Kosmet - oteta zemlja - Strana 64
Strana 64 od 67 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 946 do 960 od ukupno 998
  1. #946

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    OK, da rezimiram:

    Ja sam Srbomrzac zato što sam istakao da:

    1. Kosovo je proglasilo nezavisnost.
    Исто као и Придњестровље,Јужна Осетија, Абхазија, Нагорно Карабах, Сомалиленд, Западна Сахара..итд.
    Да ли то значи да се заиста ради о независним државама?

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    2. Mnoge države su priznale to proglašenje
    Исто као марионетску државу створену од Јапана-Манџукуо:

    Manchukuo - Wikipedia, the free encyclopedia

    Земље које су признавале "независност" истог:



    Наравно, све сами савезници Јапана.
    Косово са друге стране нису признале све чланице НАТО-а и ЕУ, што је занимљиво.
    Мада како је кренуло код нас пре ћемо га ми признати него те земље...

    Оне земље које су признале Косово су све од реда чланице НАТО или амерички партнери, или су попустили под притиском Америке (што говори чије је Косово заиста).

    Манџукуо, за разлику од Косова је имао армију са свим родовима, економију и инфраструктуру која је функционисала.
    И поред тога нема дилеме да се радило о Јапанској марионетској држави.

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    3. Kosovo se ponaša u skladu sa tačkom 1, tj. trudi se da ostvari kompletnu kontrolu nad celom teritorijom, i na taj način učvrsti vlast i ojača pozicije.
    4. Srbija ne bi dozvolila da neka susedna država postavlja svoje repetitore na njenoj teritoriji.
    5. Kosovo radi ono što bi i Srbija radila na svojoj teritoriji.
    Ово су потпуне глупости и небулозе.
    Могу се оспорити само једном сликом:



    Дакле онима којима сметају српски репетитори, али им не смета страна армада на тој теритирији јасно говори да је та "држава" марионета земље којој та армада припада.
    Чак је НДХ била више независна држава од Косова.

    Ако Косово нема своје оружане снаге, али има стране...шта је онда та "држава"?
    Ако за ту "државу" лобира држава која има своје војне снаге у њој, шта то говори о "независности" те државе?

    Косово је посебна држава колико су Јужна Осетија и Абхазија посебне државе, само заменити Русе са Американцима.

    Сврха Кососвке "независности" није уопште да оно буде држава, него да не буде део Србије, чиме се објашњавају те акције, које немају везе са косовским Албанцима јер они ништа не раде без консултације са газдом.

    "A new country is born-Kosova"... без знамења саме те "нове земље" (заставе Албаније,САД и ЕУ).


    Дакле Косово је тренутно ово:

    Poruku je izmenio Luctor, 27.09.2010 u 14:49

  2. #947

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat Luctor kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Косово је посебна држава колико су Јужна Осетија и Абхазија посебне државе, само заменити Русе са Американцима.

    ...
    E, ovo je jedini deo s kojim se ne slažem. Ne može se samo zameniti Ruse i Amere, jer u Južnoj Osetiji i Abhaziji živi veliki procenat Rusa, a na Kosovu i Metohiji, sem turista u Bondstilu, nema Amera.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #948

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat sunny kaže: Pogledaj poruku
    ok, da rezimiram:

    Ja sam srbomrzac zato što sam istakao da:
    Без свих ових твојих ставки, ти си Србомрзац јер ти је уопште пало на памет да правдаш овакве дивљачке и фашистичке поступке.
    Не ради се о томе да је ето "држава Косово" кренула да заводи ред на "својој" територији, мацолама, како једино и знају, већ се ради о још једној акцији у пројекту постепеног геноцида над косовским Србима. Стога то њихово индијанско проглашење независности не значи да су сад њихове фашистичке акције одједном легитимне акције једне уређене и цивилизоване државе.
    Никоме с трунком људскости не би пало на памет да тражи изговор да правда тај геноцид јер су ето у међувремену Шиптари прогласили некакву назовинезависност.

    1. Kosovo je proglasilo nezavisnost.
    2. Mnoge države su priznale to proglašenje
    3. Kosovo se ponaša u skladu sa tačkom 1, tj. Trudi se da ostvari kompletnu kontrolu nad celom teritorijom, i na taj način učvrsti vlast i ojača pozicije.
    4. Srbija ne bi dozvolila da neka susedna država postavlja svoje repetitore na njenoj teritoriji.
    5. Kosovo radi ono što bi i srbija radila na svojoj teritoriji.

    O ovim tačkama možemo da polemišemo, ali to su činjenice.

    To što mi ne priznajemo nezavisnost kosova i ne sviđa nam se stanje na terenu ne menja činjenično stanje.
    1. Косово није прогласило независност, косовски Шиптари су прогласили своју државу на Косову.
    2. Шиптаристан на Косову није члан УН, а по резолуцији 1244 УН је део Србије.
    3. То што су у паузи геноцида над Србима Шиптари прогласили свој Шиптаристан не чини тај њихов геноцид легалним ни легитимним.
    4. Србија је држава, Шиптаристан није. Репетитори које шиптарски терористи уништавају мацолама нису репетитори неке друге државе.
    5. Шиптарски терористи раде оно што терористи раде. Не можеш их поредити са државом Србијом.

    Те твоје тачке нису никакве чињенице, већ бедан и сваког презира достојан покушај да се оправда геноцид над косовским Србима.

    Део становника Косова је прогласио своју независну државу. Други део становника Косова ту државу не признаје. Први део становника Косова, који иначе већ читаву деценију држи други део у немогућим животним условима, логорима и гетима, спроводи акцију застрашивања тог другог дела, тако што их комуникационо одсеца и уништава им имовину.
    А ти си Србомрзац јер све то игноришеш и причаш причу као да је то исто као кад би фина, кулутрна и цивилизована полиција Швајцарске уклањала неки нелегално изграђени објекат.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #949

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    E, ovo je jedini deo s kojim se ne slažem. Ne može se samo zameniti Ruse i Amere, jer u Južnoj Osetiji i Abhaziji živi veliki procenat Rusa, a na Kosovu i Metohiji, sem turista u Bondstilu, nema Amera.
    Суштински си у праву, још треба додати да су те територије већ раније биле део руског царства и Совјетског Савеза, са великим историјским и културним везама са Русијом, што се у случају Косова и Америке не може рећи.
    Можда аналогија није била најбоља...

    Једина историјска црта која се провлачи између садашње историје косовских Албанаца и прошлости је што су увек били верни инструмент страних сила на овим простора против Срба, све једно да ли се ради о Отоманском царству, Трећем рајху или Америци.





    Што се више ствари мењају, то остају исте..

  5. #950

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Pustite sad "geografsku kartu i podelu sveta"
    Ajde da prvo "shvatimo" Kosovo.

    Citat Luctor kaže: Pogledaj poruku
    Дакле Косово је тренутно ово:
    Dakle
    svi se slažete da je Kosovo trenutno to?
    Otkrili ste Ameriku ... u sred Srbije
    (samo jedanaest godina vam je trebalo)

    I sa tim nemate problem?
    To je ok
    Američki generali, njihove generalije&genitalije pod dimijama albanske nezavisnosti.


    Nego.. jel' to sada znači da nije Šiptarsko, nego da je Srpsko?
    Ili znači da je Američko?

    I.. šta vi sada predlažete?
    Ili, kako cenite dalji razvoj događaja?
    ... ja znate nisam odavle.. pa bi štela da ponešto saznam.
    Hvala.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #951

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    OK, dobro, srbomrzac sam, nek vam bude.

    To, parolom ste me diskreditovali i rešili problem Kosova.

    OK, samo vi vidite ono što vam se sviđa, a ono što vam se ne sviđa, pravite se da ne postoji.

    Kosovo nije proglasilo nezavsnost.
    Nisu ih priznale mnoge zemlje
    Ne pokušavaju da izguraju sve srbijanske instisucije
    Ne trude se da formiraju sve dr
    avne institucije - policiju, vojsku, sudove, inspekcije, zakone,...
    Srbija bi dozvolila da neko sa strane bez dozvole postavlja svoje predajnike.


    I da nije Sunnyja srbomrsca, Kosovo bi bilo srpsko, albanci bi se tamo samoukinuli i oživelo bi Dušanovo carstvo.

    Ako tako nastavite, sledeći put ćete biti zatečeni kada se opet tako nešto desi,

    Secam se kada sam na nekom forumu pomenuo da UČK (OVK) postoji. Dežurni srboljupci su me ispljuvali na sličan način, da podržavam iredentu/separatiste/teroriste, da UČK ne postoji. A posle su svi oni postali eksperti za taj nepostojeći UČK. I opet se ponavlja, problem se ignoriše dok ne postane nerešiv, a onda se rešava na neogovarajući način, nesposobnost se prikriva parolama, a priznavanje istine zamenjuje pozivima na patriotizam i mitove.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  7. #952

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat sunny kaže: Pogledaj poruku
    ok, dobro, srbomrzac sam, nek vam bude.

    To, parolom ste me diskreditovali i rešili problem kosova.

    Ok, samo vi vidite ono što vam se sviđa, a ono što vam se ne sviđa, pravite se da ne postoji.

    Kosovo nije proglasilo nezavsnost.
    Nisu ih priznale mnoge zemlje
    ne pokušavaju da izguraju sve srbijanske instisucije
    ne trude se da formiraju sve dr
    avne institucije - policiju, vojsku, sudove, inspekcije, zakone,...
    Srbija bi dozvolila da neko sa strane bez dozvole postavlja svoje predajnike.

    I da nije sunnyja srbomrsca, kosovo bi bilo srpsko, albanci bi se tamo samoukinuli i oživelo bi dušanovo carstvo.

    Ako tako nastavite, sledeći put ćete biti zatečeni kada se opet tako nešto desi,

    secam se kada sam na nekom forumu pomenuo da uČk (ovk) postoji. Dežurni srboljupci su me ispljuvali na sličan način, da podržavam iredentu/separatiste/teroriste, da uČk ne postoji. A posle su svi oni postali eksperti za taj nepostojeći uČk. I opet se ponavlja, problem se ignoriše dok ne postane nerešiv, a onda se rešava na neogovarajući način, nesposobnost se prikriva parolama, a priznavanje istine zamenjuje pozivima na patriotizam i mitove.
    Причаш глупости, као ето ми не знамо шта је реалност, само ти знаш.
    Као да ми не знамо да Шиптари покушавају да ставе север Косова и енклаве под своју контролу. Не прави се луд, нико те није демантовао по том питању.
    Проблем је што ти тај акт наставка геноцида тумачиш тако како тумачиш - као да швајцарска полиција уклања неки противправно подигнути објекат. Или као да су нама Мађари или Хрвати (из Мађарске или Хрватске) подигли нешто у нашој земљи, па ми реаговали.
    Не знам одакле ти уопште потреба да правдаш овакве будалаштине. И стога она квалификација с почетка.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #953

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Zato što ja nisam pravdao te postupke, nisam komentarisao da li imaju pravo na samoopredeljenje, otcepljenje, da li su država ili nisu,...

    Konstatovao sam da se ponašaju onako kako bi se ponašala svaka država po pitanju nelegalnih telekomunikacionih mreža.

    A oni tako sebe vide, svidelo se ta nama ili ne, imali prava ili ne, a ako to ne shvatimo, već se burimo, uvek ćemo biti iznenađeni.

    Gledaj iz našeg ugla i nećeš razumeti.
    Gledaj iz njihovog i biće ti logično.

    Granica, pasoši, carina, licence, porezi,...
    Uskoro i služenje vojnog roka.
    Nostrifikacija diploma.
    Nastavi spisak sam.

    A Tadić može, što se njih tiče, da igra lambadu, to je unutrašnja stvar susedne države.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  9. #954

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat sunny kaže: Pogledaj poruku
    zato što ja nisam pravdao te postupke, nisam komentarisao da li imaju pravo na samoopredeljenje, otcepljenje, da li su država ili nisu,...

    Konstatovao sam da se ponašaju onako kako bi se ponašala svaka država po pitanju nelegalnih telekomunikacionih mreža.

    A oni tako sebe vide, svidelo se ta nama ili ne, imali prava ili ne, a ako to ne shvatimo, već se burimo, uvek ćemo biti iznenađeni.

    Gledaj iz našeg ugla i nećeš razumeti.
    Gledaj iz njihovog i biće ti logično.

    Granica, pasoši, carina, licence, porezi,...
    Uskoro i služenje vojnog roka.
    Nostrifikacija diploma.
    Nastavi spisak sam.

    A tadić može, što se njih tiče, da igra lambadu, to je unutrašnja stvar susedne države.
    Они нису као свака држава, они нису Швајцарска, и они то знају. Они имају проблем са српском заједницом која се не слаже с њима. То питање могу да решавају преговорима или силом и злочинима, као што су до сада решавали. Они су изабрали да проблем решавају силом, без договора, уништавањем имовине... да намећу тој другој заједници своју "државу". Да стварају услове за које знају да ће тој другој заједници бити немогући за живот.
    По пети пут: они се не понашају као било која друга држава, они настављају своју геноцидну политику, за коју проглашење независности није и не може да буде оправдање.

    Нема ту гледања из углова. Они покушавају своју идеју о будућости Косова, своју самопроглашену државу, да наметну другим заједницама на Косову. И ту нема углова, нема тачке гледишта.

    Они нису држава као свака друга, и ти то добро знаш, и они то добро знају. Они уопште нису држава.

    Гледање ствари "из њиховог угла" није ништа друго него прихватање изговора за њихово насиље. Ти их тражиш и прихваташ. Зато си Србомрзац.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #955

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Гледање ствари "из њиховог угла" није ништа друго него прихватање изговора за њихово насиље. Ти их тражиш и прихваташ. Зато си Србомрзац.
    Aha, zato i prolazimo tako kako prolazimo.
    Mi smo najpametniji, najpošteniji, najbolji, najvredniji, najiskreniji, najškolovaniji,...
    Mi imamo najbolju vojsku, najbolju policiju, najjače prijatelje.
    I svi shvate da smo bili u pravu kada bude kasno.

    A ostali postižu ciljeve.

    A mi to ne razumemo jer ne želimo da razumemo.

    Za slovence smo govorili da će bečki konjušari pocrkati od gladi bez nas.
    Za hrvate da će se raspasti i da ćemo ući u Zagreb.
    Za Bosnu da je naše 72%, ako se velikodušno odreknemo nekih naših teritorija.
    Za makedoniju da će ih pojesti Albanci.
    Za Crnogorce da ne postoje, da su izmišljeni i da više od pola Crne Gore čine Srbi.

    Sve najbolje znamo i uvek popušimo.

    Zbog arogancije, nerazumevanja, nadmenosti, osionosti, laganja i prikrivanja.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  11. #956

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat sunny kaže: Pogledaj poruku
    aha, zato i prolazimo tako kako prolazimo.
    Зато што не прихватамо да размишљамо у стилу "како би Џек Трбосек тумачио своја дела", зато пролазимо тако како пролазимо?
    Зато што не тумачимо још један у низу потеза који има за циљ малтретирање људи који се држе у гетима годинама као нормалан потез који би повукла и полиција Швајцарске, пролазимо тако како пролазимо?
    Стварно не видим узрочно-последичну везу. Ако нађемо оправдања за геноцидне акте, онда ћемо боље да пролазимо?

    mi smo najpametniji, najpošteniji, najbolji, najvredniji, najiskreniji, najškolovaniji,...
    Mi imamo najbolju vojsku, najbolju policiju, najjače prijatelje.
    I svi shvate da smo bili u pravu kada bude kasno.

    A ostali postižu ciljeve.

    A mi to ne razumemo jer ne želimo da razumemo.
    Који је теби куа? Просипаш демагогију као да си из Чанкове странке. Какве везе све ово што причаш има с тим што се косовски Шиптари труде да што више загорчају живот својим комшијама Србима не би ли их коначно уништили и протерали?

    za slovence smo govorili da će bečki konjušari pocrkati od gladi bez nas.
    Za hrvate da će se raspasti i da ćemo ući u zagreb.
    Za bosnu da je naše 72%, ako se velikodušno odreknemo nekih naših teritorija.
    Za makedoniju da će ih pojesti albanci.
    Za crnogorce da ne postoje, da su izmišljeni i da više od pola crne gore čine srbi.

    Sve najbolje znamo i uvek popušimo.

    Zbog arogancije, nerazumevanja, nadmenosti, osionosti, laganja i prikrivanja.
    Прво, тврдње су ти логички неконзистентне.
    Ако "ми" тврдимо да не постоји некаква црногорска нација и да су то уствари Срби, какве то везе има с тим како пролазимо? Јел то значи да та тврдња није тачна или да смо ми лоше прошли јер не признајемо да су Црногорци Црвени Хрвати?

    Ко је то арогантан, не разуме, надмен је, осион, лаже и прикрива? Сви ми Срби? Сви ми становници Србије?
    Хоћеш да кажеш да је Америка дошла и казнила зле Србе зато што су били лажљиви, маца мала?

    И, какве везе сва ова твоја Чанковска демагогија има с им што се косовски Шиптари труде да што више загорчају живот својим комшијама Србима не би ли их коначно уништили и протерали? Скрећеш тему намерно?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #957

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Ajde još jednom.

    Po tebi, kad se hvata Džek Trbosek junak je policajac koji trči naokolo i kuka nad zločinom, plače i izigrava Kalimera.
    Sa druge strane, ona koji pokuša da shvati kako Trbosek razmišlja, predvidi sleeći potez i preduhitri ga, taj je njegov saradnik, jer, eto, on pokušava da nađe opravdanje.

    Pošto smo obojica na svojim pozicijama i nećemo se pomeriti odatle, dalja diskusija je jalova i ne vidim smisao da maltretiramo ostale članove foruma. Isto tako, postovi su se sveli na to da me lično napadaš, a ne problematiku o koja je tema.
    Zato neću dalje odgovarati na tvoje komentare i uvrede po ovom pitanju.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  13. #958

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Veću budalaštinu i glupost od ovoga.. odavno ne videh

    pogledajte sami KLIK

    Obratiti pažnju na kolektivni smeh..???
    i na Goranovo BogomDanovićevo zahvaljivanje...??? valjda za sleganje ramenima

    A baš šteta velika što nema snimka sa Dačičevim kliberenjem, treptanjem i crvenjenjem,
    da bar steknemo kompletni utisak, na koji se to način država "bori" za Kosovo... i koliko žestoko.

    žeStoko bReee.. ne radi se to tako.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #959

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat sunny kaže: Pogledaj poruku
    ajde još jednom.

    Po tebi, kad se hvata džek trbosek junak je policajac koji trči naokolo i kuka nad zločinom, plače i izigrava kalimera.
    Sa druge strane, ona koji pokuša da shvati kako trbosek razmišlja, predvidi sleeći potez i preduhitri ga, taj je njegov saradnik, jer, eto, on pokušava da nađe opravdanje.
    Уопште није тако "по мени".
    Ти и ја нисмо полицајци, ти и ја смо посматрачи.
    Ја сам посматрач који каже: Тип је луд и убија жене.
    Ти си посматрач који каже: Он мисли да чисти град, да чини хвале добро дело. Он мисли да само слуша унутрашње гласове који му говоре шта треба да уради. Да у нашем комшилуку има штетних појава, и ми бисмо их искорењивали.
    Онда ја кажем: То његово зло и лудило не оправдава то што ради.
    А ти кажеш: Никад ми нећемо на зелену грану ако добро не схватимо Џека... и тако.

    pošto smo obojica na svojim pozicijama i nećemo se pomeriti odatle, dalja diskusija je jalova i ne vidim smisao da maltretiramo ostale članove foruma. Isto tako, postovi su se sveli na to da me lično napadaš, a ne problematiku o koja je tema.
    Zato neću dalje odgovarati na tvoje komentare i uvrede po ovom pitanju.
    Тако је, ја сам причу о још једном малтретирању људи на Косову окренуо на причу о Кулину Бану.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #960

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    E, ovo je jedini deo s kojim se ne slažem. Ne može se samo zameniti Ruse i Amere, jer u Južnoj Osetiji i Abhaziji živi veliki procenat Rusa, a na Kosovu i Metohiji, sem turista u Bondstilu, nema Amera.
    Ne slazem se ni ja.
    Znaci ako se postuje medjunarodno pravo onda arsini moraju biti jednaki za sve.
    Rusi su uradili isto ono sto su uradili i Amerikanci.
    Prekrsili su medjunarodno pravo i stoga bi ih trebalo osuditi posebno zato jer se mi sami pozivamo na postovanje medjunarodnog prava ,
    nepromenjivosti medjunarodno priznatih granica.
    Znaci , nista gledanje kroz prste "braci : nista pristrasnost.
    Za jedne je to opravdano a za druge ne.
    Amerikanci su uradili isto sto i rusi, a posebno nema logike i smisla
    traziti opravdanje u tome jer u Juznoj Osetiji i Abhaziji zivi veliki broj Rusa.
    Po toj logici i Nemci bi mogli uzeti Alzas , jer zaboga , tamo je ogroman procenat Nemaca,
    Ili Austrijanci Juzni Tirol ...i tako do u nedogled.
    A sta reci za naprimer Albaniju kada je u pitanju Kosovo.?
    To svakako ne bi bilo lepo i bilo bi krsenje medjunarodnog prava , zar ne ?
    Tako da ovo opravdanje sto su rusi ucinili jer ih ima veliki broj u susednoj drzavi
    nije nikako u nasem interesu pre svega zbog Kosova,
    a za koje se tako zdusno zalazemo da ostane u nasim , medjunarodno priznatim granicama.
    Treba gledati svoj interes. a opravdavati ruse iz "navijackih " razloga je neprimereno.
    Uostalom , ima li slicnosti izmedju nas i Gruzije ?
    Ima.
    A jedina razlika je mozda geografski polozaj.
    Srecom.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 64 od 67 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  2. Amerika - obecana zemlja ili ne?
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.08.2010, 21:05
  3. Albanija - zemlja kontrasta
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.09.2009, 02:35
  4. Zemlja kao jedina istina..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.08.2009, 17:34
  5. Tasmanija: zemlja egzotike i zatvora
    Autor HLEBmaster u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2006, 21:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •