Nema popusta za naše zvezde


Poznati glumac Andrija Milošević ponovo se sprema za put na Filipine, gde će se po treći put naći u ulozi voditelja rialiti serijala Survivor, ali ovoga puta sa poznatim ličnostima. U razgovoru za Blic Andrija kaže da u borbi za 50.000 evra neće biti povlašćenih, te da od poznatih takmičara očekuje velika iznenađenja.


Andrija kaže da su poznate ličnosti koje su odabrane pravi izbor za ovaj serijal

Andrija pripreme za put u filipinske džungle ubrzano privodi kraju jer putuje za nekoliko dana, a snimanje će trajati mesec dana. Budući da je ovo prva sezona VIP Survivor kod nas, postavlja se pitanje da li će se zbog toga promeniti neka pravila ovog avanturističkog rialitija.


- Pravila Survivora se znaju, i tu nema odstupanja, niti povlašćenih! Mislim da će biti još zanimljivije gledati javne ličnosti u tako ekstremnim uslovima - kaže Andrija.

Glumac otkriva kakve igre mogu da očekuju novi takmičari.
- Igre će biti drugačije, ali bile bi to i da nije VIP Survivor! Svaka sezona donosi nova uzbuđenja. Očekujemo da ova sezona nadmaši prethodne. Prošle godine smo radili zaista fenomenalno, Survivor je estetski i dramaturški bio daleko bolji nego prve sezone. Sada, kada ulazimo u treću godinu rada na ovom projektu, mislim da smo spremni za spektakl - uzbuđen je Andrija.


Poznato je da takmičari u Survivoru dosta kalkulišu i taktiziraju ne bi li izborili što duži boravak na ostrvima, a na pitanje hoće li VIP takmičari ući u ovaj šou bez rukavica i maski, Andrija kaže: Sve zavisi od takmičara, a ja sam siguran da će isplivati prave vrednosti i volja za junačkom borbom. Boraviti na ostrvima je jako teško, nadam se da će se naši takmičari dobro pripremiti, moraće da se i te kako oslanjaju na snagu svoje psihe!.


U prethodne dve sezone ovog rialiti serijala gledali smo kako se anonimni tak*mičari bore s glađu, nepovoljnim vremenskim uslovima, jedni sa drugima i, na kraju, sa samima sobom, a Andrija smatra da će publici kraj malih ekrana biti još zanimljivije da prati kako se na Filipinima snalaze poznati.


- Uvek su javne ličnosti kada ih stavite u neke zadate okolnosti zanimljive i privlače pažnju javnosti - ističe ovaj glumac i voditelj.


Andrija ne sme da komentariše konkretna imena učesnika, ali je zadovoljan ovogodišnjim izborom takmičara za put na poluostrvo Karamoan.
- Zadovoljan sam izborom, ali favorita nemam. Kada dođemo tamo i šou počne, znam da nas čekaju velika iznenađenja - obećava Milošević.



Takmičari

Edin Škorić 35 godina, odbojkaš
Vesna Zmijanac 53 godine, pevačica
Jana Milić 28 godina, glumica
Vudu Popaj 41 godina, muzičar i pisac
Vladimir Ilić Ila Hiphoper
Marko Bulat 37 godina, folk pevač
Nikola Rokvić 25 godina, folk pevač
Goca Tržan 35 godina, pevačica
Miloš Vlalukin 29 godina, glumac
Nikolija Zmijanac 21 godina, starleta
Andrej Maričić voditelj

Blic