Jehovini Svedoci - Strana 24
Strana 24 od 54 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 805
  1. #346

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Pogledajte na našem jeziku kako je čovek dokumentovano obradio 1975-tu godinu i kraj sveta koji je Kula stražara najavljivala.
    U komentaru videa je link za skidanje dokumenata na našem jeziku.
    Posle tih dokumenata ni jedan Jehovin svedok neće moći da vam kaže za 1975 da nije tačno da su proricali kraj sveta.

  2. #347

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Nema mira zlima, kaže Jehova! (Isaija 48:22)


  3. #348

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je moguće jedino među Jehovinim narodom-među čistim i pravim hrišćanima!
    mislim da je ovo sa video snimcima i dokazima istina,i samo jedno stoji da na zalost jehovini svedoci imaju opsednuce drugog duha od onog kojim je Biblija pisana,i tu se ne moze puno.

  4. #349

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat ispravka kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je moguće jedino među Jehovinim narodom-među čistim i pravim hrišćanima!
    mislim da je ovo sa video snimcima i dokazima istina,i samo jedno stoji da na zalost jehovini svedoci imaju opsednuce drugog duha od onog kojim je Biblija pisana,i tu se ne moze puno.
    Možeš li da navedeš samo jednu organizovanu grupu ljudi koji ne lažu, ne kradu, vredno rade, koji imaju čist jezik, poštuju vlasti, poštuju i cene svog bližnjeg, ne učestvuju u sukobima bilo kakve vrste, politički su neutralni, nisu nacionalisti, nisu rasisti, uvek su ljubazni, radosni, nasmejani...?

  5. #350

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat ispravka kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je moguće jedino među Jehovinim narodom-među čistim i pravim hrišćanima!
    mislim da je ovo sa video snimcima i dokazima istina,i samo jedno stoji da na zalost jehovini svedoci imaju opsednuce drugog duha od onog kojim je Biblija pisana,i tu se ne moze puno.
    Možeš li da navedeš samo jednu organizovanu grupu ljudi koji ne lažu, ne kradu, vredno rade, koji imaju čist jezik, poštuju vlasti, poštuju i cene svog bližnjeg, ne učestvuju u sukobima bilo kakve vrste, politički su neutralni, nisu nacionalisti, nisu rasisti, uvek su ljubazni, radosni, nasmejani...?
    Advokati?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #351

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    meni , onako sezonski navrate dve zene , vrlo ljubazne , smeskaju se , uzmem te novine , lepo se pozdravimo i dovidjenja
    znam da ce za dva - tri meseca ponovo doci , zao mi je da budem gruba ili bezobrazna ( to mi ne dopusta vaspitanje i ljudskost ) ali u religijsko - filozofske rasprave sa njima nikada ne ulazim
    niti sam ja teolog niti su one tako bezgresne da ce me njihovo prisustvo toliko produhoviti da cu direkt u raj ako pristupim toj verskoj zajednici
    jedna komsinica je goooodinama bila JS , obilazila kuce i posle 20 godina se nekako " isclanila " i vratila se religiji svojih predaka
    zasto vise nije JS , mogu samo da nagadjam
    inace ima sina koji je dijabeticar vec 30 -ak godina ( nema zube , ampitirani su mu prsti na obe noge , malo - malo pa je u komi ) i u tom svom ocaju ona je u njim videla podrsku ( to su njene reci ) , zasto joj je ta podrska uskracena nisam pitala a hocu cim je ponovo vidim

  7. #352

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat olga75 kaže: Pogledaj poruku
    meni , onako sezonski navrate dve zene , vrlo ljubazne , smeskaju se , uzmem te novine , lepo se pozdravimo i dovidjenja
    znam da ce za dva - tri meseca ponovo doci , zao mi je da budem gruba ili bezobrazna ( to mi ne dopusta vaspitanje i ljudskost ) ali u religijsko - filozofske rasprave sa njima nikada ne ulazim
    niti sam ja teolog niti su one tako bezgresne da ce me njihovo prisustvo toliko produhoviti da cu direkt u raj ako pristupim toj verskoj zajednici
    jedna komsinica je goooodinama bila JS , obilazila kuce i posle 20 godina se nekako " isclanila " i vratila se religiji svojih predaka
    zasto vise nije JS , mogu samo da nagadjam
    inace ima sina koji je dijabeticar vec 30 -ak godina ( nema zube , ampitirani su mu prsti na obe noge , malo - malo pa je u komi ) i u tom svom ocaju ona je u njim videla podrsku ( to su njene reci ) , zasto joj je ta podrska uskracena nisam pitala a hocu cim je ponovo vidim
    Bravo Olga! Cenim tvoju iskrenost i lepo ponašanje. Potrebno je da se svi uljudno ponašamo jer smo svi kreirani "po Božjem obličju", posedujemo mogućnost da imitiramo veličanstvene osobine našeg Stvoritelja Jehove. Jehovini svedoci dolaze s razlogom kod tebe i kod svih ljudi širom sveta. Razlog je dobra vest o Božjem Kraljevstvu, uređenju koje će uskoro da reši sve probleme na zemlji i da dovede poslušno stanovništvo do savršenstva, koje će posle Armagedona (velika nevolja u kojoj će Jehova u potpunosti uništiti zlo nastalo neposlušnošću naših praroditelja) živeti zauvek, nikada niko više neće umirati-živeće večno u rajskim uslovima na zemlji gde neće više biti ni bolesti, ni starosti, ni suza, ni tuge. Mi smo svi grešni, ne postoji ni jedna osoba na svetu u ovom momentu koja nije grešna i te dve osobe ne pokušavaju da ti ukažu na tvoju grešnost jer su i one same grešne. Čitaj časopise koje uzimaš od njih i saznaćeš mnogo o stanju u kome se nalazi čovečanstvo i o veličanstvenoj nameri našeg Stvoritelja za zemlju i ljude na njoj.

    Što se tiče žene koja više nije deo organizacije Jehovinih svedoka mogu da kažem da je to lična odluka svakoga od nas da li će da živi po principima Božje reči ili ne.

  8. #353

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Jehovini svedoci dolaze s razlogom kod tebe i kod svih ljudi širom sveta. Razlog je dobra vest o Božjem Kraljevstvu
    Razlog je što im je dosadno, pa smaraju pošten svet koji ima i pametnijeg posla

    živeti zauvek, nikada niko više neće umirati-živeće večno u rajskim uslovima na zemlji gde neće više biti ni bolesti, ni starosti, ni suza, ni tuge.
    Nekim ljudima nisu u dovoljnioj meri čitali bajke pred spavanje, pa su u zreloj dobi odlučili da se bace na takvu literaturu

    Čitaj časopise koje uzimaš od njih i saznaćeš mnogo o stanju u kome se nalazi čovečanstvo i o veličanstvenoj nameri našeg Stvoritelja za zemlju i ljude na njoj.
    O stanju u kome se nalazi čovečanstvo možemo vidate i na vestima BBC, CNN, neznamkakosezovuvestisadakodnas, i u svakom boljem nedeljniku, pa čak i domaćem Vreme, NIn, etc.

    Što se tiče žene koja više nije deo organizacije Jehovinih svedoka mogu da kažem da je to lična odluka svakoga od nas da li će da živi po principima Božje reči ili ne.
    Žena je pokazala malo veći nivo inteligencije u odnosu na ostale članove tog nadasve genijalnog udruženja građana

    Potrebno je da se svi uljudno ponašamo jer smo svi kreirani "po Božjem obličju"
    I da svi se uhvatimo za ručice i zapevamo neku bogougodnu pesmu JS
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #354

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Navratise onomag njih dve...svedokinje u poodmaklim godinama...zvone onako zajapurene na vrata, 4. sprat bez lifta...letnje popodne...
    Otvaram vrata...tek jedna ce meni...
    "Dobar dan, znate...mi pricamo o Bogu..."
    Pogledam ih...dve su...
    Ja: " U redu, da vam ne smetam, samo vi nastavite da pricate".
    ..i zatvorim vrata...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #355

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Navratise onomag njih dve...svedokinje u poodmaklim godinama...zvone onako zajapurene na vrata, 4. sprat bez lifta...letnje popodne...
    Otvaram vrata...tek jedna ce meni...
    "Dobar dan, znate...mi pricamo o Bogu..."
    Pogledam ih...dve su...
    Ja: " U redu, da vam ne smetam, samo vi nastavite da pricate".
    ..i zatvorim vrata...
    Nisi imala sreće da čuješ i saznaš nešto više o veličanstvenoj budućnosti o kojoj govori Biblija. Možda ćeš sledeći put biti ljubaznija!


  11. #356

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ja: " U redu, da vam ne smetam, samo vi nastavite da pricate".
    ..i zatvorim vrata...
    Možda ćeš sledeći put biti ljubaznija!

    .... na primer, da pitas da li treba da im izneses stolice da sednu dok se ne ispricaju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #357

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    I meze, ako ogladne od priče
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #358

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    e pitala sam komsinicu zasto vise nije JS . Rece mi : kad joj je sin po ko zna koji put zavrsio u bolnici rekli su joj da bi trebalo da prepise kucu na njih a ako umre pre sina neka nista ne brine oni ce ga zbrinuti
    tada su joj se otvorile oci ( njene reci )

  14. #359

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat olga75 kaže: Pogledaj poruku
    e pitala sam komsinicu zasto vise nije JS . Rece mi : kad joj je sin po ko zna koji put zavrsio u bolnici rekli su joj da bi trebalo da prepise kucu na njih a ako umre pre sina neka nista ne brine oni ce ga zbrinuti
    tada su joj se otvorile oci ( njene reci )
    Znači 20 godina su joj oči bile zatvorene?

  15. #360

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    pa mozdqa nije do tada shvatila da im je bito i nesto materijalno tipa njene kuce , nekoliko lanaca zemlje , automobila
    mislim , ja cu dvoriti njenog sina ako ona umre za tu imovinu
    neki ljudi su naivni :[

Strana 24 od 54 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •