Jedna mala ljubavna teorija
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 48
  1. #1

    05 Jedna mala ljubavna teorija

    Ovako. Muškarci kad se zaljube u ženu do ušiju nemaju nikakve šanse da joj priđu od silne zaljubljenosti, nego se majmunišu i od svega prave bezveznu platonsku vezu. Bez razloga idealizuju ženu i gube svaku realnu šansu. Žene, pak, kad se zaljube u muškarca do ušiju od silne zaljubljenosti ne dozvoljavaju muškarcu da im se približi, već se prave važne i odbijaju ga. Bez razloga idealizuju muškarca i gube svaku realnu šansu. I šta se događa? Prave ljubavi se nikada ne spoje, muškarci se žene pogrešnim ženama, žene se udaju za pogrešne muškarce, sve je pogrešno i zato i imamo toliko razvoda brakova i unesrećene dece. Šta vi mislite o ovome?

  2. #2

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Ima tu istine..mada ne mislim da je uvek tako, ako ti je stalo do neke zene neces se bash ''majmunisati'' nego ces se truditi da prikazes sebe u najboljem svetlu..sad..neko ce da laze o sebi a neko ce da prica istinu ali to je vec do licnosti..a to sto zena ne dozvoljava tek tako da joj se pridje opet ne znachi da treba odma da se odustane, sto je teze osvojiti to znachi da je vednija svog tog truda..
    Ne bi bilo zanimljivo kada bi se tako sve programirano spajali ljudi, treba malo vishe truda za pravi cilj, strpljenje je isto tako bitno, mora i ona da bolje upozna tvoje vrline i mane a to se nikako ne moze postici za jednu noc ili dan..
    Ja sam se npr. oko moje sadasnje devojke vrzmao 2 meseca dok je nisam osvojio, svaki dan razgovor i razgovor o svemu i svachemu..dvosmislene i trosmislene sms poruke i tako dalje i tako blize

  3. #3

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Dobro si ovo napisao. Ali zaboravio si da masa devojaka kod nas gleda "Sex i grad" i da se svojski trudi da oponaša one četiri kučke, da zaje6ava muškarce i pravi sprdnju od muško-ženskih odnosa.

  4. #4

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Dobro si ovo napisao. Ali zaboravio si da masa devojaka kod nas gleda "Sex i grad" i da se svojski trudi da oponaša one četiri kučke, da zaje6ava muškarce i pravi sprdnju od muško-ženskih odnosa.
    Ako juris devojku koja funkvionise pa ovom, gore navedenom principu, normalno je da rezultat bude takav kakav bude. Sto ne juris neku normalnu?
    Poruku je izmenio paparazzo, 04.07.2010 u 13:16
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #5

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Šta vi mislite o ovome?
    Mislim da je ovo razmišljanje jednog pubertetlije a ne zrelog muškarca.

    Nego, da tebi nije neka povrijedila ego i zgazila te ko mrava pa ti tako razmišljaš?
    I'm floating on air..

  6. #6

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Koristim priliku da podržim druga novog člana i da izjavim jedno groMko:

    TAKO JE!!!!



  7. #7

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Ako juris devojku koja funkvionise pa ovom, gore navedenom principu, normalno je da rezultat bude takav kakav bude. Sto ne juris neku normalnu?
    Može biti. Šta da radiš, juriš ono što može da se stigne.

  8. #8

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je ovo razmišljanje jednog pubertetlije a ne zrelog muškarca.

    Nego, da tebi nije neka povrijedila ego i zgazila te ko mrava pa ti tako razmišljaš?
    Naprotiv, razmišljanje veoma zrelog muškarca.

    Povredila jeste, ali "zgazila kao mrava" - nisam baš siguran na šta se misli, pošto su ljudi ljudi, a mravi mravi; u svakom slučaju ne verujem da bi volela da si na mestu te što me je povredila, odnosno "zgazila kao mrava" (šta god to značilo), veruj mi na reč.

  9. #9

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Može biti. Šta da radiš, juriš ono što može da se stigne.
    Zavisi u koje svrhe.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #10

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Šta? Samo si ti na ovom svijetu bio povrijeđen?
    Bila sam i ja povrijeđena, uništena do temelja od strane jednog muškarca. I šta, sad treba da mislim kako ste svi kao on!? Ne mislim i ne želim!
    I'm floating on air..

  11. #11

    Jedna mala ljubavna teorija

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi u koje svrhe.
    100 ljudi 100 ćudi,
    100 žena 200 grudi,
    1000 motiva 0 svrhe...

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Šta? Samo si ti na ovom svijetu bio povrijeđen?
    Bila sam i ja povrijeđena, uništena do temelja od strane jednog muškarca. I šta, sad treba da mislim kako ste svi kao on!? Ne mislim i ne želim!
    Ne, ali nisam "zgažen kao mrav", niti si ti "zgažena kao mrav", niti je bilo koji čovek "zgažen kao mrav".

    Ne ulazim u to šta si ti, ja ovde ne držim ničiju stranu. Kao što možeš videti kritički sam se osvrnuo i prema muškarcima i prema ženama. Pošteno?
    Poruku je izmenio Mish, 04.07.2010 u 20:09 Razlog: spojene uzastopne poruke

  12. #12

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Zanimljiva teorijica,ali brakovi se ne zasnivaju ako se ljudi ne vole i ne postuju makar malo,osim ako sam zalutala u neku dimenziju gde je i brak izgubio vrednost. Svi bi mi voleli da provedemo sa svojim idealom ceo zivot,ali ideal tesko da moze biti ostvarljiv. Ljudi su raznolikoh boja,ako idelizujes crvenu ,videces samo nju,a nece primetiti onu koju najvise ne volis,a ona se tek kasnije otkriva. Verujem da se ljubav tesko pronalazi,da je ona uvek zatrpana ispod 100000 ostrih kamenja,kada prodjes to i nadjes je sunjam da bi odustao samo zato sto se plasis,jer strah i ljubav ne idu zajedno,to su dva razlicita sveta...zato ljudi brkaju,ne znaju kuda idu,pa uvek pronadju pogresne ljubavi.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  13. #13

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Lenjivica, jesi li ti čula nekad, možda, da se neko udao/oženio zbog materijalne dobiti?

  14. #14

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Ne znam,cula sam,ali mene to ne zanima,zato procitaj pocetak mog posta,prve dve recenice se na to odnosilo.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  15. #15

    Odgovor: Jedna mala ljubavna teorija

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Prave ljubavi se nikada ne spoje, muškarci se žene pogrešnim ženama, žene se udaju za pogrešne muškarce, sve je pogrešno i zato i imamo toliko razvoda brakova i unesrećene dece. Šta vi mislite o ovome?
    Da nema veze
    Od kud tvrdnja da se prave ljubavi NIKAD ne spoje?
    u svakom braku ima problema, vecih i manjih. ako ti je stalo, trudis se da opravis stvari - ukoliko je moguce da se oprave, jer ne uvek je nedostatak ljubavi t.j pogresni izbor partnera , glavni razlog za razvod.


Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najlepša ljubavna pesma ikada
    Autor Lady S u forumu Muzika
    Odgovora: 471
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:53
  2. Teorija evolucije ili kreacionizma
    Autor irnik u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 377
    Poslednja poruka: 24.09.2015, 12:59
  3. Ljubavna prica vasih roditelja
    Autor leptirić u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:50
  4. Zeitgeist the movie - teorija(e) zavere ili...?
    Autor Leonard Peltier u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 14:39
  5. Teorija revolucije...
    Autor memento u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 22:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •