"Neobavezne varijante"
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 59
  1. #1

    "Neobavezne varijante"

    Skoro se svakom čoveku dogodila bar jedna ovakva "veza". Da li ih praktikujete, da li vam odgovaraju više od stalnih veza ili samo pomažu kao trenutni izlaz iz usamljenosti?

  2. #2

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Cinjenica je da se poslije nekog velikog ljubavnog razocarenja, vecina ljudi najlakse izvuce iz beda, upravo pomocu tog oblika "veze".

  3. #3

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Te neobavezne osim što štete mogu i da koriste.

    Ko god da ih konzumira ima zahvaljujući baš toj neobaveznosti ventil koji ga održava u hormonalnoj ravnoteži.

    Neprijatnosti i nadizanja adrenalina ima skoro redovno ako je ta zanimacija paralelna aktivnost glavnoj sveobuhvatnoj vezi.

    A zašto nekom ukinuti pravo da ostvari svoj privatni cirkus?

  4. #4

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Citat TROPRSTI kaže:

    A zašto nekom ukinuti pravo da ostvari svoj privatni cirkus?
    To je stvar slobode izbora, nema reci o "ukidanju" prava bilo koje vrste.. Ko sta radi, sebi radi..

  5. #5

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Te "neobavezne" su samo trenutni izlaz iz usamljenosti... Mada nikad se ne zna mozda se na kraju od toga i izrodi nesto...
    Remember my name, You'll be screaming it later!

  6. #6

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    dok je zabave i veselje traje...

  7. #7

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Lichno nisam do sada probao te "neobavezne" varijante, a neshto sumnjam i da tju ikad probati... Shto? Zato shto za mene nema "neobavezne" varijante... Ja kad se zacopachim, ja sam se zacopachio, i onda idem do kraja... Kad pukne, onda znate kako to izgleda, depresija, itd. itd.... Neobavezne varijante mi se ne pojavljuju u mislima uopshte

    Posle svake veze sam pauzirao dosta, solirao, do sad je palilo A nadam se da vishe netje morati da bude pauza


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  8. #8

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Neobavezne varijante mogu da budu izuzetne pozitivne. Imala sam nekoliko veoma pozitivnih iskustava ali ne smeju postojati "ljubavna" osecanja u tom slucaju.
    Neobavezne varijante moraju uleteti u pravom trenutku jer ako trenutak nije odgovarajuci onda depresija izlazi na povrsinu.

  9. #9

    11 Odgovor: "Neobavezne varijante"

    ja sam to praktikovala dok sam bila mladja. gledajuci iz danasnje perspektive, neobavezno mi je izgubilo smisao, ili sam se samo ispucala u mladosti...
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Ne osudjujem ljude koji su u takvim varijantama, jer i sama imam veoma bliske prijatelje sa tim iskustvom, te znam da nekad nekome upravo bas to odgovara.
    Medjutim, sama nikad ne bih usla u nesto takvo, jer nisam tip koji moze da iskljuci osecanja, kad je s nekim.Mislim da se ne bih osecala dobro u svojoj kozi, i da bi mi donelo vise stete nego koristi .. mozda sam staromodna, ali jos uvek sam za one dobre stare veze sa ukljucivanjem emocija.

  11. #11

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Nemam ništa protiv njih, ali čini mi se da nisam lik za njih. Zapravo, u vezi znam da budem poprilično nezrela, pa često gledano sa strane veza liči na "neobaveznu". Ali nije jer su uvek emocije izbijale na površinu i veze su trajale. A to se već ne može podvesti pod "neobaveznu varijantu".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Neobavezne veze, ne ide to meni. Shvatam ljude koji mogu tako da zive, mogu da prihvatim te price i pricice, ali ja sam covek emotivan, to u varijanti kao ali ne sasvim, ne prolazi kod mene.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  13. #13

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    U srednjoj su te varijante bile popularne, bilo ih je dosta i tada mi je to odgovaralo, ali sad sam se malo smirila ustvari malo vise. U stalnoj sam vezi i to mi potpuno odgovara. Vise me ne privlace te varijante
    Citat mind_reset kaže:
    kao ali ne sasvim
    Evo, promenila sam potpis

  14. #14

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Jedan komentar:
    Posle raskida je ok...inace stalno NE..Ja to bas i ne praktikujem al dobro....
    Nekima i mozda pomaze,jel tako?

  15. #15

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Uvek je ok ako to osoba radi zbog sebe i ako joj je to potrebno. Lično meni uglavnom odgovaraju neobavezne varijante ali ima trenutaka kad baš želim nešto ozbiljnije.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •