Jehovini Svedoci - Strana 18
Strana 18 od 54 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 805
  1. #256

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    A kada će to biti?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #257

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Ne dobismo odgovor, a on ne zna da ja moram da se pripremim za to, da kupim kokice i da napravim oprostajnu zurku

    A sve to pitam zato sto sam prezivela vec nekoliko tih najavljenih smakova sveta, a nisam skontala da se nesto desavalo oko mene, pa bih zato volela da znam kad ce da bude sledeci, da se bas ono fokusiram, kapiras?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #258

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Ne smem da vam kažem jer ćete onda hteti da budete Jehovini svedoci! A vi nas prezirete i mrzite pa rek'o da vas poštedim muka, bolje je da umrete u Armagedonu nego da živite večno u raju na zemlji kao savršeni ljudi i kao Jehovine sluge, zar ne?

    Poruku je izmenio Savest, 09.07.2011 u 13:23

  4. #259

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Ja sam nekako vise nego sigurna da necu zeleti da postanem jos jedna ovcica u vasem stadu, mozes slobodno da mi kazes


    ... mislim, ako si vec toliko siguran da ce to da se desi, al' nesto mi govori da samo imas jaku autosugestiju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #260

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ne smem da vam kažem jer ćete onda hteti da budete Jehovini svedoci! A vi nas prezirete i mrzite pa rek'o da vas poštedim muka, bolje je da umrete u Armagedonu nego da živite večno u raju na zemlji kao savršeni ljudi i kao Jehovine sluge, zar ne?

    Pa, rekao bi ti samo kada bi znao. U prošlosti ste nekoliko puta već najavljivali i Armagedon i Isosov dolazak. Ali, šipak! Ništa od toga. I vaš ljubljeni Rasel (inače propali trgovac i osoba sklona samoubistvu) kao i njegovi sledbenici su (kao) proučavali i (kao) proučavali bibliju i (kao) nešto izračunali kada će se desiti Armagedon i kada će Isus doći opet na zamlju. Ali, naravno, ni Armagedona ni Jehovinog sina, jer, čak i da Bog postoji, sigurno ne bi mogli da ga "provale" u njegovoj nameri grupa bezbožnika i prevaranata koji sebe nazivaju Jehovinim svedocima i među njima konvertit i bivši komunista, bivši Srbin i bivši pravoslavac koji sebe tako otužno i groteskno naziva Savest.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #261

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ne smem da vam kažem jer ćete onda hteti da budete Jehovini svedoci! A vi nas prezirete i mrzite pa rek'o da vas poštedim muka, bolje je da umrete u Armagedonu nego da živite večno u raju na zemlji kao savršeni ljudi i kao Jehovine sluge, zar ne?

    Ja ti svečano obećavam da neću želeti da postanem svedok ako mi preneseš svoje znanje, dakle udri junače, ja držim reč, neću pokleknuti pod pritiskom istine koju ti propovedaš
    Poruku je izmenio Bazilej, 09.07.2011 u 16:09
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #262

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Heheheheeeee a voleli biste da znate kad će kraj aaaaaaa? Znam ja da vam se guzice smrzavaju od straha jer i sami i bez Biblije vidite da je ovom sistemu došao kraj! Globalno zagrevanje zemlje je odavno na sceni, temperatura na zemlji raste svake godine, polovi se tope, ogromni glečeri nestaju munjevitom brzinom, šume se nemilosrdo uništavaju, mnoge životinjske vrste su na ivici opstanka, pčele su žestoko pogođene, izumiru u ogromnom broju i da ne nabrajam više (znate vi to bolje nego ja)...kraj ovom zlom naraštaju je tu, iza ćoška! Jehova će vrlo ubrzo uništiti "one koji zemlju uništavaju...", neće dozvoliti da njegov narod pati i trpi nepravdu do u nedogled i da gleda kako "nepokajnički i zao naraštaj" pljuje po Božjem imenu i uništava zemlju i fizički i moralno!. Ne brinite se, sigurno ćemo svi zajedno videti uništenje zlih (ne bio ja u njihovoj koži!)


  8. #263

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Znam ja da vam se guzice smrzavaju
    Grešiš sine, meni je guzica prokuvala od vrućine
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #264

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Grešiš sine, meni je guzica prokuvala od vrućine


    I meni je To nas Jehova kaznjava sto unistavamo Zemlju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #265

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku


    I meni je To nas Jehova kaznjava sto unistavamo Zemlju

    Jah, bezbeli
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #266

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Obratite pažnju na sledeće biblijske stavke:

    A o tom danu i času nito ne zna, ni anđeli nebeski ni Sin, nego samo Otac.Jer kao što je bilo u Nojevim danima, takva će biti prisutnost Sina čovečjega.Jer kao što su u tim danima pre potopa jeli i pili, ženili se i udavali, sve do dana kad je Noje ušao u arku, i nisu obraćali pažnju dok nije došao potop i sve ih odneo, takva će biti prisutnost Sina čovečjega. (Matej 24:36-39)


    Ali narodi su se razgnevili i došla je srdžba tvoja i vreme da se sudi mrtvima i da se da nagrada robovima tvojim prorocima i svetima i onima koji se boje imena tvojega, malima i velikima, i da se unište oni koji zemlju uništavaju. (Otkrivenje 11:18 )

    Samo nekoliko stavaka! Nadam se da ćete se pronaći!

    Prisetite se srednje škole (pod uslovom da ste je završili ) i istorije, konkretno Egipta, Vavilona, Medo-Persije, Grčke, Rima (dovoljno za početak). Vladanje i pad svih ovih svetskih sila opisuje Biblija, ne kao što ih opisuje savremena istorija hiljadama godina nakon što su se događaji odigrali, nego stotinama godina unapred! Konkretno, biblijska knjiga Danila je poznata mnogim izučavaocima i kritičarima Biblije kao "istorija pisana unapred". Ako bilo ko od vas želi da ispita ovo što sam napisao, neka potraži od lokalnog Jehovinog sluge ovu knjigu i konsultuje savremenu-sekularnu istoriju koju nisu pisali Jehovini svedoci i lepo uporedi podatke sa arheološkim dokazima koji su dostupni svima!


  12. #267

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Obratite pažnju na sledeće biblijske stavke:

    A o tom danu i času nito ne zna, ni anđeli nebeski ni Sin, nego samo Otac.Jer kao što je bilo u Nojevim danima, takva će biti prisutnost Sina čovečjega.Jer kao što su u tim danima pre potopa jeli i pili, ženili se i udavali, sve do dana kad je Noje ušao u arku, i nisu obraćali pažnju dok nije došao potop i sve ih odneo, takva će biti prisutnost Sina čovečjega. (Matej 24:36-39)


    Ali narodi su se razgnevili i došla je srdžba tvoja i vreme da se sudi mrtvima i da se da nagrada robovima tvojim prorocima i svetima i onima koji se boje imena tvojega, malima i velikima, i da se unište oni koji zemlju uništavaju.” (Otkrivenje 11:18 )

    Samo nekoliko stavaka! Nadam se da ćete se pronaći!

    Prisetite se srednje škole (pod uslovom da ste je završili ) i istorije, konkretno Egipta, Vavilona, Medo-Persije, Grčke, Rima (dovoljno za početak). Vladanje i pad svih ovih svetskih sila opisuje Biblija, ne kao što ih opisuje savremena istorija hiljadama godina nakon što su se događaji odigrali, nego stotinama godina unapred! Konkretno, biblijska knjiga Danila je poznata mnogim izučavaocima i kritičarima Biblije kao "istorija pisana unapred". Ako bilo ko od vas želi da ispita ovo što sam napisao, neka potraži od lokalnog Jehovinog sluge ovu knjigu i konsultuje savremenu-sekularnu istoriju koju nisu pisali Jehovini svedoci i lepo uporedi podatke sa arheološkim dokazima koji su dostupni svima!

    Pa dobro,jel si ti Jehovin svedok ili nisi?

    Jehovini svedoci su izračunali da je Isus od 1914 nevidljivo prisutan i da samo njegove verne sluge su to mogle da vide...
    Jehovini svedoci: 1914

    Znam da ti nećeš pogledati na ovom linku iako je samo skenirana knjiga Jehovinih svedoka u pitanju ali neka gledaju drugi pa na osnovu toga zaključe čija organizacija je organizacija Jehovinih svedoka.

  13. #268

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Prisetite se srednje škole (pod uslovom da ste je završili )
    Nismo. Zavrsili smo fakultet Al' zato...

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Samo nekoliko stavaka!
    ... ti mi delujes k'o da nisi zavrsio ni osnovnu



    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se da ćete se pronaći!
    Ja sam se pronasla u svakoj, jasta, sad cekam da me stigne ta kazna u vidu smaka sveta, pa da zavrsimo s tom zajebancijom Posto ti ne znas da mi kazes kad ce to biti, moracu za tajming da se obratim nekoj drugoj sekti
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #269

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Nismo. Zavrsili smo fakultet Al' zato...
    ... ti mi delujes k'o da nisi zavrsio ni osnovnu
    Slušaj detence nije ni malo važno šta sam ja završio, ja znam istinu koja vodi do večnog života i to savršenog života pod savršenim uslovima u raju na zemlji, ja poznajem i imam lični odnos sa našim Kreatorom i Suverenom svega, Jehovom, ja znam odgovore na pitanja kao što su: zašto starimo i umiremo, šta se dešava sa nama kad umremo, gde su naši voljeni mrtvi, kakva nas budućnost očekuje, zašto ratujemo, ubijamo jedni druge, zašto postoje bolesti, patnja, zašto Bog dopušta patnju, ko je Bog, ko je Isus Hrist...i mnoga druga! Da li ti znaš odgovore na ova pitanja? Naravno da nemaš pojma, niti blage veze! Jedino što znaš jeste da te čeka neminovna smrt i nadaš se da ćeš umreti u 70 i, ako te sreća posluži, možda u 73. godini ako te, usput posluži zdravlje i ne poseniliš, oslepiš, izgubiš zube, stigne te artritis i ko zna šta sve ne! Možda češ da doživiš da vidiš neko unuče koje će bežati od tebe kao od gubavca ili kuge ako pokušaš da ga zagrliš ili uzmeš u krilo! To je jedino što ti i mnogi znate! Uživajte u jadu, bedi, mizeriji i čemeru koje vam nudi sadašnji vladar ovoga sistema, Sotona Đavo!



    Ja sam se pronasla u svakoj, jasta, sad cekam da me stigne ta kazna u vidu smaka sveta, pa da zavrsimo s tom zajebancijom Posto ti ne znas da mi kazes kad ce to biti, moracu za tajming da se obratim nekoj drugoj sekti
    Patetično i jadno! Ponos i gordost je odlika slabosti, jada i bede!


    P.S.
    A gde si to, časti ti, diplomirala, na univerzitetu Zagajica, ZP Vračev Gaj (ZP je skraćenica za zadnja pošta gde su obično medvedi poštari)? Obzirom kakav ti je rečnik rekao bih da si ponavljač na čobanskom kursu na Šar planini!

    Kad budeš počela da proučavaš Bibliju onda možeš da se pohvališ da si upisala školu, školu mudrosti i znanja, do tada ćeš biti u dubokom mraku i što je najgore, nisi ni svesna toga! Tamo gde ste ti i mnogi, ja sam odavno, odavno bio!


  15. #270

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Slušaj detence nije ni malo važno šta sam ja završio, ja znam istinu koja vodi do večnog života i to savršenog života pod savršenim uslovima u raju na zemlji, ja poznajem i imam lični odnos sa našim Kreatorom i Suverenom svega, Jehovom, ja znam odgovore na pitanja kao što su: zašto starimo i umiremo, šta se dešava sa nama kad umremo, gde su naši voljeni mrtvi, kakva nas budućnost očekuje, zašto ratujemo, ubijamo jedni druge, zašto postoje bolesti, patnja, zašto Bog dopušta patnju, ko je Bog, ko je Isus Hrist...i mnoga druga!
    Zakljucujem da ces onda i kokice kupiti na vreme a nama neces da kazes ka' će smak, bas si neki

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Jedino što znaš jeste da te čeka neminovna smrt i nadaš se da ćeš umreti u 70 i, ako te sreća posluži, možda u 73. godini ako te, usput posluži zdravlje i ne poseniliš, oslepiš, izgubiš zube, stigne te artritis i ko zna šta sve ne!
    Slusaj, ja kapiram da si ti frustriran sto si poceo da gubis zube i da su te sustigle tako neke tegobe, al' to je normalno za ljude u godinama Znas, nije bas da si ti neki besmrtan primerak I verovatno ces biti razocaran, al' ne osecam se ni jadno, ni bedno, a ni mizerno. Doduse, kad mi naidju takvi poput tebe, tamo neki nicim izazvani glasovi razuma i samoproklamovani prosvetitelji od kojih niko nije trazio da to budu, onda mi bude malo mucno, al' brzo ja to razjurim. Energetski vampiri par ekselans.


    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    A gde si to, časti ti, diplomirala, na univerzitetu Zagajica, ZP Vračev Gaj (ZP je skraćenica za zadnja pošta gde su obično medvedi poštari)? Obzirom kakav ti je rečnik rekao bih da si ponavljač na čobanskom kursu na Šar planini!
    Ne, tu gde sam ja diplomirala postoji samo prednja posta
    Nego, mogli su malo i da vas opismene u toj Skoli za Jehovine Smarace, a ne samo da vas uce kako da onim lakovernim jadnicima prodajete muda za bubrege.

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Tamo gde ste ti i mnogi, ja sam odavno, odavno bio!
    Mislis, dok nisi poceo da razmisljas mozgom ovna predvodnika?
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 18 od 54 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •