Propali sudari - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Propali sudari

    "Dogovorili smo se u 8, u 9 sam odlucio da je cekam do 10, u 11 sam otisao kuci, jer i ja imam svoje dostojanstvo!"
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Propali sudari

    imala sam dva.. jednog se secam kao svoje ispale a drugog necu da se secam, i dan danas vucem traume i izbegavam sastanke

    dopisivala se sa likom dosta dugo (oni fon chat_ovi pa mu ni sliku nisam videla a ni on moju) i kao dogovorimo se napokon da cemo se naci.. on ce kao doci da se vidimo, nadjemo se u diskoteci (mislim, mesto neverovatno, ne cujes svoje misli a ne.. ).. i decko bude simpa, visok, crn.. bas ono.. i svidim se i ja decku, ono skontala sam iz dalje price .. i sad nas dvoje kao spikali malo jer je to stvar koja nas je i inace spojila.. kad ono, na fajrontu (docekao me decko, svaka mu cast ) kaze on meni: "I gde cemo sad, znas neki hotel?"
    a ja
    mislim, prica se ni u jednom momentu nije povela u tom pravcu a ne da ja razmisljam o hotelima i ostalom.. samo sam mu rekla da cu ici sa mojim drustvom kuci a da cemo se mi jos cuti..
    vise se nismo culi
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Propali sudari

    Samo jedan propali sudar je ostavio mrlju u mojoj kratkoj karijeri sudaranja
    Prvo, nisam nikad bila tip za te dogovorene sastanke. Kod mene je sve to islo nekako spontano. Na nekim orgijama i slicnim kulturnim desavanjima.
    Nego...ovog sam upoznala na faxu. Lep decko. Samo da ga gledas kol'ko je lep.
    Ali mnogo fin i ustogljen za moj ukus.
    Uglavnom, pozove on mene u bioskop. Mesto, vreme, film, sve dogovoreno.
    Ja se ne pojavim. Prvi put. Ne mogu sad da se setim da li je taj put ili drugi, razlog mog "opravdanog" izostanka bilo zapijanje sa drugaricama, sve u svemu nadjemo se mi konacno...treca sreca.
    Gledali smo film o smaku sveta. Jeo je kikiriki i zagrcnuo se na pola filma. Mislila sam da ce se ugusiti koliko je kasljao. Posle smo otisli na kolace. Opet se zagrcnuo. Pomislih:"Jebes ovog ne zna ni da jede". Otpratio me je kuci. Poljubio me u obraz. Rekao da mu je bilo fenomenalno sa mnom i da zeli da se vidimo ponovo.
    Njemu je bilo lepo, a meni kao u filmu koji smo gledali.
    Mesec dana nakon toga sam ga izbegavala dok me se konacno nije okanuo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #19

    Odgovor: Propali sudari

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    To je sad nova fora da tipovi poklanjaju mečkurde sa kojima devojke idu u krevet.
    A unutra odašiljač sa skrivenom kamerom.
    Posle samo vidiš na netu sebe neodenutu i u ko zna kakvim intimnim situacijama.
    al eto nije se jos nista pojavilo na netu a proslo je dve godine.



    Propali sudari
    A sve zavisi kakvi zelimo da se pokazemo na prvom sastanku. A emocijama je ponekad malo teze upravljati pa se i pozuri sa nekim temama koje su za neki sledeci sastanak

  5. #20

    Odgovor: Propali sudari

    pa nije baš propao, ali..zamalo..
    sreća pa je on bio priseban i normalan..

    Bijaše to prije nešto više od 3 godine kad sam izlazila s potonjim momkom..i mi tu u priču je l' te, kako dolikuje freškom paru..e sad, ja sam neđe ranije dok smo se upoznavali na usput pomenula kako bih voljela da odem u restoran Troju (koji se nalazi u Tuzima mjesto pored Podgorice), jer sam čula da je ambijent prelijep, a i hrana, da se ne lažemo ne idem da gledam ništa i nikog, no da ijem ka' šegačOn je valjda, kukavac, to zapamtio i u sred priče on me pomazi po licu i prošapta (o tako mi te romantike, a ja divlja, samo neka sam zdravo)
    - Kad cemo u Troju, ocemo li nocas?
    a ja, ka ja, za đaola ne čuh, tj. ne shvatih ga dobro , jer mi se učinjelo da me pitao kad ćemo utroje? , ja se malo zbunih, tj.pokušah da se povratim, pa ga pitah da ponovi, a on za jade reče
    - pa rekla si da bi voljela...
    E..kad sam skočila ka da me maniti kucko izio i usula po njemu..kome ti utroje stoko jedna, kako te nije sramota, ni poljubio me nijesi ka' čoek, a ti bi utroje, manijače perverzni On se bio postidio ne znade shto ga snađe, sve boje ovoga svijeta mijenja ka semafor, a ja zapjenila ne mogu se ugasit, nije greote moga ni da objasni, ni da se opravda..i tek poslije 5 minuta moga histerisanja, kad sam se smirila, objasnio mi je što je mislio i htio, za jade me pitaA što je najgore u tu Troju ni do dan danas ne odohostah gladna...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #21

    13 Odgovor: Propali sudari

    trebao 1 da se desi sa jednom slatkom odavde(bas sad cita ovu temu),ali
    negde zapelo,i sve propalo pre nego sto je i pocelo.Zivot ...

  7. #22

    Odgovor: Propali sudari

    OOOO bilo je tu ispala samo takvih ali sa moje strane.I sad mi se desilo skoro trebao sam da se vidim sa jednom devojkom i ja zaboravio.I najbolje je to sto je ona mene podsetila pre par dana sa cuvenom recenicom "Da nisi nesto zaboravio?" Bilo je "takih slucajova" i ranije samo nisu za javno mnenje

  8. #23

    Odgovor: Propali sudari

    pamtim jedan.Tacnije,nije to bio prvi sudar,nego prvi u kojem smo oboje obuceni.Gledali smo se na moru mesec dana.I svasta jos nesto.I onda se dogovorimo da on dodje u Beograd.I dodje on.I ja vidim momka u rolci,i farmericama,i nekakvom mantilu.Pozdravimo se.A niko od nas nije slan niti mirise po moru.I odjednom taj njegov akcenat meni zapara usi.I,izvini,a gde su ti padezi?!
    I nekako se zavrsi taj sastanak i ja kazem,zvacu.I odem.


    i jos jedan,koji i nije bio sastanak sto se mene tice,mada ga je druga strana gledala kao nesto bitno.
    Danima me covek zvao telefonom.Ali,danima.Te zajedno smo saradjivali nekad (!??),te poznaje mog oca,te imamo zajednicke poznanike,te moramo da porazgovaramo o necemu
    Eskiviram ja koliko mogu,ne mogu da se setim lika,a dosadan u pm.
    Popustim.Rekoh,daj da to otaljam,da se resim bede.
    i Evo ga:
    Onizi debeljuskast coveculjak,s kratkim rukavima neke viskozne kosulje u boji ...pa sta,znam,nesto izmedju jorgovana i maline.bitna je viskoza.I da kosulja drhti na vetru,obrati paznju.I da njemu kratki rukavi dosezu do lakata.
    O moj Boze,pomislim ja.Nemoguce da si se ti nameracio na mene.
    Al ` jeste.
    I tako,sedimo na Dunavu,u nekoj kafancini koju sam ja izabrala.
    Prica mi o mom ocu,o poslu (mali je direktor nekog velikog sektora),pa malo o Mati Parlovu (kao bili prijatelji u Puli),pa malo o njemu.Kako je domacin,svega ima,evo bas sad je zapatio i zeceve.A inace ima zivinu,svinje,prepelice.I tako.Domacin.Sam je napravio susaru za meso.
    ja u soku
    Vise ne mogu da izdrzim,nagnem seprema njemu i kazem:Izvinite,a zbog cega smo mi,u stvari,ovde????

    a on ce (poluspustenih trepavica,onako zagonetno-znacajno)aaaaaaaaa...NinO.....to je tajna....necu jos da otkrivam...

    e kad se nisam preturila sa stolice
    Arivederci,domacine,odoK ja.......

    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #24

    Odgovor: Propali sudari

    Kad sve saberem...nije bilo propalih date-ova...ali sam imala dva blind date-a ...sa jednog sam šmugnula, nisam liku dala ni priliku...kad sam ga vidjela, u meni proradio neki životinjski nagon da bježim i spašavam živu glavu.

    Drugi blind date ...to su bile godine kada se mircalo...kada sam htjela da upoznam svakog živog...i lik se naklatio..pisao neke pjesme...ništa nije govorio o sebi,o fizičkom izgledu a mene nije ni zanimalo...sve kontam, ne može biti tako loše. Kad smo se konačno našli...došao on po mene...mrcina, od nekih 150 kg...sav onako mastan... zanimanje: cvjećar! Ajd bar da je mesar pa da opravdam te kilograme, a i ja omastim brk tu i tamo...cvijeće ne volEm toliko...odmah je dobio crveni, nije utakmica ni počela. Pokušao je kasnije sa pričom kako njegov džip ima navigaciju, i da je to jedini primjerak takvog džipa u Sarajevu.... uuu al' mene zaboli nešto..nisam od oTijeH djevojaka ...hvala lijepo, molim lijepo...doviđenja.

    Javljao se kasnije...više puta, kao, zašto sam tako površna...zašto mi smetaju njegovi kilogrami... debeljko u kombinaciji sa cvijećem...qq mene.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •