Alkoholizam u porodici
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 79
  1. #1

    Alkoholizam u porodici

    Šta mislite o ovoj strahoti u porodici?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Tesko da nesto drugo moze izazvati vecu nesrecu od one koju izaziva alkoholizam.

  3. #3

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Moj čukundeda je bio alkoholičar,a ja sam izgleda povukao na njega.
    Šalu na stranu,potpuno se salžem sa LadyS, mislim da je najveća nesreća za jednu porodicu imati alkoholičara u kući. Jer sa takvom osobom ne mozes ostvariti nikakav dogovor niti bilo kakav uspeh, a o miru u kući ,ne moze se ni pomišljati.
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  4. #4

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Narkoman, alkoholičar, kriminalac, siledžija... Užas!!!

  5. #5

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Alkohol je veliko zlo i treba ga izbegavati. A kad se pojavi u porodici, bilo da se radi o ocu ili majci, puno stradaju deca. Deca treba da rastu okružena roditeljskom ljubavlju i to je jedini put da postanu valjani ljudi, koji će sutra stvoriti novu zdravu zajednicu (porodicu).

    Postavlja se pitanje da li je deci bolje da nemaju oca ili da imaju oca alkoholičara. Ja mislim ovo prvo, a vi?

  6. #6

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Citat Panta Ray kaže:
    Postavlja se pitanje da li je deci bolje da nemaju oca ili da imaju oca alkoholičara. Ja mislim ovo prvo, a vi?
    Apsolutno se slazem.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #7

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Nista gore, zaista
    Trpi okruzenje, trpe deca, trpi porodica kao takva..
    Nema srece, nema uspjeha, nema ljubavi, nema mira...

  8. #8

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Citat Kunic kaže:
    Apsolutno se slazem.
    Odrasla sam bez majke. Prošlo je dosta vremena, ali mi i dalje nedostaje istom jačinom..Bila bih sretna da je uz mene, pa makar i na taj način..

  9. #9

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Gogo, jako mi je zao zbog toga. Samo, kada se setim da sam i mog matorog vidjao pijanog, u tim trenucima sam pozeleo da ga nemam. Isto misljenje su delili jos neki ljudi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  10. #10

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Verujem, svi smo patili na neke svoje nacine iz razlicitih razloga..Drago mi je sto se razumemo.

  11. #11

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Citat Goga kaže:
    Drago mi je sto se razumemo.
    Uvek
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  12. #12

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Citat Goga kaže:
    Odrasla sam bez majke. Prošlo je dosta vremena, ali mi i dalje nedostaje istom jačinom..Bila bih sretna da je uz mene, pa makar i na taj način..
    Razumem taj osecaj. A eto, neko ce reci: "Bolje da ih nemam, nego da se mucim sa roditeljima koji se ne trezne.". Sve zavisi kroz kakvo je iskustvo ko prosao.

  13. #13

    11 Odgovor: Alkoholizam u porodici

    ne daj boze nikome. moj bivski komsija je bio alkos, pa su njegova zena i dvije kcerke svatko toliko dolazile kod nas dok je ovaj divljao po stanu. strasno, strasno, strasno.
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Mislim da je to stvarno jedna od najgorih stvari koja moze da zadesi i coveka i ljude oko njega, pogotovo one najmilije. Deda mi je umro od ciroze jetre, stric je povukao na njega ali srecom jos je ziv. Nije bas lepo kad devojcica od 15 godina svog oca vadi iz jendeka i vodi kuci, pogotovo u maloj sredini u kojoj ja zivim. Moj brat je puno pio i pravio razne probleme, medjutim sad se smirio, nasao devojku, posao... Ali cuci to u njemu, pojavice se ponovo kad-tad. Cale ima uzasnu narav kad se napije, samo bi se svadjao ali srecom nikada nije nikog od nas udario, uglavnom uzme pa polomi nesto u kuci. Ovo su neke sitne stvari a vec mi ih je dosta, ali znam porodice u kojima je mnooooooooogo gore. Zato momci, ako zelite skladan brak i srecnu decu koja ce da se ponose svojim tatom, a ne da ih bude sramota kad izadju pred drugare, znate sta vam je (ne)ciniti

  15. #15

    Odgovor: Alkoholizam u porodici

    Voleo sam da pijem do pre tri godine.Ostavio sam pice,a pre deset meseci sam ostavio i cigarete.Sto se tice alkohola sta reci,alkosi su teski i sami sebi,a narocito clanovima porodice,zato ako neko ima problem te prirode najbitnije je da postane svestan tog problema i da ne bezi od njega ,vec da se suoci sa njim!

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko je u Vašoj porodici "glava" kuće?
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 18.08.2017, 21:28
  2. Nasilje u porodici
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 08.08.2012, 00:58
  3. Olakšice za treće i četvrto dete u porodici
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.02.2010, 19:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •