Pridji mi ti - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 41 od ukupno 41

Tema: Pridji mi ti

  1. #31

    Odgovor: Pridji mi ti

    ne volim prva da prilazim,dopada mi se kad muškarac igra svoju ulogu
    samo ga malko poguram

    pa mi žene bar imamo toliko finih načina da dođemo do onoga što želimo da nema potrebe da i tu budem muško
    e ako je pametan i vredan pažnje pa shvatiće
    možda
    ...sutra je novi dan...

  2. #32

    Odgovor: Pridji mi ti

    nikad ne bi prisla prva...da je princ!

  3. #33

    Odgovor: Pridji mi ti

    swba kaze:
    Sta radite u slucaju kad vam neko otvoreno da do znanja da ste mu usli u vidokrug i nikako da se sklonite, tj da bi sa vama ? Dal' se bacate odmah u akciju, glumite neodoljivost ili izjedate sami sebe od nervoze?
    ja glumim uglavnom posto se cesto desava da ne verujem da muvaju mene
    jednostavno, navikla sam da svet gledam prijateljskim ocima i da od ljudi ne ocekujem da mi prilaze ja u svakom upoznavanju vidim nekoga ko zeli npr. da mu smestim svoju drugaricu
    meni covek mora neke stvari da nacrta.. ne volim da citam izmedju redova vec volim kad mi se jasno odmah da do znanja sta se tu desava
    volim da flertujem ali samo u svrhu dobre zabave, manje je to zbog smuvavanja nekog lika.. mislim, flert dobro dodje kao vezba za srce
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #34

    Odgovor: Pridji mi ti

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Sta radite u slucaju kad vam neko otvoreno da do znanja da ste mu usli u vidokrug i nikako da se sklonite, tj da bi sa vama ? Dal' se bacate odmah u akciju, glumite neodoljivost ili izjedate sami sebe od nervoze?
    a ispadne teranje inata a tek tvrdoglavost samo da neko treci ili treca ne prodje blizu

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Sta radite u slucaju kad vam neko otvoreno da do znanja da ste mu usli u vidokrug i nikako da se sklonite, tj da bi sa vama ? Dal' se bacate odmah u akciju, glumite neodoljivost ili izjedate sami sebe od nervoze?
    radoznalost zasto da ne a i pitanje zasto bas ja da nije neka greska, sta joj treba od mene ?

    a sve se to tako retko desava da ni ne primetis da si nekom upao kroz sofersajbnu
    Poruku je izmenio Goga, 16.11.2008 u 01:10 Razlog: spamovanje teme

  5. #35

    Odgovor: Pridji mi ti

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ma, jok, uvek kažem da onaj koji nije bio dovoljno uporan da čak i ja ovako slepa to primetim i nije mogao biti pravi.

    potpisujem...


    Šta je sa '' govorom tela '' ... '' sumnjivim '' pokretima - kao nespretnim... ... '' slučajnim '' dodirima ... sklanjanjem pramena kose sa lica...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #36

    Odgovor: Pridji mi ti

    Ništa ja tu ne verujem dok mi nešto ne kaže. A i onda ne verujem, ali volim da saslušam...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #37

    Odgovor: Pridji mi ti

    ...prilazim prvi samo sisatim ženama...

  8. #38

    Odgovor: Pridji mi ti

    kad god sam čekao i pratio govor tela, predugo je trajalo da je prošlo

    onda sam odlučio da krenem u akciju, da prvi preduzimam određene mere, radnje i postupke i ... oženio se
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  9. #39

    Odgovor: Pridji mi ti

    neshto nemam problem da pridjem....ali u startu se pomirim sa tim da od toga nema nishta....obichno im se smrzne govno ili se istripuJu da su misice....pa onda na to gledam kao na zaJebanciJu....(ovde ne rachunam vesela stanja jer tada imam muda da muvam i James Bonda)
    a i ja sam od onih shto treba da im se crta....ne zato shto ne razumem....nego zato shto volim da gledam crtezze....pa onda sve radim da slusham ponovo....i ponovo.....i ponovo....i tako....
    a tek shto umem da trepcem...i prevrcem okama.....

  10. #40

    Odgovor: Pridji mi ti

    Nisam baš često imao priliku da mi neka dama uputi jasan signal da joj se dopadam. Većinu žena u svom životu osvojio sam sa mukom i naporima i svaku sam zaslužio...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #41

    Odgovor: Pridji mi ti

    Volim da se pomuče malo...dobro malo više...dobro,volim da se dosta pomuče

    Sve u svemu-volim da se igram...E sad,zanimljivo mi je nekad i sama da počnem igru,na meni svojstven način...i uživam u svemu tome.Ne patim od predrasuda.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •