Osobeni znak
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Tema: Osobeni znak

  1. #1

    Osobeni znak

    Pre par dana M gleda neku emisiju na B92, ja sedim za kompom i slušam.
    Neka emisija o nestalim osobama.
    I registrujem ..osobeni znak taj i taj....
    Pitam ja M koji je moj osobeni znak?
    On, ko iz topa, ožiljak ispod levog oka.
    Ja, po inerciji stavim prste na ožiljak i pomislim : Da, on najduže živi sa mnom, imam ga od svoje druge godine.
    A vi? Koji su vaši osobeni znaci? Jeste li ih dobili rođenjem ili ste ih zaradili tokom zivota?
    Po čemu se date prepoznati?


    Da ne bude zabune, ne želim da bilo ko nestane.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #2

    Odgovor: Osobeni znak


    Dobro pitanje
    Moji osobeni znaci, svakako su mladeži i to dva vrlo uočljiva Oba su stigla u nasleđe od moje bake i po tome svi kažu da sam ista na baba Milu i njene sestre (i da, jedina ja od silnih naslednika imam oba belega ). Jedan je na licu, odmah kraj nosa, na maturskim i sličnim fotkama, fotografi uživaju da ga retuširanjem pojačaju, a jedan se drznuo da ga izbriše, misleći da mi time čini uslugu....
    Drugi mladež je na nozi, imala ga je tatina pokojna sestra i ja...

    Da li ima još nešto na mom telu po čemu bi me identifikovali kada bi kojim slučajem nestala (pu-pu, daleko bilo...), najlakše bi verovatno rekli moji najbliži...

    Ove dve oznake su sa mnom od kako sam svesna sebe...žive sa mnom i ne bi ih menjala...podsećaju me na moju baku i dedu i sve ono što me lepo veže za taj period života...

  3. #3

    Odgovor: Osobeni znak

    Heheh moj osobeni znak je malo udubljenje iznad leve obrve,jako je malo,ako to ne pomogne u potrazi za mnom onda je to jedan jedini mladez na telu kod pupka.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4

    Odgovor: Osobeni znak

    Okle da pocnem?

    _deda_ kaze: "Dovoljno je da ti skinem carape i...pozn'o bih te medj hiljadu zena"
    Dakle palcevi na nogama. Imam ih za medalju.
    Mladez iznad usne...ali ima ga i Madona, pa cu taj dokazni materijal da iskljucim jerbo bi nas mogli pomesati.
    Oziljci: donji deo stomaka...na zglobu leve ruke u obliku zira (brat me gurnuo pod auto u pokretu), zatim jedan na nadlanici desne ruke (brat me posekao nozem...tukli smo se, nije da nismo...)
    identicni oziljci na obe noge, stradale cevanice...na levoj od motora, na desnoj od kante za vodu.
    Dva prsta na levoj nozi su stradala kad sam nagazila na otvorenu skoljku...
    Oziljak na slepoocnici...kad padoh s magarca.
    I imam ih jos, al' me sramota da pisem
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #5

    Odgovor: Osobeni znak

    Mladez na butini.

    Nemam nekih drugih posebnih obelezja.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Osobeni znak

    Koliko hoćeš...


    ...dva velika ožiljka ne levom kuku kao uspomena na lom istog pre mnooogo godina,
    pa ožiljak od puklog slepog creva iz '90-e na '91,
    pa ožiljak na desnoj ruci od stakla koje me je iseklo,
    pa mnoštvo sitnijih ožiljaka po rukama i prstima - od noža i ostalih oštrih predmeta.

    Ima se, može se...

  7. #7

    Odgovor: Osobeni znak

    Ako zanemarimo moje uber hot sehi telo (al' takvo ima u Bijons, pa kao sto rece _baba, to se ne racuna jer bi nas mogli pomesati), ondaK su to:

    - mladez na levom listu, ogroman i po tome sam prepoznatljiv u najtamniji mrak,
    - oziljak na stomaku, kad sam sama sebi mogla prosuti creva kao dete; oziljak na stidnom delu od proslog leta (al' za to moras da me skines jbg, pa malo ko zna i kako izgleda, hell, u poslednje vreme i ja ga ne vidjam ). One manje oziljke ne racunam, retko ko me toliko bas zagleda, a oziljaka imam da ih prodajem,
    - tetovaza Vidi se, pa kontam da je pored mladeza na nozi i najociglednija. Naravno, pored tela
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Osobeni znak

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Mladez iznad usne...ali ima ga i Madona, pa cu taj dokazni materijal da iskljucim jerbo bi nas mogli pomesati.
    Eto sad ni ja nesmem da ga spomnem, pomesace me s babom

    na vratu ispod linije kose imam jos jedan mladez, kao i na jedno seHy mesto
    Na listu leve noge sa zadnje strane, oziljak od posekotine bodljikavom zicom - uspomena od jednog odmora negde u 6ti razred
    isto na listu leve noge ali sa leve strane , oziljak od posekotine staklom - pravio tata neki mini stolcic za telefon ali zaboravio da se treba staklo na rubovima isturpijati. ja prolazila kroz hodnik i lepo sam se posekla - ali nije me za to bilo muka koliko za novu suknjicu (tad sam bila 7 mi razred)

    i 4 komaTa oziljaka od operacija... nema sanse da me promasis i da oces


  9. #9

    Odgovor: Osobeni znak

    Kosa..

    Oziljak na guzi..sredila me babica na porodjaju..

    Mala izraslina iza uveta, takodje od rodjenja..

    Oziljak na nozi od krampona..i jedan u bikini zoni od pegle..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #10

    Odgovor: Osobeni znak

    (dlakavi, bodljikavi) mladež spojen sa gornjom desnom usnom...pri rođenju jedva vidljiv, a sad vrlo uočljiv (malo manji od graška)...i meni nimalo simpatičan..tj.ne razmišljam o njemu sve dok ga ne ugledam, a onda popizdim...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #11

    Odgovor: Osobeni znak

    Sem onog, gore pomenutog ožiljka ispod levog oka, koji se nekad vidi, nekad ne
    imam belu liniju na desnoj strani gornje usne.
    S obzirom da je to posledica pada sa drugog sprata, super je
    a i necu morati da mećem silikone u usta :napućenismajli:
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  12. #12

    Odgovor: Osobeni znak

    Imam i ja taj mladež lijevo, iznad usne..znači to otpada? Damn.

    Eh, na desnoj nozi imam ožiljak od skejtborda.... tokom godina je šarao gore-dole...ali nogu nije napuštao...kad se sjetim tog udubljenja u kosti, naježim se.

    Imam mnoštvo mladeža...a jedan, posred donjeg dijela leđa, veliki...mi je onako zaštitni znak..i svako ko se...khm...sa mnom, zna di je...i uvijek kažu "pazim, pazim"

    Na desnoj ruci, ne znam ni kako se taj dio zove...hmmm...početak šake, imam neku fleku cm sa cm..to je valjda neki podkožni mladež ali tu je...i samo je moj.

    Na lijevoj ruci, šaci...koža između palca i kažiprsta...ratni ožiljak ..od baklje, kad sam išla po šumama i gorama...eto, prođe od tada 16 ljeta...a on me još uvijek podsjeća, neka ga...

    I imam na glavi, ali to već godinama polako jenjava...udarac od kante...baka me žvajznula kad je hranila svinje...a ja se udenula ispod...jao krvi, jao svega...

    Nisam ništa lomila...ništa operisala...fala Bogu.


    Al' volim da se vodim onom Harisovom: poznat ćeš me i po mraku...po pjesmama i meraku...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #13

    Odgovor: Osobeni znak

    joj, ja zaborav'la ožiljak na desnoj noGi od ujeda vučjaka..Nijesam na vrijeme to sanirala raznoraznim melemima, pa ostaše pečati...Bilo mi ga žao poslije, mora da se otrov'o od 'vol'ke masti..
    ožiljak od operacije slijepo crijeva i još jednog estetskog zahvata...
    Hvala lepo
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #14

    Odgovor: Osobeni znak

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Okle da pocnem?

    _deda_ kaze: "Dovoljno je da ti skinem carape i...pozn'o bih te medj hiljadu zena"
    Dakle palcevi na nogama. Imam ih za medalju.
    Mladez iznad usne...ali ima ga i Madona, pa cu taj dokazni materijal da iskljucim jerbo bi nas mogli pomesati.
    Oziljci: donji deo stomaka...na zglobu leve ruke u obliku zira (brat me gurnuo pod auto u pokretu), zatim jedan na nadlanici desne ruke (brat me posekao nozem...tukli smo se, nije da nismo...)
    identicni oziljci na obe noge, stradale cevanice...na levoj od motora, na desnoj od kante za vodu.
    Dva prsta na levoj nozi su stradala kad sam nagazila na otvorenu skoljku...
    Oziljak na slepoocnici...kad padoh s magarca.
    I imam ih jos, al' me sramota da pisem


    Au babO ti kao da si drugi svetski rat prozivela

    Imam samo jedan oziljak na levom kolenu, ali toliko je sitan i samo meni vidljiv da bi tesko bio osobeni znak.
    Mladeza skoro i nemam, osim jednog srcolikog od rodjenja.
    Tesko da bi kod mene nasli neki znak raspoznavanja, bila sam mirno dete

  15. #15

    Odgovor: Osobeni znak

    Sva sam od benova, ne postoji nijedan dio moga tijela na kom nemam bar jedan.
    Na struku, iznad desnog kuka imam malo veći mladež.
    Zatim, vilinske uši, ušna školjka mi nije savijena uopšte.
    Na desnom obrazu imam malu rupicu, ožiljak od varičele.
    I tetovaža na dupetu
    I'm floating on air..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cvece i vas znak...
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 17:06
  2. Kako koji horoskopski znak raskida
    Autor Mish u forumu Astrologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:29
  3. Koji ste znak u horoskopu?
    Autor Kunic u forumu Astrologija
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 05.08.2015, 20:55
  4. Cokolada i horoskopski znak
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 31.03.2012, 00:12
  5. Znak i podznak
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 08:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •