Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta

    Iz privatnog Zoološkog vrta "Miki" u Kolutu, kod Sombora, pobegla je ženka mrkog medveda, stara tri godine, teška oko 50 kilograma, saopštio je danas vlasnik tog zoo vrta Milan Marić.

    Istakavši da medvedica nije opasna po ljude, on je kazao da je ona pobegla juče, i da se verovatno sakrila u nekom šipražju. Meštani su, međutim, uplašeni i izbegavaju da idu u svoje njive.

    Policija je upozorila građane da budu oprezni i da, ako vide medvedicu, odmah prijave policiji.

    Za odbeglom medvedicom traga njen vlasnik Marić, kao i policija i nekoliko ljudi iz Koluta, koji pretražju teren. U Zoološkom vrtu "Miki" nalaze se još tri medveda.

    Iz tog zoološkog vrta prošle godine su pobegla tri majmuna, od kojih su dva uhvaćena, a treći je prebegao u Mađarsku.

    (Tanjug, 21. maj 2010. 19:17 > 19:18.)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta

    Hahahhaha medjed,kako divna odgovornost,pa to je zivotinja ,normalno da ce biti opasna po ljude. Nek dodje kod mene da ga vodim kroz grad,koji dinar zaradim
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta

    Danas sam gledao film Podzemlje od Kusturice. Ako medvedica sedne u tenak gotovi smo
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta

    Iz tog zoološkog vrta prošle godine su pobegla tri majmuna, od kojih su dva uhvaćena, a treći je prebegao u Mađarsku.
    Majmun ilegalac pa pravo je čudo da ova pogranična policija išta i uhvati na granici kad je majmun stigao do Mađarske koji blam za kriumčare koji bivaju uhvaćeni

    Medvedica je koliko vidim mala, pedeset kilograma nije ništa za medu, ali je sa druge strane pretpostavljam veoma brza i možda čak opasnija od starijeg i krupnijeg medveda. Sve u svemu ne bih voleo da mi zaluta u baštu i sl. Nadam se da će je naći pre nego što bude povređena ona ili bilo ko.



      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta

    Nađena odbegla medvedica Seka

    Meštani Koluta kod Sombora danas su odahnuli, jer je medvedica Seka, koja je pobegla iz privatnog Zoološkog vrta "Miki", pronađena i vraćena u kavez. Na putu kući svratila je i u diskoteku.

    Seka, stara tri i po godine, je vlasnika zoološkog vrta Milana Mirića propisno namučila jer nije htela da uđe u automobil, pa je bio prinuđen da je pešice vodi više od 13 kilometara kroz mrklu noć bez povodca asfaltnim putem.

    Mečka se nekoliko puta vraćala na mesto gde je nađena, na graničnom prelazu Bezdan prema Hrvatskoj.

    "Čitavim putem sam je hranio jabukama, dok je ona veselo skakala oko mene. Nije se opirala ulasku u kavez kada sam je doveo", ispričao je Mirić kroz smeh.

    Putešestvije ženke mrkog medveda trajalo je od ponoći do jutros do četiri sata.

    Mečku je pre mosta na Dunavu kod Bezdana primetio jedan hrvatski državljanin koji se kolima vraćao u Hrvatsku iz Sombora i to prijavio carinicima.

    Pripadnici policija su obavestili Mirića i potom i sami krenuli u poteru za Sekom.

    "Policija je pre mene stigla i uz pomoć baterijskih lampi pronašla medu. Pošto nije bilo drugog načina, ostavio sam auto i krenuo s njom peške prema Kolutu. Ona je išla za mnom kao najverniji pas. Uz put smo svratili u Bezdan. Omladina se oduševila medom, niko se nje nije plašio, niti se ona koga plašila, samo je verno čučala uz moje noge. Ali se policija plašila i naredila deci da uđu u diskoteku. Milicija je iza mene obezbeđivala medu i nije dala da nas niko obilazi", priča Mirić.

    U Zoološkom vrtu "Miki" nalaze se još tri medveda.

    (Tanjug, 22. maj 2010. 19:03 > 19:05)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Medvedica pobegla iz privatnog zoološkog vrta

    Dobra reklama za zoloski vrt...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •