Udario bi me? E pa onda bih ja..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 79

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Ako bi vam on ''udario samar'' (pre toga nikada se nije na taj nacin dokazivao ),verovatno ojacan , prisustvom svoje majke ,kako biste reagovali, bez obzira na krivicu...?
    Zna se da je vecina momaka ohrabrena ..majcinim saucestvovanjem ...

    Poruku je izmenio dankaBg, 04.05.2010 u 23:26 Razlog: izmjena naslova
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  2. #2

    Odgovor: Svekrva ...u nepoznatoj prilici ?

    A kakve veze ima dali je njegova majka tu, nije mi jasno?
    Da se bojim da ne mu priskoci u pomoc ili treba da se postidim?
    Bez obzira ko je kriv nasilje nije nacin resavanje sukoba bili sami ili ne.


  3. #3

    Odgovor: Svekrva ...u nepoznatoj prilici ?

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    Ako bi vam on ''udario samar'' (pre toga nikada se nije na taj nacin dokazivao ),ovaj put u prisustvu svoje majke ,kako biste reagovali, bez obzira na krivicu...?
    Morala sam da boldujem, jer je rechenica kontra diktorna...
    ...ali neka je i prvi shamar ............ bio bi ujedno i poslednji.
    Znam da bi od moje pok. svekrve on dobio taj shamar nazad, umesto mene.
    Nisu sve svekrve babaroge


    ps. imam i ja "chvrstu desnicu".........zlu netrebalo

  4. #4

    Odgovor: Svekrva ...u nepoznatoj prilici ?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Morala sam da boldujem, jer je rechenica kontra diktorna...
    :
    Da,moja je greska ..izvinjavam se...ispravljeno.. ...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  5. #5

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Sreća moja, te majka tog koji bi me udario je, nažalost, nerotkinja.
    Sad, ako se izleči, te popijem šamar od sinčića, mislim da bi mu to bio ujedno i poslednje.
    A da se sili pred majkom ili nekim trećim - takve ne držim u svojoj okolini.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    ja navedenu situaciju uz najbolju volju ne mogu da zamislim
    ja nikad nisam poljubila nekog ciji se profil uklapa u navedenu sliku....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #7

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    bozzemesachuvajisakloni

    znachi ne bi NIKAD, no samo pred mamom?!....
    [aktivno se uzdrzzavam od komentara koji mi naviru... triput sam ispravljala poruku]
    & underpaid......

  8. #8

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Vidim kako imate nepodeljeno mišljenje o tome šta bi trebalo uraditi u pomenutom slučaju... ali, svedočio sam brojnim slučajevima gde žene ne samo da nisu uzvratile, već su nalazile i opravdanje za takav postupak "muškarca". Da li mi to ovde imamo neki extra uzorak žena?

    Da se razumemo, nikad u životu nisam i neću udariti ženu, onaj ko je sposoban dići ruku na ženu može biti nazvan svakakvim imenima, samo ne muškarcem. Ako ste zaista sve spremne uzvratiti i/ili napustiti ga, ja vam od srca čestitam.

  9. #9

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Vidim kako imate nepodeljeno mišljenje o tome šta bi trebalo uraditi u pomenutom slučaju... ali, svedočio sam brojnim slučajevima gde žene ne samo da nisu uzvratile, već su nalazile i opravdanje za takav postupak "muškarca".

    odlichno zapazzanje...
    i da, ovde je exceptional uzorak jer one koje ne bi uzvratile ne smeju da sede pored kompa ni u ova doba a ni inache ... zna se di je njino mesto.

    (ne znam kako je dvaput postovana poruka.... molim da se obrishe ova dole)
    & underpaid......

  10. #10

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    Ako bi vam on ''udario samar'' (pre toga nikada se nije na taj nacin dokazivao ),verovatno ojacan , prisustvom svoje majke ,kako biste reagovali, bez obzira na krivicu...?
    Zna se da je vecina momaka ohrabrena ..majcinim saucestvovanjem ...

    Tog momenta se okrećem i odlazim. Za sva vremena. Bez reči, bez pitanja. Samo okret i odlazak za sva vremena.
    Moj otac je bio vojno lice, ali je imao jednu odličnu tezu u vaspitavanju nas dece. "Ja sam vam roditelj. Ja mogu da vas ako treba da vas čušnem koji put. Samo majka i ja i NIKO VIŠE! Svako ko digne ruku na vas moraće na rehabilitaciju da se ponovo podseti kako se ta ruka koristi." I nikad niko nije podigao ruku na mene, niti je probao. Po meni, muškarci, ali ruku na srce sad već i žene, kojima je fizičko nasilje jedini način komunikacije su kukavice i primitivci , jer ne umeju da koriste reči za rešavanje nastalih problema. Smatraju da je fizičko nasilje način sticanja autoriteta? Teško..Takve osobe neće naći slobodno mesto u mom okruženju.

  11. #11

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Po samoj postavci teme, ne mogu da zamislim da bi me neko udario samo u prisustvu majke. Nekako mi naucna fantastika. Al', sto ljudi..

    .
    Ne,on se vesto prikrivao,ali ne u smislu da je napadacki nastrojen ,pa je samo cekao momenat,vec i neznajuci, dobio je ''doping majku''... ...( a,mozda nije ni znao sta mu se''dogadja''-u svakom od nas jos od malena tinja mrznja i agresija.,kao i ljubav....)..
    MAJKA je samo dala podsticaj......znaci on je neko ko je sklon...ali,pitanje je..ko je taj koji nije...jer agresija je sastavni deo nasih zivota ..ona je nagon ...sa kojim mi zivimo..kao i sex...(cilj agresivnog nagona -opstanak individue...)...Zivimo dvadeset godina sa nekim.,za koga bismo u svako doba rekli da je strpljiv,stalozen i pun razumevanja,dok nas jednoga dana ''posteno ne izbatina.''..pa tako ''smrtno''iznenadi..


    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Cekaj malo Glisava ,Hoces da kazes da postoje osobe koje zasluzuju slomljena rebra,puknute noseve,polomljene vilice


    .
    Ja ovu misao shvatam u kontekstu onoga sto sam vec pisala...agresija je svuda oko nas ..ona je sastavni deo nasih zivota..u nesvesnom smo pothranili svakakve lose uljeze...Po prirodi covek je agresivno bice...pa prema tome vrlo cesto izlozen razlicitim vidovima agresije i zdrave i bolesne.....Poneki od nas,povremeno i zasluze nesto...iz bogatog repertoara covekovog ''probijanja kroz zivot''...



    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da je lešenje žena sastavni deo srpskog folklora i apsolutno ga podržavam.

    I primenjujem.

    Je si li ti siguran da si imao posla sa zenama?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ima li koji član koji definiše reč (pojam) nasilje?
    Da li se pod time podrazumeva samo fizika?


    Nasilje-jedan od najbolesnijih i najdestruktivnijih vidova agresije...i najvecih zala savremenog covecanstva...

    Ljubav i mrznja su dva antipoda jedne iste libidinozne energije sa kojom dolazimo na svet,a ciji se paralelni tokovi razvijaju u nama od najranijeg detinjstva.Koliko cemo uspeti da ovladamo svojom agresijom,da je neutralisemo,sublimisemo i da na mesto mrznje i nasilja iznedrimo,toleranciju,ljubav,razumevanje...zavisi od sudbinske situacije svakog pojedinca i drustva ,njegovih zabrana i sloboda...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  12. #12

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Ne,on se vesto prikrivao,ali ne u smislu da je napadacki nastrojen ,pa je samo cekao momenat,vec i neznajuci, dobio je ''doping majku''... ...( a,mozda nije ni znao sta mu se''dogadja''-u svakom od nas jos od malena tinja mrznja i agresija.,kao i ljubav....)..
    Znaci, ni svekrva me nece voleti, pa ce on zato preda njom da mi dekne samar? Sorry Danka, al' ne kontam kako ce neko da dobije boost za udarac pred majkom. Mene bi prvu bilo sramota da nekoga pred mamom i tatom udarim, bez zajebancije. Ono, kao, jaca sam sa i pred njima jer nece moci da mi vrati.
    Pa, kad bi me zbog nje udario (da je ona snaga i pokretac) odvalila bih i njega i nju, posebno ako bi ona potpirivala. Rekoh vec, ne dam na sebe.

    Je si li ti siguran da si imao posla sa zenama?
    Danka, Hunter se malo zeza
    Poruku je izmenio starsica, 05.05.2010 u 22:52
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Sto puta smo culi..ili citali u medijima o mirnim,finim, stabilnim,zrelim muskarcima..kojima se u jednom momentu njihovog smirenog i konstruktivnog zivota ...otkaci ''neka zica''..i sve lose izadje pa ,zeni bude slomljena vilica i polomljene noge...

    Pa kada ga pitaju sta se to desilo...sa njim...on veli,''ne znam sta mi je bilo.''..Takvima treba podsticaj da oslobode patolosku agresiju..koja je skrivena negde duboko u njima...

    To moze da bude neko znacajan u njihovom zivotu,recimo ''majka''...ili.neko drugi..koja ce u nekom trenutku doprineti...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  14. #14

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku

    Kao što sam već negdje na forumu rekla, uzvratiti šamar je ok, bez obrzira koja strana je započela prva. Osim toga, poznato je kako se histerične osobe smiruju - šamarom.
    Ja se unapred izvinjavam,ali ja stvarno ne razumem ovu konstataciju.
    A gde je razgovor?
    A zasto uopste dolaziti do samara?
    Dva, tri samara i sve je reseno, idemo dalje ili prestajemo?
    Laksi nacin da se izborim protiv necije histerije, je da okrenem ledja, odem i ne slusam nego da se gadjamo medjusobno samarima.

  15. #15

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Danka, po toj konsktrukciji, svi smo mi po malo psiho, jer svako od nas ima tu skrivenu agresiju u sebi koja pod odredjenim pritiskom moze da ispliva na najgori moguci nacin
    I generalno nisam za agresiju, za udarce, ni u kom slucaju.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Debela i onda...?
    Autor kohili u forumu Muška kafana
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 16:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •