VIP Survivor - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 86

Tema: VIP Survivor

  1. #46

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Edinov sportski i takmicarski duh mogu da postujem kada ga pokazuje u borbi, priznajem i 'spletkaranje-dogovaranje' kao deo taktiziranja.....ali onaj lazni imunitet je nesto pokvareno! ...(a nisam sigurna ni da li je regularno? ...
    Može on da napravi i perpetumobile ...ovi koji prave igrice i sl. bi to sklonili. On je kao pametan, ahaa, kako nije... da sve ostane kako oni ostave, ne bi ovi iznova i iznova vraćali one smjernice pod kamen, pod drvo, u stijenu i sl.
    Neko nađe imunitet, pa ili ćuti ili kaže...oni koji poslije "poljube vrata" ...kažu da nisu našli ili isto tako mudro ćute. Sve je to smišljeno... a Edin je beeeeeeeep

    Goca se ...da iskoristim blagu riječ, prepala...jer je nezahvalno i okrutno naći se u takvoj situaciji, kao što su ona i Marko i rekli...iz pobjedničkog tima, došli ovim jadnicima, još im i sudbinu kroje. Pfff

    Ipak, drago mi je da je Goca ostala, naravno...i nadam se da će ih uskoro ujediniti...da se Knezu beeeeep beeeeeeeep.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    malko sam pogledala onomad
    meni je Edin skroz okej....i sasvim je u pravu kad kaze da nije dosao da promovise sebe niti da trazi novi klub nego da je dosao da se takmici
    sportista,takmicarski duh,ne znam sta je tu lose
    Meni je loše to što ima duple aršine. Osuđuje nekoga zbog nesportskog ponašanja, a posle toga on uradi nešto još pokvarenije i to je OK. Koliko se ljutio i moralisao što je Bulat slao žene u potragu za tajnim imunitetom, kao kako ga nije sramota da pošalje ženu da noći sama u šumi, a posle toga on im pošalje rakiju nadajući se da će da se ponapijaju pa neće biti sposobni za borbu, ili napravi lažni imunitet da zajebe nekoga. Priča kako je došao da se takmiči i da mu je to u prvom planu, a posle popuje Goci i Bulatu kako oni mogu da se bore protiv dojučerašnjih saplemenika i gde je tu prijateljstvo. Kao da su oni došli tu da se druže, a ne da se takmiče. I baš bih voleo da izgube borbu za plemenski imunitet a da Andreja pošalju u potragu za imunitetom, da vidim njegovo prijateljstvo na delu, to jest da li će mu reći da je imunitet koji pronađe lažan, ili će da ćuti i da ga pusti niz vodu kada se ovaj bude osećao zaštićenim.
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: VIP Survivor

    wow
    Edin je izgleda gadno za*ebao stvar cim ga ovde svi mrze
    moguce je
    ja sam pogledala tek letimice
    ipak
    ovaj rijaliti je ipak drukciji od ostalih
    ovde je od samog pocetka borba za opstanak
    i ja tu u prijateljstva ne verujem
    i svako ko misli da moze nekog zvati prijateljem a poznavati ga metar dana je ili naivan ili olako shvata ljude u svojoj povrsnosti
    ono sto mi upada u oci ovih dana je da se rec prijateljstvo devalvira
    cuj,prijatelj....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: VIP Survivor

    Bolje da su izbacili smotanu Aleksandru... ...nego Marka..baš su pametni kako razmišljaju pred slijedeću borbu.

    A Knez "samooo vas gledaaam"
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: VIP Survivor

    Ajmeee golih gooza i sisica Vesna zvana Bo Derek, Biljana morska sirena, i najbolja - Amazonka Katarina!!! ..............ostrvo, plaza, voda, Sunce u vugla, i eto uzivancije .............. Po nepisanom pravilu, ne mogu da se ostvare dve uzastopne pobede, ako dobiju nagradu - gube imunitet, i obrnuto. Poraz je najveci motivator...on pokrece onu borbenost, 'da se izgine'.....toliko sa filosovske tacke gledanja, a realno, ova igra je isla na ruku pl. Kasuko. msm, Milan naspram Edina? .............. Jedva cekam pl. savez i izbacivanje, da vidim 'oce li zene biti slozne? .............. Pa-pa, Kneze...
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: VIP Survivor

    Katarina do pobjede!!!
    Žena gine u borbama...i skida se do gole kože...možda je bolje da uopšte ne nosi gornji dio kostima..samo je sputava.

    Žao mi je što su moji izgubili borbu za imunitet...od onih mutavaca..u vodi.
    Katarina i Jelena su jače od Aleksandre i Bojane.
    Toni je sam jači od Edina i Nikole...jedino eto Andrej malo parira.

    Ela...jesi vidjela Tonija u vodi? ....ja bih ispod koša... jedan na jedan... s njim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: VIP Survivor

    Sestro slatka, s Tonijem i u vodu, al' ako treba - i na suvo ma, gde god Dobar je Toni, dobarrr!!! Bez Marka, pleme sad on drzi, mada se i Katarina sve vise istice - sa .......ili bez kupaceg
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: VIP Survivor

    Jel vam Goca jos favorit?

    Al' kljuca u potiljak one dve lepotinje od kad se vratila u staro pleme.. A ove dve brzoplete u uzimanju zdravog za gotovog..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Jel vam Goca jos favorit?

    Al' kljuca u potiljak one dve lepotinje od kad se vratila u staro pleme.. A ove dve brzoplete u uzimanju zdravog za gotovog..
    Ma znala sam ja da je Goca takva... ubi je njena želja za pobjedom.

    Al' nekako mi je "moja"..pa joj gledam kroz prste.


    Al' Toniiiiiiiiiiiiiii
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: VIP Survivor

    Knez je našao "lažni" imunitet.
    Kako je pooooonosan...jooooj, mene već stid ispred njega, kad ga bude sutra iskoristio.


    Ljudiiii...spas'te ga bruke...i sramoteeeeee....
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #56

    07 Odgovor: VIP Survivor

    E ljudi pročulo se odavno tj. ja sam čuo još pre 10-ak dana da je
    Goca Tržan pobedila!!!!
    Choose to know!!!
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: VIP Survivor

    Kakvog li knezevskog samoljublja poljubio bi se u doope, da moze. Nego, ima da ga okaci...prvo o vrat, pa macki o rep. Razmisljam unapred, i zamisljam ga kako se jada Marku
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: VIP Survivor

    Knezu preti izbacivanje


    Nenadu Kneževiću Knezu se u poslednje vreme u Survivoru sreća nimalo ne smeši. Kako je Bahandi izgubio imunitet, a Goca se vratila u pleme, čini se kao da je upravo on najugroženiji igrač. Uz sve to, Knez je na tajnom ostrvu pronašao lažni imunitet koji je Edin izradio, te može imati velikih problema ukoliko ga zaista upotrebi.


    Knez ni ne sluti da je pronašao lažni tajni imunitet

    Prvi poraz ostavlja posledice na raspoloženje u Bahandiju. Goca je najviše uzbuđena zbog predstojećeg plemenskog saveta i komentariše da će glasati za Kneza. Čak iz sve snage zagovara tu ideju kod Katarine i Jelene. Ipak, sa muškarcima joj ne ide. U pokušaju da sazna za koga će glasati Toni i Miloš, nailazi na oprečne reakcije. Toni je samo objasnio da zna za koga će glasati, ali nije želeo da odgovori, dok je Miloš bio besan:

    - Ne bi trebalo da forsiraš nečije izbacivanje! - rekao je Miloš, a Goca je zaprepašćeno pokušala da objasni da joj to i nije namera.

    I dok Goca kalkuliše i proračunava ko bi trebalo da ode, Knez je potpuno izdvojen iz ekipe, na tajnom ostrvu, u potrazi za imunitetom. Posle dugotrajne potrage Knez ga nalazi i pobedonosno likuje.

    - Misija je završena! Verujem da će moje pleme postupiti fer i pošteno, i da će se iskristalisati put ka onome ko treba da bude izbačen - obrazložio je Knez koji ni ne sluti da je pronašao lažni imunitet...

    Pobedničko pleme Kasuko ima veće probleme. Ponovo su naišli na zmiju otrovnicu. Nikola deluje najzabrinutije i kaže da je katastrofa što im je prošla pored nogu, dok Andrej pokušava da je ubije:

    - Bilo bi glupo doći u Survivor a ne videti ražu, ajkulu, zmiju ili majmuna! - objasnio je Andrej.

    Vesna ponovo besna
    Vesna Zmijanac je ponovo ostala bez cigareta i ne može da dođe sebi. Marko Bulat je, kao novi član Novog kraljevstva, prošao kroz zanimljivu igricu u kojoj je osvajio suhomesnate proizvode, sir i ajvar. Ali, Vesna je neutešna. Iz besa i nemoći, svađa se sa svima na ostrvu, a sapatnici joj gledaju kroz prste jer im je jasno da je nikotinska kriza i te kako teška.

    BLIC
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: VIP Survivor

    BZV, promocurna produkcija ........ ostavila ih je u uverenju da je Knez sam napravio imunitet, a ni njemu samom nije jasno sta ga je snaslo. Jbg, ocekivala sam bolji rasplet. ..............al' onaj Gocin pogled sve hoce da ostane ozbiljna a usne se same razvlace u osmeh
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Banchi kaže: Pogledaj poruku
    E ljudi pročulo se odavno tj. ja sam čuo još pre 10-ak dana da je
    Goca Tržan pobedila!!!!

    O da, svi smo to procitali.
    Pa'i sad ovo:
    Danas gledam neku emisiju u kojoj su bili gosti Edin, Goca, Marko i onaj novinar sto sebe naziva Sir Oliverom.. I sad, kolumnista krece da hvali ova tri takmicara u smislu kako su se najbolje pokazali tamo, kako su oni jedini shvatili survajver na pravi nacin, kako su bili fizicki i intelektualno najspremniji za show, shto, ispostavilo se, nije bilo dovoljno za pobedu... Sledecim pitanjem voditelj skrece temu itd...

    Da nas malo ne lozhidu sa Gocinom pobedom?

    Sta ka'es kako citam izmedzu redova?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •