Kosmet - oteta zemlja - Strana 8
Strana 8 od 67 PrvaPrva ... 6789101858 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 998
  1. #106

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Бедно је шта издајници покушавају да нам протуре. Немам проблема да их назовем издајницима, јер они то јесу, а и зато што они не презају да своје политичке противнике и неистомишљенике називају најгорим именима.

    Блог Биљане Србљановић на Бастиљи92:
    http://blog.b92.net/text/1791/IZBORI%20FAQ/
    Da li će nam izolacija lakše pasti ako umesto Tome, svetom sa svojom svitom bude krstario Tadić, dok mi sedimo izvan Šengen tvrdjave i čekamo novu mobilizaciju ?

    Meni neće.
    Госпожа Србљановић је иначе удата за француског амбасадора ако се не варам, 20-30 година старијег. Тако да баш и не седи изван Шенген тврђаве. Наравно, не спомиње да се визни режим са ЕУ ублажава, то би покварило слику како је у Србији све катастрофа.

    Po cenu višegodišnje krize, vojnog angžovanja, prekida diplomatskih odnosa sa svetom, Tadić, Koštunica i Nikolić, ne daju Kosovo.
    Не спомиње госпожа Србљановић оне који нам Косово отимају, оне који желе да нам униште државу... њој су криви Тадић, Коштуница и Николић који се томе противе.
    А добар јој је ко... па зна се, онај који се не противи уништавању Србије, Чеда.
    И то јој је главни аргумент по ком бира председника, ко је за независно Косово! Да ли ове текстове пише она или њен муж?
    Poruku je izmenio yossarian, 29.12.2007 u 14:38
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #107

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Швапско фашистичко смеће...

    Popović: Stav Austrije nije iznenađenje

    Ministar za energetiku Aleksandar Popović izjavio je danas da najava austrijskog kancelara Alfreda Guzenbauera da će njegova država "među prvima priznati nezavisnost Kosova" nije iznenađujuća, istakavši da je Beč u sličnim situacijama, uvek, na isti način, iskazivao "svoj stav prema Srbiji".

    "Izjava kancelara Guzenbauera da Austrija neće samo posmatrati, da će biti među prvim državama koje će priznati jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova za Srbiju je potpuno očekivana", kazao je Popović.

    "Uvek u istoriji", dodao je ministar, "kada je Srbija bila u sličnim prilikama, Austrija je postupala na način na koji to sada najavljuje kancelar Guzenbauer.

    Napad na Konzulat Turske u Austriji
    Blic - sreda, 2. januar 2008.
    Nepoznata lica izvršila su prošle noći napad na zgradu Generalnog konzulata Turske u Bregencu. Policija pokrajine Forarlberg traga za četvoricom mladih, koji su oko 3.15 časova bacili četiri zapaljiva predmeta na zgradu turskog konzulata.

    AUSTRIJA
    Ambasada Republike Austrije
    Kneza Sime Markovića 2, 11000 Beograd
    Tel: 011/303 19 56, 303 19 64, 328 15 98
    Fax: 011/635 606
    E-mail: Belgrad-OB@bmaa.gv.at
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #108

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    nije mi jasno to sa adresom ambasade...
    jel' rec o nekoj peticiji?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  4. #109

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    nije mi jasno to sa adresom ambasade...
    jel' rec o nekoj peticiji?
    Да, за оне који желе да протествују код амбасаде дотичне фашистичке земље која вековима уништава Србе. И данас уместо да нам се извињава као Немачка Јеврејима, опет нам прети.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #110

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да, за оне који желе да протествују код амбасаде дотичне фашистичке земље која вековима уништава Србе. И данас уместо да нам се извињава као Немачка Јеврејима, опет нам прети.
    Jel' možeš malo to da pojasniš na koji je način "Austrija vekovima uništavala Srbe?" Istoriju Srba na prostorima Austrougarske znam prilično dobro, pa mi je nekako promaklo to da su bili "uništavani"!?

  6. #111

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Jel' možeš malo to da pojasniš na koji je način "Austrija vekovima uništavala Srbe?" Istoriju Srba na prostorima Austrougarske znam prilično dobro, pa mi je nekako promaklo to da su bili "uništavani"!?
    Spomenuti gospodin bas nije upucen u istoriju nasih krajeva...
    Poruku je izmenio Lady S, 03.01.2008 u 14:49 Razlog: za sve komentare o radu moderatora obratiti se administratorima licno
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #112

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Jel' možeš malo to da pojasniš na koji je način "Austrija vekovima uništavala Srbe?" Istoriju Srba na prostorima Austrougarske znam prilično dobro, pa mi je nekako promaklo to da su bili "uništavani"!?
    Да си прочитао две странице о томе о чему тврдиш да знаш прилично, не би ме питао овакве ствари.
    Сем ако се ради о Чанковим књигама које глорификују црно-жуту фашистичку империју.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Spomenuti gospodin bas nije upucen u istoriju nasih krajeva...
    Просветлите нас својом генијалношћу.

    За писмене, пише:
    http://www.rastko.org.yu/rastko-bl/i...ja/7_16_l.html
    Poruku je izmenio yossarian, 03.01.2008 u 17:59
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #113

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Zahvaljujem se na crvenom, nadao sam se tome...

    Uprkos tome tvrdim da zaslepljenost koji predstavljate gospodine, dovelo je i vodi u daljnji corsokak ovu zemlju. Bas zato smatram sebe mnogo boljim gradjaninom ove zemlje od Vas, i tezit cu i dalje da ostvarujem svoje politicke ciljeve sredstvima koje odaberem.

    Na pobijanje Vasih stavova ne zelim trositi reci. Oni su najcesce nelogicni i naravno slepo netolerantni.
    Ukoliko imate publiku, slobodno im piskarajte i dalje.
    Ja ne pisem Vama vec svojoj publici!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #114

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zahvaljujem se na crvenom, nadao sam se tome...
    Кад волим...

    Uprkos tome tvrdim da zaslepljenost koji predstavljate gospodine, dovelo je i vodi u daljnji corsokak ovu zemlju.
    На интернету се углавном не персира.
    Не знам где си овде видео заслепљеност, у преношењу информације да Аустрија покушава да нашкоди Србији или историјске чињенице да је кроз векове била непријатељ Срба.

    Bas zato smatram sebe mnogo boljim gradjaninom ove zemlje od Vas, i tezit cu i dalje da ostvarujem svoje politicke ciljeve sredstvima koje odaberem.
    Ја себе сматрам лепшим, паметнијим и височијим, али то није тема овде.

    Na pobijanje Vasih stavova ne zelim trositi reci. Oni su najcesce nelogicni i naravno slepo netolerantni.
    Баш нису. Твоји су.
    (каква аргументација, таква и контрааргументација)

    Ukoliko imate publiku, slobodno im piskarajte i dalje.
    Ja ne pisem Vama vec svojoj publici!
    Што се публике тиче, за тебе сам Здравко Чолић.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #115

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Molim da dalje prepisku nastavite putem PP-a.
    Vratimo se na temu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #116

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Koštunica: EU mora da bira
    3. januar 2008. | 11:35 -> 14:03 | Izvor: FoNet, Beta, Tanjug
    Beograd -- EU će 28. januara morati da bira između sporazuma sa Srbijom i slanja svoje misije na Kosovo, kaže Vojislav Koštunica.

    "EU će 28. januara morati da bira da li hoće da potpiše Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju sa Srbijom ili će EU, pod pritiskom SAD, tada doneti odluku o slanju svoje civilne misije na Kosovo, kako bi započeo da se sprovodi odbačeni Ahtisarijev plan o nadziranoj nezavisnosti Kosova, odnosno o otimanju dela teritorije Srbije", navodi premijer Vojislav Koštunica, ističući da jedno isključuje drugo.

    "Ukoliko bi EU donela protivpravnu odluku o slanju svoje misije, samim time bi bio poništen i stavljen van snage parafirani Sporazum sa Srbijom", naveo je u pisanom saopštenju agencijama Beta i Tanjug predsednik Vlade Srbije.

    "Jedno isključuje drugo, tako da EU ne može 28. januara da istovremeno rasparča Srbiju i da sa takvom Srbijom potpiše Sporazum", zaključio je Koštunica.

    "Došli smo, dakle, do tačke kada EU mora da napravi izbor da li hoće celu i međunarodno priznatu Srbiju za svog partnera ili, pak, hoće da stvara kvazidržavnu tvorevinu na teritoriji Srbije", naveo je on.

    Premijer je naznačio da će, ako se EU bude opredeljivala na osnovu evropskih vrednosti i načela, doneti odluku da potpiše Sporazum sa Srbijom, priznavajući i poštujući njen teritorijalni integritet.

    "Ako se bude opredeljivala pod rastućim pritiskom SAD, doneće protivpravnu i, samim time, antievropsku odluku o slanju svoje misije", navodi premijer Srbije.

    Koštunica je naveo da je Srbija jasno rekla da hoće Sporazum sa EU, a da je sada red na EU da isto tako jasno saopšti svoju odluku: da li joj je partner cela Srbija ili šalje svoju misiju da bi napravila marionetsku tvorevinu, po Ahtisarijevom planu.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #117

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Čelnici EU su danas izjavili da se mora potpisati sporazum sa Srbijom da bi se zaokružila jedna celina stabilnosti, i ujedno da se Srbija mora pomiriti sa činjenicom da će izgubiti deo teritorije. Šta to znači, pa samo što nisu rekli na kraju: jedite g...a i ko vas j..e! Pošto oni to nisu rekli nama, a sigurno su mislili, ja ću u svoje ime to reći njima, barem da mi je lakše.
    Poruku je izmenio morrib, 10.01.2008 u 16:36 Razlog: jedno slovo
    In vinas veritas

  13. #118

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    ma nema od te rabote nish...garda cara lazara i jurish

  14. #119

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    e a da vas pitam, sta ce vam Kosovo?
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  15. #120

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    e a da vas pitam, sta ce vam Kosovo?


    Nije to bitno, bitno da ga ne daju a u stvari ga i nemaju...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 8 od 67 PrvaPrva ... 6789101858 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  2. Amerika - obecana zemlja ili ne?
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.08.2010, 21:05
  3. Albanija - zemlja kontrasta
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 02:35
  4. Zemlja kao jedina istina..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.08.2009, 17:34
  5. Tasmanija: zemlja egzotike i zatvora
    Autor HLEBmaster u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2006, 21:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •