VIP Survivor - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 86

Tema: VIP Survivor

  1. #61

    Odgovor: VIP Survivor

    Pre neki dan kliknuo ( slucajno ) , kad ono lep prizor.
    Katarina i Bojana ( reko komentator sto se ne zove Aca , vec onaj gllumac )
    na nekom stilizovanom stablu koje se okrece ( al sam ovo objasnio )
    A ispod njih voda zelena.
    Sve pohvale za kamermana i reziju koji su uspeli da prenesu gledaocima sve te prirodne lepote
    iz razlicitih uglova..
    Posle sam opet kliknuo ( slucajno ) kad ono igraju kosarku u vodi sa blagim primesama
    ragbija.
    Ne znam ko je pobedio al " znam ko je pobednik.
    Onaj definitivni

    Toliko od mene i to bi bilo sve sto bih mogao da kazem u ovom trenutku.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Da nas malo ne lozhidu sa Gocinom pobedom?

    Sta ka'es kako citam izmedzu redova?
    Bravissimo!

    I ja nešto sumnjam da je baš Goca pobjednik...jer...već je nekima puna kapa njene "iskrenosti" ...malo muti muti...a mi kao ne primjetimo.

    Nekako vidim Bojanu kao pobjednicu, ako je žensko u pitanju, a Tonija ili Edina u slučaju muškaraca.


    Koliko mi je drago što je Knez ipak ispao...toliko mi je nekako krivo što će sada da naruši mir onog tamo kraljevstva. Al' vjerujem da on Vesni ne može mnogo da..se*e.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: VIP Survivor

    Nem'pojma zasto, ali nemam ni jednog simpaticnog clana u Kasuko, cak ni zaljubljeni par.....aman niko. A sto su im lepo zavukli, bas muski. Okupali ih, namirisali ih, nahranili ih...pa oterali u borbu! I tako... Toni je prvi takmicar koji je ispracen iz starog plemena - suzama, i prvi, koji je u novom docekan na noz.....onaj knezevski, jAl. .................. Velike su producentske turbulencije da bih imala blage veze sta ce se dalje desavati, kakva i s kim ujedinjenja. Moji favoriti su Goca, Toni i Kaca
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: VIP Survivor

    samo da nije pobedila Goca Trzan,pa ko god drugi !
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: VIP Survivor

    Pre neki dan kliknuo ( slucajno ) kad ono Knez nesto trazi u sumi sve kuckajuci u
    sasusenu palmu.
    Onda rez i odjednom Vesna Zmijanac u gro planu jede nesto slatko .
    Sledeca scena je bila kako je Knez seo na kamen da dobro razmsli gde bi moglo biti
    ono sto trazi.

    Kasnije sam saznao da je trazio "skriveni imunitet .
    I nasao ga je ali je on bio lazan i morao je da napusti ostrvo.
    To su sigurno ta pravila i mali trikovi ovog Rialitija.
    Znam i da veceras neko napusta to daleko ostrvo a ko ce to biti ..ne znam

    Imam utisak da cu saznati poslednji
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: VIP Survivor

    Kako nisi kliknuo (slucajno), dok su se zemske rvale u blatu? Pravcati grcko-rimski stil Zene, zene ..........nikako da nauce da se u borbu ne ide u tim 'klimavim bikinima'
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: VIP Survivor

    Rvu se u blatu i to josh i minimalnim bikiniminima

    Moracu cesce kliknuti ...........................slucajno

    Sledeci put mozda bude rvanje u cokoladi

    To bi bilo Dolce rvanje ...................
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: VIP Survivor

    'Tri losha ubise Milosa'.....i koliko mi u pocetku glumac bio bledunjav, neupadljiv, na kraju sam ga zgotivila...nije on neka misicava razvijotka, nije 'takmicar-takticar'....ali je kul lik koji ima shmeka...i onu dozu naivnosti, koja se ne ocekuje za takve okolnosti. Zene mi nisu bile jasne (sa Gocom na celu)...cemu onooolika drama kada su skontale da nema imunitet? Jesu li se dogovorile da ga izglasaju? Jesu!.....a onda sok i neverica...pa patetika. Bljaks.
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    'Tri losha ubise Milosa'.....i koliko mi u pocetku glumac bio bledunjav, neupadljiv, na kraju sam ga zgotivila...nije on neka misicava razvijotka, nije 'takmicar-takticar'....ali je kul lik koji ima shmeka...i onu dozu naivnosti, koja se ne ocekuje za takve okolnosti. Zene mi nisu bile jasne (sa Gocom na celu)...cemu onooolika drama kada su skontale da nema imunitet? Jesu li se dogovorile da ga izglasaju? Jesu!.....a onda sok i neverica...pa patetika. Bljaks.
    Nije mi jasan plač na kraju.

    Dogovore se da izbace Miloša...na kraju ga izbace, pa onda plaču...Goca ponajviše.
    Najviše se pobojala za svoje dupence...onda je lobirala da se ženske drže zajedno...onda su mislile da Miloš ima imunitet...eh, to mi tek nije jasno...ako su "znale" da Miloš ima imunitet...a pri tome je on osvojio dupli glas...znalo se automatski da će se glasanje za njega poništiti i ispada ona za koju je Miloš glasao.

    Sve sam bliže mišljenju da je Goca plakala, prvo zato što Miloš nema imunitet jer to znači da Katarina, koja je jača od nje...ostaje.

    Tako providno...ali ajd...nek se drže za ručice, bar zbog kamera.


    Toniiiiiiii...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: VIP Survivor

    Gledala sam, negde od sredine, Povratak u civilizaciju; pa citam izmedju redova njihove komentare.....kao, Edin je dosao najbolje pripremljen, te odgledao toliko stranih takmicenja, ali je pogresio sto se time hvalio. Zakljucak: Edin ga je ispusio, msm za pobedu .........negde sam ga vec videla kao finalistu, ali sad sumnjam. .................. Lm, veceras ce biti zanimljivo jer na scenu stupaju 'odbaceni'
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Gledala sam, negde od sredine, Povratak u civilizaciju; pa citam izmedju redova njihove komentare.....kao, Edin je dosao najbolje pripremljen, te odgledao toliko stranih takmicenja, ali je pogresio sto se time hvalio. Zakljucak: Edin ga je ispusio, msm za pobedu .........negde sam ga vec videla kao finalistu, ali sad sumnjam. .................. Lm, veceras ce biti zanimljivo jer na scenu stupaju 'odbaceni'

    Objasni. Ja sam malko...fulala neke stvari...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Objasni. Ja sam malko...fulala neke stvari...
    Videla sam reklamu (najavu) gde su scene onoga sto treba da se odigra veceras. Vesnino pleme cita poruku, kao, spremite se za povratak...i vide se svi u nekakvoj igri. Mislim da je veceras to konacno ujedinjenje.
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: VIP Survivor

    Jaooo pda.. ima ona scena kad na Vesnu pada nešto...neko žito... a toga nije bilo...jedva čekam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: VIP Survivor

    Što mi je mio večerašnji razvoj događaja...a Kasuko stao i blenuli svi...kad su se priključili Toni i Marko. Drago mi je da je sada pet na pet...pa ko bude bolji...nema tu zajedničkog plemena.

    A Biljana je fakat lafčina...inače sam počela da je gotivim...jer se ne zamara puno svakojakim glupostima...ali večeras me totalno osvojila..nema to veze što je Toniju prepustila pobjedu ..nego eto..onako...

    Bahandiii
    Poruku je izmenio Sunflower, 07.12.2010 u 23:48
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: VIP Survivor

    Ispravka, Toni i Marko! .............koje iznenadjenje! Nego, razmisljam da je Biljana bas isla na svoju stetu...mogla je da pobedi.....pa jos da povede nekog - da je znala! Ovakav obrt je neverovatan Sreca se osmehnula za bivse Bahandjane, sada samo da to pametno iskoriste, msm da Goca spusti loptu sa zenskim lobiranjem, i drzi se Tonija i Marka.
      Vrh

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 15:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 20:21
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 00:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •