Zbog čega ne volim rijaliti programe? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 114
  1. #91

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    U pravu ste. Neka gleda svako ko šta želi da gleda. Daljinski upravljač je baš dobra stvar.
    Prvi utisak uvek vara

  2. #92

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Kakav promašaj...kakve gluposti, kakav skup olupina ljudskih karaktera. Nemam komentar osim ne gledam te dileje....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #93

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    To moj mozak ne moze da svari ni da pokupi te otpatke sa ekrana i to je dobro

  4. #94

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Kad se to završava?
    Prvi utisak uvek vara

  5. #95

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Pitam se ko je u kući VB .Mi ili oni?

    Sistematsko ispiranje mozga nacije raznovrsnim emisijama klase reality show je vrlo smišljeno i opasno.Intima je proglašena za nešto što se može unovčiti.
    Svakim novim serijalom uče vas kako intime nema već je ona ustvari gluma čiji je krajni cilj-novac.

    Mentalno -psihološki fašizam.

  6. #96

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ne gledam taj takozvani sou....apsolutno ne vidim nista sto bi mi bilo interesantno cuti u toj emisiji.....slusati necije nisko ponasanje i psovke me ni malo ne interesuju.....mislim da ljudi danas vise znaju na zalost o tudjim problemima i zivotima nego o svojim licnim

  7. #97

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Šta reći za ovaj serijal a šta već nije nekima poznato? Dobro je što je ova tema "vraćena" u život ali je problem što ovo ne čitaju oni koji bi to trebali da čitaju. Ne da bi promenili mišljenje, jer ipak nije u redu ubeđivati nekog u suprotno od onog šta mu se dopada, već da bi se poštovala različitost mišljenja.
    Oni koji vole to da gledaju, ne razumeju nas koji to ne gledamo, i obrnuto. Ukusi su različiti. Nekima je ovakva vrsta "zabave" nešto što opušta, što ih oraspoložuje, kao što neke oraspoložuje čitanje, šetanje... Ipak, kako nekome može biti zabava gledanje nekoga ko spava, ide u WC, jede... Neko bi rekao, to spontanost, tako se oni ponašaju i kod kuće. Ma, nema šanse, to nije prirodnost. Ne možeš biti prirodan kad znaš da te gleda bar milion ljudi svake večeri. Imaš potrebu da se prikažeš boljim no što jesi, pametnijim, čovečnijim a nekima to služi za ličnu promociju ili za promociju nekih ličnih osobina koje su, u neku ruku vulgarizovane, primitivne.
    Prvi utisak uvek vara

  8. #98

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Zabole me i za naciju i kolko će im mozga isprati / ne gledam jer imam kablovsku a tamo nema šta nema.
    Da sam imao kablovsku i internet od osnovne škole do sata bi ćetr fakulteta završio.
    A kad odem u zavičaj - gledam / tako mi je i *farma bila skroz zanimljiva.

  9. #99

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat ja, kada sam bila cool lik kaže:
    ... ne moze da me veze za ekran nikako.
    Mangupi me iskvariše... ili, nikad ne reci nikad. Uzgred, pre jutarnjeg pregleda vb ide španska serija u kojoj glume tako zgodno-lepi dJečarci da ne može čovek da odoli .

  10. #100

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Наравно да не гледам ту глупост коју је врло тешко описати, а не упустити се у дубљу анализу параде простаклука, примитивизма и малограђанштвине. У прилици сам био да пар пута будем уз ТВ (само да бих испоштовао друге) док је на екрану био онај скопски љигаваци болесник, неки власник кафана по Србији тзв певач новокомпоноване музике и њему слични... Жао ми је само што у том простору коју они називају кућом нема нити један љубимац, рецимо пас или мачка...верујем да би тада било све пуно интересантније .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  11. #101

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne, ne gledam to. Večeras sam vrativši se sa puta kod roditelja zatekao baš VB na TV. Na pitanje, "šta je ovo?" dobio sam odgovor :
    - Večeras je kraj, završavaju.
    Pomislih u sebi , hvala je bogu da više ne ispiraju narodu mozak .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #102

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ja sam od početka do sad ( je li završilo? ) pogledao bukvalno 10 sekundi tog interesantnog programa, što mi je bilo dovoljno da promenim kanal.

    Živeo daljinski upravljač!

  13. #103

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Večeras je gotovo s VB? Jeeeee
    Prvi utisak uvek vara

  14. #104

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Večeras je gotovo s VB? Jeeeee
    E baš nije, sutra je gotovo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #105

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    evo priznajem,kriva sam,,,
    ne gledam ..ni 10 sekundi....nisam pogledala

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Novi rijaliti: Akademija debelih
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 18:40
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •