VIP Survivor
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 86

Tema: VIP Survivor

  1. #1

    VIP Survivor

    Nema popusta za naše zvezde


    Poznati glumac Andrija Milošević ponovo se sprema za put na Filipine, gde će se po treći put naći u ulozi voditelja rialiti serijala Survivor, ali ovoga puta sa poznatim ličnostima. U razgovoru za Blic Andrija kaže da u borbi za 50.000 evra neće biti povlašćenih, te da od poznatih takmičara očekuje velika iznenađenja.


    Andrija kaže da su poznate ličnosti koje su odabrane pravi izbor za ovaj serijal

    Andrija pripreme za put u filipinske džungle ubrzano privodi kraju jer putuje za nekoliko dana, a snimanje će trajati mesec dana. Budući da je ovo prva sezona VIP Survivor kod nas, postavlja se pitanje da li će se zbog toga promeniti neka pravila ovog avanturističkog rialitija.


    - Pravila Survivora se znaju, i tu nema odstupanja, niti povlašćenih! Mislim da će biti još zanimljivije gledati javne ličnosti u tako ekstremnim uslovima - kaže Andrija.

    Glumac otkriva kakve igre mogu da očekuju novi takmičari.
    - Igre će biti drugačije, ali bile bi to i da nije VIP Survivor! Svaka sezona donosi nova uzbuđenja. Očekujemo da ova sezona nadmaši prethodne. Prošle godine smo radili zaista fenomenalno, Survivor je estetski i dramaturški bio daleko bolji nego prve sezone. Sada, kada ulazimo u treću godinu rada na ovom projektu, mislim da smo spremni za spektakl - uzbuđen je Andrija.


    Poznato je da takmičari u Survivoru dosta kalkulišu i taktiziraju ne bi li izborili što duži boravak na ostrvima, a na pitanje hoće li VIP takmičari ući u ovaj šou bez rukavica i maski, Andrija kaže: Sve zavisi od takmičara, a ja sam siguran da će isplivati prave vrednosti i volja za junačkom borbom. Boraviti na ostrvima je jako teško, nadam se da će se naši takmičari dobro pripremiti, moraće da se i te kako oslanjaju na snagu svoje psihe!.


    U prethodne dve sezone ovog rialiti serijala gledali smo kako se anonimni tak*mičari bore s glađu, nepovoljnim vremenskim uslovima, jedni sa drugima i, na kraju, sa samima sobom, a Andrija smatra da će publici kraj malih ekrana biti još zanimljivije da prati kako se na Filipinima snalaze poznati.


    - Uvek su javne ličnosti kada ih stavite u neke zadate okolnosti zanimljive i privlače pažnju javnosti - ističe ovaj glumac i voditelj.


    Andrija ne sme da komentariše konkretna imena učesnika, ali je zadovoljan ovogodišnjim izborom takmičara za put na poluostrvo Karamoan.
    - Zadovoljan sam izborom, ali favorita nemam. Kada dođemo tamo i šou počne, znam da nas čekaju velika iznenađenja - obećava Milošević.



    Takmičari

    Edin Škorić 35 godina, odbojkaš
    Vesna Zmijanac 53 godine, pevačica
    Jana Milić 28 godina, glumica
    Vudu Popaj 41 godina, muzičar i pisac
    Vladimir Ilić Ila Hiphoper
    Marko Bulat 37 godina, folk pevač
    Nikola Rokvić 25 godina, folk pevač
    Goca Tržan 35 godina, pevačica
    Miloš Vlalukin 29 godina, glumac
    Nikolija Zmijanac 21 godina, starleta
    Andrej Maričić voditelj

    Blic
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Takmičari:
    Edin Škorić 35 godina, odbojkaš
    Vesna Zmijanac 53 godine, pevačica
    Jana Milić 28 godina, glumica
    Vudu Popaj 41 godina, muzičar i pisac
    Vladimir Ilić Ila Hiphoper
    Marko Bulat 37 godina, folk pevač
    Nikola Rokvić 25 godina, folk pevač
    Goca Tržan 35 godina, pevačica
    Miloš Vlalukin 29 godina, glumac
    Nikolija Zmijanac 21 godina, starleta
    Andrej Maričić voditelj
    Goca i Vesna do finala!!! Ako ništa, Vesna će uspjeti da smrša, samo da prođe par krugova. A Nikolaaaaaaa...
    A zašto je ovako malo učesnika? Kako će se podijeliti u plemena? Umrijet će od gladi.

    Ja već vidim Baneta kako za Nikolijom Zmijanac.

    Jedva čekam. Survivor je mnoooogo bolji od ovih domaćih varijanti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Goca i Vesna do finala!!! Ako ništa, Vesna će uspjeti da smrša, samo da prođe par krugova. A Nikolaaaaaaa...
    A zašto je ovako malo učesnika? Kako će se podijeliti u plemena? Umrijet će od gladi.

    Ja već vidim Baneta kako za Nikolijom Zmijanac.

    Jedva čekam. Survivor je mnoooogo bolji od ovih domaćih varijanti.
    Ma daj Nelice. Pre bih balaviJo za Woodoo-om nego za onom malom biĆarkom. Inače, cenim da je skup prilično šabanski.


      Vrh

  4. #4

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ma daj Nelice. Pre bih balaviJo za Woodoo-om nego za onom malom biĆarkom. Inače, cenim da je skup prilično šabanski.


    Jedva čekam da te citiram...dok se budeš koprcao u vlastitim lažima.
    Spasit će ona neku kornjaču...ispast će joj gruD ...nećeš ostati ravnodušan.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jedva čekam da te citiram...dok se budeš koprcao u vlastitim lažima.
    Spasit će ona neku kornjaču...ispast će joj gruD ...nećeš ostati ravnodušan.
    Kad bi znala koliko mi je ona mala rospija odvratna, drugačije bi pričala...

    ...u svakom slučaju, živi bili pa videli.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: VIP Survivor

    I nisam baš nešto oduševljena učesnicima ali ću da navijam za Popaja
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: VIP Survivor

    Znači "hleba i igara" ulazi u narednu fazu... divno.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Znači "hleba i igara" ulazi u narednu fazu... divno.
    Oh.. ..opet su počeli da se javljaju ovi nedotaknuti rijaliti šou-ovima. I opet će da nam otvaraju oči, a jednostavno ne umiju da zažmire, i puste nas da uživamo.


    Manobo!!!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: VIP Survivor

    Takmičari „Survivora“ sa Filipina stigli u Srbiju



    Nakon više od mesec dana preživljavanja u surovim uslovima filipinske džungle takmičari koji učestvuju u prvoj sezoni „VIP Survivora“ juče su se vratili u Srbiju i civilizaciju.

    Pevač Nikola Rokvić, glumac Miloš Vlalukin, Aleksandra Perović, Marko Bulat, hiphoper Toni Petkovski, pevač Knez, Goca Tržan, Vesna Zmijanac i njena ćerka Nikolija, Biljana Cincarević, Edin Škorić, baletan Milan Rus i voditelj Andrej Maričić, manekenke Katarina Vučković i Bojana Barović stizali su juče tokom čitavog dana u manjim grupama na beogradski aerodrom „Nikola Tesla“.
    - Svuda pođi kući dođi. Beograde volim te! - napisao je na svom „fejsbuk“ profilu Nikola Rokvić po dolasku kući“.


    Prvi avion sa poznatim takmičarima sleteo je u ranim prepodnevnim satima, zatim je oko dva po podne stigla i ekipa koja je realizovala ovaj serijal, da bi kasno po podne doputovao ostatak takmičara. U proteklih mesec i po dana koliko su takmičari boravili na Filipinima doživeli su bezbroj avantura i to sve u trci za nagradu od 50.000 evra koju će na kraju serijala dobiti najizdržljiviji.

    Prvo neprijatno iznenađenje poznate je sačekalo odmah po dolasku na Filipine jer im je objašnjeno da će do mesta na kome se snima serijal morati, između ostalog, i da pešače, što mnogim zvezdama nije lako palo. Zatim su usledile nevolje sa nepredvidivim vremenom, smenjivanjem oluja i paklene vrućine, da bi u jednom trenutku preživeli i snažan zemljotres. Spekulacije o pobedniku počele su i pre nego što su se takmičari vratili, ali će gledaoci ipak morati da sačekaju još mesec dana do početka emitovanja kako bi videli ko je zaista bio najhrabriji na ostrvu.


    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: VIP Survivor

    Pocinje u petak to jest prikosutra da se emituje..





    Vidim opet ima valjanja u blatu ucesnica napupelijeh bradavica..
    KuĆes lepse? Meni o'tog vise ne treba..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: VIP Survivor

    Goca Trzan je 'da je ne prepoznas'! Verujem da se napatila (kao i ostali), .....i zivo me zanima da l' ce (je) pobediti neko zensko celjade? Red bi bio....ovamo dizu gledanost onako goluzdrave, a muski vazda glavne pobednicke baje
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: VIP Survivor

    Ja znam ko ce pobediti, t.j. ko je pobedio.

    ( zuta stampa )
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Goca Trzan je 'da je ne prepoznas'! Verujem da se napatila (kao i ostali), .....i zivo me zanima da l' ce (je) pobediti neko zensko celjade? Red bi bio....ovamo dizu gledanost onako goluzdrave, a muski vazda glavne pobednicke baje
    Ner verujem da je Gocu neko nadgovorio.. Mislim, jos se nije rodio onaj koji je Goci ogranicio vreme diskusije..

    Zena bas voli da prica.

    Ako je verovati tabloidima, ovaj put je konacno zena uzela lovu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: VIP Survivor

    kada počinje emitovanje toga čuda ... volim da gledam žene u blatu ...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: VIP Survivor

    Kakve vajde od gledanja kad je stampa objavila odavno ko je pobednik.
      Vrh

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •