"Neobavezne varijante" - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 59 od ukupno 59
  1. #46

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Највише сам у необавезним варијантама

  2. #47

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    na pocetku moze da izgleda kao neobavezno......a da se zavrsi sa itekakvom obavezom.....zavisi od razvoja situacije....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #48

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Neobavezna varijanta u muško ženskim odnosima je moj nedosanjan san. Ne mogu da shvatim da smo svi mi, dakle i muškarci i žene, rođeni da imamo samo po jednog partnera u životu, kao što nam natura moral.

    Mada ni do sada ni jednu ženu koja je bila sa mnom nisam ničim obavezivao niti opterćivao ljubomorom, kontrolama, proverama, scenama, ili bilo kakvim drugim ograničenjima i raznim zamarajućim glupostima, nisam naišao na recipročan odnos prema meni. Naprotiv, što god sam bio ležerniji, one su bile posesivnije...

    Naravno, bilo je tu i par sjajnih udatih dama sa kojima sam dosegao određeni stepen neobavezne varijante. To je jedinstven i neponovljiv osećaj.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #49

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Trenutno mi vise prijaju neobavezne varijante.
    Paradoks zivota je da kad se covek najmanje nada necem ozbiljnom, zaglibi se u nesto jako lepo. Hm...
    Videt cemo...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #50

    01 Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Po tom pitanju sam se zadodovoljavao od rane mladosti.Posto nisam neizivljen po tom pitanju,kao ni po kom drugom,trudim se da se sto manje u to upustam.
    Osim ako je nesto izuzetno u pitanju,tada se ne oprasta.Jer,kako stari zavodnici kazu,ako svesno propustis izuzetnu priliku,Bog kaznjava onda kad ti je najvise stalo.Naravoucenije ....po izboru.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  6. #51

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Dosad sam stalno bio u neodbaveznim varijantama. Bilo je lepo.Jako lepo,da se ne lažemo. Ali mislim da sad želim nešto drugačije. Mislim da sam sazreo po tom pitanju.

  7. #52

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Pa od zadnje ozbiljne veze (a to je bilo prije 3 godine) ovo je
    jedina varijanta koja mi odgovara. Jos ni iz jedne nisam izasla povrijedjena.
    Tako da uzivam dok mogu...

  8. #53

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    to je kao da si sa nekim jednostavno opusten i kao da nigde ne zuris.

  9. #54

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Zvuči tako dosadno, bez uvrede...
    Gde je tu akcija, a reakcija?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #55

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Pa od zadnje ozbiljne veze (a to je bilo prije 3 godine) ovo je
    jedina varijanta koja mi odgovara. Jos ni iz jedne nisam izasla povrijedjena.
    Tako da uzivam dok mogu...
    i vrlo ih ozbiljno shvatam
    i joş ni iz jedne nisam izaşao
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #56

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Neobavezne varijante su sjajne dok mogu da funkcionisu kao takve,ali vrlo brze izgube taj svoj epitet.

    Lepe su dok traju,i treba u njima znati uzivati.

    Imala sam dosta "neobaveznih varijanti" dok nisam odlucila da se skrasim.Lutala sam i trazila sebe u njima(jer jedino kroz druge mi u stvari i upoznajemo sebe)
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  12. #57

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    to je kao da si sa nekim jednostavno opusten i kao da nigde ne zuris.




    ...uz to probleme ostavis kuci i uzivas...

  13. #58
    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Cinjenica je da se poslije nekog velikog ljubavnog razocarenja, vecina ljudi najlakse izvuce iz beda, upravo pomocu tog oblika "veze".

    i naravno uleće u još gori bedak.
    Pravilo da se "klin klinom izbija" , ovde ne važi..

    Moraš biti načisto i sa emocijama kojih nema , ili ne sme da bude zbog eventualnog "vezivanja", čemu ???


    Pokusala sam jednom, bilo je poprilicno "bolno", nisam se osecala nista bolje ili gore, unistila sam jedno divno prijateljstvo. Trajalo je 8-9 meseci (koliko je to onda neobavezno). Vreme koje je "potroseno".. Hiljadu razloga za "protiv"..

    Naravno, moje mišljenje (skromno)
    je da sve treba probati (u granicama normale)..

    Opet je individualno šta su, i gde su granice...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #59

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    mishljenja sam da su ljudi koji trazhe 'vezu bez obaveza' ljudi koji izbjegavaju i obaveze u zhivotu...To nije nimalo pohvalno ponashanje, chitaj, odraz slabog karaktera.
    Veze bez obaveza ili tzv.neobavezne varijante, bilo da su seksualnog ili nekog drugog tipa po meni, sluzhe za ubijanje vremena i jachanje ega, a gledam ih kao na chovjekovo spushtanje na zhivotinjski nivo, jer jedan dobar dio zhivotinjskog svijeta, medju kojima su i najspretniji predatori - vukovi , poslije parenja imaju znachajnu odgovornost prema zhenki i prema mladunchadima. Ako je chovjek evoluirao da bi vuk od njega bio privrzheniji i 'ozbiljniji', onda je ova evolucija krenula naopako i trebali bi dobro da se zamislimo...
    Realno, da sumiram - chisto sumnjam da bi iko prije izabrao prolaznu avanturu umjesto necheg pravog ili nechega shto bi moglo da bude ono pravo.

    Nikad nijesam bila u takvoj 'vezi', niti sam pristalica istih!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •