Nema Velike Albanije, Velike Mađarske,... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    WEISHAUPT@ kao WEISHAUPTA ili kao WEISHAUPTET ili kao WEISHAUPTMONKEY?

    Hajde malo izduvaj se...

    Nisu ozbiljne stvari, kao prvo; i niko se ne igra, kao drugo.
    ...

    Igras se ti igras, i to sve skakucuci sa noge na nogu...

    Jeste. I šta ćemo sad? Ti se ono beše izjasnila kao polu-Mađarica?
    ..

    Netacno..Ja sam Srpkninja..sa velikim slovom S...to zapamti,a,nemam naravno nista ni protiv jednog naroda ili nacije na ovome svetu..Narocito sam zaljubljena u Australij. pleme Pitjantjare-Abordzini....

    Moje poreklo sa oceve(moj deka..) strane jeste madjarsko..ali se nisam izjasnila, niti bih ikada, jer se osecam srpknjiom i sve me vezuje za Beograd...Madjare ,kao i sve druge narode veoma postujem..imaju divnu muziku..mislim najlepsu na svetu,(jer je violina njihov instrument,a,ona je kraljica mola,a mol je vrh u muzici...) .
    Hoćeš da kažeš da je Srbija bolja od Francuske?
    ...

    Ne, nego je Francuska imala malo vise srece..pa je nisu toliko ''unistavali'' kao nas...a,sto se tice nacionalizma...''niko ne sme da im ''pisne'' ..slobodni su da se razmecu svojom tradicijom i vrednostima koji cine nacion jedne drzave,za razliku od nas Srba...koji cesto i ne znamo sta smo i ko smo...

    Toliko se trudimo da svetu dokazemo kako smo ''proevropski nastrojeni''...da ponekad setajuci ulicama moga lepoga grada ,postavim sebi pitanje... ''gde se ja to nalazim''?...

    A,srbija je najlepsa zemlja na svetu!!!...Koja Francuska..ne znas na kom si kontinentu..da li na evropskom ili africkom...

    da smo sebi dali mnogo veći značaj nego što zaslužujemo.
    ...

    Ne..nego nam otimaju dusu,kidaju srce...ali oni ne znaju da to nikako ne moze ici...srpska dusa je poseban senzibilitet...
    U vecem delu covecanstva obitavaju ne-ljudi.., a,ima ih i u nasim redovima...(vecina nasih polit.su njihovi izaslanici)...).

    Najvise mi se svidjaju 'ateisti'',jer oni i ne znajuci veruju...(cast izuzecima....)
    Poruku je izmenio dankaBg, 24.07.2010 u 16:07 Razlog: slovne greske..
    nista nema tako ostar vid kao ljubav
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Da, i šta sad? Da sedimo i kukamo kako smo jadni i bedni i kako su svi protiv nas? A da pri tom ne razmišljamo zašto je sve to tako i koliko smo sami krivi za sve to.
    Naravno da ne, od kukanja nema ništa. Delom jesmo sami krivi ali nismo isključivi krivci.


    Nisu gluposti. Nisu osnovane pre 1990. Milošević, odnosno njegov režim, proterao je za vreme bombardovanja 700.000 Albanaca sa Kosova. Ti amandmani su nas zakucali u glavu da smo danas najgora zemlja u Evropi. Nemamo čak ni svoje tablice na automobilima, već koristimo onu jugoslovensku mizeriju. Tražili su Šiptari. Republiku. Po čemu je referendum nelegalan? Kakav je to legalan referendum? U Crnoj Gori 2006? I otkud toliki luzerski mentalitet?
    Naravno da su paralelne institucije postojale i pre 1990. šta misliš ko je održao treću prizrensku ligu, doduše njihov rad na Kosovu postaje intenzivan od početka devedesetih kada su Albanci masovno napustili institucije u kojima su do tada sedeli. Amandmani su se odnosili na ustavni položaj pokrajine, ne znam kako je neko mislio da može da republika funkcioniše da pokrajine mogu uticati na njen rad a republika ne može uticati na rad pokrajina? Apsurd u svakom pogledu, a položaj Albanaca kao manjine nije narušen tim ustavnim amandmanima, to što se oni nisu zadovoljavali ničim nego republikom je drugo. Referendum je naravno bio nelegalan, niti se radilo o republici niti o narodu, tj konstitutivnom narodu SFRJ. Ni po ustavu SFRJ ni po bilo kom dokumentu Šiptari nisu imali pravo na održavanje referenduma o samostalnosti. Da li Šiptari u Crnoj Gori imaju pravo da održe referendum o odvajanju istočnih delova zemlje oko Ulcinja i Tuzija? I ovo oko proterivanja, Albanci su KiM napuštali kada je bombardovanje počelo, ne pre toga tako da je besmisleno govoriti o nekom etničkom čišćenju kao uzroku napada na SRJ.

    Sve strane su počinile stravične ratne zločine. Jesu i o tome ne treba ćutati. Čim su se odrekli DM odrekli su se i nacionalne države zarad EU.

    Slažem se. Ali govore isti jezik i Nemci ih svojataju baš kao Srbi Crnogorce. A Englezi? A Portugalci? A Španci?
    Nemačka je jedan od glavnih tvoraca te valute kao i same EU, ali da se Nemačka zbog toga odrekla svoje nacionalne države nije. Vođenje zajedničke politike na nivou unije nije odricanje od nacionalne države, to što ove male državice deo suvereniteta sada prenose na Brisel si malo pogrešno protumačio.



    Što volim te argumente tipa "nisi u pravu uopšte"...
    To nije argument, nego tvrdnja.

    Zabole me za gej-lezbijske organizacije. Ne zanimaju me uopšte. Oni nisu država. Pregovori između Srbije i Kosova, mnogo pre samoproglašenja nezavisnosti, bili su pregovori dve strane, dakle dve države. I to je to. Milošević nije pregovarao sa Rugovom u Beču, pred međunarodnim posmatračima 90-tih. Nemoj da se praviš glup. Slažem se za Preševsku dolinu i Rašku, a što se Kosova tiče tu je problem u galavama nekih ljudi; inače je rešen - dobili su nezavisnost.
    Sve je stvar percepcije, za nekoga je Kosovo nezavisno za nekoga i dalje deo Srbije. Pregovori su se odvijali i u Rambujeu, pred međunarodnim posmatračima kao posrednicima, da li je tada Kosovo iz tvog ugla bilo nezavisno?


    Ha ha ha! Bojim se da ti se ovako nešto nikada neće ostvariti. Aha! Nemam porodicu. Samac sam. Nema niko šanse da me uceni za bilo šta. U Beogradu sam živeo nekada, ali sam se preselio u Novi Sad, jer je mnogo lepši grad, a i da se ne bih selio dva puta. Meni ne treba ni moj stan (koji će mi vrag kad ga nemam kome ostaviti). Pa znaš li koliko mi je onda stalo do teritorije na kojoj živi narod čiji jezik ne razumem i koji me uopšte ne zanima. Vidiš kako je lepo biti samac i uz to kosmopolita.
    Ko uopšte govori o tebi? Ja sam napravio jasnu aluziju na ono što se Srbima dešavalo na Kosovu i Metohiji decenijama. Tebi sigurno u NS neće neko etnički motivisan nabiti flašu u anus, a da to država zataška tako što će te proglasiti homoseksualcem i optužiti za samopovređivanje. E to se upravo dešavalo na Kosovu, jedan od najpoznatijih slučajeva etnički motivisanog nasilja. A ima ih koliko hoćeš, ljudi su referate i elaborate pisali o tome.


    Od ovoga nema ništa. Oni su dobili državu, sve institucije države, imaju čak nešto što Srbija nema - svoje tablice na automobilima - i šta će njima bilo kakva integracija u Srbiju kad je tamo niko ne želi.
    Ja ne gledam u pasulj niti u kristalnu kuglu da mogu da kažem biće ovako ili onako za 50 ili 100 godina. Srbi nisu imali državu vekovima pa su je stvarali, jačali i teritorijalno se širili. Na procese na Balkanu je uvek uticalo mnogo toga sa raznih strana, ako je danas ovako sutra će možda biti drugačije. Iz moje perspektive, sa sadašnjem stanjem stvari sve ide ka tome da se Kosmet pripoji Albaniji, pre ili kasnije, sa ili bez ostalih delova tzv velike Albanije. Mi ne možemo momentalno da uradimo mnogo iz dobro poznatih okolnosti, ali moramo da uradimo sve što je u našoj mogućnosti da tako nešto sprečimo. ta priča o državi Kosovo, njihovoj samostalnosti, to okači mačku o rep. Kosovo kao samostalna država je neodrživa stvar iz bezbroj razloga a trenutno ovakvo egzistiranje je rezultat interesa svetskih moćnika i američke administracije.


      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Ha ha ha! Bojim se da ti se ovako nešto nikada neće ostvariti. Aha! Nemam porodicu. Samac sam. Nema niko šanse da me uceni za bilo šta. U Beogradu sam živeo nekada, ali sam se preselio u Novi Sad, jer je mnogo lepši grad, a i da se ne bih selio dva puta. Meni ne treba ni moj stan (koji će mi vrag kad ga nemam kome ostaviti). Pa znaš li koliko mi je onda stalo do teritorije na kojoj živi narod čiji jezik ne razumem i koji me uopšte ne zanima. Vidiš kako je lepo biti samac i uz to kosmopolita.
    С обзиром на то колико и како ти је стало до Косова, човек би рекао да ниси самац (као типичан Србин, јел, кога Косово не занима) већ да имаш седморо деце, жену по имену Неџмије и да си власник локала за продају семенки
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зев. Није проблем што им влада не би дала посланике већ то што они нису хтели да гласају, већ су хтели независност.



    Наравно да је било српско тај први век, сигурно није било турско.



    Ко је рекао Сајгон



    Ко се не сећа 98 и 99 још би ти поверовао.



    Не само да није у праву, већ није ни нормалан, а успут је мегафон шиптарске пропаганде, најбезобразније и најбезочније.



    Јабланички округ има густину насељености од око 87 ст/км2. Топлички и Пчињски су ређе насељени. Но свеједно, рекох ти, 610.000 становника, од тога 10% Шиптара, и проценат опада... далеко је то од већине и панике.
    А трачеви како Шиптари покуповаше станове по Куршумлији... си био некад у Куршумлији?
    Sve je problem kad govoriš o degenskoj vladi iz 90-tih.

    Ceo XIX vek je bilo tursko, sve do 1912. godine. Ti kažeš da se bore za nezavisno Kosovo. To znači da su se do 1912. borili protiv Turske čitav jedan vek. Nemoguće je da su se u XIX veku borili protiv Srbije, jer ga Srbija do 1912. nije kontrolisala.

    Sajgon je rekao onaj što je rekao Kurton.

    Ko se seća 1998/99. zna sa kakvim smo džukelama imali posla. Dovoljno je da navedeem ovo i ovoliko. Naime, nikada u istoriji, osim u dva evropska slučaja u XX veku, nije javno iznošena nečija dijagnoza. Dijagnoza je tajna i ona ostaje između pacijenta i bolesnika. Ali U Hitlerovom Trećem Rajhu, tokom tridesetih godina prošlog veka, javno su iznošene dijagnoze Hitlerovih političkih protivnika. Hitlerov Rajh je pao i sa tim je bilo završeno za oko pola veka. A onda je u Srbiji 90-tih gamad koja je bila na vlasti javno iznosila dijagnoze svojih političkih protivnika. Šešelj ili neki drugi politički pigmej iz SPS-a i/ili JUL-a dođe na televiziju sa papirima i kaže, otprilike, Vuk Drašković se lečio na psihijatriji tad i tad (i ima tu i tu dijagnozu), ili Vesna Pešić je u mladosti bolovala od te i te polne bolesti Pih! Bruka! Dakle samo u nacističkoj Nemačkoj i Miloševićevoj Srbiji!

    Petar Luković Legenda, Milovan Drecun kokošar.

    Nigde nisam pomenuo Kuršumloju; i nikada nisam bio tamo. Pa šta?

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    WEISHAUPT@ kao WEISHAUPTA ili kao WEISHAUPTET ili kao WEISHAUPTMONKEY?

    Hajde malo izduvaj se...

    ...

    Igras se ti igras, i to sve skakucuci sa noge na nogu...

    ..

    Netacno..Ja sam Srpkninja..sa velikim slovom S...to zapamti,a,nemam naravno nista ni protiv jednog naroda ili nacije na ovome svetu..Narocito sam zaljubljena u Australij. pleme Pitjantjare-Abordzini....

    Moje poreklo sa oceve(moj deka..) strane jeste madjarsko..ali se nisam izjasnila, niti bih ikada, jer se osecam srpknjiom i sve me vezuje za Beograd...Madjare ,kao i sve druge narode veoma postujem..imaju divnu muziku..mislim najlepsu na svetu,(jer je violina njihov instrument,a,ona je kraljica mola,a mol je vrh u muzici...) .
    ...

    Ne, nego je Francuska imala malo vise srece..pa je nisu toliko ''unistavali'' kao nas...a,sto se tice nacionalizma...''niko ne sme da im ''pisne'' ..slobodni su da se razmecu svojom tradicijom i vrednostima koji cine nacion jedne drzave,za razliku od nas Srba...koji cesto i ne znamo sta smo i ko smo...

    Toliko se trudimo da svetu dokazemo kako smo ''proevropski nastrojeni''...da ponekad setajuci ulicama moga lepoga grada ,postavim sebi pitanje... ''gde se ja to nalazim''?...

    A,srbija je najlepsa zemlja na svetu!!!...Koja Francuska..ne znas na kom si kontinentu..da li na evropskom ili africkom...

    ...

    Ne..nego nam otimaju dusu,kidaju srce...ali oni ne znaju da to nikako ne moze ici...srpska dusa je poseban senzibilitet...
    U vecem delu covecanstva obitavaju ne-ljudi.., a,ima ih i u nasim redovima...(vecina nasih polit.su njihovi izaslanici)...).

    Najvise mi se svidjaju 'ateisti'',jer oni i ne znajuci veruju...(cast izuzecima....)
    Izduvao sam se kao balon. Ček da vidiš kad izduvam creva.

    Igram se i skakućem, ali ne možeš (argumentovano) reći da nisam u pravu.

    Baš me briga šta si. Na mom profilu si napisala da si Mađarica, odnosno da si polu-Mađarica. Ja sam rekao da sam Crnogorac, ali jedna protuva me sve vreme proziva kako mu odgovara, te malo-malo pa sam Šiptar, malo-malo pa sam Hrvat itd. Čisto da vidiš kako je kad se neko izjašnjava u tvoje ime. Nema veze. Srpkinja si i to je Ok. Nema više Šugoslavije pša da se neko izjašnjava u nečije ime.

    Ne zanima me Francuska. Ja sam te pitao da li je Srbija bolja od Francuske. Ti kažeš da jeste. Pa ja sada kažem da kad budem video da se Francuzi doseljavaju kod nas u potrazi za poslom, a ne mi kod njih - onda ću ti poverovati.

    Koja je zemlja najlepša na svetu je stvar ukusa. Po meni to su ostrvske države u Tihom okeanu tipa Vanuatu, Tuvalu, Fidži...

    Duša nema nacionalni prefiks. Što kaže Vuk Drašković u romanu Nož: "Krv je krv i njena boja ne zavisi od kape koju nosimo ili od boga kome se molimo."

    Meni se najviše sviđaju budale...

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da ne, od kukanja nema ništa. Delom jesmo sami krivi ali nismo isključivi krivci.




    Naravno da su paralelne institucije postojale i pre 1990. šta misliš ko je održao treću prizrensku ligu, doduše njihov rad na Kosovu postaje intenzivan od početka devedesetih kada su Albanci masovno napustili institucije u kojima su do tada sedeli. Amandmani su se odnosili na ustavni položaj pokrajine, ne znam kako je neko mislio da može da republika funkcioniše da pokrajine mogu uticati na njen rad a republika ne može uticati na rad pokrajina? Apsurd u svakom pogledu, a položaj Albanaca kao manjine nije narušen tim ustavnim amandmanima, to što se oni nisu zadovoljavali ničim nego republikom je drugo. Referendum je naravno bio nelegalan, niti se radilo o republici niti o narodu, tj konstitutivnom narodu SFRJ. Ni po ustavu SFRJ ni po bilo kom dokumentu Šiptari nisu imali pravo na održavanje referenduma o samostalnosti. Da li Šiptari u Crnoj Gori imaju pravo da održe referendum o odvajanju istočnih delova zemlje oko Ulcinja i Tuzija? I ovo oko proterivanja, Albanci su KiM napuštali kada je bombardovanje počelo, ne pre toga tako da je besmisleno govoriti o nekom etničkom čišćenju kao uzroku napada na SRJ.
    Naravno da ne treba kukati. Ali vlasti u Beohgradu to čine konstantno. Nabili se u kanalizaciju i nama svakodnevno viču: "Ne damo Kosovo! Ne damo Kosovo!" Šta imaju od toga što to viču nama? I tebi i meni i bilo kome u Srbiji Kosovo nije na prvom mestu, već možda negde na 12-tom ili 17-tom. Prosečan građanin razmišlja o egzistenciji, poslu, plaćanju računa i još koječemu. Vlasti u Beogradu žele da nam Kosovo bude na prvom mestu zato nam to i viču. Ali ništa ne postižu.

    Za ovo drugo sam ti već odgovorio u ranijim postovima. Primetio bih samo to da pominješ (i možda priželjkuješ) da Albanci iz Crne Gore otcepe delove te države. Razočaraću te tako što ću ti reći da po Helsinškom dogovoru iz 1991. godine u slučaju raspada neke države nove granice mogu biti samo bivše administrativne granice. Iz tog razloga SFRJ je pukla po šavovima. Iz tog Razloga ne postoje, kao države, Republika Srpska Krajina, Muslimanska Bosna, Hrvatska Herceg-Bosna, Republika Srpska ili Sandžak. Iz tog razloga se ni Crna Gora ne može pocepati kako luzeri iz Srbije žele kao osvetu za to što su Crnogorci sahranili SRJ, odnosno SCG, odnosno poklonili nezavisnost Srbiji.

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Nemačka je jedan od glavnih tvoraca te valute kao i same EU, ali da se Nemačka zbog toga odrekla svoje nacionalne države nije. Vođenje zajedničke politike na nivou unije nije odricanje od nacionalne države, to što ove male državice deo suvereniteta sada prenose na Brisel si malo pogrešno protumačio.




    To nije argument, nego tvrdnja.


    Sve je stvar percepcije, za nekoga je Kosovo nezavisno za nekoga i dalje deo Srbije. Pregovori su se odvijali i u Rambujeu, pred međunarodnim posmatračima kao posrednicima, da li je tada Kosovo iz tvog ugla bilo nezavisno?
    Dobro, mogu i ja da pogrešim. Dobro je da više nisam najprvi i najglavniji diskutant sveta; predajem tebi tu palicu.

    Može da bude postament, a može i sprdnja.

    Jeste, ali vreme radi za Albance a ne za Srbe. Na kraju će biti kao sa Slovenijom i Hrvatskom. Svi će priznati Kosovo; i Kina i Rusija, kao što su 1993. priznali Sloveniju i Hrvatsku bez obzira što su 1991. rekli da to nikada neće učiniti. Ne postoji "moj ugao". Kosovo 1999. nije bilo nezavisno. Nemaš potrebe da se sprdaš sa samim sobom. Nezavisno je danas.

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ko uopšte govori o tebi? Ja sam napravio jasnu aluziju na ono što se Srbima dešavalo na Kosovu i Metohiji decenijama. Tebi sigurno u NS neće neko etnički motivisan nabiti flašu u anus, a da to država zataška tako što će te proglasiti homoseksualcem i optužiti za samopovređivanje. E to se upravo dešavalo na Kosovu, jedan od najpoznatijih slučajeva etnički motivisanog nasilja. A ima ih koliko hoćeš, ljudi su referate i elaborate pisali o tome.

    Ja ne gledam u pasulj niti u kristalnu kuglu da mogu da kažem biće ovako ili onako za 50 ili 100 godina. Srbi nisu imali državu vekovima pa su je stvarali, jačali i teritorijalno se širili. Na procese na Balkanu je uvek uticalo mnogo toga sa raznih strana, ako je danas ovako sutra će možda biti drugačije. Iz moje perspektive, sa sadašnjem stanjem stvari sve ide ka tome da se Kosmet pripoji Albaniji, pre ili kasnije, sa ili bez ostalih delova tzv velike Albanije. Mi ne možemo momentalno da uradimo mnogo iz dobro poznatih okolnosti, ali moramo da uradimo sve što je u našoj mogućnosti da tako nešto sprečimo. ta priča o državi Kosovo, njihovoj samostalnosti, to okači mačku o rep. Kosovo kao samostalna država je neodrživa stvar iz bezbroj razloga a trenutno ovakvo egzistiranje je rezultat interesa svetskih moćnika i američke administracije.
    Govore neke budale. Neće meni, ali možda će tebi.

    Ja gledam i u pasulj, i u kristalnu kuglu, i u dlan, ali samo da zajebavam budale.Kosovo se nikada neće pripojiti Albaniji, jer Albanci sa Kosova ne žele da žive sa Albancima iz Albanije u istoj državi u mnogo većem procentu nego što Crnogorci ne žele da budu u istoj državi sa Srbijom ili bilo kim iz bivše SFRJ. Okači ti mačku o rep da je Kosovo deo Srbije. To tvoje trenutno potrajaće jako dugo, NWO će ukinuti sve narode i religije, i za 50 godina neće biti ni bitno ko je ko po nacionalnosti; a mi nećemo živeti toliko. Nismo valjda poslednji Sizifi na planeti.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    С обзиром на то колико и како ти је стало до Косова, човек би рекао да ниси самац (као типичан Србин, јел, кога Косово не занима) већ да имаш седморо деце, жену по имену Неџмије и да си власник локала за продају семенки
    S obzirom da sam ti više puta rekao da nemaš više Jugoslaviju (i da je nikad više nećeš imati - ha ha ha!), ne možeš nikoga da nateraš da bude ono što nije i da se izjašnjavaš u tuđe ime. Crnogorac sam, niko mi nije sa Kosova, i baš me briga za Kosovo, kao i za sve druge krajeve sa kojima nemam nikakve veze. Ne daj bože da imam i jedno jedino dete (Pih!), a kamoli sedmoro. To što ti imaš sedmoro dece, ženu Nedžmiju i što prodaješ semenke je tvoja stvar i nema nikakve veze sa mnom. Jado moj, toliku decu treba prehraniti, zato si ovoliko isfrustriran, pa se nacionalno izjašnjavaš u tuđe ime.

    P.S. Ne reče mi jesu li i Rusi okupatori na Kosovu, s obzirom da imaju svoju "okupacionu" zonu?
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Naravno da ne treba kukati. Ali vlasti u Beohgradu to čine konstantno. Nabili se u kanalizaciju i nama svakodnevno viču: "Ne damo Kosovo! Ne damo Kosovo!" Šta imaju od toga što to viču nama? I tebi i meni i bilo kome u Srbiji Kosovo nije na prvom mestu, već možda negde na 12-tom ili 17-tom. Prosečan građanin razmišlja o egzistenciji, poslu, plaćanju računa i još koječemu. Vlasti u Beogradu žele da nam Kosovo bude na prvom mestu zato nam to i viču. Ali ništa ne postižu.
    Vlastima je jedan od prioriteta očuvanje teritorijalnog integriteta države i to je rečeno još u predizbornoj kampanji i na tome se radi u skladu sa mogućnostima. Prosečan građanin i ne treba da se opterećuje time kako će naša diplomatija delovati, ljudi su plaćeni da misle o tim stvarima, a izjave nisu upućene isključivo građanima Srbije. Svako ima pravo na svoj stav po pitanju Kosova i Metohije, a volja naroda po tom i svakom drugom pitanju se može samo na izborima pokazati. Medijska istrživanja na uzorcima od po 100 ispitanika, analize raznih 'stručnjaka i analizičara' su nebitne.

    Za ovo drugo sam ti već odgovorio u ranijim postovima. Primetio bih samo to da pominješ (i možda priželjkuješ) da Albanci iz Crne Gore otcepe delove te države. Razočaraću te tako što ću ti reći da po Helsinškom dogovoru iz 1991. godine u slučaju raspada neke države nove granice mogu biti samo bivše administrativne granice. Iz tog razloga SFRJ je pukla po šavovima. Iz tog Razloga ne postoje, kao države, Republika Srpska Krajina, Muslimanska Bosna, Hrvatska Herceg-Bosna, Republika Srpska ili Sandžak. Iz tog razloga se ni Crna Gora ne može pocepati kako luzeri iz Srbije žele kao osvetu za to što su Crnogorci sahranili SRJ, odnosno SCG, odnosno poklonili nezavisnost Srbiji.
    Helsinški dogovor, da se neko pridržava kojekakvih dogovora i međunarodnog prava pa ni Kosovo ne bi odvajali od Srbije jer time se grubo krši baš taj sporazum, odredbe Badinterove komisije, Dejtonski sporazum i još koliko hoćeš akata. Republika Srpska u trenutku konstituisanja je imala mnogo više nego kvazidržava Kosovo sada, pa je posredstvom MZ u BiH velik broj nadležnosti sa RS prenesen na Sarajevo - znači sve se može kada se hoće.

    Za održavanje referenduma, gde se radi o samoopredeljenju naroda, potrebno je da se radi o narodu, a ne nacionalnoj manjini. Crna Gora je bila država u ravnopravnoj zajednici sa Srbijom a ne njena južna pokrajina, svako poređenje je besmisleno. Inače, lokalne samouprave (opštine) isto imaju svoje administrativne granice, baš kao i pokrajine. I jedno i drugo su oblik teritorijalnog samoupravljanja.

    Jeste, ali vreme radi za Albance a ne za Srbe. Na kraju će biti kao sa Slovenijom i Hrvatskom. Svi će priznati Kosovo; i Kina i Rusija, kao što su 1993. priznali Sloveniju i Hrvatsku bez obzira što su 1991. rekli da to nikada neće učiniti. Ne postoji "moj ugao". Kosovo 1999. nije bilo nezavisno. Nemaš potrebe da se sprdaš sa samim sobom. Nezavisno je danas.
    Rekoh već, ne gledam u pasulj. Iz ove perspektive je mnogo toga na strani Albanaca a ne na našoj strani, pre samo 100 godina je bilo dijametralno suprotno. Ko bi rekao...

    Kosovo se nikada neće pripojiti Albaniji, jer Albanci sa Kosova ne žele da žive sa Albancima iz Albanije u istoj državi u mnogo većem procentu nego što Crnogorci ne žele da budu u istoj državi sa Srbijom ili bilo kim iz bivše SFRJ. Okači ti mačku o rep da je Kosovo deo Srbije. To tvoje trenutno potrajaće jako dugo, NWO će ukinuti sve narode i religije, i za 50 godina neće biti ni bitno ko je ko po nacionalnosti; a mi nećemo živeti toliko. Nismo valjda poslednji Sizifi na planeti.
    Dobro, na osnovu čega ti tvrdiš da Albanci sa Kosova ne žele da se ujedine sa maticom? Rekao ti komšija iz pekare? Naravno da je Kosovo deo Srbije, sa sve Metohijom, okupiran doduše ali je deo Srbije. A Trilaterala i ostali imaju mnogo pametnija posla nego da se bakću Srbima, ovde su pipke pustili neki drugorazredni Soroševog kalibra, za ove na koje se ložiš smo sitan zalogaj. Ja po prirodi nisam defetista, još manje uzimam zdravo za gotovo nešto što mi neko natura. Za 50, 100, 150 godina, nebitno. nagradno pitanje, na šta knez pokazuje?



      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Vlastima je jedan od prioriteta očuvanje teritorijalnog integriteta države i to je rečeno još u predizbornoj kampanji i na tome se radi u skladu sa mogućnostima. Prosečan građanin i ne treba da se opterećuje time kako će naša diplomatija delovati, ljudi su plaćeni da misle o tim stvarima, a izjave nisu upućene isključivo građanima Srbije. Svako ima pravo na svoj stav po pitanju Kosova i Metohije, a volja naroda po tom i svakom drugom pitanju se može samo na izborima pokazati. Medijska istrživanja na uzorcima od po 100 ispitanika, analize raznih 'stručnjaka i analizičara' su nebitne.


    Helsinški dogovor, da se neko pridržava kojekakvih dogovora i međunarodnog prava pa ni Kosovo ne bi odvajali od Srbije jer time se grubo krši baš taj sporazum, odredbe Badinterove komisije, Dejtonski sporazum i još koliko hoćeš akata. Republika Srpska u trenutku konstituisanja je imala mnogo više nego kvazidržava Kosovo sada, pa je posredstvom MZ u BiH velik broj nadležnosti sa RS prenesen na Sarajevo - znači sve se može kada se hoće.

    Za održavanje referenduma, gde se radi o samoopredeljenju naroda, potrebno je da se radi o narodu, a ne nacionalnoj manjini. Crna Gora je bila država u ravnopravnoj zajednici sa Srbijom a ne njena južna pokrajina, svako poređenje je besmisleno. Inače, lokalne samouprave (opštine) isto imaju svoje administrativne granice, baš kao i pokrajine. I jedno i drugo su oblik teritorijalnog samoupravljanja.


    Rekoh već, ne gledam u pasulj. Iz ove perspektive je mnogo toga na strani Albanaca a ne na našoj strani, pre samo 100 godina je bilo dijametralno suprotno. Ko bi rekao...


    Dobro, na osnovu čega ti tvrdiš da Albanci sa Kosova ne žele da se ujedine sa maticom? Rekao ti komšija iz pekare? Naravno da je Kosovo deo Srbije, sa sve Metohijom, okupiran doduše ali je deo Srbije. A Trilaterala i ostali imaju mnogo pametnija posla nego da se bakću Srbima, ovde su pipke pustili neki drugorazredni Soroševog kalibra, za ove na koje se ložiš smo sitan zalogaj. Ja po prirodi nisam defetista, još manje uzimam zdravo za gotovo nešto što mi neko natura. Za 50, 100, 150 godina, nebitno. nagradno pitanje, na šta knez pokazuje?

    Jadne i te vlasti, i njihova obećanja, i prioriteti, i to kako su plaćeni, i kako misle... Moj stav je da je Kosovo država.

    Ne krši se ništa od Helsinškog dogovora, pošto je Kosovo dobilo nezavisnost u Titovim (avnojevskim) granicama. Da se krši, sever Kosova bi pripao Srbiji a preševska dolina Kosovu.

    Prema Crnoj Gori su se odnosili kao prema 27-oj izbornoj jedinici Srbije. I dan-danas milioni debila kažu: Odvojila se Crna Gora od nas. To znači da smatraju da se odvojila od Srbije. Razmisli malo.

    Baš ko bi rekao...

    Ne žele zato što su pobegli iz Albanije. Komšija iz pekare mi je Mađar i ne razume se u balkanske stvari. Naravno da je Kosovo nezavisna država. I naravno da nije okupirana teritorija. USA nikada neće povući svoju odluku. O to je to.

    Kakva je nagrada za odgovor na pitanje? Da li pokazuje na Makedoniju? Pošto mu je prst uperen ka jugu. Nijedan srpski vojnik nije poginuo za to da to da se Crna Gora oslobodi od Turaka. Ali su se zato milioni Srba bunili pre četiri godine kada su Crnogorci na referendumu poklonili državu Srbiji. Oko 100.000 Srba poginulo je 1912. za oslobođenje Makedonije od Turaka. Ali nijedan Srbin nije rekao ni A kada su se Makedonci odlučili za samostalnost. I danas Srbi ne vređaju i ne napadaju nikoga do Crnogorce; valjda im nedostaje more. Mi smo imali državu i 1648. godine. Evo vam dokaza:



    Ja ovde na Balkanu pored Turske vidim samo Crnu Goru i Dubrovnik.
    Gde je tada bila Srbija, Hrvatska, Bosna, Makedonija, Albanija, Bugarska, Grčka... Mi volimo ova brda/ I njihove oštre klance/ koji nikad ne poznaše/ Sramotnoga ropstva lance. Crnogorci ne ljube lance! Viva vero Montenegro! Kako to da ste se tako lako odrekli Makedonije?

    Evo je današnja Evropa. Sa novom državom zvanom Kosovo.




    Ada, oli biti i Vojvodine?

    A možda knez Mihailo pokazuje na svemirski brod?
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Ne zanima me Francuska. Ja sam te pitao da li je Srbija bolja od Francuske. Ti kažeš da jeste. Pa ja sada kažem da kad budem video da se Francuzi doseljavaju kod nas u potrazi za poslom, a ne mi kod njih - onda ću ti poverovati.

    ...
    Jes' ono, ne znam baš mnogo Francuza što dođoše u Srbiju da rade, ali zato ima pun Q...fer Crnogoraca što dođoše da samoupravljaju.


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    WEISHAUPT@

    Izduvao sam se kao balon. Ček da vidiš kad izduvam creva.

    Igram se i skakućem, ali ne možeš (argumentovano) reći da nisam u pravu.

    Baš me briga šta si. Na mom profilu si napisala da si Mađarica, odnosno da si polu-Mađarica. Ja sam rekao da sam Crnogorac, ali jedna protuva me sve vreme proziva kako mu odgovara, te malo-malo pa sam Šiptar, malo-malo pa sam Hrvat itd. Čisto da vidiš kako je kad se neko izjašnjava u tvoje ime. Nema veze. Srpkinja si i to je Ok. Nema više Šugoslavije pša da se neko izjašnjava u nečije ime.

    Ne zanima me Francuska. Ja sam te pitao da li je Srbija bolja od Francuske. Ti kažeš da jeste. Pa ja sada kažem da kad budem video da se Francuzi doseljavaju kod nas u potrazi za poslom, a ne mi kod njih - onda ću ti poverovati.

    Koja je zemlja najlepša na svetu je stvar ukusa. Po meni to su ostrvske države u Tihom okeanu tipa Vanuatu, Tuvalu, Fidži...

    Duša nema nacionalni prefiks. Što kaže Vuk Drašković u romanu Nož: "Krv je krv i njena boja ne zavisi od kape koju nosimo ili od boga kome se molimo."

    Meni se najviše sviđaju budale

    ..Pa kakve veze ima doseljavanje Francuza sa tim..da li je neka zemlja bolja ili ne?...Evo doseljavali se Allbanci kod nas...da ''bi i radili'' pa ti opet kazes kako je Crna gora bolja ......sve ove ''banana drzavice'' zakljucno sa tvojom Crnom gorom..su nastale tako sto je Srbija ''krvarila'' ..Ti bi trebao da budes veci Srbin od svih...jer si pripadnik najstarije srpske drzave...-Crne gore...

    Najlepsa je uvek ona drzava kojoj pripadamo ,ali posto
    si se ti ocigledno pogubio po teritorijama ..pa ne znas ni odakle si,ni ko si... onda je naravno normalno da ti se svidjaju neke ostrvske drzave negde tamo dalekoooooo...

    A...dusa..a kazes nema nacionalni prefiks.....ko zna?nisam sigurna,ali u jedno jesam..ima nas bezdusnih...

    Zaista postoje ljudi koji nemaju duse...Kod nekih je primetno nepodnosenje sopstvenog osecanja gresnosti,koje ih pretvara u nepopravljive vrece greha.

    Siromasni duhom ne cine zla dela...vec duhovne ''marke'',danasnji fariseji,uvereni u svoju ispravnost,koji ne vide svoje grehe zbog toga sto nece da se podvrgnu neugodnosti...dubljeg samoispitivanja...

    Bavis li se sobom ponekad na ovakav nacin?? Ako ne..trebalo bi..Susreti sa samim sobom su najneprijatniji..to je istina...
    Posto ti se najvise svidjaju'' budale'',tim pre ti je neophodan susret, da osetis cime su to oni,zasluzili tvoju neskrivenu paznju i duboki naklon...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Jadne i te vlasti, i njihova obećanja, i prioriteti, i to kako su plaćeni, i kako misle... Moj stav je da je Kosovo država.
    Ma šta kažeš

    Ne krši se ništa od Helsinškog dogovora, pošto je Kosovo dobilo nezavisnost u Titovim (avnojevskim) granicama. Da se krši, sever Kosova bi pripao Srbiji a preševska dolina Kosovu.
    Naravno da se krši jer se sporazum odnosi na državne granice, bez obzira na ustavni položaj pokrajina u SFRJ, državne granice Srbije su veoma jasno definisane sa dve pokrajine unutar isitih.


    Ne žele zato što su pobegli iz Albanije. Komšija iz pekare mi je Mađar i ne razume se u balkanske stvari. Naravno da je Kosovo nezavisna država. I naravno da nije okupirana teritorija. USA nikada neće povući svoju odluku. O to je to.
    Naravno da je Kosmet okupirana teritorija i da je daleko od nezavisne države. Suverene i nezavisne države imaju mnogo više od grba i zastave, što ima svako sportsko društvo... Albanci sa Kosova i Metohije sada beže u Makedoniju, znači ne žele da žive sa ovima sa KiM? Te priče ostavi za kafanu, ili bar ostavi jedan relevantan dokaz da Albanci sa KiM ne žele ujedinjenje sa onima u Albaniji.


    Kakva je nagrada za odgovor na pitanje? Da li pokazuje na Makedoniju?
    Malo više na Prizren i nemoj molim te da skrećeš temu sa kojekakvim glupostima jer smo već dovoljno otišli od same srži teme. Naravno da Albanci žele ujedinjenje, njihova dijaspora radi na tome još od Drugog svetskog rata, isto su pokušali još za vreme Drugog svetskog rata i ni malo nisu odstupili od prizrenske lige. Sve i da žele da ostanu samostalni nema teoretske šanse da Kosovo opstane kao država onog momenta kada međunarodna zajednica prekine svoje prisustvo tamo, već sada ne postoji nikakva granica između Albanije i Kosova i Metohije, bukvalno protok ljudi, robde i ostalog se odvija bez ikakve smetnje ili zaustavljanja. Prema govorkanjima u albanskim krugovima do 2012. je moguće da će nastati nekakva konfederacija Albanije i Kosova.


      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Jes' ono, ne znam baš mnogo Francuza što dođoše u Srbiju da rade, ali zato ima pun Q...fer Crnogoraca što dođoše da samoupravljaju.

    Znači da znaš barem jednog Francuza špto je došao u Srbiju iz Francuske da radi u Srbiji za oko 300 EUR mesečno, umesto da u Francuskoj radi za 2000 EUR? Bez Crnogoraca se ne može.

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    WEISHAUPT@




    ..Pa kakve veze ima doseljavanje Francuza sa tim..da li je neka zemlja bolja ili ne?...Evo doseljavali se Allbanci kod nas...da ''bi i radili'' pa ti opet kazes kako je Crna gora bolja ......sve ove ''banana drzavice'' zakljucno sa tvojom Crnom gorom..su nastale tako sto je Srbija ''krvarila'' ..Ti bi trebao da budes veci Srbin od svih...jer si pripadnik najstarije srpske drzave...-Crne gore...

    Najlepsa je uvek ona drzava kojoj pripadamo ,ali posto
    si se ti ocigledno pogubio po teritorijama ..pa ne znas ni odakle si,ni ko si... onda je naravno normalno da ti se svidjaju neke ostrvske drzave negde tamo dalekoooooo...

    A...dusa..a kazes nema nacionalni prefiks.....ko zna?nisam sigurna,ali u jedno jesam..ima nas bezdusnih...

    Zaista postoje ljudi koji nemaju duse...Kod nekih je primetno nepodnosenje sopstvenog osecanja gresnosti,koje ih pretvara u nepopravljive vrece greha.

    Siromasni duhom ne cine zla dela...vec duhovne ''marke'',danasnji fariseji,uvereni u svoju ispravnost,koji ne vide svoje grehe zbog toga sto nece da se podvrgnu neugodnosti...dubljeg samoispitivanja...

    Bavis li se sobom ponekad na ovakav nacin?? Ako ne..trebalo bi..Susreti sa samim sobom su najneprijatniji..to je istina...
    Posto ti se najvise svidjaju'' budale'',tim pre ti je neophodan susret, da osetis cime su to oni,zasluzili tvoju neskrivenu paznju i duboki naklon...
    WEISHAUPT@ kao WEISHAUPTA ili kao WEISHAUPTET ili kao WEISHAUPTMONKEY?

    Nisam pomenuo doseljavanje Francuza, samo sam rekao da nisam primetio da se u Srbiju doseljavaju Francuzi ili Nemci, recimo. Nemam ništa sa deoselavanjem Albanaca, to je već posao za druga Tita. Sve te banana državice? Srbija je pucala po Sloveniji 1991. godine bombardovala gradove u Hrvatskoj 1992. godine i vršila opsadu Sarajeva 1992-95. Zato je krvarila. Sa Makedonijom i Crnom Gorom nije krvarila. Za oslobođenje Crne Gore od Turske nije poginuo nijedan vojnik iz Srbije, a za Makedoniju 100.000 srpskih vojnika 1912. Ali kad se Makedonija osamostalila niko u Srbiji nije rekao ni A, a za Crnu Goru se drečalo da se čulo do Tokija.

    Ja nisam pripadnik Crne Gore, već Srbije, čije državljanstvo imam; samo sam Crnogorac po nacionalnosti. To što si se ti pogubila to je tvoja stvar. I to što ne znaš ko si i šta si. Ja znam svoje pretke do 1588. Garantujem da nemaš pojma ko su ti bili pradeda i prababa.

    Duša nema nacionalni prefiks. Ko je umislio da je bezdušnik umislio je, slično ljudima koji su umislili da su božje sluge...

    Ne zanima me greh. Dođi na neku moju temu na Religiji pa ću ti tamo objasniti neke stvari.

    Ne zanimaju me nikakvi fariseji; niti hrišćanstvo uopšte. Ovo je politika a ne religija.

    Budale te prvo spuste na svoj nivo, a onda te tuku iskustvom... i top te tuku maljem po glavi... bukvalno.

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ma šta kažeš


    Naravno da se krši jer se sporazum odnosi na državne granice, bez obzira na ustavni položaj pokrajina u SFRJ, državne granice Srbije su veoma jasno definisane sa dve pokrajine unutar isitih.



    Naravno da je Kosmet okupirana teritorija i da je daleko od nezavisne države. Suverene i nezavisne države imaju mnogo više od grba i zastave, što ima svako sportsko društvo... Albanci sa Kosova i Metohije sada beže u Makedoniju, znači ne žele da žive sa ovima sa KiM? Te priče ostavi za kafanu, ili bar ostavi jedan relevantan dokaz da Albanci sa KiM ne žele ujedinjenje sa onima u Albaniji.



    Malo više na Prizren i nemoj molim te da skrećeš temu sa kojekakvim glupostima jer smo već dovoljno otišli od same srži teme. Naravno da Albanci žele ujedinjenje, njihova dijaspora radi na tome još od Drugog svetskog rata, isto su pokušali još za vreme Drugog svetskog rata i ni malo nisu odstupili od prizrenske lige. Sve i da žele da ostanu samostalni nema teoretske šanse da Kosovo opstane kao država onog momenta kada međunarodna zajednica prekine svoje prisustvo tamo, već sada ne postoji nikakva granica između Albanije i Kosova i Metohije, bukvalno protok ljudi, robde i ostalog se odvija bez ikakve smetnje ili zaustavljanja. Prema govorkanjima u albanskim krugovima do 2012. je moguće da će nastati nekakva konfederacija Albanije i Kosova.
    Ma kažem ono što kaže ceo svet.

    Da, ali definisane su i priznanjem Kosova od strane (trenutno) 69 država, sa tendencijom rasta njihovog broja, među njima i najbitnijih država današnjice.

    Naravno da Kosovo nije nikakav Kosmet, već samo Kosovo, ili kako ga domicilno stanovništvo zove Dardania, samostalna država. Nije okupirana teritorija, jer okupavcija traje najviše deset godina; nakon toga se teritoriji daje konačan status. Nemoguće je da će se za 500 godina u Beogradu pričati da je Kosovo okupirana teritorija. Nezavisne države imaju svoje tablice na automobilima, sve na svetu (i Kosovo), samo ih Srbija nema, jedina na svetu, već koristi jugoslovenske. Od koga beže u Makedoniju? Otkud ova nebuloza? Ne idem u kafanu, i u kafane. Ne žele ujedinjenje sa Albanijom zato što su pobegli od albanske sirotinje i došli na bogato Kosovo. Ostavi ti ijedan relevantan dokaz da žele da se ujedine sa Albanijom, odnosno da je to realno.

    Prizren nije tema ove teme, već nešto drugo. Malo više gluposti pišu ove žene što pominuju dušu, fariseje i prave bespotrebne lične prozivke. A šta misliš da će biti kad međunarodna zajednica ode sa Kosova? Napašće je osakaćena srpska vojska, koja od Nove godine ukida služenje vojnog roka? Ne budi smešan. Do 2020. će sve biti u EU, a do 2050 u NWO, tako da nije ni bino. Živeo NWO!
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Znači da znaš barem jednog Francuza špto je došao u Srbiju iz Francuske da radi u Srbiji za oko 300 EUR mesečno, umesto da u Francuskoj radi za 2000 EUR? Bez Crnogoraca se ne može.
    Da. Znam. Ali ko je spominjao 300?!?

    I ne. Bez Crnogoraca se može.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Da. Znam. Ali ko je spominjao 300€?!?

    I ne. Bez Crnogoraca se može.
    Pomenula je ova ovde Francuze, a ja sam se nadovezao na prosečnu srpsku plaću.

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    WEISHAUPT@




    ..Pa kakve veze ima doseljavanje Francuza sa tim..da li je neka zemlja bolja ili ne?...E
    Pa može se sad kad se "sve što ste branili" srušilo kao kula od karata.. ali opet ne može... Neki Crnogorac u nekom crnogorskom brdu dolazi kući i zatiče svoju ženu sa drugim čovjekom. I umjesto da reaguje kako bi trebalo on mrtav hladan veli: „Viđu budale, radi tuđi posa'!“
    Poruku je izmenio WEISHAUPT, 28.07.2010 u 00:02
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Pomenula je ova ovde Francuze, a ja sam se nadovezao na prosečnu srpsku plaću.



    Pa može se sad kad se "sve što ste branili" srušilo kao kula od karata.. ali opet ne može...
    Kada si ti pitao za Francuze, nisi spomenuo nikakve proseke, zato ne komplikuj naknadno.

    I hajde barem malo budi dosledan, da li može ili ne može?!

    Sav si nešto zbunjen.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Kada si ti pitao za Francuze, nisi spomenuo nikakve proseke, zato ne komplikuj naknadno.

    I hajde barem malo budi dosledan, da li može ili ne može?!

    Sav si nešto zbunjen.
    Pomenuo sam ja, zato što vi nećete i zato što mnogi od vas priželjkuju da se vrati 1993. i prosek od 2 EUR.

    Dosledan sam i znam da sam te izbacio iz takta sa vicom o svom narodu, da vidiš da sam i kako sam samokritičan.

    Zašto si sav nešto zbunjen? Vidiš li kolicki su ti (svi) komentari.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Nema Velike Albanije i Velike Mađarske

    Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
    Pomenuo sam ja, zato što vi nećete i zato što mnogi od vas priželjkuju da se vrati 1993. i prosek od 2 EUR.
    Jesi li ti Nostradamus ili vidovita Zorka, kada znaš šta drugi misle i priželjkuju?!? Nego, zašto se ti ne vratiš u postojbinu, kad ti se već Srbija toliko ne sviđa?
    Dosledan sam i znam da sam te izbacio iz takta sa vicom o svom narodu, da vidiš da sam i kako sam samokritičan.
    Koji vic?!? Meni ništa nije bilo smešno na ovim stranicama. A nedoslednost je ovo:
    Pa može se sad kad se "sve što ste branili" srušilo kao kula od karata.. ali opet ne može...
    Zašto si sav nešto zbunjen? Vidiš li kolicki su ti (svi) komentari.
    Ja nisam zbunjen. A trudim se da mi komentari budu sažeti i sadržajni, jer nemam potrebe da dužinom postova nadoknađujem kratkoću na nekom drugom mestu.
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 28.07.2010 u 00:38 Razlog: lapsus skripte, e=a

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velike.male i srednje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.04.2012, 18:04
  2. Male cake od velike pomoći
    Autor Najgora u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2012, 18:49
  3. Mali saveti za velike promene
    Autor SQUAW u forumu Zdravlje
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 20.10.2010, 17:03
  4. Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?
    Autor goldie u forumu Lepota
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2009, 20:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •