Slepo crevo - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19

Tema: Slepo crevo

  1. #16

    Odgovor: Slepo crevo

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Posto vidim da odgovori i nisu toliko azurni evo da napisem i ja par reci.
    Nisu ažurni?
    Koja to budala dođe na forum da pita nešto vezano za operaciju bilo čega?
    Za koji kurac služe lekari?
    Majko moja, ovde sam izgleda jedino ja normalan
    Pa evo sad cu ti reci.Ako si iz BG i odes kojim slucajem u gradsku bolnicu na Zvezdari i vidis redove koji se cekaju nekad vise od pola sata SAMO ZA PREDAJU KNJIZICE shvatices koliko onda vremena ima za razgovor s tobom hirurg koji operise nekoliko pacijenata dnevno,a dezurnim hirurzima zna da bude smena i 24 sata.
    A ako ocekujes vise informacija kad dodjes na kontrolu gresis,jer tad gubis i "privilegiju" hitnog slucaja.
    Ipak je ovo zemlja srbija.

    A sto se tice babinog demantovanja,ne mogu da se slozim jer iako sam osetio u svom zivotu samo bol posle klasicne operacije,i teoretski ne mogu da ga poredim,mogu slobodno da kazem da bih se u bilo kom trenutku svog oporavka menjao sa ovim "moderno operisanim" jer tvrdim da u roku od par dana mogu da se vrate redovnim aktivnostima.

    Nemam nacina da ti dokazem jer je prag bola nemoguce izmeriti ali evo da probam da dokazem

    "Profesor dr Aleksandar Karamarković, direktor hirurgije Urgentnog centra KC Srbije, o mogućnostima u jednodnevnoj hirurgiji. PRIJATNE operacije nema. Ali, operativni zahvati, mogući u okviru jednodnevne hirurgije, neuporedivo su manje neprijatni od klasičnih, koji podrazumevaju veliki rez, jače bolove i duži boravak u bolnici. Pacijenti odlaze kući u roku od 24 sata, a za njihov potpuni povratak u svakodnevicu, potrebno je samo nekoliko dana" - preuzeto sa sajta WEBMEDICINA.
    Pozdrav svima

  2. #17

    Odgovor: Slepo crevo

    Pa evo sad cu ti reci.Ako si iz BG i odes kojim slucajem u gradsku bolnicu na Zvezdari i vidis redove koji se cekaju nekad vise od pola sata SAMO ZA PREDAJU KNJIZICE shvatices koliko onda vremena ima za razgovor s tobom hirurg koji operise nekoliko pacijenata dnevno,a dezurnim hirurzima zna da bude smena i 24 sata.
    A ako ocekujes vise informacija kad dodjes na kontrolu gresis,jer tad gubis i "privilegiju" hitnog slucaja.
    Ipak je ovo zemlja srbija.
    Ne znam, mene je teško izbaciti iz ordinacije, a i baš me briga kolika je njemu smena, nisam mu ja birao zanimanje, da je završio trgovačku imao bi smenu od 6 sati i da vi'š miline.

    Plaćam zdravstveno osiguranje, za to želim uslugu, i nema tu šta da se raspravlja koliko je on njih operisao ili koliko mu traje smena, to je samo njegov problem.
    Kada bih ja iskaljivao bes na drugima zbog niova stresa na mom radnom mestu, išao bih redom i nedužne mlatio maljem po glavi
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #18

    Odgovor: Slepo crevo

    A sto se tice babinog demantovanja,ne mogu da se slozim jer iako sam osetio u svom zivotu samo bol posle klasicne operacije,i teoretski ne mogu da ga poredim,mogu slobodno da kazem da bih se u bilo kom trenutku svog oporavka menjao sa ovim "moderno operisanim" jer tvrdim da u roku od par dana mogu da se vrate redovnim aktivnostima.

    Nemam nacina da ti dokazem jer je prag bola nemoguce izmeriti ali evo da probam da dokazem
    I sad ja opet moram da demantujem tvoje demantovanje mog demantovanja...
    Prvo i pre svega, ne podnose svi isto operaciju niti se postoperativni tok odvija po nekom pravilu.
    I ja nigde nisam spomenula bol nakon laparaskopije...ja ga lično nisam imala. Mene načisto upropasti CO2. Prdim k'o čađava dvocevka, guši me danima i bole me ramena...ma šta ramena...sve me bre boli od gasa.
    Oporavak nakon laparaskopske operacije definitivno traje kraće u odnosu na klasičnu operaciju...ali opet, ne možeš baš sledeći dan da se uFatiš u kolo. Iako su rezovi mali, ipak treba vremena da tkivo zaraste, znaš.

    I meni uopšte nije jasno zašto dolazim na ovu temu kad ja ustvari nisam nikad operisala slepo crevo
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #19

    Odgovor: Slepo crevo

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Citat Dok kaže: Pogledaj poruku
    Posto vidim da odgovori i nisu toliko azurni evo da napisem i ja par reci.

    Imam ja jedno pitanje u vezi te operacije slepog creva laporoskopski.

    A kroz koju rupicu se od tih nekoliko malih vadi slepo crevo? Je li prozvoljno ili ne?
    vadi se kroz pupak
    Poruku je izmenio Meggy, 27.06.2012 u 13:14 Razlog: ispravljeni kodovi

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •