VIP Survivor - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 86

Tema: VIP Survivor

  1. #16

    Odgovor: VIP Survivor

    Izgleda da samo ja ne znam pobednika .....msm Tipovala bih na Aleksandru (ex Mobi), ne znam zasto, ali mi deluje fizicki izdrzljiva-zilava....a volela bih (i navijam) da pobedi Goca
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: VIP Survivor

    Večeras na TV Prva počinje serijal VIP Survivor

    Zvezdama preseo šou već prvog dana


    Prvi Survivor sa VIP ličnostima počinje večeras na Televiziji Prva. Teška borba, nepodnošljivi uslovi, igra živaca, neprijatni insekti, životinje, vremenske nepogode, zemljotresi, glad, nervoza, velike ljubavi i potresne svađe obeležili su treću sezonu serijala koji je sniman tokom avgusta na divljim ostrvima Filipina.


    Na mesec dana surovog života i mogućnosti osvajanja vredne nagrade od 50.000 evra zvezde su se odlučile zarad ispitivanja sopstvenih granica, avanture, popularnosti, znatiželje, borbenosti, istrajnosti, novca, moći i dokazivanja. Učesnici koji su iz Srbije krenuli 31. jula, u trenutku kada su kročili na ostrvo, shvatili su da za njih milosti neće biti. Iako su prilikom dolaska na Filipine očekivali donekle udobno putovanje nekim prevoznim sredstvom - to nisu dobili, već su do cilja morali da pešače. Put ih je vodio kroz pirinčana polja, blato i bare velike kao jezero, pa su morali da koriste skele i izvode vratolomije koje su im u prvi mah veoma teško pale. Iako su na početku delovali vrlo poletno i puni energije, pred kraj šetnje mnogima je Survivor preseo.


    A tek kad su došli na prvo odredište čekalo ih je neprijatno iznenađenje. Dobrodošlicu im je poželeo voditelj Andrija Milošević koji im je saopštio vest koja je do očaja dovela posebno ženski deo ekipe. Ne zna se ko je bio tužniji: Bojana Barović ili Goca Tržan. Nije bilo svejedno ni mami i ćerki, Vesni Zmijanac i njenoj Nikoliji. Sve su bile na ivici suza. Šta je to na početku toliko pogodilo nežniji deo Survivora moraćemo da otkrijemo večeras u prvoj epizodi na Prvoj, dok ćemo narednih meseci ispratiti čitav robinzonski živog naših zvezda.

    Da im nije bilo lako, dovoljno je pomenuti da su tokom boravka na Filipinima lekarske ekipe imale više od 60 intervencija. Imajući u vidu da brojne opasnosti vrebaju ne samo takmičare već i same organizatore, u projekat je bilo uključeno i mnogo medicinskog osoblja. Ekipu su pratili srpski lekari, kao i stručni tim psihologa. Vojne i policijske snage su bile na raspolaganju sve vreme. Borba je zaista bila žestoka i opasna, ali su se svi, kako tvrde, vratili kao pobednici jer su uspeli da pobede sebe, takve uslove, ojačaju i promene pogled na svet.


    Šou u brojkama
    - 16 takmičara
    - 30 dana borbe
    - 60 lekarskih intervencija
    - 38 kamera
    - 800 ljudi angažovano na snimanju
    - 50.000 evra nagrade
    - jedan žestoki zemljotres koji su preživeli
    - jedna ljubavna priča između Nikole Rokvića i Bojane Barović
    - jedan pobednik koji će biti poznat na kraju emitovanja

    Goca Tržan
    - rođena 8. jula 1974. u Beogradu
    - karijera: početak u grupi Tap 011, od 1999. u solo vodama
    - porodica: suprug Ivan i trogodišnja ćerkica Lena
    - motiv: žudnja za ekstremnim doživljajima



    Vesna Zmijanac
    - rođena 4. januara 1957. u Podgorici
    - karijera: pevačica narodne muzike
    - porodica: ćerka Nikolija, neudata
    - motiv: iskustvo koje joj je nedostajalo



    Nikolija Jovanović
    - rođena 19. oktobar 1989. u Zagrebu
    - karijera: student u Atini, model i igračica u klubovima
    - porodica: neudata, majka Vesna Zmijanac
    - motiv: avanturizam i popularnost



    Nikola Rokvić
    - rođen 29. juna 1985. u Beogradu
    - karijera: sa četiri godine počeo da peva, dva albuma
    - porodica: sin Marinka Rokvića, u vezi
    - motiv: dobro zezanje i druženje



    Edin Škorić
    - rođen 1. decembra 1975. u Bihaću
    - karijera: nekadašnji odbojkaš
    - porodica: bivša supruga Ivana Škorić sa kojom ima ćerku i sina
    - motiv: znatiželja, avanturizam i igra



    Jelena Mrkić
    - rođena 19. aprila 1983. u Zadru
    - karijera: pevačica i odbojkaški sudija
    - porodica: neudata, sestra od tetke Nataše Bekvalac
    - motiv: izazov i pobeda



    Bojana Barović
    - rođena 22. juna 1983. u Novom Sadu
    - karijera: manekenka, oprobala se kao glumica i pevačica
    - ljubavni život: u vezi sa Nikolom Rokvićem
    - motiv: pobeda



    Nenad Knežević Knez
    - rođen 5. decembra 1967. na Cetinju
    - karijera: pevač, producent
    - porodica: supruga Nina i ćerke Andrea i Ksenija
    - motiv: izazov



    Toni Zen
    nrođen 21. jula 1983. u Skoplju
    - karijera: poznati makedonski reper, tri albuma
    - ljubavni život: u vezi
    - motiv: novac i beg od moderne tehnologije



    Milan Rus
    - rođen 8. jula 1977. u Novom Sadu
    - karijera: baletan od 14. godine
    - ljubavni život: neoženjen
    - motiv: slava i novac



    Marko Bulat
    - rođen 21. aprila 1973. u Smederevu
    - karijera: u kafani peva punih 18 godina
    - porodica: supruga Marijana
    - motiv: da pobedi sebe, testira se i utvrdi samopouzdanje



    Aleksandra Perović
    - rođena 4. aprila 1978. u Beogradu
    - karijera: manekenka, pevačica, bila asistent na Fakultetu Alfa
    - ljubavni život: neudata
    - motiv: borba i istrajnost



    Biljana Cincarević
    - rođena 1. jula 1975. u Beogradu
    - karijera: slikarka, politički aktivna u LDP-u
    - porodica: razvedena, ima ćerku Srnu
    - motiv: ispitivanje granica hrabrosti



    Katarina Vučetić
    - rođena 10. aprila 1983. u Kruševcu
    - karijera: manekenka, dizajner kožnih tašni
    - ljubavni život: trenutno je sama
    - motiv: izazov i želja da se predstavi na pravi način



    Miloš Vlalukin
    - rođen 19. aprila 1980. u Beogradu
    - karijera: filmovi Who the fuck is Miloš Brank*ović? i Sutra ujutru
    - ljubavni život: neoženjen
    - motiv: želja da pokaže glumačke talente



    Andrej Maričić
    - rođen 11. aprila 1980. u Rumi
    - karijera: voditeljsku karijeru počeo na Televiziji Košava
    - ljubavni život: četiri godine je u vezi
    - motiv: želja da pokaže da vredi



    BLIC
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: VIP Survivor

    Goca me nije razočarala. Borbena u samom startu. Prava račica...

    Vesna izgleda kao dronjak...

    A oni muškarci...hmmm...ona tijela, tetovaže ...vidjet ćemo kako će se dalje razvijati.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: VIP Survivor

    Goca je moj favorit....
    Nikolija...mala jadnica koja ako preko Surivora ne izadje iz anonimnosti....izatjitje preko nekog kreveta (ne nisam ljubomorna na nju,samo se gnusham takvih devojaka)....
    .,...Mushki...Nishta zanimljivo....Mogli su nekog ne tetoviranog zholjavca da ubace tu....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Nikolija...mala jadnica koja ako preko Surivora ne izadje iz anonimnosti....izatjitje preko nekog kreveta (ne nisam ljubomorna na nju,samo se gnusham takvih devojaka)....
    Slažem se!
    Devojka je totalno nepripremljena došla na ostrvo. Sirota. Čak je obukla dečiji kupaći kostim. Donji deo jedva navukla. Spašće joj prvi put kad pređe preko rupa . Baš me interesuje da li će ga moći nositi svih ovih dana ili će morati da topi vosak. To je tako lako izvodljivo u divljini

    Gledao sam sinoć prvu epizodu. Nije loše...obećava da će biti zanimljivo. Priča se da je pobedila Goca Tržan ali pravićemo se da ništa ne znamo ...

    Mog favorita ću odrediti nakon druge epizode tek kada budem video kako podižu logorsku prostoriju. To će pokazati ko nije zalutao na ostrvo.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: VIP Survivor

    Dan drugi i suocavanje sa surovim uslovima....bolnije za zensku ekipu...najbolnije za malu Nikolinu. Nisu se zene nesto narocito snasle, ali zenska disciplina je 'izdrzljivost na duge staze'...doci ce one K' sebi Lm, gledam sa sinom, a on shokiran, pa sve ne moze da veruje da su kokos upotrebile u kozmeticku svrhu
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: VIP Survivor

    Vesna mi je.... ... ..fali joj hrana, cigarete, fali joj sveee...a tek je došla.

    Ako ih ne srede uslovi, zamlatit će ih ona tokom noći.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: VIP Survivor

    Pazi kad toliko kukaju dok ih terenac kamerman snima, sta bi bilo da su kamere skrivene? Garant bi pohisterisale ...ovako se jos i kontrolisu da ne ispadnu prave 'ichkice.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: VIP Survivor

    A u muskom logoru vec imamo sporadicna sporeckavanja.
    Posto je Marko Bulat pobedio u onoj igri odvrcanja i zavrcanja onih valjkova, njega je postavilo za kao nekog, ajmoreci, smenovodju sto se Knezu nije nimalo dopalo pa mu svako malo podriva domisljatost, snalazljivost i hrabrost.
    Ja ne znam ni jedan xit od toga Marka Bulata ali sam videla u novinama da on ima neku specijalnu sobu kao neko svetiliste u kojoj su igracke iz spectacla Ratovi Zvezda, to na jednom zidu, a na drugom zidu istog svetilista su pravoslavne ikone jer i veliki je vernik.
    Tako da imamo situaciju u kojoj Sveti Nikola namigiva Dart Vejderu, dok mladjahni i talentovani Dzedaj poglediva ka Presvetoj Bogorodici.
    Toga je tusta i tma jer je Marko visedecenijski kolekcionar narecenih syvenira.
    U toj se sobi Marko odmara, puni baterije, bezi od nevaljalog sveta i konacno, resetuje.
    Sa druge strane imamo Kneza, cijih nekoliko hitova znam od kojih mi je najomiljeniji onaj sto govori o Mogrenu, Ladi i Mladoj Udovici.
    Knez je skuvao neki corbuljak i srchuci ga nije odoleo da ne primeti da je to najbolji corbuljak na svetu, skuvan u takvim uslovima i da bi ista tekucina bila mnogo nishtavnija da je nije bas ON uzvario.
    A posto znamo da je samohvalisavost na ceni, da covek koji je skroman namah dobija i epitet lazno, biva proglashen za olosha i sta sve ne, podrzimo Kneza.

    Eto.. Par prvih utisaka..

    Ke se vrnem..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 28.10.2010 u 22:37
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: VIP Survivor

    Opaaa, gle iznenadjenja ipak je palo mesanje polova....i raspodela na nova plemena: Kasuko naspram Bahandi. Zanimljiva podela
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: VIP Survivor

    Kaže Vesna: 'mi da smo ostale još jedan dan u onom sastavu, mi bi pocrkale' hahaha
    + prva golotinja u Survivoru...sijevnula je ciiica samo tako. haha...

    Već me Bulat i Knez nerviraju...udavit će svojom pameću i savršenstvom.

    Bahandiii
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: VIP Survivor

    E, sto mi milo & drago sto su u istoj ekipi Goca i Toni .....a simpatije pridobija i prsNA plivachica Katarina Mislim da ce Knez i Bulat da budu rogovi u dzaku (udarice junak na junaka)....a mala maza se (takticki?) otarasila mamice...i zivnula u momentu, (pored cvrstih muskih telasca). Lm, vode se mudri razgovori: emancipacija je upropastila zene ... jasta
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: VIP Survivor

    Majka i kćerka...kući.
    Mislim da je Nikolija zaslužila..ali Vesna nije.

    I onaj momenat kada je Nikola Rokvić počeo da pjeva...a Vesnina baklja se gasi...u jbte...malo sam se naježila.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: VIP Survivor

    "Ja sam mala, ne mogu da dohvatim bananu"...... Idi, Goco, u persun LM, borba za nagradu ('pigmejca' koji bi im otkrio tajne prezivljavanja), osvojilo je Kasuko pleme....i likovali su...msm. Bahandjani su bili dostojanstveniji u porazu, neg' oni u pobedi ('nako, navijacki utisak). A grami blata su presudili .....i zdusno su se valjali u blatu, sto zbog nagrade, sto zbog prijatne masaze ... Cenim da ce drugi iz plemena biti izbacen Milos; ne zbog neImanja misica i tetovaza, vec sto se nesto ne uklapa...
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: VIP Survivor

    Marko Bulat me odushevljava...mada sam za njega vetj znala da je takav likchina,ok-et dechko....
    Tako da se Goce i on mi je favorit....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •