Zbog čega ne volim rijaliti programe? - Strana 5
Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 114
  1. #61

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Kalina kaže: Pogledaj poruku
    Lako si se isprovocirao dragi Nerone...
    Tumacenje mog povracanja kao pokusaja da privucem paznju na sebe je u rangu razmisljanja i poznavanja psihologije pubertelije u osmom razredu osnovne skole....

    U ostalom mogu da povracam po cemu god zelim bez da se bilo kome pravdam...

    I da ne odem u off skroz, ne gledam velikog brata zato sto me ne iteresuje da vidim kako drugi ljudi prave budale od sebe da bi zabavljali one koje to zabavlja...
    Lepo sto volis da provociras...jos da naucis...A i ne pravdaj se kada se ja tebi vec ne pravdam kada , zasto i kako gledam...

    I sto ti treba da provociras uopste ? Zgodan sam za provociranje ili sta vec ? Sto mi objasnjavas koji sam nivo,jer ako si u pravu necu shvatiti opet gde sam,ma kako se trudila...

    dapokalypto
    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata
    .. ne vidim uopšte poentu prepucavanja oko toga da li neko gleda ili ne gleda. Svako ima nešto što ga zanima. Ja lično ga ne gledam, ali s obzirom da većina oko mene prati, nisam uskraćen za sveže informacije. Mada koliko mogu da primetim sve se manje priča o tome na ulicama, u autobusima.. Valjda su ljudi skapirali koliko je to postalo zamorno, napadno i komercijalno. Više volim da pogledam neku zanimljivu emisiju na National Geographic-u ili Discovery-ju.. Nema ništa pametno naučiti iz VB-a, osim o tome kakav smo mi narod.. Delimo se i svađamo zbog banalnih stvari kao što je ta..

    Eto , nisu svi srecom k'o narod...
    Poruku je izmenio Neron, 11.12.2007 u 11:07

  2. #62

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne gledam jer je meni licno jako glupo strpati nekolicinu ljudi na isto mesto i posmatrati ih sta rade 24h dnevno... Gledala sam par puta i uopste mi se ne svidja
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  3. #63

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    A sta je to Veliki Brat?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #64

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ja ponekad bacim pogled i na hrvatskog Big Brother-a Vidim da su i bosanci napravili nešto poput toga, samo što se zove Big mama house
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #65

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Bilo mi je interesantno da pogledam onog prvog hrvatskog BB... Ni to nisam gledala redovno jer bi to bilo poput gledanja latinoameričkih serija, jeftina zabava za dokone... Počela sam da gledam tu i tamo i naš prvi BB ali je bio ispod svakog nivoa... Zadaci tužno- smešni, pravila, voditelji, "spektakl", sve nekako na silu i nemaštovito... Već posle dva gledanja shvatiš ko je kakav i čemu sve vodi... I kakav ti onda razlog ostaje za dalje otpadanje pred tv?..
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #66

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Pratio sam one iz Mađarske, pa i ostale reality show-ve. I postali su mi odvratni. Jedino mi se sviđao "Stvaran Svet" (mađarski: Valo Vilag) iz 2005-e. A i ona je imala više izdanja, ali samo te godine mi se svidela.

    Ne znam.. tako je providno sve. Kao.. ma podseća me kad sam bio dete, pa smo kupovali piliće u kartonu. Pedeset pilića u karton kutiji, sa vodom i hranom i sijalicom, a ja sam uvek tamo kad mama ne pazi da ih poteram i "igram" se sa njima. A ponekad sam ih samo posmatrao. Ma to ti je BB i ostali.. glupo.. više ne gledam..

    A bedno mi je da je u modi gledati ih, a ako ih ne gledaš obeležen si kao neinformisan itd.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  7. #67

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da su i bosanci napravili nešto poput toga, samo što se zove Big mama house
    bas sam slucajno pogledala kada je bilo otvaranje show-a u kuci velike mame je i Milan Tarot
    Citius, Altius, Fortius.

  8. #68

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    bas sam slucajno pogledala kada je bilo otvaranje show-a u kuci velike mame je i Milan Tarot
    Izvini.. stvarno ispadam neinformisan. A ko je taj Milan Tarot?

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  9. #69

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata




    Ne znas ko je Milan Tarot?! Komsija, kazi mi da se zezas

  10. #70

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je klub onih koji ne gledaju Velikog brata, onih koji ne znaju šta je Veliki brat, onih koji ponekad ili često gledaju Velikog brata i misle da je to jedno Veliko

    Samo da se zna da nas ima takvih.
    a sta je to veliki brat? Ili ciji je?

  11. #71

    14 Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Za sve one koji ne gledaju VB.
    Sirijuse - izvoli
    Ne gledam ga, za sada... Što ne znači da neću, kad zazimi
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #72

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Koliko sam shvatila turili su 12 ljudi u tu kuću i sad treba tri meseca da blejimo u to u nadi da će se neko kresnuti
    Mislim, ja kad hoću da gledam sex prebacim na Private i ne moram da čekam tri meseca da vidim hoće li se neko za 100 dana odvažiti na sex pred kamerama
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #73

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    da je spontana skrivena kamera bez elemente show programa i manipulacija u cilju gledanosti, ja bih gledao!
    interesuje me kako se drugi ceskaju, pustaju gasove, svadjaju se ili flertuju...
    no ovako, ja da gledam i da aplaudiram tamo nekom scenografu koji je tog jutra odredio da ce ubaciti 4 koke medju ucesnika da mene oduseve... ma hajte, molim vas, uvek sam se izdizao iznad ukusa velenarodnih masa...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #74

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Hvala za reč. Ja ne gledam VB, ne znam kako neko može to da gleda. Još kad vidim da se oduševljavaju time.
    Prvi utisak uvek vara

  15. #75

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne! Nikad i nisam..Desavalo mi se samo da bacim pogled na VB VIP, ali zaista mi ne pasu ovakve vrste rijaliti soua..

Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Novi rijaliti: Akademija debelih
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 18:40
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •