Zbog čega ne volim rijaliti programe? - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 114
  1. #46

    12 Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Za nekog ko "ne gleda" Velikog brata prilično komentarišete istog.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #47

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Mi Srbi jesmo zajeban narod, ali ovo što veliki brat smišlja ukućanima prevazilazi sve norme pristojnosti i fer-pleja.
    In vinas veritas

  3. #48

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ja nemam brata , ali zato imam seku moje!
    Savrseno normalna djevojka

  4. #49

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    pa, da...

    veliki brat!!!

    gledao sam redovno pre par godina prvi serijal hrvatske verzije to tv sou programa u zivo. priznajem da su im i likovi i zadaci koje su imali za vreme boravka u kuci bili fenomenalni.
    jedva sam cekao da krene drugi serijal naredne godine i ... nista. samo sam ga ispratio jer mi vec nije bilo toliko zanimljivo.

    onda su ovi nasi poceli da se pripremaju i najavljuju fantasticni sou - nevidjen na ovim prostorima i kasnili sa pocetkom emitovanja jer im je prva kuca pala na generalnoj probi.
    "ispratio" sam i prvi serijal nase verzije, ali samo prvih par dana, dok nisam video da su srbi "najpametniji narod". morali su uzeti licencu i za crnu goru i za bosnu i dovesti "turke" u kucu. kao da nema dovoljno ljudi u srbiji za taj sou.
    hrvati sa 4 miliona stanovnika imaju dosta svojih ucesnika i dovoljno onih koji to gledaju, a mi se pravimo pametni i uzimamo licencu i za komsiluk. dobro nisu otkupili licencu i za kineski tajpeh i gvatemalu. nema veze sto nisu na istom kontinentu. neko bi vec glasao za njih.
    a i ono sto se desava u kuci, sama organizacija i sve oko toga je mnogo lose.
    od tada odgledam samo onda kada neko drugi gleda to, a ja nemam mogucnosti da odem ili promenim kanal.

    znam ko je u kuci, znam sta se desava, ali me ne dotice.

    njima je naj lik onaj iz tuzle. bruka!!!

    neko rece - BOJKOT!!!
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  5. #50

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Gledam,a ko da mi zabrani...

    Ako ne kapirate ljude i niste studirali psihologiju ne treba da se stidite VB bilo čiji da je,a ako je Srpski tim pre,pa kakav god da je ili još bolje kakvi god da smo/su...

    Ne treba da učestvujete na forumu i noću kuckate SMS-ove,to bi bio već Šabanizam,ali gledati ako nema šta drugo bolje od voajerisanja što da ne ...

  6. #51

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat mrvacha kaže: Pogledaj poruku
    Ja nemam brata , ali zato imam seku moje!
    smesi se... sutra ce biti gore

  7. #52

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Gledam,a ko da mi zabrani...
    niko ti ni ne brani.

    Tema je jasna i ne postavlja se pitanje: da li VB valja ili ne, i dal' se gleda ili ne.
    Samo ime kaže "Ja ne gledam Velikog Brata", samo je kutak foruma na kojem oni koji ga ne gledaju, to i kažu.
    Man se prepucavanja.
    Oni koji ga gledaju imaju temu o njemu


    Ma ne gledam više ni b92 (izuzimajući košarkaške utakmice), pre neki dan slučajno videh da su ubacili i kviz povodom V.B.
    Čisto šibicarenje... 50 din. za SMS + PDV na sve to

    Možda bih i odgledao bar jednu epizodu, no spori su do bola. Za televiziju koja želi da prednjači puno su okasnili.
    Nisu oni jedini, niti su najgori, niti je veliki brat jedini serijal koji je prilično izgustiran dok je došao na neku od naših televizija. Isto je i sa kvizovima, dok naši kupe prava za prikazivanje, dobar deo stanovništva vidi o čemu se radi na Madjarskim ili Hrvatskim TV programima.
    Koga je zanimalo da vidi koncept emisije, mogao je to da vidi i u Való Világ, Big Brother ili Hrvatskom Velikom Bratu.

    Ako mi se nešto ne svidja ili svidja, nije me briga dal' je Srpsko, Madjarsko, ili Englesko:
    govance je govance kad se ugazi u njega.

  8. #53

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    niko ti ni ne brani.

    Tema je jasna i ne postavlja se pitanje: da li VB valja ili ne, i dal' se gleda ili ne.
    Samo ime kaže "Ja ne gledam Velikog Brata", samo je kutak foruma na kojem oni koji ga ne gledaju, to i kažu.
    Man se prepucavanja.
    Oni koji ga gledaju imaju temu o njemu


    Ma ne gledam više ni b92 (izuzimajući košarkaške utakmice), pre neki dan slučajno videh da su ubacili i kviz povodom V.B.
    Čisto šibicarenje... 50 din. za SMS + PDV na sve to

    Možda bih i odgledao bar jednu epizodu, no spori su do bola. Za televiziju koja želi da prednjači puno su okasnili.
    Nisu oni jedini, niti su najgori, niti je veliki brat jedini serijal koji je prilično izgustiran dok je došao na neku od naših televizija. Isto je i sa kvizovima, dok naši kupe prava za prikazivanje, dobar deo stanovništva vidi o čemu se radi na Madjarskim ili Hrvatskim TV programima.
    Koga je zanimalo da vidi koncept emisije, mogao je to da vidi i u Val Vilg, Big Brother ili Hrvatskom Velikom Bratu.

    Ako mi se nešto ne svidja ili svidja, nije me briga dal' je Srpsko, Madjarsko, ili Englesko:
    govance je govance kad se ugazi u njega.
    Sto si takav,ti mislis da je meni samo do tuce ...

    To sto treniram UFC ne znaci da treba da bijem koga god vidim ...

    A VB ?...sta ces narod voli da gleda,a ovi koriste...dok je ovaca bice i vune...vise reklama i sms-ova nego slike,tona i dogadjaja

    Kako je pink smorio sa grandom tako i ovi sa svojim dzokerima,sto velis ti isti q...,da ne kazem 'ovno...Dok zarade oni,pa emotion,pa rikoset,pa adrenalin,jbt ne cudi da krajnji konzument mora osiromasiti... logicno

    Ulozis u 2 kamere i eto ti produkcije... snimas npr. samo crnu hroniku - al' uzivo

  9. #54

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    prvi serijal sam uredno gledala,Vip takodje...ovaj jok....probala,nije da nisam,al sve mi nesto ukucani bili tupavi i glupavi pa nisam imala zivce....
    zakacila sam neku emisiju gde je bila audicija za VB...eeeee, tamo su bili likovi!!!!

    mLogo mi je zao sto njih nisu pustili.....

    u isto vreme ,meni stize sms od kume: QQ,vide li ti kandidate!? Pa mi smo ,kumo,go Qrac za njih,mame mi!!!!...


    daklem,ne gledam.......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #55

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    ne gledam....nikada...ali nikada jer je
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #56

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Sto si takav,ti mislis da je meni samo do tuce ...

    To sto treniram UFC ne znaci da treba da bijem koga god vidim ...
    Očigledno da me nisi razumeo
    Obojica sa svojim postovima idemo
    Ime same teme kaže dovoljno o njoj, i ne služi da bi se nas dvojica prepucavali, nego da ja i ostali koji ne gledaju velikog brata, malo malo ne bi svraćali na temu o velikom bratu i tamo ostavljali postove tipa
    Veliki Brat je sranje
    Ne znam kako to možete da gledate
    Ako si studirao psihologiju, vrlo dobro znaš dalji scenario, nakon takvog posta, kao i to da nikakvi postovi ne mogu ubediti one koji ga ne gledaju da on valja, i obrnuto.

  12. #57

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Razumem potpuno različite potrebe ljudske,pa i to što neko može da se razlikuju od mene po tome što nešto ne gleda,a ja gledam... Mislim da ja nisam omašio temu celim postom,s tim što ne idem po temama koje me se ne tiču ili znam da će moje mišljenje izazvati burniju reakciju nego je primereno mestu i vremenu,osim kod predsedničkih kandidata koje lično poznajem,pa ne odolevam da drugima skrenem pažnju kako ne bi umrli u zabludi...

    Razumem da ne gleda neko,ali ne razumem ako em ne gleda,em povraća ne bi li valjda skrenula pažnju na sebe... Ali i to je normalno,pa ko gleda VB može što šta slično da vidi i shvati bez da studira psihologiju...

    Drugačije se ja sukobljavam,pa zbog toga i izbegavam,a kada se našalim ili budem ironičan što na svoj,što na tudji račun onda me neko i pogrešno shvati,ali ne dotiče me...ne razumem ni ja polovinu ljudi ovde,tako to funkcioniše...

  13. #58

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    ne gledam VB jer nemam vremena a i postalo mi malo glupo da gledam druge ljude sta rade, to mi nekako vise ne lezi, kao da sam odrasla pa prerasla neke stvari
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #59

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Razumem da ne gleda neko,ali ne razumem ako em ne gleda,em povraća ne bi li valjda skrenula pažnju na sebe...
    Lako si se isprovocirao dragi Nerone...
    Tumacenje mog povracanja kao pokusaja da privucem paznju na sebe je u rangu razmisljanja i poznavanja psihologije pubertelije u osmom razredu osnovne skole....

    U ostalom mogu da povracam po cemu god zelim bez da se bilo kome pravdam...

    I da ne odem u off skroz, ne gledam velikog brata zato sto me ne iteresuje da vidim kako drugi ljudi prave budale od sebe da bi zabavljali one koje to zabavlja...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #60

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    .. ne vidim uopšte poentu prepucavanja oko toga da li neko gleda ili ne gleda. Svako ima nešto što ga zanima. Ja lično ga ne gledam, ali s obzirom da većina oko mene prati, nisam uskraćen za sveže informacije. Mada koliko mogu da primetim sve se manje priča o tome na ulicama, u autobusima.. Valjda su ljudi skapirali koliko je to postalo zamorno, napadno i komercijalno. Više volim da pogledam neku zanimljivu emisiju na National Geographic-u ili Discovery-ju.. Nema ništa pametno naučiti iz VB-a, osim o tome kakav smo mi narod.. Delimo se i svađamo zbog banalnih stvari kao što je ta..
    bolje imati nego nemati

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Novi rijaliti: Akademija debelih
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 18:40
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •