter je i temu otvorio o tome heheheeh

    Što se tiče idolopoklonstva, nije nam u krvi već smo navikli na isto, i neki ga sa zadovoljstvom prihvataju.

    Glede tri zvezdice, Matija Bećković jednom reče "ja sam stariji od crnogorske nacije". Pa, ja sam stariji od te "vojvođanske" zastave, a moj identitet nije od juče, a još manje mi ga Čanak crta
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Meni je prvo bilo smešno sve to sa titulom "Najevropljanina". Naime, tu titulu mu je dodelila neka NVO, jebem li ga ako znam ko su ti likovi. A onda to televizije i novine prenesu kao da ga je za Najevropljanina proglasio predsednik EU lično.

    I onda se raja naloži kako je sramota što je Ivica dobio neku opskurnu titulu od neke leve NVO.

    A ovo loženje na Najevropljanina mi je isto za umiranje od smeha. Kao eto, kako Ivica, pa on kalja svetlo lice Evrope, svetu titulu Najevropljanina, sve neko svršavanje na tu Evropu kao onomad na druga Staljina i SKP(b)... svo to idolopoklonstvo prema titulama Evropljanina, imenima Evropljanina... neka izmišljena Evropa koja se pojavljuje niotkuda i sve rešava je kod jednog dela Srbalja postala novo zlatno tele, sveta krava.

    I onda bruka, tuga, frka i panika ako neko poput neke NVO ukalja svetli lik Evrope Ivicom Dačićem :smeh2:
    A sledeće je dodela titule Primeran Evropljanin, onda Evropljanin Udruženog Rada, Evropski heroj, Najevropskiji Drug... žasu tebra...
    pa eto..nemam sta da dodam na ovo...
    slazem se skroUz ,naskroUz
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Ja mislim da bi inforMaciju trebalo proveriti.
    Sve mi se čini da je došlo do kobne slovne grešne.. i da je gljIvica ustvari NajEtiopljanin.

    Jel' podsećamo na "rog" ? - podsećamo
    Jel' nemamo izlaz na more ? - nemamo
    Jel' krepavamo k'o i oni ? - krepavamo.
    Jel' smo siromašna zemlja ? - nismo bili, al' sad jesmo.
    Jel' nas neko *ebava ? - Ne! ni nas ne *ebava niko.
    Jel' nam crkva spada u pravoslavne ? - jes' isto ko i njihova
    Jel i nama privreda ravna nuli ? - što jes' jes'
    Jel' se može u globalu reći da smo svi stasa izgladnelih mršavaca ?- da, može se za stas tako reći
    pa Jel' ličimo na Etiopiju ? - pa ličimo... pljunuti bRe

    I konačno
    Jel' se može reći da Ivica naša najdeblja faca/goozicaa? - Ne da se može reći, nego je on definitivno naša najdeblja faca/goozica !


    Eto, gljIvica je NajEtiopljanin !
    To je skraćenica ... jer glupo bi i predugačko bilo da mu na značCi piše NajDebljiEtiopljanin.



    I ovako je već preglupo.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Citat chichaglisha kaže: Pogledaj poruku
    pa jel' ličimo na etiopiju ? - pa ličimo... Pljunuti bre
    Браћа Етиопљани су наиме највећи савезник и узданица САД на Рогу Африке, ето разлике.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ivica Dačić - najevropljanin

    Portiv grobara ne mogu nista reci nikada.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ivica...
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.07.2010, 22:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •