Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37
  1. #1

    Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Dragan i Gorica mi ulepsaju i jutro i dan ma kakav on bio.Toliko dozu humora na jednom mestu,zaista je tesko naci.a tesko ih je i prepsricavati jer su zaista originalni!Svaka im cast na svemu i hvala im sto su tu - zbog nas,ranoranioca...
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    понекад их слушам, није ми јасно одакле им само инспирације да раном зором толико блебећу... у принципу ми намакну осмех на лице а то ми је некад тако потребно.

    добри су.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Ma odlični su, slušam ih svako jutro i nema im konkurencije definitivno
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    14 Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Sjajni su i neprevaziđeni.
    Slušam ih redovno ( osim kad prespavam ).
    Pojedinačno, kao i voditeljski par,
    predstavljaju pravu eksploziju pozitivne energije...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    naraFski da ih slusham chesto uzhivo, s obzirom da sam nocna Ftica al' u sluchaju da ne stignem, imam podcast koji mi redovito skida njihovu emisiju pa mi dizanje bude u raznim delovima dana a uz njih mi se skinu i mnoge druge emisije sa deve'est' dvojke
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Slušam godinama. Pre nego se ustalio ovaj tandem ja zavolela Dizanje, još dok su bile Kokoške Dođu mi kao umivanje i pranje zuba, već ih ritualno palim Ma pominjala sam ih već nekoliko puta na forumu, slušam ih i kad nisam kući, ja radio svuda vučem.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Slušam godinama.
    i navlacis druge na njih

    e da skvojka me je zarazila dizanjem... redovno me oraspoloze i nasmiju
    nesto u poslednje vreme ih nisam pratio al vrcem se u normalu soon
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Volim da ih slusam kad sam budan u to vreme. Ako vas mrzi da ustajete rano, mozete preko njihovog sajta da skinete celu emisiju u toku dana...Dobro je sto su uveli podcast i mogu se skinuti sve emisije.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Volim da ih slusam kad sam budan u to vreme. Ako vas mrzi da ustajete rano, mozete preko njihovog sajta da skinete celu emisiju u toku dana...Dobro je sto su uveli podcast i mogu se skinuti sve emisije.
    Goricu sam slušala u Dizanju i pre,sa Žanom Poliakov ,ali sa Draganom sve ,pa i dizanje ima pravi šmek.
    A Draganov šou "TV manijak" je za pamćenje Čekam najavljenu sajber verziju
    ________________

    Dragan Ilić pripada redu najpoznatijih srpskih televizijskih kritičara. Piše TV kolumnu u nedeljniku "Vreme". Na Radiju B92 radi od 1994. u redakciji za kulturu, čiji urednik postaje 2000. godine. Autor je emisije "TV manijak", koja se emituje na radiju ove kuće već deset godina, a doživela je i tri sezone televizijskog emitovanja. Jedan je od osnivača "Ring Ring" festivala u Beogradu, koautor emisija "Sav taj folk" i urednik serijala "Taxi B92". Na radiju B92 trenutno vodi jutarnji program "Dizanje". Rođen je 1969. u Prištini. Diplomirao psihologiju na Filozofskom fakultetu u Beogradu. Svirao bubnjeve u nekoliko bendova.

    više na: http://www.plastelin.com/content/view/560/89/


    A Dragan bi da bude kao Lara Kroft http://www.b92.net/zivot/licni_prost...?nav_id=242393
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Mislim sta reci posle ovoliko pozitivnih komentara.....
    Jednostavno se pridruzujem utiscima... fenomenalni su !
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Ne propuštam ih
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Kod Jugoslava Ćosića su gostovali u Poligrafu i evo šta su pričali :



    "Zdravo - Živo" ili "Ne postoji loše vreme"
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Eve je Jasmina iz OT, trenutno u emisiji
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Najbolji moguci nacin da vam neko saopsti naslove iz novina (pogotovo one 'menj'o mamu za mobilni', 'prod'o troje dece za 750 evra') je nacin na koji to rade njih dvoje.
    Nema boljeg nacina da se odbrani covek od nesrece od tog da joj se nasmeje u lice. Dragan je psiholog i odlicno to primenjuje i siri dalje..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 06.04.2009 u 00:06 Razlog: dodala p
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Sjajni su i neprevaziđeni.
    Slušam ih redovno ( osim kad prespavam ).
    Pojedinačno, kao i voditeljski par,
    predstavljaju pravu eksploziju pozitivne energije...
    Gledam ih i pojedinačno, ali ništa mi nije ni blizu jutarnjem tandemu. Gde god da sam, oni su mi zorom kao neka proširena porodica ili super ortaci, pa mi je jutro baš bilo okrnjeno i čudno u vreme Draganovog skorašnjeg odsustva. Bilo je nekako nategnuto, izveštačeno, kao kada ti svrati gost sa kojim imaš želju da pričaš, ali nikako da nađeš temu koja će zaobići klimoglave i "da, da, e baš to" varijante. Sve se menja kada nisu zajedno, meni barem.

    Jutros pričaju i o svinjskom gripu, to jest novom gripu kako ga od sada zovu, ali sa osvrtom na meksičke tv novele, jer nema više ljubljenja u tim sapunicama, nego će sva ljubav i strast morati da se dočaraju pogledima - nema šanse da se ne nasmejem kada Dragan takvu vest pročita mrtav ozbiljan.
    Baš volim buđenja.
    Poruku je izmenio DrinChe, 04.05.2009 u 14:05
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.05.2008, 23:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •