Šta biste poručili komšiluku? - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 172 od ukupno 172
  1. #166

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    Komšinici iz stana iznad mog: "Smanji decibele kad ga primaš, ne mora te cela zgrada čuti."
    Komšijama iz stana ispod mog: "Vi ste najkul ljudi u zgradi. Vazda dobar miris kujne iz vašeg stana."
    Komšiji iz stana pored mog: "Utišaj taj jebeni televizor, ako si ti gluv, ne moramo i mi da ogluvimo."
    Komšinici iz stana prekoputa: "Neću da pijem kafu sa tobom, nije mi do socijalizacije sa tobom, prekini da forsiraš, it's not gonna happen."
    Komšiji iz stana pored, sa druge strane: "Ok si. Riba ti je dobra. Kad prdneš, čuje se u mom kupatilu."
    Komšiji koji je ne znam gde: "Dopada mi se povremeni flert, ali ti si za mene jako mlad. 5 za trud."
    Komšinici iz stana sa istog sprata: "Obožavam tvog psa i podseća me na kuću, i strašno volim što se i on meni obraduje kad me vidi. Ti si uštogljena i izvuci oklagiju iz guzice, ideš mi na kurac."

    I tako. Volim moj komšiluk
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #167

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    Komšijama iznad da ne mora baš svako veče da se prenosi nameštaj sa jednog kraja spavaće sobe na drugi
    Komšijama vrata do da im je pas sladak i iako obožavam pse, neću prestati da njegov izmet prebacujem sa svog otirača na njihov
    Komšiji od preko puta hodnika...pa njemu bih svašta poručila al sam se udala u medjuvremenu 😥😥😥

  3. #168

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    Da su jednostavno SJAJNI !
    - Niti mi ko popuje šta slušam i koliko glasno;
    - niti mi iko broji koliko puta sam u kupatilu odvrnuo česmu, pustio tuš, povukao uže vodokotlića...
    - niti mi prigovara šta to miriše iz moje kuhinje;
    - niti se žale na glasove iz spavaće sobe;
    - niti vire ko mi to dolazi na vrata.

    E sad...ili je do toga što imam kuću i dvorište pa im nisam baš na metar od ušiju ili što je uža Srbija gostoprimljivija i tolerantnija ?
    Šalim se...ali šta god da je...- svoja kućica, svoja slobodica- !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #169

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    ..aman ljudi,pokosite tu travu ispred kuce,zmije ce nam se svima uvuci u kucu..

  5. #170

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    Komšije kod mene su dobre, mahom stariji ljudi...Svi su ok, zahvalni ako im usput kad i sebi kupim šta im treba, platim nekome račun...
    Ja imam stare roditelje, sa njima živim i sve razumem. Nemam nikakvih primedbi na njih kao ni oni mislim na mene...

    Napisala bih jednu šaljivu priču o komšiji koji je odmah iza ugla a inače je tako slučano ispalo da se njegova kuća vidi iz naše bašte.


    U ulici koja seče moju postoji limar ,,majstor Gruja,,. S obzirom da nisam baš previše u ovom okruženju nisam nešto sa njim previše ni komunicirala.

    I onda dan po dan , reč po reč i progovorimo mi po koju.
    Čovek koji me je oduševio na prvu... Način na koji priča, volela bih kada bih mogla nekako da pojasnim ali je to nemoguće, izuzetno duhovit, možeš ga slušati pola dana, možda malo prostodušan ali ne umanjuje tu svoju duhovitnot koja osvaja, pozitivan a prošlost puna tragike!
    Nedavno je rekao, naravno tu mu je bila i žena sa kojom sam odrasla, kada me je video ubašti; komšinice , e što nisam na kući stavio još jedan pendžer pa bih te video svaki put kada si u bašti.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  6. #171

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    Skoro da ih i nema, a zivim u gradu. Te su pomrli, te rade po inostranstvu. kuce im se polako ruse, lopovi raduckaju. Mene cuvaju dzukci i dobro je to tako. Ono sto je ostalo, skoro pa i ne pozdravlja.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #172

    Odgovor: Šta biste poručili komšiluku?

    a sad adio,i ko zna kad i ko zna gde....fala qrcu,resih se kretena...
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Da li biste se vratili?
    Autor Muckota u forumu Dijaspora
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 10:00
  2. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Kad biste mogli...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.01.2012, 20:02
  5. Šta biste menjale na sebi?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 23.02.2010, 01:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •