Zbog čega ne volim rijaliti programe?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 114
  1. #1

    Zbog čega ne volim rijaliti programe?

    Ovo je klub onih koji ne gledaju Velikog brata, onih koji ne znaju šta je Veliki brat, onih koji ponekad ili često gledaju Velikog brata i misle da je to jedno Veliko

    Samo da se zna da nas ima takvih.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #2

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ja uopste ne gledam niti sam gledala prethodne serijale. Inace ni tv ne gledam nesto mnogo, samo kad pijem kafu sa mojima u dnevnoj sobi. A imam i tv na kompu ali ga ne koristim skoro uopste.

    I mene VB smara. Kad god sam i naletela na to, smorila bih se posle 2 minuta. Svi tamo nesto vegetiraju i ne vidim sta je tu zanimljivo....

  3. #3

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ni ja ne gledam, ali u svima nama postoji i onaj voajerski deo bica, koji bi da zna sta je tamo negde, a da pri tom misli da nije vidjen.Da se u kuci velikog brata(a ciji je to brat ) nalaze meni zanimljivi ljudi, koji u toku dana pricaju ili rade ono sto je meni interesantno, gledala bih.Ono sto sam videla kada je bio Pedja D Boy i sada ovi ljudi koje sam videla u kostimima , ne moze da me veze za ekran nikako.

    Oni koji ceo shou organizuju,znaju sta rade-ocigledno,jer gledanost je velika i retko gde moze da se ode (od frizera do posla),a da se ne cuje prepricavanje dozivljaja ljudi koji u shou programu ucestvuju.
    Cak grdno mozes da se zameris ako naletis na fanove, a ne odmeris reci dobro.
    Zato,u se' i u svoje kljuse-a voajerske porive...kako se ko snadje

  4. #4

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Бацио сам поглед само да снимим какве су девојке и ту се моје гледање завршава. Још чујем да су шутнули најлепшу! Скотови љубоморни!

  5. #5

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Samo da se priključim klubu, komentar za VB nemam i ne želim da ga imam.

  6. #6

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne gledam, ne zanima me, ne znam kada se emituje, nisam gledala "ulazak u kuću" ili "predstavljanje", neću ga ni gledati nikada. Jednom sam slušala neku dobru muziku u autu, na B92, čim su u pauzi spomenuli onu "Kuću", promenila sam stanicu. Eto.



  7. #7

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne gledam,niti ću i nije mi jasno šta bi tu moglo biti zanimljivo.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  8. #8

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    da dodam


    Od prethodnog VB show-a smo na kraju samo dobili ekstremno glupave dzabalesku reklame od kojih mi se povraca. I pun grad bilborda sa glavom tog fudbalera koji je blagim recima kreten.

  9. #9

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    ...živopisna neka tema...

    ...zanima me jedna stvar, da li bi sami sebe manje cenili ako bi gledali to sranje, ili jednostavno imate potrebu da budete drugačiji?...

    ...po čemu se loš program koji čini ova emisija, razlikovala od nečeg drugog, zašto recimo ne otvorite temu "da li gledate emisije snezane dakić?" ili slične......ne razumem šta je toliko loše u VB za razliku od drugih "show programa" da bi ovakva tema postojala? ...

    ps...priznajte da ste bar jednom bacili oko...

  10. #10

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Paaaa baciti oko je jedno, sto su neki vec i rekli, ali pratiti to i zabavljati se glupostima drugih koji su tamo gurnuti da se budalisu je drugo. Izvinjavam se, ali mene tudji 'zivoti' po scenariju bas i ne interesuju toliko. Radije cu visiti ovde na forumu gde se svasta nesto zanimljivo moze procitati, nego gledati one blesimetre.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  11. #11

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...živopisna neka tema...

    ...zanima me jedna stvar, da li bi sami sebe manje cenili ako bi gledali to sranje, ili jednostavno imate potrebu da budete drugačiji?...

    ...po čemu se loš program koji čini ova emisija, razlikovala od nečeg drugog, zašto recimo ne otvorite temu "da li gledate emisije snezane dakić?" ili slične......ne razumem šta je toliko loše u VB za razliku od drugih "show programa" da bi ovakva tema postojala? ...

    ps...priznajte da ste bar jednom bacili oko...
    papuçaru ! lav gleda VB
    Ja liçno ih ne volim , ne gledam ih kao ni Şpansko - Turske serije ... a ko voli njegov çef (keyf)
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #12

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Meni je to usitinu smor ali za ljubav mira u kuci pustim brata da gleda pa tako i ja bacim oko kad me on napomene ili pocne da se smeje ko blesav

    Vise bih volela da ga nema,ili bar da su ukucani zanimljiviji i da se zaista nesto desava,da ispituju ponasanje ljudi ako im se nesto uskrati a ne ovako...

    Jedina sreca u nesreci je sto kod nas (BiH) nema VB po celi dan vec samo tri puta dnevno po sat pa se izdrzi nekako
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #13

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...živopisna neka tema...

    ...zanima me jedna stvar, da li bi sami sebe manje cenili ako bi gledali to sranje, ili jednostavno imate potrebu da budete drugačiji?...
    Ne bih VB nikada gledala ako bih pri tome mislila da je sranje. Ako bih već gledala, ne bih imala razloga da sebe manje cenim zbog toga (jer u tom slučaju ne bih mislila da je sranje).

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...po čemu se loš program koji čini ova emisija, razlikovala od nečeg drugog, zašto recimo ne otvorite temu "da li gledate emisije snezane dakić?" ili slične......ne razumem šta je toliko loše u VB za razliku od drugih "show programa" da bi ovakva tema postojala? ...
    Nema razlike, loše je loše. Verujem da u "VB" nema ni ništa toliko dobro, da bi postojala tema "gledamo VB", tako da je ova KontraTema morala da nastane zbog ravnoteže u kosmosu.

    P.S. Ne znam ko je Snežana Dakić.

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ps...priznajte da ste bar jednom bacili oko...
    Nisam Lave, najiskrenije. Ne znam za ostale.



  14. #14

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ps...priznajte da ste bar jednom bacili oko...
    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Nisam Lave, najiskrenije. Ne znam za ostale.
    Otkud znas da je emisija odvratna, i losa, ako je nikad , ali bas nikad nisi ni pogledala-niti ijednom oko nisi bacila na nju kao sto kazes?

    Ne shvatam ljude koji hoce nekom da daju do znanja da ne gledaju tu emisiju. Ja je povremeno pogledam, kad nadjem vremena.
    Poruku je izmenio Aca1983, 01.10.2007 u 18:39
    ...................

  15. #15

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...živopisna neka tema...

    ...zanima me jedna stvar, da li bi sami sebe manje cenili ako bi gledali to sranje, ili jednostavno imate potrebu da budete drugačiji?...

    ...po čemu se loš program koji čini ova emisija, razlikovala od nečeg drugog, zašto recimo ne otvorite temu "da li gledate emisije snezane dakić?" ili slične......ne razumem šta je toliko loše u VB za razliku od drugih "show programa" da bi ovakva tema postojala? ...

    ps...priznajte da ste bar jednom bacili oko...
    Одличан пост, и ја се питам зашто им је та емисија толко битна у животу да су потрчали да напишу како је не гледају, отворили посебну тему.. ја је гледам па ми није тако битна...
    Шта рече Гоги, Ранку избацили? Глупа Чуружанка
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Novi rijaliti: Akademija debelih
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 18:40
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •