"Neobavezne varijante"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 59

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    "Neobavezne varijante"

    Skoro se svakom čoveku dogodila bar jedna ovakva "veza". Da li ih praktikujete, da li vam odgovaraju više od stalnih veza ili samo pomažu kao trenutni izlaz iz usamljenosti?

  2. #2

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Cinjenica je da se poslije nekog velikog ljubavnog razocarenja, vecina ljudi najlakse izvuce iz beda, upravo pomocu tog oblika "veze".

  3. #3

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Te neobavezne osim što štete mogu i da koriste.

    Ko god da ih konzumira ima zahvaljujući baš toj neobaveznosti ventil koji ga održava u hormonalnoj ravnoteži.

    Neprijatnosti i nadizanja adrenalina ima skoro redovno ako je ta zanimacija paralelna aktivnost glavnoj sveobuhvatnoj vezi.

    A zašto nekom ukinuti pravo da ostvari svoj privatni cirkus?

  4. #4

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Citat TROPRSTI kaže:

    A zašto nekom ukinuti pravo da ostvari svoj privatni cirkus?
    To je stvar slobode izbora, nema reci o "ukidanju" prava bilo koje vrste.. Ko sta radi, sebi radi..

  5. #5
    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Cinjenica je da se poslije nekog velikog ljubavnog razocarenja, vecina ljudi najlakse izvuce iz beda, upravo pomocu tog oblika "veze".

    i naravno uleće u još gori bedak.
    Pravilo da se "klin klinom izbija" , ovde ne važi..

    Moraš biti načisto i sa emocijama kojih nema , ili ne sme da bude zbog eventualnog "vezivanja", čemu ???


    Pokusala sam jednom, bilo je poprilicno "bolno", nisam se osecala nista bolje ili gore, unistila sam jedno divno prijateljstvo. Trajalo je 8-9 meseci (koliko je to onda neobavezno). Vreme koje je "potroseno".. Hiljadu razloga za "protiv"..

    Naravno, moje mišljenje (skromno)
    je da sve treba probati (u granicama normale)..

    Opet je individualno šta su, i gde su granice...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Te "neobavezne" su samo trenutni izlaz iz usamljenosti... Mada nikad se ne zna mozda se na kraju od toga i izrodi nesto...
    Remember my name, You'll be screaming it later!

  7. #7

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    dok je zabave i veselje traje...

  8. #8

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Lichno nisam do sada probao te "neobavezne" varijante, a neshto sumnjam i da tju ikad probati... Shto? Zato shto za mene nema "neobavezne" varijante... Ja kad se zacopachim, ja sam se zacopachio, i onda idem do kraja... Kad pukne, onda znate kako to izgleda, depresija, itd. itd.... Neobavezne varijante mi se ne pojavljuju u mislima uopshte

    Posle svake veze sam pauzirao dosta, solirao, do sad je palilo A nadam se da vishe netje morati da bude pauza


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  9. #9

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Neobavezne varijante mogu da budu izuzetne pozitivne. Imala sam nekoliko veoma pozitivnih iskustava ali ne smeju postojati "ljubavna" osecanja u tom slucaju.
    Neobavezne varijante moraju uleteti u pravom trenutku jer ako trenutak nije odgovarajuci onda depresija izlazi na povrsinu.

  10. #10

    11 Odgovor: "Neobavezne varijante"

    ja sam to praktikovala dok sam bila mladja. gledajuci iz danasnje perspektive, neobavezno mi je izgubilo smisao, ili sam se samo ispucala u mladosti...
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Neobavezna varijanta u muško ženskim odnosima je moj nedosanjan san. Ne mogu da shvatim da smo svi mi, dakle i muškarci i žene, rođeni da imamo samo po jednog partnera u životu, kao što nam natura moral.

    Mada ni do sada ni jednu ženu koja je bila sa mnom nisam ničim obavezivao niti opterćivao ljubomorom, kontrolama, proverama, scenama, ili bilo kakvim drugim ograničenjima i raznim zamarajućim glupostima, nisam naišao na recipročan odnos prema meni. Naprotiv, što god sam bio ležerniji, one su bile posesivnije...

    Naravno, bilo je tu i par sjajnih udatih dama sa kojima sam dosegao određeni stepen neobavezne varijante. To je jedinstven i neponovljiv osećaj.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Praktikovao sam ih pre ali ne vise jer mi nije vise zanimljivo... Nije to tako lose kad covek treba malo da se isprazni ali ne volim to vise da praktikujem...

  13. #13

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    mislim da su te veze prvenstveno za one koji su mlađi i nemaju dovoljno iskustva...čovek i žena vremenom traže sigurnost tj. oslonac pri svakoj vrsti pada
    neobavezne varijante nisu loše ako imate fikciju da ste možda zaljubljeni a prepuni ste obaveza...
    ko ima vremena neka se zabavlja
    Poruku je izmenio Lady S, 13.02.2007 u 17:35 Razlog: nema potreba za Caps Lock-om
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  14. #14

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    ma sta je to......neobavezna varijanta. ....glupost,bacanje vremena..
    Ćuti i prenesi dalje....

  15. #15

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    sve što je neobavezno ne postoji (?)
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •