Roland Garros 2010. - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku

    Kod nas je bilo slična situacija u kući, došao kum i sedi, a nas četvoro galamimo i stručno savetujemo Noleta šta da igra, a kum nas gleda i ode čovek kući....a komšinica je već komentarisala da svaku utakmicu gleda bez tona, jer nema potrebe za to, mi smo joj bolji od Viškovića i svih ostalih....a još uz to umemo i da opletemo tako da joj je sve jasno...

    Još jednom, šteta za Noleta...imao je šansu...ali mu je Melzer pomutio račune....a već sam ga videla u polufinalu sa Nadalom
    Znači svi smo pasionirani ljubitelji tenisa.
    Ja i mama mijenjamo sobe..palimo jedan tv...pa drugi...pa treći...pa ja skontam da gledamo tenis na sva tri ..ako ima šta da se radi, da se ne propusti koji poen. I onda ja psujem...pa mama...onda se papagaji razlete po stanu od buke...i meni je drago da niko ne dođe kad gledamo tenis...onda moram da se kontrolišem, još kad mi neko kaže "ne mogu da vjerujem oko čega se vi nervirate"...ja bih skočila i udavila ga.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Današnji meč između Stosur i Jece mogao se davati uz muzičku podlogu Van Gogh "Nisi ti dobra koliko loša sam ja"


    Jad...čemer....jad.

    Jelena nije ništa pokazala, jednostavno je ušla u meč, a nije bila sigurna da može da ga dobije, dok je Stosur ušla puna samopouzdanja. I na kraju, kada je i imala veeeliku priliku da se vrati u igru, sve je proćerdala...

    Nemam riječi. Mogla je uzeti tajm aut da ode...da se malo sabere...bilo šta...jbte...finale je bilo u igri. I ne mogu da je hvalim ..ovo što je prikazala danas je mizerno bilo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Garant je sebe videla u finalu vec, pa se pogubila, sebi stavla ogroman pritisak na pleca i cao. Ovo joj je bila jedinstvena prilika da zgrabi titulu, da ima GS, al' ne. Definitivan dokaz da ona uopste nema gameplan, da se ne brifinguje pred meceve i da je bole patke za protivnicu.
    Pocetkom drugog seta se vratila, ali kad je se Stosur raspucala, Jelena je odmah mogla da spakuje kofer.
    Velika steta, velika..

    Sa druge strane, svaka casti Zikiju i Nestoru na drugom finalu RG-a

    Edit: Nelac, molila sam Boga mi posaljes jos jedan SMS. Taman kad si ga poslala, ona je zaigrala bolje u drugom setu Po obicaju, ja kredita nemam, pa sam mislila da ce moc telepatije biti dovoljna
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    *ebem ti igranje, ako se tako igra tenis da idem odma da igram i ja.....
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    odgledao jankovic- stosur koji je trajao tacno koliko 3 mala piva,
    /jbg sporo pijem/ i ne mogu se oteti utisku da se zenski tenis vraca
    dominaciji muskobanjastih zenskih androida sto je po meni korak
    u nazad za beli sport.


    hat off for jelena
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    S obzirom da Jelena ni u jednom momentu nije bila u dobrom izdanju, kao prethodnog dana Nole (koji je dobio prva dva seta), nisam se mnogo nervirala...Pijuckala sam hladan sok od zove i gledala...kao da gledam neki sasvim prosečan film...
    Nekako mi je od samog početka Jeca delovala hladno, sporo i nije delovala da igra srcem...kako igraju oni koji pobeđuju....

    Samanti svaka čast Devojka stvarno igra dobro, dobro se kreće, servira, brza je i igra svaki put srcem...tako se dobijaju mečevi i protiv Žastin i protiv Serene a danas i Jece! Mislim da je u finalu veliki favorit i ima šansu da podigne trofej

    Zimonjiću svaka čast na pobedi u miks dublu
    Sad ga još čeka dubl sa Nestorom i da podigne još jedan
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je u finalu veliki favorit i ima šansu da podigne trofej

    Zimonjiću svaka čast na pobedi u miks dublu
    Sad ga još čeka dubl sa Nestorom i da podigne još jedan
    I ja mislim da je favorit...samo..ni Skjavone nije mačiji kašalj, ako ništa...once in a lifetime oportunity za Italiju...biće tu mnogo krvi.

    ...Zimonjić ...barem neko igra dobar tenis.



    I baš kao što kažeš...za Noleta mi je krivo...Jeca je samoj sebi presudila još u svlačionici čini se.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Samo jedno mi nikad ne ide na tiket
    a to su dve stvari
    PSZ
    Turska /fudbal/
    i zenski tenis
    ah zene
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Posle jucerasnjeg meca se videlo da JJ nije sampion.
    Fali joj taj jedan korak.
    Ovo joj je bila jedinstvena prilika da uzme titulu,
    jer joj je sve islo na ruku.
    I povoljan raspored je imala .i sve najbolje igracice
    su ispale ( Enan, Serena, Dementijeva ..)
    a ona izasla na teren kao na prvomajski uranak.
    Da igra badminton.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Nakon današnjih muških polufinala, jedva čekam da odgledam duel Soderlinga i Nadala u finalu
    Soderling je igrao sasvim ok i čekam da vidim kako će se postaviti prema ovom Nadalu koji je danas počistio Melzera. Svaki od njih ima svoj motiv više za pobedu - Soderling da osvoji RG, nakon prošlogodišnjeg poraza od Federera, a Nadal pobedom se vraća na mesto br.1!
    Najbolje od svega je što ću meč pratiti opušteno i bez nervoze i uživati u nadam se, dobroj igri
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Roland Garros 2012
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 17:35
  2. E-Tvrdjava Festival 2010 - 31-08/04-09-2010 Nis
    Autor e-tvrdjava u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.09.2010, 23:26
  3. Roland Garros 2009.
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 04:01
  4. Roland Garros 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 10.06.2008, 13:51
  5. Roland Garros 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 14:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •