Jehovini Svedoci - Strana 45
Strana 45 od 54 PrvaPrva ... 354344454647 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 661 do 675 od ukupno 805
  1. #661

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Božje Kraljevstvo je uređenje koje će rešiti sve, baš sve probleme na zemlji!

    Hajde ti meni, molim te, reci za koji krasni je onda "svemogući" i stvarao Zemlju sa problemima, što nije napravio samo to "idealno kraljevstvo"?

    I prekljinem te BEZ CITATA, svojim rečima, onako kako si ti to razumeo.
    Adrijan zatraži biblijski studij od Jehovinih svedoka koji dolaze kod tebe na vrata i saznaćeš mnogo! Biblijski studij je potpuno besplatan!

    Odgovor na tvoje pitanje je nemoguće dati bez biblijskih citata, inače Jehova nije stvorio zemlju sa problemima, problemi su nastali zbog pobune naših praroditelja, Adama i Eve!

  2. #662

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku

    Adrijan zatraži biblijski studij od Jehovinih svedoka koji dolaze kod tebe na vrata i saznaćeš mnogo! Biblijski studij je potpuno besplatan!

    Odgovor na tvoje pitanje je nemoguće dati bez biblijskih citata, inače Jehova nije stvorio zemlju sa problemima, problemi su nastali zbog pobune naših praroditelja, Adama i Eve!
    Adrijane spremi se za "besplatni tečaj" sa propratnim (de)fektima.


  3. #663

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Adrijan zatraži biblijski studij od Jehovinih svedoka koji dolaze kod tebe na vrata i saznaćeš mnogo
    ... pošto je cvrčak smarač početnik, level 1, još nije na seminarima savladao tehniku odgovora na pitanje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #664

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Hajde Cvrčak, reci ti meni kako te studije izgledaju. Čisto da znam psihički da se pripremim.

    Da li na tim predavanjima neko nešto objašnjava svojim, meni razumljivim, rečima ili se nastava sastoji samo u izčitavanju i citiranju biblije?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #665

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    ...s vremena na vreme, ovde se pojavi po koji "Boziji izaslanik" koji se trudi da nam otvori ochi...kao i uvek, preporucujem terapiju:

    1.Smestite se udobno ispred svoga kompjutera, po mogocustvu goli i otvorite sve moguce i nemoguce ponografske sajtove...
    2.Nadjite "temu" koja vam odgovara i polako pocnite da teglite majmuna, cekajuci da poraste do nevidjenih razmera...
    3.Sada je vas majmun veliki i tvrd kao kamen...onanishite jako, po potrebi sa obe ruke, mashtajuci da ste vi u glavnoj ulozi glumca koga gledate u glavnoj ulozi sveCkog akcionog filma...
    4.Kada osetite da se priblizavate vrhuncu i da ce vam jaja zajedno sa majmunom explodirati i da ce ekran postati bele boje, prekriven zivotnim radostima,onda stanite...pustite ga momentalno...
    5.Uzmite telefon u ruke i narucite damu...
    6.Dok ona dodje, isturisajte se i probajte da mislite na svoju kevu...kako bi neizdrz postao lagodniji...
    7.Kada gospodja stigne, nemojte je daviti ovakvim temama i shizofrenim cepanjima vec oderite nju, stenjuci pri svrshavanju i vristeci k'o da vas kolju...
    8.Gospodja odlazi, vas um kao i vasa jaja su prazni i vi vise nemate sulude ideje koje preplavljuju vas mozak u trenucima dokolice...
    9.Shvatate da je vas stid pri muvanju riba i bojazan da vam je majmun mali,bio cist promasaj...
    10.Konacno,okrecete se ovozemaljskim stvarima,postajete normalan muzjak koji uziva u blagodetima koji su mu rodjenjem dati...

    Molio bih vas da razmislite...ako budem video repliku,napisacu podugacak amandman......
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #666

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Mislim da nisi u pravu. *
    Tih deset zapovesti su sasvim drugačije zapisane u bibliji. Možda da nam neko upućen razjasni značenje.


    * P.S.
    S nestrpljenjem očekujem taj najavljeni podugački amandman. A u njemu malo više detalja.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #667

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ja očekujem ženski primerak oviJeh 10 zapovesti
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #668

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Napiši ih sama. ŽeMsko si.
    Ne očekuješ valjda da ti muški pišu iste!?!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #669

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Božje Kraljevstvo je uređenje koje će rešiti sve, baš sve probleme na zemlji!

    Hajde ti meni, molim te, reci za koji krasni je onda "svemogući" i stvarao Zemlju sa problemima, što nije napravio samo to "idealno kraljevstvo"?

    I prekljinem te BEZ CITATA, svojim rečima, onako kako si ti to razumeo.
    da bi zbunjivao ljude poput tebe koji vrlo dobro znaš odgovore.

  10. #670

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Napiši ih sama. ŽeMsko si.
    Ne očekuješ valjda da ti muški pišu iste!?!
    Ček'...je l' Bog žensko ili muško?
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #671

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Pa mož da bude šta oće(š). Svemoguć je, tako da i pol može da bira po potrebi.
    Ja koliko zapažam, svako ima svoju verziju tih 10 tačaka, pa zato reko' da iskažeš svoju kreativnost.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  12. #672

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Jehovini svedoci priznati i u Srbiji
    26. februar 2010. | 16:55 | Izvor: Beta

    U saradnji sa FTN i firmom AlfaNum
    BEOGRAD - Ministarstvo vera Srbije usvojilo je zahtev Jehovinih svedoka da se ta organizacija upiše u Registar crkava i verskih zajednica, saopšteno je danas iz te zajednice.


    "To znači da su Jehovini svedoci sada zvanično priznati kao verska zajednica u svim zemljama u okruženju, kao i u svim zemljama EU.

    Srbija, takođe, nastoji da postane članica EU. Odlukom da upiše Jehovine svedoke u Registar crkava i verskih zajednica, Ministarstvo vera potvrđuje višedecenijsko postojanje i aktivnost Jehovinih svedoka u Srbiji", navodi se u saopštenju.

    U saopštenju se navodi da je registracija Jehovinih svedoka stupila na snagu 8. februara.

    Podsećamo, ruski Vrhovni sud podržao je pre dva meseca presudu nižestepenog suda o zabrani aktivnosti regionalnog ogranka Jehovinih svedoka i nekoliko desetina njihovih izdanja.

    Ako želite da saznate nešto više o tome k l i k o v d e

    samo još da vas Bog prizna i upiše u "svoj nebeski registar,to je najvažnije!

  13. #673

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Isus Hrist je dao tačan opis pravih hrišćana:

    1. Jovan 13:34,35: "Нову вам заповест дајем: Волите један другога. Као што сам ја волео вас, тако и ви волите један другога. 35 По томе ће сви знати да сте моји ученици, ако будете волели један другога.“

    2. Matej 24:19,20 "Зато идите и стварајте ученике од људи из свих народа, крстећи их у име Оца и Сина и светог духа, 20 учећи их да се држе свега што сам вам заповедио. И ја сам с вама у све дане до свршетка овог поретка.“

    3. Matej 24:14 "И ова добра вест о краљевству проповедаће се по целом свету за сведочанство свим народима, и тада ће доћи крај."

    Ceo svet jasno vidi i zna ko jedini odgovara ovom opisu!

    Šta ti misliš Ispravka?


  14. #674

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ne znam sta @ispravka misli, ali ja mislim da je on imao problem. Ja sam, mene slusajte, ja, ja, ja--- . Ja sam nova sekta . I ne brisite me . Rekla sam sta sam imala u zemlji u kojoj se budi nano/demokratija.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #675

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    2. JUL 2013. | RUSIJA

    Evropski sud štiti pravo na privatnost






    NJUJORK. U četvrtak, 6. juna 2013, Evropski sud za ljudska prava naložio je Rusiji da plati odštetu od 5 000 evra i Valentini Žukovoj i Jekaterini Avilkinoj. Ruske vlasti su tražile njihove zdravstvene kartone bez njihovog odobrenja. Sud smatra da je tim činom prekršeno osnovno pravo na privatnost, koje se svrstava u „temeljna načela“ garantovana Evropskom konvencijom.

    Ovom presudom je okončan sudski proces koji je trajao preko pet godina. Zamenik javnog tužioca u Sankt Peterburgu je 2007. naložio zdravstvenim ustanovama u tom gradu da kancelariji tužioca proslede „sve slučajeve u kojima Jehovini svedoci odbiju transfuziju krvi ili njenih komponenti“ — i to bez znanja i saglasnosti pacijenata. Zato su 9. marta 2009. Svedoci predali Evropskom sudu za ljudska prava slučaj Avilkina i drugi protiv Rusije. Sud je u presudi obrazložio da se Rusija ponela „ugnjetavački“ i potvrdio da ne postoje „opravdani razlozi“ za otkrivanje privatnih podataka vlastima.

    Govoreći o pozitivnom ishodu ovog slučaja, portparol Jehovinih svedoka u Rusiji Grigorij Martinov rekao je: „Ova odluka Suda pomoći će svim ruskim državljanima, kao i stanovnicima drugih zemalja članica Saveta Evrope, u zaštiti osnovnih ljudskih prava.“

    Kontakt:

    Međunarodni: Džejms Ričard Braun, Služba za odnose s javnošću, tel.: +1 718 560 5000

    Rusija: Grigorij Martinov, tel.: +7 812 702 2691


Strana 45 od 54 PrvaPrva ... 354344454647 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •