Počinje treći serijal Farme
Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 192
  1. #1

    Počinje treći serijal Farme

    Treći serijal Farme počinje da se emituje 12. septembra na Televiziji Pink. Sve je spremno da se nove VIP ličnosti usele na imanje u Lisović i producenti su već napravili konačan spisak farmera koji će do početka verovatno biti podležan manjim promenama. Za sada je sigurno da će u Farmu ući Zlata Petrović, njena dva bivša muža Hasan Dudić i Zoran Pejić Peja, političari Milan Paroški i Marijan Rističević, glumac Branislav Lečić, rok muzičari Slađana Milošević i Oliver Mandić, Jutjub zvezda Ekrem Jevrić, te zvezde Granda Cobe, Sanja Stojanović i Katarina Živković.


    Osim njih, na farmu će ući i nekoliko misica iz Miss Yu agencije Vesne da Vinče, a očekuje se ulazak i Tine Ivanović, Li Mena, Vendi, Zorane Pavić, Čede Čvorka, Milića Vukašinovića, te psihologa Aleksandre J anković.


    Poznate ličnosti će se u Farmi, kao i do sada, boriti dva i po meseca za vrednu nagradu od 100.000 evra, ali i za nedeljne honorare. Honorari će ovoga puta biti dosta manji od prethodnih godina. Kako saznajemo, najniži honorar iznosiće 500 evra i njega će verovatno dobiti mlade Zvezde Granda, dok će, na primer, Ekrem Jevrić inkasirati 700 evra za svaku nedelju provedenu u Farmi. Najveći honorar iznosiće oko tri hiljade evra i taj novac će pripasti zvezdama poput Branislava Lečića, Olivera Mandića, Zlate Petrović.

    Iako se očekivao ulazak Isidore Bjelice i Nebojše Pajkića, njih dvoje su u poslednji čas odbili ponudu. Ideja producenata ove godine je da u farmu uvedu i poznate ličnosti iz Bosne pa je tako učešće ponuđeno pevaču Dinu, Selmi Bajrami, Hanki Paldum i Elviru Lakoviću Laki. Din i Laka su izričito odbili, Selma Bajrami je rekla da bi mogla da uđe u Farmu isključivo kao gošća, dok se Hanka Paldum nije izjašnjavala u javnosti o mogućem ulasku. Po svemu sudeći, propali su i dogovori sa Anom Bekutom, Nadom Topčagić i Zoricom Marković, a interesantno je dasu se ove godine mnogobrojne Zvezde Granda ponudile za učešće, ali su organizatori izabrali ovo troje.

    Imanje u Lisoviću je spremno za nove stanare. Svi objekti koje su izgradili farmeri tokom prethodnog serijala su srušeni, i novi VIP seljaci će imati samo osnovno - kuću, bunar i poljski toalet. Životinje i objekti za životinje će biti naknadno građeni, a farmere očekuju mnogo teži uslovi zato što počinje jesen. Brigu o imanju ponovo će voditi mentor Proka, a pijaca će i dalje biti glavno mesto razmene dobara i nabavke svih potrepština. Farmeri će iz nedelje u nedelju imati različite zadatke, eleminisaće se međusobno štapićima, a nominovani će kao i uvek spavati u izolaciji. Ove godine će, najverovatnije, promeniti sistem igara prilikom izbacivanja, pa će se osim u kvizu naše zvezde boriti u drugačijim igrama.

    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    a očekuje se ulazak i ... psihologa Aleksandre Janković.
    E, ona im je najpotrebnija. A dobro će joj doći iskustvo s Farme za stručno usavršavanje, jer će na jednom mestu imati prilike da vidi nekoliko kompleksa više (ili niže, sad je veliko pitanje) vrednosti, kao i masu drugih psihičkih poremećaja. Verovatno neću gledati, ali već navijam za psihologa, jer će ako ostane normalna do kraja serijala pokazati da je nadčovek.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Zaasto??! Zar to nisu ukinuli? Sto manja gledanost,veca shansa da ukinu ! Ali neee narodna masa voli lobotomiju i to svakodnevnu.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Katastrofaaa....
    Me gusta Marijuana, Me gustas tu
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    E, ona im je najpotrebnija. A dobro će joj doći iskustvo s Farme za stručno usavršavanje, jer će na jednom mestu imati prilike da vidi nekoliko kompleksa više (ili niže, sad je veliko pitanje) vrednosti, kao i masu drugih psihičkih poremećaja. Verovatno neću gledati, ali već navijam za psihologa, jer će ako ostane normalna do kraja serijala pokazati da je nadčovek.
    И ја навијам за Александру, прво што је водила Понедељник, друго што је народни посланик са листе ДСС-НС
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Taman sam mislio da smo se resili Bojanica i kompanije kad evo ih ponovo drugi ,,Bojanici,,
    Sta reci ? U sveri sveopste nemastine i raznih drugih devijacija treba dati malo narodu ,,zanimacije ,,.Zaboravice na plate, zaboravice na gubitak posla, jednostavno ce sesti ispred televizora i ,,UZIVATI,, u svadjama tamo nekih budala !
    Tako ovo drustvo i funkcionise !

    ,,HLEBA I IGARA,, !!!!!!!!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    прво што је водила Понедељник, друго што је народни посланик са листе ДСС-НС
    Eto koliko sam neinformisan, nikad čuo za nju. Ionako je kod nas sve isto, politika-estrada-psihologija, panem et circenses.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Ekrem i Vendi!!!! Koji će to razgovori biti...imat' ćemo šta da naučimo!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Negde sam procitala da je "Mica Trofrtaljka" odustala od ucesca........
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Vendi će da bude odvala jedva čekam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Jao , jedva cekam
    i brojim dane a sada vec i sate do pocetka..
    Sve te nove zavrzlame i intrige , pa tracevi , pa ogovaranja ,
    pa kada mu kaze sve u lice jer je iskrena i ne voli da prica iza ledja .
    pa on njoj kaze isto tako , pa ono slatko iscekivanje ko ce biti gazda a ko sluga ,
    pa da li su savladali gradivo u onoj izolaciji .
    A tek ona neizvesnost koga ce gledaoci svojim sms porukama izbaciti...
    Pa svi ti medjuljudski odnosi i razliciti psiholoski profili i karakteri
    koji jos vise dolaze do izrazaja u tim uslovima izolovanosti od spoljneg sveta.
    Svi pokazu svoje pravo lice.
    Prosto ne mozes odvojiti pogled sa ekrana od stalnih desavanja, pa
    jos da vidim ovo , pa jos samo ovo , kao da i sam ucestvujem .
    Jeste da ce me to malo odvojiti od ovih problema svakidasnjih (
    (Nema mleka , ulje skupo , i akcija ovih pet nema pa nema ..)
    ali valja se nekad opustiti uz ovakve zabavne a ponekad i edukativne sadrzaje.
    I spisak ucesnika je obecavajuci.
    Za sada nemam favorita ali verujem da ce se vremenom
    iskristalisati mio i drag lik .

    Sve u svemu ...Prava Poslastica Predstoji....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Ja znam da je moja favoritkinja od onih "bez dlake na jeziku" i da nece da joj "radi sujeta" tako da cu da spremim recnik stranih reci i izraza i da usmerim sva cula ka njenim edukativnim monolozima.
    Pa sta ako joj je ispala sisa?
    Pa to je od treme na nastupu, a svi valda znamo da trema nadima.

    O.. Hoce li vise poceti..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Ne verujem da cu ga bas pomno pratiti (jbg, nema Ere u paketu sa Milicem), ali garant cu 'vatati bar po neku, iz slicnih razloga kao i koleZinica iznad. Ako nista drugo, makar zbog sveispadajuceg grudnog kosa.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Dosadise sa Farmom.
    Ogavno.
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    E sto volim ove koji se kao fol...zgrazavaju nad temom Farma...ali jace od njih te moraju da priupisu da je to...bljak and fuj
    ...i samim tim su, kao...oni iznad nas...smrtnika koji pratimo ovaj riJaliti shoW...ajde de
    Gospodo & gospodJe drage...ne morate da pljuVate na ovoj temi da bi podigli sebi reJting ...niko nije slep, znamo mi jako dobro i gde ste i sta ste

    Inace, jedva cekam veceras...mada...u pocetku ce da bidnu svi fini...dok se ne zahuhta, a ondaaaa....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi zabavni web-serijal: Biti ili Piti!
    Autor Biti ili Piti u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.05.2020, 14:07
  2. GTA - Grand Theft Auto (serijal)
    Autor Charlie Harper u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.10.2011, 15:34
  3. Novi serijal "Kocka, kocka, kockica"
    Autor silvia u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 20:33
  4. Najbolji filmski serijal
    Autor swba u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 12:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •