Pridji mi ti
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 41

Tema: Pridji mi ti

  1. #1

    02 Pridji mi ti

    Sta radite u slucaju kad vam neko otvoreno da do znanja da ste mu usli u vidokrug i nikako da se sklonite, tj da bi sa vama ? Dal' se bacate odmah u akciju, glumite neodoljivost ili izjedate sami sebe od nervoze?
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    Odgovor: Pridji mi ti

    Ovo trece

    Nisam ti ja co'ek od akcije, ja vise volim da budem plen Znaci, kod mene se stvari jako komplikovano odvijaju u takvim situacijama, cesto je problematicno cak i to primecivanje da sam nekom usla u vidokrug ono, mora bas oci da izbija da bih ja registrovala A kad skontam da postajem plen, onda... pa, zavisi ko je lovac
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Pridji mi ti

    Pa u vecini slucajeva glumim neodoljivost... Mada, sve zavisi ko je u igri...
    Remember my name, You'll be screaming it later!

  4. #4

    Odgovor: Pridji mi ti

    Citat Meggy kaže:
    Ovo trece

    Nisam ti ja co'ek od akcije, ja vise volim da budem plen Znaci, kod mene se stvari jako komplikovano odvijaju u takvim situacijama, cesto je problematicno cak i to primecivanje da sam nekom usla u vidokrug ono, mora bas oci da izbija da bih ja registrovala A kad skontam da postajem plen, onda... pa, zavisi ko je lovac


    Elem, ja sam musko tako da sam mnogo cesce u ulozi "lovca" Ako samo posumnjam da me je neka zemska pogledala "ispod oka" dajem se u akciju

  5. #5

    Odgovor: Pridji mi ti

    Elem , ja sam nekako uvek lovac tako da vam bash ne bih mogao kasti
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  6. #6

    Odgovor: Pridji mi ti

    Mogucnosti su razne i nema jednog odgovora..hehehehe
    Mnogo toga zavisi i od stanja svesti...sto opet ima veze sa porocima

    Elem, nije mi problem da nekog startujem, jer znaju zene u Novom Sadu da je ovde najveci sport flertovanje..a od flerta, ljeba nema Ali ako se zaljubim, e onda se i zaglupim..hehehehe...to mi je najveselije...

  7. #7

    11 Odgovor: Pridji mi ti

    ja sam zena od akcije, kod mene femkanja nema
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Pridji mi ti

    Akcija i samo akcija, jos se nisam pokajao zbog samouvjerenosti!

  9. #9

    07 Odgovor: Pridji mi ti

    Citat Meggy kaže:
    cesto je problematicno cak i to primecivanje da sam nekom usla u vidokrug ono, mora bas oci da izbija da bih ja registrovala A kad skontam da postajem plen, onda... pa, zavisi ko je lovac

    Poruku je izmenio kissigirl, 06.09.2006 u 19:38

  10. #10

    Odgovor: Pridji mi ti

    Citat Meggy kaže:
    Ovo trece

    Nisam ti ja co'ek od akcije, ja vise volim da budem plen Znaci, kod mene se stvari jako komplikovano odvijaju u takvim situacijama, cesto je problematicno cak i to primecivanje da sam nekom usla u vidokrug ono, mora bas oci da izbija da bih ja registrovala A kad skontam da postajem plen, onda... pa, zavisi ko je lovac
    Ja čak i ne znam bi li umela biti lovac.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Pridji mi ti

    qq majko moja...
    pocrvenim kao seljačka mlada...
    nešto ne volem direktne i napadne niti poglede, niti ponude...

    volem da stvari teku onako nekako lagano...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  12. #12

    Odgovor: Pridji mi ti

    -E, kad bi stvari bile tako jednostavne "ja se tebe svidjam, a ti mene" (ali mlada pokoljenja tako funkcioniraju), opet, tesko da bih odbio, godi mi, naravno, da budem pored nekog ko bi ugadjao mojoj sujeti (jos ako je zenska zgodna ), "...a ne, nego bi na mesecini diskutovali o bracnoj sreci" (za one mladje citat iz Servisne stanice by Jordan )

  13. #13

    Mali signali

    Da li primecujete da vam neko suptilno pokusava da stavi do znanja da mu je stalo do tebe ?

    Sto se tice ovog pitanja mislim da sam potpuno operisan od toga da primetim po ponasanju kod osobe da li joj je stalo ili nije do mene.

  14. #14

    Odgovor: Mali signali

    Pa... primecujem... Ali uvek sam nekako skepticna
    Evo, promenila sam potpis

  15. #15

    Odgovor: Mali signali

    Uglavnom primetim, ako je neko bas eksplicitan! Ako se pogled stidljivo promalja i nekad je prisutan, a nekad ne, onda sam zbunjena i nesigurna, tad cekam da sam odluci i pridje, a ako je upecatljiv, nije frka da se "slucajno" zapocne razgovor s'moje strane!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •