Superliga 2010/2011
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28
  1. #1

    Superliga 2010/2011

    Polako u novu sezonu... novi Superligaš nastupa u Užicu:

    15. jun 2010. | 13:45 | Izvor: B92, Sportski žurnal, Sport
    Užice dobija superligaša fuzijom

    Fudbalski klubovi Sevojno Point i Sloboda iz Užica dogovorili su se o fuziji, pa će se klub takmičiti u Superligi Srbije pod imenom Sloboda Sevojno Point.


    Predsednik Sevojna Dragan Subotić rekao je da su svi najbitniji detalji dogovoreni i da praktično ostaje samo potpis.

    Uprava Slobode je već dala saglasnost na rekonstrukciju stadiona pod uslovima koje budu saopštili članovi komisije FSS. Sevojno je prethodno izborilo plasman u Jelen Superligu Srbije.

    Subotić je rekao da su se klubovi sastali i da je većina tema pokrivena na sastanku.

    Pregovori su u toku, imali smo u prošli četvrtak razgovore u organizaciji gradonačelnika Jovana Markovića, na kome su bili i predstavnici svih klubova, pri čemu je bilo reči o viziji i šta bi bilo najbolje za Užice. Klubovi su se u tom prvom delu razgovora izjašnjavali, pa je ostalo da do ponedeljka dostave zvanične pismene predloge i sugestije. Nastavak razgovora bio je i ono što je najaktuelnije, a to je ideja o fuziji Slobode i Sevojna, rekao je Subotić.

    Subotić je rekao i da su se klubovi dogovorili oko imena i grba.

    "Dogovoroili smo se oko imena kluba, da to bude Sloboda Sevojno Point. Što se tiče grba, baza će biti grb jednog i drugog kluba, i grada. To znači lopta, jarčevi kao zaštitni znak i grb grada. Sloboda ima crno-crvenu boju, mi crveno-belu, dakle, crna, crvena i bela boja su u opticaju", kaže Subotić.

    Klub će biti domaćin u Užicu, na stadionu Slobode.

    Postojale su tri opcije, Sevojno, stadion Slobode ili Krčagovo. U Sevojnu je privatna imovina i ne postoje uslovi. Najbolje rešenje bi bilo sportski centar Krčagovo, gde bi se napravili glavni stadion, dva pomoćna terena, hala sportova, možda i bazen. U tom smislu bi mogao da se iskoristi stadion Slobode, odnosno da se u najlepšem delu Užica sagradi nekoliko hiljada kvadrata stanova i trgovačkog centra, a da se deo investira u Krčagovo, rekao je Subotić.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    Bolje da se Zvezda fuzijonisala sa Sevojnom.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    Brana Ilić novo pojačanje Vojvodine!
    Jedan klub na svetu volim ja...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    "Stara dama" srpskog fudbala juče je u svom centru "Vujadin Boškov" promovisala prva pojačanja pred nastupajuću sezonu. Opremu Vojvodine zadužili su nekadašnji prvotimac Javora i Partizana, Milovan Milović i mladi crnogorski reprezentativac Milko Novaković, koji su se obavezali na vernost klubu u naredne dve sezone.

    Novaković je kao i Milović štoper, a zanimljivo je da je prošao celu omladinsku školu Novosađana, da bi potom igrao za Banat, Novi Sad, Mogren i mađarski Videoton.

    Agilni predsednik "lala", Ratko Buturović, će takođe pokušati da privoli nekada jednog od najtalentovanijih bugarskih fudbalera Dimitra Makarieva da sledeće sezone nastupa u taboru njegovog kluba. Napadač je jedan deo karijere proveo i u omladinskoj školi Intera. U toku današnjeg dana, u Vojvodini se takođe očekuju još i potpisi Brane Ilića, Jao Antvija i Oumarua.
    Jedan klub na svetu volim ja...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    Došli:

    Trajković (Hajduk, štoper, 20 godina),
    Milović (Javor, štoper, 29 godina),
    Novakovic (Mogren, štoper, 22 godine),
    Mojsov (Vardar, štoper, 22 godine),
    Pavlović (vratio se sa pozajmice Javor, levi bek, 26 godina),
    Stevanović (vratio se sa pozajmice Borac BL, desno krilo, 19 godina),
    Jaw (Napredak, napadač, 25 godina),
    Abou (Ofk, napadač, 23 gdoine),
    Ilić (Partizan, krilo, 25. godina).

    7.7.2010. igra se prijateljska sa Borcem BL, u Veterniku na SC "Vujadin Boškov".
    Jedan klub na svetu volim ja...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    7. jul 2010. | 12:09 | Izvor: B92
    B92: Tošić novi igrač Zvezde!

    Bivši reprezentativac Srbije, fudbaler OFK Beograda, Sošoa, Verdera i KPR-a, Duško Tošić, potpisao oko podneva ugovor ma godinu dana sa Zvezdom, saznaje B92.
    25-godišnji fudbaler iz Zrenjanina, uz Ognjena Koromana, sigurno najzvučnije pojačanje dosadašnjeg prelaznog roka, potpisao je oko 12 časova jednogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom. Podsetimo, pored Tošića, crveno-bele u prelaznom roku pojačali su Vladan Binić, Ognjen Koroman i supertalentovani Crnogorac Marko Vešović.

    Mogućnost da Tošić pojača crveno-bele pojavila se sredinom juna. Iako je prednost davao ino angažmanu, Tošić se na kraju odlučio da pojača Crvenu zvezdu, i dobrim igrama na Marakani obezbedi novi odlazak u inostranstvo.

    S druge strane, crveno-beli nisu želeli da čekaju previše na odgovor Tošića, jer drugi deo priprema za novu sezonu sledi već u subotu (ponovo) u Sloveniji.

    Kako nezvanično saznajemo, spisak pojačanja dolaskom eks reprezentativca najverovatnije nije završen...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    Komentar sa B92
    Dobar dan svima.Pisem iz Podgorica i nisam navijac ni Zvezde ni Partizana,mozdfa je to malo cudno jer sam zapravo rodjen u Beogradu. Imam 45 godina i 20 godina sam u fudbalu.Svakodnevno pratim sportske vesti na B92,od jutra do veceri,posebno me zanimaju Partizan i Zvezda u ovom prelaznom roku.Na zalost jos dugo necete ili necemo docekati da imamo jaku ligu,da imamo jaku zvezdu,partizana. Hteo to neko da prizna ili ne iskreno moje misljenje je da se u partizanu radi mnogo,mnogo lose,tacnije ne radi se za partizan,za jak partizan za dobru ekipu,radi se samo za necije dzepove.Da je ovo sve tacno govori nam cinjenica da je partizan imao daleko najbolju i najkvalitetniju ekipu u predhodne dve godine.Imali smo ljude koji su djavolski dobro vodili partizan,stvarali i stvorili jedan zdrav klu,jednu jau ekipu,dobru saradnju navijaca,uprave,jednostavno funkcionisali su kao mnogi velikani Evropskog fudbala,a to su govorili i neki strani fudbalski radnici koji su dolazili na JNA.nekom to nije odgovaralo,nije nekome odgovarao jak i stabilan partizan,nije nekom odgovarao Evropski partizan koji bi se budite ubedjeni da su ostali veliki grobari i legende partizanove da vode klub igrali bi ligu sampiona,jer su imali kvalitet,bili su organizovani,slozni i radili su postepeno,ekipu drzali na okupu,talente dovodili,partizanovu decu gurali u prvi pogon,jednostavno radili su sistematski,misleci 3 godine unapred.Sta se tu izdesavalo,nije na meni da vam pricam,i ako sam upoznatim do detalja,ali verujte mi da ne bih o tome. Jednostavno moralo je biti oterano sve sto vredi i sto radi za partizan od uprave do igraca. Za kratko vreme prodati najbolje igrace i ne samo prodati nego i one najbolje slati na pozajmicu kapiotena kako sam ga ja zvao LAV na terenu oterati,sada i Dijaru,Moreiri su spakovani koferi i 90% ce i on da ode iz partizana samo se to jos uvek uspesno cuva,Djordjevica kojeg sam pomenuo su oterali,za Petrovica jedva cekaju malo,malo bolju ponudu,Brana Ilic,mali je radilica,jak,prodoran i njega su dali ni manje ni vise nego Vojvodini koja se silno pojacava a koja kao sto znate nece iz principa da proda ni jednog svog igraca ni zvezdi ni partizanu,..Unistili su sve,rasprodali sve sto vredi i jos ce da prodaju,a braco grobari sta vam dovode? para i dalje nema kukaju,a setite se za ove dve godine sta su sve prodali,pa gde su ti silni milioni ako dve godine nista ne ulazu u ekipu i dovode samo slobodne igrace i igrace koje ne moraju da plate.Kada otvorite oci bice vec kasno,a oci ce te otvoriti kada vam ode i mali Raca,Moreira i jos neki,prelazni rok je dug,u ligu sampiona na zalost necete uci,pitanje sa ovim timom i liga Evrope,verujte mi iskren sam,a kada dodje do toga,krivica ce biti svaljena na trenera,a vec pomenuti igraci ce da odu,cak se u nasim medijima pojavila vest i |Kleo iz Partizana,tacnije menadzer Klea vec uveliko pregovara sa jednim portugalskim prvoligase i jednom nemackom ekipom,mada su portrugalci konkretniji.Ono sa cim ce pokusati da vam zamazu oci,jeste to sto ce vam napricati kako mora od neceg da se zivi,kako je prodaja ne izbezna jer se ne igra u Evropi i podmladjivanje tima koje kao sto vidite sve cesce citamo po raznim sportskim vestima. takozvano pripremanje terena. Ljudi i ovako i onako niste i danas nemate para,zar nije bolje da ste zadrzali sve igrace pocevsi od Djordjevica,Dijare i da ne nabrajam i sa ekipom koja je vec skoro tri godine na okupu oduvati ove litvance ili sta li su i napasti ligu sampiona,napasti tih famoznih 7,8,9 milona evra,imati dobar tim i moderan evropski partizan? ne,nije to cilj,cilj je unistavanje ekipe i prodaja svega sto vredi,a kada ustanete i otvorite oci,ni para ni kluba ni ekipe,a dugova,plasim se samo u kakvom stanju ce ostaviti klub i dokle ce grobari da cute,dokle ce legende da gledaju ovo rasulo. isto to se radilo i sa Zvezdom,setite se,klub su doveli ne do dna,nego ispod dna. Znate sta znaci minut do 12? e minut do 12 su se digle zvezdine legende,oterale sve i preuzele klu. I pogledajte danas gde su? neki od njih se privatno ne slazu,ali budite ubedjeni da svi zajedno rade za doobro zvezde,svao na svoj nacin. Lukic kakav god da je,ogroman je zvezda i dace sve samo da vrati zvezdu na stare staze. uspeva,on to i uspeva,on je taj koji dovodi mlade i najtalentovanije igrace,on je taj koji ulaze malo ili skoro nista a prodaje za par milion,dug se topi,klub jaca,ekipu stvara.Od zvezde je namesti veliku porodicu i neda nikome da pisne nista,u oci skace i prica mnogo puta i sto treba i sto ne treba,ali danas moras biti takav,pokazati zube i lajati na sve.Vesovic,tek ce te da vidite to dete na delu. zapamtite ono sto je Dejo savicevic rekao: mali je duplo bolji nego sta sanm ja bio sa toliko godina. Znam malog godinama,svakog dana sam ga gledao i kako trenira i kako igra,vanserijski talenat,u stanju je da izlomi kicmu dvojici,trojici igraca i dstigne do gola. Koliko ga je zvezda platila? NISTA Prodace ga za 3,4 i videcete i vise miliona. Koliko je platila Tosica? Opet nista,i on ce otici za nekoliko miliona jer je po meni fantastican igrac koji je ostao bez kluba samo zato sto je hteo da igra na olimpijadi za srbiju a klub mu je to zabranio,kada se vratio vrata u klubu su mu bila zatvorena,ali je kapacitet straasan,cvrs,ne zali se,pored njega proci nece nmiko,nije dzabe igrao za velike klubove u Evropi i opet ce igrati sto je i normalno. Rambo je poslao jednog vrsnog napadaca,kod nas su ga predstavili kao Kaku,o njemu ne znam mnogo,videcemo kvalitet,Kaka nije sigurno ali isto tako sigurno niko ne sumnja u Rambovo znanje i njegove preporuke. za zvezdu to nije sve,pregovara sa jos jednim bivsim igracem i reprezentativcem bivsim,radi se o mladom igracu mada se ime ne spominje,a kako pisu i Mihajlovica ocekuju sledece nedelje na pregovore oko jednog igraca kojeg Miha hoce da da zvezdi.prema informacijama ako se zvezda kvalifikuje za ligu evrope,nece prodavati vise nikoga,a vrlo verovatno da iz zvezde svakako niko nece otici. da ne nabrajam sve,ali samo kada nabrojim nekoliko igraca poput:Djordjevica, Tosica, Ninkjova,Koromana,Kadu,Isaha,po meni buducnost srpskog fudbala Lazovica,Jeftica,uz brazilaca napadaca i ako stigne od Mihajlovica pojacanje i jos jednog zvezdinog bivseg igraca i reprezentativca,ekipa za respekt,ne samo kod nas u srbiji nego priznacete i za zimu u evropi.Radi se pametno i sto je mnogo vaznije radi se za zvezdu. Kod vas nisam procitao informaciju,ali se ovde uveliko prica da je ruski gas da tako kazem vec generalni sponzor zvezde,odatle se i gradi ekipa jer kao sto znamo rusi ulazu i hoce jak Evroski klub hoce trofeje. Imajuci u vidu kako se radi,sta se dovodi i sta planira da se dovede moze se zakljuciti da je tacno sto kazu da je predugovor vec potpisan oko generalnog sponzora,cak je procurila informacija da Rusi od Grka kupouju FOX televiziju,da prave TV CRVENA ZVEZDA i od tuda smo mogli i procitati kako ce ta televizija prenosti sve zvezdine utakmice i u domacem sampionatu i u evopi i prijateljske utakmice. Malo samo sklopiti i kockice i bice mnogo jasnije. Toliko od mene,pozdrav iz Podgorice pozdrav iz crne gore. I partizanu i Zvezdi zelim mnogo uspeha,kako u domacem sampionatu tako i u evropi. dace Bog da se svako od nas raduje!
    (Zoran, 7. jul 2010 15:00)
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    8. jul 2010. | 15:07 | Izvor: B92
    JSL: 'Večiti derbi' 23. oktobra


    U Zajednici fudbalskih klubova Superlige određeni su žrebom startni brojevi za nacionalni šampionat koji počinje 14. avgusta.


    U prvom kolu igraće Partizan - Inđija, Hajduk - Sloboda, OFK Beograd - Metalac, Rad - Čukarički, Borac - Javor, Spartak - BSK, Vojvodina - Jagodina i Smederevo - C. zvezda.

    Prvi "večiti derbi" u narednoj sezoni biće odigran u devetom kolu, koje je na programu 23. oktobra, a domaćin će biti Crvena zvezda.

    Jesenji deo fudbalskog šampionata Srbije biće završen utakmicama 15. kola 4. decembra.

    Žrebom je odlučeno da klubovi dobiju sledeće startne brojeve:
    1. Partizan Beograd
    2. Hajduk Kula
    3. OFK Beograd
    4. Rad Beograd
    5. Borac Čačak
    6. Spartak Zlatibor voda
    7. Vojvodina Novi Sad
    8. Smederevo
    9. Crvena zvezda Beograd
    10. Jagodina
    11. BSK Borča
    12. Javor Ivanjica
    13. Čukarički Beograd
    14. Metalac Gornji Milanovac
    15. Sloboda Sevojno Point
    16. Inđija

    Pročitao sam ovaj post iznad i čovek je u pravu (iako je post napisao do zla boga konfuzno). U Partizanu nešto zaista smrdi, i ako ubrzo nešto ne preduzmu zaglaviće u dugovima poput Zvezde. Zvezdin dug je sada više nego prepolovljen, a ako Gazpromnjeft postane generalni sponzor, bićemo čak u plusu i to samo za godinu dana.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    SREDA, 17:30h, "KARAĐORĐE"
    FKV - Hajduk (Kula), ulaz slobodan
    Jedan klub na svetu volim ja...
      Vrh

  10. #10
    Stadion Karadjordje - Danas u 17.30h Vojvodina - BASK

    ULAZ SLOBODAN!

    ....

    Vojvodina BASK 4:0
    Poruku je izmenio Morpheus, 07.08.2010 u 22:40
    Jedan klub na svetu volim ja...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    13. avgust 2010. | 17:57 | Izvor: B92 | AK
    JSL: Počinje sezona 2010/2011



    U subotu počinje peti šampionat Srbije u fudbalu, Jelen Superliga, a treći put uzastopno titulu će braniti Partizan.


    Novu sezonu šampion će početi pred svojim navijačima poriv debitanta u takmičenju Inđije od 19.30h, a pre toga se igraju četiri meča.

    Glavni, verovatno i jedini rival crno-belima biće Crvena zvezda koja će od 17.30h gostovati Smederevu. Od ekipa koje mi mogle da iznenade šampiona u konkurenciji su samo Vojvodina i OFK Beograd, ali će se njihova sezona verovatno svesti na borbu za plasman u LE.

    Vojvodina, koja je u četvrtak ostala bez svog kapiten, najboljeg igrača i strelca Dragana Mrđe, sezonu počinje u nedelju kada dočekuje Jagodinu od 17.30h.

    Romantičari su već odigrali četiri takmičarska meča ovoga leta, posle relativno pozitivne episode u kvalifikacijama za Ligu Evrope, mladi tim sa Karaburme se okreće odbrani treće pozicije, a prvi rival mu je Metalac koji će gostovati na Omladinskom stadionu.

    Ostele ekipe će se pre svega konecntrisati na borbu za opstanak u elitnom društvu srpskog klupskog fudbala, a pored Inđije novajlija u ligi je i užička Sloboda.

    Opširnije o timovima u novoj sezoni, očekivanjima glavnih favorita i rezultatima prelaznog roka opširnije u našoj rubrici teme.

    Parovi prvog kola Jelen Super lige:
    17.30h OFK Beograd - Metalac
    17.30h Borac - Javor
    17.30h Spartak - BSK
    17.30h Smederevo - Crvena zvezda
    19.30h Partizan - Inđija

    Nedelja:
    17.30h Hajduk - Sloboda
    17.30h Vojvodina - Jagodina
    17.30h Rad - Čukarički
      Vrh

  12. #12

  13. #13

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    15. avgust 2010. | 19:30 | Izvor: B92 | AK
    JSL: Rad silan, prvenac Slobode


    Fudbaleri Rada pregazili su Čukarički 4:0 u prvom kolu JSL i preuzeli lidersko mesto na tabeli na premijeri sezone.


    U nedelju su odigrana još dva meča 1. kola, debitant u najvišem rangu Sloboda Point Sevojno zabiležila je istorijsku pobedu u Kuli nad Hajdukom 2:1, dok su Vojvodina i Jagodina razočarali bez golova.

    U subotu je pobedom startovao šampion Partizan, dok je Crvena zvezda bez golova remizirala u Smederevu.

    Meč Vojvodine i Jagodine obeležila je i jedna neregularnost. Naime, iako po statutu lige pet stranaca može biti u protokolu za meč Jelen Superlige, Voša je na svom terenu igrala sa njih šest.

    Nastupili su Naemeka Ađuru (Nigerija), Jao Antvi (Gana), Abubakar Oumaru (Kamerun), Giorgi Merebašvili (Gruzija), Daniel Mojsov (Makedonija) i Mario Đurovski (Makedonija).

    Generalni sekreter Zalednice Superligaša Miodrag Janković nije bio dostupan za komentar povodom ovog slučaja.

    JSL, prvo kolo:
    Hajduk Kula – Sloboda PS 1:2 (1:1)

    Kasalica 24 – Arsenijević 25, Pavićević 52p
    Rad – Čukarički 3:0 (1:0)
    Kojić 27, Luka 54, Dimitrijević 67, Andrić 78
    Vojvodina – Jagodina 0:0

    subota:
    OFK Beograd – Metalac 1:0
    Borac – Javor 1:1
    Spartak – BSK 1:1
    Smederevo – Crvena zvezda 0:0
    Partizan – Inđija 2:1

    -------------------------------------------------------
    Tabela:
    1. Rad 1 0 0 3:0 3
    2. Partizan 1 0 0 2:1 3
    3. Sloboda 1 0 0 2:1 3
    4: OFK Beograd 1 0 0 1:0 3

    5. Javor 0 1 0 1:1 1
    6. BSK 0 1 0 1:1 1
    7. Borac 0 1 0 1:1 1
    8. Spartak 0 1 0 1:1 1
    9. Crvena Zvezda 0 1 0 0:0 1
    10. Jagodina 0 1 0 0:0 1
    11. Vojvodina 0 1 0 0:0 1
    12. Smederevo 0 1 0 0:0 1
    13. Metalac 0 0 1 0:1 0
    14. Hajduk 0 0 1 1:2 0
    15. Inđija 0 0 1 1:2 0
    16. Čukarički 0 0 1 0:3 0

    -------------------------------------------------------
    Parovi drugog kola, 21. avgust:
    Jagodina – Smederevo
    Čukarički – Borac
    BSK Borča – Vojvodina
    Metalac – Rad
    Inđija – Crvena zvezda
    Javor – Spartak Zlatibor voda
    Sloboda Point Sevojno – OFK Beograd
    Partizan – Hajduk Kula 4. septembar
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    22. avgust 2010. | 18:52 | Izvor: B92 | UŽ
    Trifunović za prvu pobedu Zvezde


    Inđija - Crvena zvezda (Beta)

    U drugom kolu Jelen Super lige Srbije Crvena zvezda je slavila na gostovanju Inđiji sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Miloš Trifunović u 7. minutu.

    Pavle Ninkov je uputio centaršut iskosa sa desne strane, Trifunović je dobro šutirao i poslao loptu u dalji ugao golmana Poleksića.

    U drugom meču koji je bio na programu u Ivanjici Javor i Spartak odigrali su meč bez golova, a Nigerijac Obiore Odita u 55. minutu nije realizovao jedanaesterac, golman Spartak Aleksić zaustavio je njegov šut.

    Zvezda je krenula ofanzivno od prvog sudijskog zvižduka. Već u drugom minutu posle dodavanja Isaha Kadu šutira sa 16 metara, ali golman Poleksić interveniše, a u nastavku akcije Trifunović se našao u ofsajdu. U petom minutu Milovanović je uputio volej udarac ka golu Inđije, ali je lopta odletela iznad prečke.

    U sedmom minutu Trifunović je postigao prvi gol za Zvezdu u Jelen super ligi ove sezone. Posle asistencije Ninkova odlično je primio loptu prevario svog čuvara driblingom, a onda veoma preciznim i plasiranim udarcem levom nogom pogodio "malu mrežu" Poleksićevog gola.

    Milovanović je u 15. minutu dobro izveo slobodan udarac sa 25 metara od gola, lopta je išla pod prečku, ali je golman Poleksić odbranio. Fudbaleri Inđije su tek u 20. minutu uputili šut ka golu Stamenković. Dva minuta kasnije Ignjatijević je dobio žuti karton.

    Zvezda je nastavila sa ofanzivnom igrom do kraja poluvremena, ređali su se šutevi Tošića, Milovanovića, Kadua, ali je rezultat ostao 1:0. U 56. minutu je igru napustio debitant Andrija Kaluđerović, a zamenio ga je Ognjen Koroman.

    Domaći tim je najbolju priliku imao u 65. minutu kada je Bubalo šutirao glavom sa 7-8 metara, ali je Stamenković odlično odbranio i poslao loptu u korner. U poslednjih 20 minuta meč je opao tempo igre, dobru priliku je imao rezervista Batioja devet minuta pre kraja susreta kada je izbio sam ispred gomana Stamenkovića ali je šutirao preko gola.

    Inđija: Poleksić, Novaković, Ljubinković, Dubljević, Jakšić, Kostić, Janković (od 55. Isidorović), Čovilo, Naglić (od 58. Batioja), Davidov (od 84. Anđelković), Bubalo.
    Crvena zvezda: Stamenković, Ninkov, Đorđević, Tošić, Ignjatijević, Isah, Milovanović (od 68. Savio), Kadu, Vešović (od 90. Perović), Trifunović, Kaluđerović (od 56. Koroman).

    TABELA:

    1. Sloboda 2 0 0 6
    2. Vojvodina 1 1 0 4
    3. Borac 1 1 0 4

    4. Crvena zvezda 1 1 0 4
    5. Rad 1 1 0 4
    6. Jagodina 1 1 0 4
    7. Partizan 1 0 0 3
    8. OFK Beograd 1 0 1 3
    9. Javor 0 2 0 2
    10. Spartak 0 2 0 2
    11. BSK 0 1 0 1
    12. Metalac 0 1 0 1
    13. Smederevo 0 1 0 1
    14. Hajduk 0 0 1 0
    15. Inđija 0 0 2 0
    16. Čukarički 0 0 2 0
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Superliga 2010/2011

    Koja je razlika između babe u svadbi i Crvene Zvezde u evrokupovima?

    Baba odigra barem dva kola...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Jelen Superliga 2011 / 2012
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2011, 23:19
  2. Euroleague 2010/2011
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.07.2011, 15:10
  3. Francuska Liga 1 2010/2011
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.09.2010, 20:21
  4. Prva liga 2010/2011
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.09.2010, 12:13
  5. Superliga 2009/2010
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 28.05.2010, 10:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •