Zbog čega ne volim rijaliti programe? - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 114
  1. #76

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Umesto da neki od tih, koji to gledaju, pročitaju neku knjigu,oni noćima sede ispred TV-a i gledaju kako neko spava! Pa, strašno. Kako neko jede, priča neke vulgarnosti, koje se tumače kao spontanost. Mi koji to ne gledamo, mi smo uštogljeni, ne znamo da se zezamo, našalimo. a oni drugi su opušteni.
    Prvi utisak uvek vara

  2. #77

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Iako ne gledam VB, nemam negativno mišljenje o osobama koji prate taj šou. Već sam negde napisao, čini mi se, da je suštinsku kritiku predstava toga tipa davno dao genijalni režiresr Sidni Polak u jednom od svojih kultnih filmova - I konje ubijaju, zar ne? Potpuno se slažem sa njegovim mišljenjem da su one duboko nehumane, jer reduciraju učesnike i kao ličnosti i kao ljudska bića uopšte. Uostalom, to nije ni čudo jer su svojevrsna metafora i izraz društveno ekonomske formacije koje su ih i iznedrile...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #78

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Gledala sam onoliko,tek da vidim o čemu se tu radi,kada se emisija pojavila kod nas...tuga i blues .Niti gledam VB,niti me zanima profil ljudi koji to gleda.

    Nek gleda ko šta hoće.

  4. #79

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Slažem se sa tobom, neka svako gleda šta mu je volja ali ne volim kada neko nekome "dobronamerno" sugeriše da bi nešto trebalo gledati.
    Prvi utisak uvek vara

  5. #80

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ove sezone sam pogledao samo otvaranje i posle toga ukupno 5 minuta Nisu mi interesantni uopšte, a još kad sam čuo da su se ono dvoje "smuvali" već u prva dva-tri dana.... ajd' ćao

  6. #81

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    te kvalifikacije ,kao to gleda samo ta vrsta i slicno su mi smesne....najvise zbog toga ko donosi te kvalifikacije.Gledam sta ja hocu,i boli me uvo za misljenje inih.Ja sam tv-ovisnik.Da nije veliki brat ja bi gledala Trnavcevica i Ziku sarenicu i Boks (ako prenosi Memedovic),i politicki duel,i Znanje-imanje sa Kosarom Balabanovic
    jedino nesto ne bi mogla da gledam spanske serije,al ako bi se prisilila na desetak u nizu,verujem da bi se i na to primila
    tv-ovisnik
    mislim,bolje nego penisoovisnik,ili ogovaranje-ovisnik
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #82

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ja volim TV da gledam, ali Veliki brat mi je skroz bezveze. To mi izgleda kao da nekom virim kroz kljucaonicu....gledam ih kako hrcu ili s svadjaju ili jedu....
    Za mene cisto gubljenje vremena.

    A sad da li neko voli da gleda pa o ukusima ne vredi raspravljati.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #83

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Veliki brat ???




    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #84

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    te kvalifikacije ,kao to gleda samo ta vrsta i slicno su mi smesne....najvise zbog toga ko donosi te kvalifikacije.Gledam sta ja hocu,i boli me uvo za misljenje inih.Ja sam tv-ovisnik.Da nije veliki brat ja bi gledala Trnavcevica i Ziku sarenicu i Boks (ako prenosi Memedovic),i politicki duel,i Znanje-imanje sa Kosarom Balabanovic
    jedino nesto ne bi mogla da gledam spanske serije,al ako bi se prisilila na desetak u nizu,verujem da bi se i na to primila
    tv-ovisnik
    mislim,bolje nego penisoovisnik,ili ogovaranje-ovisnik
    Kolko primeujem Vi godspodzo gledate samo emisije gde su voditelji
    sumnjam da znaş ime i jedne voditeljke na TV g-dzo zavisnice
    P.S.
    mrzim velikog brata farmu svinja i survere
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #85

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Sad bih ja koja ga gledam stalno trebala da dodjem i spamujem temu kao sto radi Sirijus na VB i Farmi i da svaki dan napisem bar jedan post gde vam svima govorim da ste ludi sto ne gledate .... No necu Pozdravljam otvaranje ove teme da mi koji ga gledamo mozemo u miru da pisemo

  11. #86

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Izvinjavam se, nisam mislio da vas ometam u gledanju omiljene vam emisije. Osim toga, nisam rekao da vi koji to gledate da ste ludi, već da mi nije jasno šta je tu zanimljivo. Lepo je što si iskreno rekla da ti smetaju oni koji ti govore da je to što gledaš... OK.
    Ja poštujem različito mišljenje i baš ne shvatam čemu ta ljutnja. forum zato i služi, da bi se različita mišljenja iznosila. Svako ima pravo da posećuje bilo koju temu i iznosi svoje mišljenje. Slobodno dođi ovde i kaži šta želiš.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #87

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Iscitavam sad ovo i skontam da si napisao potpuno iste stvari u par navrata: Ja ne gledam Velikog brata, ja ne gledam Velikog brata, kako neko moze to da gleda....

    Eto jedino mi smeta to ponavljanje par recenica...

    I smesni su mi svi koji kazu da mi koji gledamo VB ne citamo knjige, nemamo drustveni zivot, samo piljimo po ceo dan u TV i sl. Pre svega nista od ovga (bar sto se mene tice) nije tacno, ne gledam Live stream ni ukljucenja uzivo (mozda sam pogledala ta ukljucenja par puta).... Vidim i ja da su ove godine pali na dno, da si ranije mogao nesto i pametno cuti.... Ove godine je katastrofa. Ali ga gledam .... iz nekih starih razloga.... navika...

  13. #88

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    a zašto ne gledate velikog brata???
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  14. #89

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne gledam, jer me ne zanima. Pogledala sam deo prve epizode, i onda nakon toga delic jos jedne epizode, kad sam slucajno uhvatila i nije mi nesto koje moze da zadrzi moju paznju, jer ne mogu da gledam nesto o kojem stalno mislim da je radjeno po scenariju i unapred sve dobro isplanirano, a glavni "akteri" lose glume. Ne verujem u te stvari da ne znaju kad ih snimaju, pa sad kao sve je to realno i tn. Da je nesto (ko sto neko drugi rece) skrivena kamera, pa sad pojma nemaju da ih snimaju i da se to emituje, mozda bi mi bilo zanimljivo...

    Medjutim ne smetaju mi, niti omalovazavam ljude koji ga gledaju. Jednostavno sve je to zabava pa ko voli nek izvoli....
    Mene ne zanima i lako mogu da promenim TV kanal ili da ugasim televizor. Ono sto volim to i gledam (a to je puno - razne serije, emisije, TV show-a, filmovi, koji eto mozda nekome nisu uopste interesantni).

    Ne smeta mi niti kada neko u mom prisustvu komentarise. Ja jednostavno ne ucestvujem u te rasprave jer pojma nemam o cemu se radi. Dobro sad da ne bude non stop razgovor o tome....

    Jos manje mi smeta neko ko mi sugerise da gledam taj t.z TV realni show, jer on moze sta god zeli da prica, a da li cu da gledam ili ne, odlucujem ja i gotova stvar.

    Medjutim smesni su mi ljudi koji naveliko vredjaju i pljuju ovakve emisije, a gledaju ih...krisom....


  15. #90

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne gledam. Ne pratim. Nisam u toku.
    Što ne znači da mi možda baš danas neće dunuti da se uključim u sveCke tokove, počMem da pratim.. i p(r)ogledam.

    Uopšte mi ne smeta Ko gleda, niti razmišljam o tome ZaštoTo gleda.
    Svako sebi bira "zanimacije" po sopstvenom ukusu.. za ubijanje sopstvene dokolice.


    I ne "tražim" ni dozvolu, ni podršku, ni razumevnje što gledam il' ne gledam - šta god da mi se gleda il' ne gleda.



    u potpisu
    Kraljica Tolerancije

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Novi rijaliti: Akademija debelih
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 18:40
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •