Dečja igrališta
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Dečja igrališta

    Za mnoge je roditelje teško planirati obiteljsko druženje na otvorenom koje će se sviđati svoj djeci, osobito ako su mališani različite dobi i različitih interesa. Zato se smatra da su dječji parkovi i igrališta, najbolji izbor koji će zadovoljiti svakoga, a uz to su i besplatni.

    Više je razloga zbog kojih je obiteljski izlazak na obližnje igralište idealna lokacija za vikend druženje. Kao prvo, roditelji ne trebaju izmišljati sadržaje i aktivnosti koje će zadovoljiti interese svakog djeteta. Penjalice i tobogani, njihaljke i pješćanici nikad neće dosaditi djeci i uvijek će im pobuđivati maštu i ideje za igru.

    Oni malo aktivniji roditelji se mogu i sami uključiti u igranje, pa organizirati igru lovice, mini nogometa ili građenja kula u pijesku, što mnogi smatraju najkvalitetnije provedenim vremenom s djecom. U park ili na igralište možete ponijeti i balone, društvene igre poput Twistera ili pak dekicu za popodnevni piknik.

    Više

    Kako ja dolazim iz Zagreba, nešto ću da kažem o igralištima u mojem gradu.

    Zagreb u današnje vrijeme sve više ulaže u igrališta u kojima klinci mogu uživati. Mislim da je najpoznatije igralište na Bundeku. Osim što ima sve što treba: wc-i, voda, bircevi i hrpu drugih zanimljivosti, ono sadrži i dva parkića za manje klince i za malo veće kikiće. Ono što mi se također sviđa je to što se strogo pazi da psi ne kakaju. Dakle, nema bojazni za nekim gazom u dog poop. Parkići su sigurni i prilagođeni uzrastima.




    Dakle, roditelji, klince za ruke i put pod noge u Vama najbliža igrališta. Ako se neće sada igrati, kada će?

    Slobodni ste da i Vi tu ostavite slike igrališta u svojem gradu. Dapače, poželjno je. Moramo jedni druge motivirati.

    Napomena: Ukoliko želite nešto više saznati o napisanim igralištima, klik na link naslova igrališta

    Dragi roditelji, na koja igrališta Vi vodite svoje najmanje?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Dečja igrališta

    To, igralista.

    Cini mi se da u Srbiji ima manjak igralista. To je lose, deca se igraju na ulici, i opasno je onda
    voziti tamo.

    Voleo sam igralista, kad sam ih imao blizu, u stranoj drzavi kad sam bio klinac, do 10 god.
    Ovde ih nema. A ja bih se i sada igrao.

    Mislim da je igraliste pravo mesto za decu, tamo se deca osecaju jako sigurno i bezbrizno,
    tamo mogu da izivljavaju svoj deciji potencijal.

    Treba graditi igralista na svakom cosku.
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •