Kako da zavolim njegovu decu? - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 91 od ukupno 91
  1. #91

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    #trejsi#
    Moj muž je pre živeo u Nemačkoj, iz prvog braka ima dvoje dece koje dolaze da žive kod nas u Srbiju na leto (na forumu neću pisati razloge zašto dolaze kod nas , jer to nije ni bitno za ovaj moj problem). Problem je taj što se ja ne mogu sa tim pomiriti, jednostavno ne želim da dođu a da to kažem mužu povredila bi ga.

    Mnogi će me osuditi i reći: Pa znali si da ima decu.
    Ali jednostavno nisam znala u šta se upuštam, zaljubila sam se u njega i jos ga volim. A i nije bilo reči o tome da bi oni živeli sa nama


    I zbog naseg budućeg deteta mi smetaju njegova deca, jer smo mi zajedno sve pripremali za buduću bebu, kupovali stvari, kolica , krevetac a kad je odlučeno da će njegova deca doći kod nas on je obustavio pripremu za nasu bebu a posvetio se spremanju jedne sobe gde će njih smestiti, sobe u potkrovlju i sve pare daje na to a zapostavio je mene i moje buduće dete. Bojim se da to materijalno necemo izgurati jer oboje otplaćujemo kuću na kredit koju smo digli na 20 godina.

    Ne volim što se ovako osećam, čini mi se da volim svu decu ali samo ne i njegovu.
    Volela bi da gledam optimističnije na to ali bar za sada ne mogu.

    Neko me je pitao za godine, mala ima 6 a mali 10 godina


    Klinci su dosli, ali sad trenutno su u Nemackoj, otisli jos po neke stvari.
    Kad su bili kod nas bilo im je dobro, sve normalno, igrali se, upoznavali sredinu.
    Ja i dalje imam stari problem, nisam im to pokazivala ali su me nervirali , placem i zelim se resiti tog osecaja ali ne mogu, smetaju mi.
    Nisam vam se dosla pohvalit kako ih ne volim, kao sto ce me neki osuditi, lose se osecam sto me nerviraju i molim za pomoc i dalje ne znam kako da ih zavolim. Ne zelim im nista lose, kako da si pomognem?! Muz je poceo primecivati da mi smetaju i tuzan je zbog toga.







    Zaista ne mogu a da se ne vratim na ono sto je ona sve iskreno rekla nama,kako se oseca dok je cekala da zavoli decu i nakon vidjenja dece ona je sad nerviraju.
    Licno sam se trudila da je razumem kao nekog ko brine,ko je u neizvesnosti kako ce biti prihvacena,kako da se prilagodi,ali....
    Buni me cela prica
    Prica pocinje o strepnji kako da se priblizi deci,razrada cele radnje da joj deca smetaju,a posle vidjenja dece da je nerviraju...
    Meni vise lici na neku ljubomoru,zavist,netrpeljivost i to prema deci.

    Ja licno se sazalim na cigance kad ga vidim sto mi nije nista,pa mu izvadim nekad zadnje pare iz dzepa.
    A ona....zgrozena sam.

    I jos pita opet Kako da ih zavolim?
    Zar se moze voleti na silu?
    Poruku je izmenio lado, 12.02.2011 u 00:20
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Čemu učite decu?
    Autor Mish u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 26.08.2016, 16:32
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  4. Dečije pesme, ili muzika za decu
    Autor SQUAW u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 26.02.2012, 19:04
  5. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •