Kosmet - oteta zemlja - Strana 15
Strana 15 od 67 PrvaPrva ... 513141516172565 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 998
  1. #211

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Maleni postavlja pitanje:

    A od kada se to Srbi skoluju u crkvi? Mozda od 45-e?

    Odgovoriću mu : Odvajkada i kada god su poštovali školu Crkve onda su išli napred i bili cenjeni, priznati i poštovani. (mislim da ga je neko menjao u razredu kad se išlo u školu, pa Maleni nije informisan). Počeci pismenosti baš polaze iz Crkve i od sveštenika.
    Pošto mnogi ne shvataju šta je Kosmet za Srbiju, kolevka pismenosti i svega ostalog, a što je i Malenom omogućilo da danas sedi za PC-ijem i kucka po tastaturi, e što neki put kucka nešto što nezna, to mu mi nismo krivi.

  2. #212

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Odgovoriću mu : Odvajkada i kada god su poštovali školu Crkve onda su išli napred i bili cenjeni, priznati i poštovani. (mislim da ga je neko menjao u razredu kad se išlo u školu, pa Maleni nije informisan). Počeci pismenosti baš polaze iz Crkve i od sveštenika.
    Ako pricas o srednjem veku kao naprednom dobu onda stvarno idi nazad u skolu, pa ljudi su bili sirih shvatanja i ucenja u doba Grcke i Rima.
    Nije dzaba Dositej pobegao iz manastira videvsi da tu nema sta da nauci zato sto su ostali na nivou 12-og veka.
    Ja ti pricam da je danasnje gradjansko ucenje uveliko preteklo crkveno.
    A i kladim se da si po komunistickoj ideologiji tretirao crkvu za vreme SFRJ.
    Pošto mnogi ne shvataju šta je Kosmet za Srbiju, kolevka pismenosti
    Pismenost u Srbiji je stizala od Grka.
    i svega ostalog,
    Sta je to ostalo?


    a što je i morribu omogućilo da danas sedi za PC-ijem i kucka po tastaturi, e što neki put kucka nešto što nezna, to mu mi nismo krivi.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не смета баш све ни Чеди...
    Pa sigurno mu smeta pretvaranje Srbije u Srbekistan!
    Poruku je izmenio maleni, 06.03.2008 u 17:26
    Back in red!

  3. #213

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pa sigurno mu smeta pretvaranje Srbije u Srbekistan!
    Само ако му из амбасаде јаве да треба да му смета... оне што је мало горела.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #214

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Само ако му из амбасаде јаве да треба да му смета... оне што је мало горела.
    Ne treba to niko da mu javi, samo zdrav razum.
    Back in red!

  5. #215

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ne treba to niko da mu javi, samo zdrav razum.
    ej MALENI kad smo vec kod CEDE..mogu nabaviti beloga ispod nabavne cene,a sve poreklom iz Silerove
    Za Srbiju i sve sto je Srpsko ti prepusti Srbima, a ustaskim placenicima(Natasa Kandic,Vuco,Ceda Jovanovic)ostaje samo smrkanje,ako vec nisu presli na iglu.
    TO SAM JA !!!!

  6. #216

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    ej MALENI kad smo vec kod CEDE..mogu nabaviti beloga ispod nabavne cene,a sve poreklom iz Silerove
    I mislio sam da si dobar sa udbaskim narko dilerima, oni ti i kroje razmisljanje.
    Back in red!

  7. #217

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ja se necu moliti, ali cu se nadati da ih bude shto vishe koji razmishljaju kao Maleni
    Sreco tebi je tek 19 godina i spadas u generaciju kojoj je naj bitnije da dobiju "belu"sengen vizu i "beli"prah za sinuse.Ovo nije moj zakljucak vezan za tvoju generaciju,vec misljenje istaknutog politikologa i psihologa Davinica koji je trebao da opise zrelos mladih ljudi u Srbiji.
    Bojim se da bi ti bolje lezala tema ljubav ili DR.savetnik,a politiku pusti onima koji bar nesto znaju o njoj
    TO SAM JA !!!!

  8. #218

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    Sreco tebi je tek 19 godina i spadas u generaciju kojoj je naj bitnije da dobiju "belu"sengen vizu i "beli"prah za sinuse.Ovo nije moj zakljucak vezan za tvoju generaciju,vec misljenje istaknutog politikologa i psihologa Davinica koji je trebao da opise zrelos mladih ljudi u Srbiji.
    Bojim se da bi ti bolje lezala tema ljubav ili DR.savetnik,a politiku pusti onima koji bar nesto znaju o njoj
    Za generaciju o kojoj pricas sigurno je najkrivlja politika koju podrzavas jer samo tako mozes biti u vecini. Cim neko progleda on je narkoman, neupucen i sl.
    Pretvorili ste drustvo u ovisnike Grand parade!
    Back in red!

  9. #219

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Za generaciju o kojoj pricas sigurno je najkrivlja politika koju podrzavas jer samo tako mozes biti u vecini. Cim neko progleda on je narkoman, neupucen i sl.
    Чеда је прогледао колико и шишмиш...

    Pretvorili ste drustvo u ovisnike Grand parade!
    То откад је Коштуница дошао, пре тога је народ слушао само класику и јео златним виљушкама
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #220

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Za generaciju o kojoj pricas sigurno je najkrivlja politika koju podrzavas jer samo tako mozes biti u vecini. Cim neko progleda on je narkoman, neupucen i sl.
    Pretvorili ste drustvo u ovisnike Grand parade!
    Srpski ponos nije politika nego gen koji svaki Srbin nosi u sebi.To o progledavanjuma mani me bre.....pa vi od kad ste progledali domen vaseg vidokruga se proseze od oka do nosa.
    Koliko vam Amerikanac turi u djep toliko i vidite.onoliko koliko srbomrsci zele da vidite toliko i vas pogled doseze.
    Sto se tice Grand parade..pa koliko vidim udarni pevaci su ovi klinci 18-19-20 godina starosti
    Sto se tice toga ko je narkoman....pa necete valjda sad i da perete ruke od Silerove i Zemunskog klana
    TO SAM JA !!!!

  11. #221

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чеда је прогледао колико и шишмиш...
    To je bas diskutabilno, poznato je da se sismisi jako dobro snalaze u prostoru.
    Ne stoji ti komentar.
    То откад је Коштуница дошао, пре тога је народ слушао само класику и јео златним виљушкама
    Ma ne, bitno je da mu peva dobra i postena a verovatno i casna pevaljka za novu godinu.
    Back in red!

  12. #222

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    To je bas diskutabilno, poznato je da se sismisi jako dobro snalaze u prostoru.
    Ne stoji ti komentar.
    Нисам рекао да се сналази као они већ да је прогледао као они. Читај, ћирилица.

    Ma ne, bitno je da mu peva dobra i postena a verovatno i casna pevaljka za novu godinu.
    Страшно, стрељајте га због тога. А кад се Бурдуш љуби у уста са Шиптаром и Кумом, то је за добробит народа.
    Још једна од фраза у пљувању Коштунице, певала му Цеца...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #223

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А кад се Бурдуш љуби у уста са Шиптаром и Кумом, то је за добробит народа.
    Ljubio se sa njima zato sto nije imao snage od udbasa koje obozavas a koji su unistili sve institucije naseg drustva i stvorili takve monstrume.
    Rekao sam ti, ako ces da cistis govna, moras da se osetis.

    Још једна од фраза у пљувању Коштунице, певала му Цеца...
    Kakva publika takva i pevaljka, bez uvrede za klince koji su dosli da se besplatno razvesele. Zna se ko je platio koncert.
    Back in red!

  14. #224

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    alooo ljudi!!!!Vratimo se temi.....SRPSKO KOSOVO
    odosmo od zadate teme daleko.Vratimo se srcu Pravoslavlja i aktuelnoj temi
    TO SAM JA !!!!

  15. #225

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    alooo ljudi!!!!Vratimo se temi.....SRPSKO KOSOVO
    odosmo od zadate teme daleko.Vratimo se srcu Pravoslavlja i aktuelnoj temi
    Bez uvrede, zasto mislis da je to srce pravoslavlja?
    Back in red!

Strana 15 od 67 PrvaPrva ... 513141516172565 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  2. Amerika - obecana zemlja ili ne?
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.08.2010, 21:05
  3. Albanija - zemlja kontrasta
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 02:35
  4. Zemlja kao jedina istina..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.08.2009, 17:34
  5. Tasmanija: zemlja egzotike i zatvora
    Autor HLEBmaster u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2006, 21:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •