Propali sudari
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Propali sudari

    Ucim ja danas engleski i naletim u knjizi na neki tekst. Prica dvoje ljudi (naravno izmisljena) o propalim sastancima. Da li vam se nekad desilo da vam prvi sudar bude katastrofa? Treba sa nekim da se nadjete, leptirici u stomaku, nervoza itd... kad ono - bedak! Naravno ne mora to da bude bas prvi sudar vec bilo koji kada ste ocekivali puno i razocarali se, ili mozda niste ocekivali nista pa se odusevili...

    Ja sam jednom otisla na pice sa likom kojeg do tada nisam ni poznavala. Dopisivali smo se, ucinilo mi se da je extra, puno zajednickih interesovanja... U pocetku je sve bilo o.k. a onda je on poceo da prica o svojim problemima u porodici Rekao mi je neke stvari koje ja ne bih ispricala ni najboljoj drugarici a kamoli nekom koga vidim prvi put u zivotu Posle mi je pricao kako sam ja mnogo drugacija od svih ostalih devojaka, kako ona za kojom je patio ne moze ni da mi pljune pod prozor... On sad ide u Hrvatsku na more, hoce da me vodi, da me zeni... Uzas! Nekako sam ga se otarasila taj dan, ali porukama me je bombardovao!!! Nisam mogla da se izvucem da nemam kredita jer mi je sam uplatio isti. Rece kad se vrati s'mora zvace me da vidi da li imam momka. I stvarno je zvao ali ja sam bila tudja... Ma da, kako da ne, ali me je ostavio na miru. Javio se posle dve godine da vidi kako sam, sta radim u zivotu, ali nije me zvao da se vidimo Poklonio mi je velikog belog medu sa kojim jos uvek pajkim, ali cudo... uopste me ne podseca na njega...

  2. #2

    Odgovor: Propali sudari

    To je sad nova fora da tipovi poklanjaju mečkurde sa kojima devojke idu u krevet.
    A unutra odašiljač sa skrivenom kamerom.
    Posle samo vidiš na netu sebe neodenutu i u ko zna kakvim intimnim situacijama.

  3. #3

    Odgovor: Propali sudari

    Da, kazzu da im baterije traju po dve tri godine ..

  4. #4

    Odgovor: Propali sudari

    Ovo "mečkurde" ne razumem baš . To neki plisani meda?
    Pazi ideje.......meda spijun
    Budibogsnama......

    On topic: Naravno da mi se desilo da mi prvi sudar bude "komplit dizaster".Čak sam se jednom dao nagovoriti na "sudar na slepo"......leleeee, bila je sve ono sto ja necu a mislim da sam isto tako i ja njoj izgledao i ponasao se
    The night seems so dark because the day is much too bright

  5. #5

    Odgovor: Propali sudari

    Citat TROPRSTI kaže:
    To je sad nova fora da tipovi poklanjaju mečkurde sa kojima devojke idu u krevet.
    A unutra odašiljač sa skrivenom kamerom.
    Posle samo vidiš na netu sebe neodenutu i u ko zna kakvim intimnim situacijama.
    Severina je tako postala popularna
    Mozda budete uzdisali za Crvenom Lady isto tako....

  6. #6

    Odgovor: Propali sudari

    Naravno da ih je bilo,mada,kad bolje razmislim,...ne bih bas da ih se prisecam.
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Propali sudari

    imala sam nedavno dva sudara na slepo,i sebi sam rekla:vise nikad!
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  8. #8

    Odgovor: Propali sudari

    Ma više, sudari na slepo i sudari vođeni čisto razumom NE, uvek bude njesra. Samo ako postoji neka hemija i privlačnost, može.

    A odgovor na temu. Pa "propali sudari" mi je srednje ime a zaista sam bio maher ranije da upropastim svaki potencionalni sudar, čak ni ja ne znam kako mi je sve to polazilo za rukom, gledajući sa ove perspektive ehh
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  9. #9

    Odgovor: Propali sudari

    Ja sam imala jedan sudar na slepo, ali bas kao neki ljubavni sudar, posto smo se jelte muvali preko chat-a. Ali nismo razmenili slike. Tacnije to je bio chat preko mobilnog. I oboje smo priznali da smo bili ekstremno skepticni. On je iz BG-a i dosao je u NS. I ja sam se lepo iznenadila. Bio je cak lep i veoma simpatican. I tad smo samo na pice otisli. Ali sledeci put kad je dosao smuvali smo se. Bilo je kratko ali slatko. U sustini posle nekoliko nedelja vise mi nije bio simpa.

  10. #10

    Odgovor: Propali sudari

    Citat Masha 92 kaže: Pogledaj poruku
    imala sam nedavno dva sudara na slepo,i sebi sam rekla:vise nikad!
    dva sudara s 14 godina?
    dete moje jes ti svesna?
    znas li da su takve curice tvog uzrasta najveci postotak zrtava belog roblja,silovanja...i ko zna josh sve cega...bas zato jer su mlade i naivne a ubedjene da su pametne,bistre i oprezne...

    bez ikakve shale cu te reci mami...
    kako mozesh biti tako nepromishljena...

    aj kad "stariji svet" ide na ta vidjanja na slepo,pa ono proziveo nema sta da izgubi...
    al ovo 'vako stvarno greota da ostanesh bez ruke ili noge....ili glave ne daj Boze... tztztz...

    Ubica mekog srca.

  11. #11

    Odgovor: Propali sudari

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    To je sad nova fora da tipovi poklanjaju mečkurde sa kojima devojke idu u krevet.
    A unutra odašiljač sa skrivenom kamerom.
    Posle samo vidiš na netu sebe neodenutu i u ko zna kakvim intimnim situacijama.
    Troprsti paraonican?
    Ma otkud vam ta ideja????????

    I uspesni i neuspesni sastanci idu u "rok sluzbe".....

    Znam da su najbolje prolazili oni za koje sam mislila da tje biti katastrofa....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #12

    Kad ne dođe na prvi sastanak...

    Kad ne dođe na prvi sastanak, ima li smisla pokušati ponovo?
    Poruku je izmenio miha, 21.12.2007 u 11:33 Razlog: slovna greka

  13. #13

    Odgovor: Kad ne dodje na prvi sastanak...

    Znas kako se to radi kolega,da ne bi dolazio u priliku da pokusavas ponovo...

    Prvi sastanak se odigra da ona tek kada prodje shvati da je to bio prvi sastanak,pa onda imas dilemu da li ce doci na drugi,ali kada bude drugi sastanak kao tema apsolviracemo je tada...

    Ili sve podesis tako da se ona pita da li ces ti doci,a ne ti da li ce ona...ne stavljaj sebe u situaciju da si ti taj koji cekas,jer onda svesna toga nece mozda ni doci... Slusaj mene radi kako hoces...

  14. #14

    Odgovor: Kad ne dodje na prvi sastanak...

    Има и пропалих и они су исто састанци. Не може све увек да буде по нашим жељама.

  15. #15

    Odgovor: Propali sudari

    Statistički stojim ovako što se neta tiče u poslednjih 3-4 godine...

    Od 12 'sudara' , sa 1 sam pobegao u 2 nocu,a jedan je bio kao da ga nije bilo...

    Znaci u procentima 17% neuspešnih , a 83% uspešnih , što za moje godine nije loše , naročito što i tih 17% sam napravih , a da nisam morao...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •