Povećanje plata povećanje plata povećanje plata... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Dok čekate povećanje plate

    Ако није рано, позајмите негде у комшилуку кафу, шећер и неку цигарету. Седите, смирите се и размислите - код кога бисте данас могли ручати. Ако вам деца кажу да су гладна, реците им да би било боље да уче. Испричајте им поново - како сте се ви мучили док нисте стигли дотле да позајмљујете тек 28. у месецу.
    Душко Радовић

    Malo da vam podignem moral,da nekukate,plata,kad će povećenje,evo dokaz i ranije je toga bilo zato strpljenja molim gospodo biće i povećanja plata,možda a možda na sveti nikad,i ja čekam povećanje penzije.Čitajte Duška Radovića ako može da pomogne.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #17

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Dok čekate povećanje plate

    Ако није рано, позајмите негде у комшилуку кафу, шећер и неку цигарету. Седите, смирите се и размислите - код кога бисте данас могли ручати. Ако вам деца кажу да су гладна, реците им да би било боље да уче. Испричајте им поново - како сте се ви мучили док нисте стигли дотле да позајмљујете тек 28. у месецу.
    Душко Радовић

    Malo da vam podignem moral,da nekukate,plata,kad će povećenje,evo dokaz i ranije je toga bilo zato strpljenja molim gospodo biće i povećanja plata,možda a možda na sveti nikad,i ja čekam povećanje penzije.Čitajte Duška Radovića ako može da pomogne.
    Neznam kako ce se ovo zavrsiti.Mi stariji cemo se nekako izvuci ,jer necemo biti tu.
    Dusko Radovic

  3. #18

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Dok čekate povećanje plate

    Ако није рано, позајмите негде у комшилуку кафу, шећер и неку цигарету. Седите, смирите се и размислите - код кога бисте данас могли ручати. Ако вам деца кажу да су гладна, реците им да би било боље да уче. Испричајте им поново - како сте се ви мучили док нисте стигли дотле да позајмљујете тек 28. у месецу.
    Душко Радовић

    Malo da vam podignem moral,da nekukate,plata,kad će povećenje,evo dokaz i ranije je toga bilo zato strpljenja molim gospodo biće i povećanja plata,možda a možda na sveti nikad,i ja čekam povećanje penzije.Čitajte Duška Radovića ako može da pomogne.
    Nije problem u strpljenju, no ne znam koliko je to "malo"!?

    Vama penzionerima su obećali, a biće i da će ispuniti obećanje. Te 5 'iljada, te koji procenat dogodine...

    A nama, radnicima? Ni lažna nada.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #19

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Citat zirne kaže: Pogledaj poruku
    Neznam kako ce se ovo zavrsiti.Mi stariji cemo se nekako izvuci ,jer necemo biti tu.
    Dusko Radovic
    Kako se doseti da mi doskoči,ma izvući ćemo se svi ,zar nismo već godinama navikli na to.Verujte obično u poslednje vreme nisam optimista,al sada tek želim da verujem da će biti povećanja plata,oni vas testiraju žele da vide dokle mogu da vas drže na "tim" platama.Ako počnete malo da ih ujedate,a tu vam nemogu pomoći ja već vi sami sebi,valda će početi onda da nešto čine a ne samo da pričaju.
    ps.MI stvarno nećemo biti tu,možda će nas se pnekad setiti

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  5. #20

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Vlast sve cini da penzioneri budu /s/pokojni.Da se nemuce
    Danica Masic

  6. #21

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Pošto mi neprimamo platu većma pemziju da kažem da oni zato i produžavaju radni staž i godine starosti za odlazak u penziju,ko će to dočekati u ovoj zemljici,niko mislim na mlađe generacije,penzioneri nikom netrebaju.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  7. #22

    Odgovor: Povećanje plata povećanje plata povećanje plata...

    Sudska administracija kreće u šTrajk.
    Kažu:.. ne tražimo mi da nam se da iz budžeta . Nek nam Vlada da odakle god zna.

    Imam predlog: To je resor BigBoss Nate... ona najbolje zna odakle da im se da.
    A znam i ja - Od njene slepachki zagrabljene plate.
    Tu ima za sve.. i još da ostane viška ihaaa.


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Plata logopeda?
    Autor wilhelmina u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.09.2012, 20:27
  2. Plata psihologa?
    Autor wilhelmina u forumu Posao
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.11.2011, 16:16
  3. Kada plata ne dođe..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.12.2010, 21:23
  4. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.06.2007, 23:23
  5. Plata u Srbiji 202.000 evra
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.04.2007, 21:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •