Offtopic: Boris vs. Toma
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 115
  1. #1

    Offtopic: Boris vs. Toma

    Putuj Evropo, nemoj više čekati na nas...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    popizdela sam.Nacisto.Zeludac me zaboleo .Kako cu da izdrzim sledecih pet godina jebemti!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Vrlo pesimistične misli mi se vrte...

    ovo je ponižavajuće,degradirajuće i vidim da se vraćamo u rikverc....

    nema ništa od nas....

    ugasila sam tv da ne bih bacila peglu...

  4. #4

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Putuj Evropo, nemoj više čekati na nas...
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    popizdela sam.Nacisto.Zeludac me zaboleo .Kako cu da izdrzim sledecih pet godina jebemti!
    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo pesimistične misli mi se vrte...

    ovo je ponižavajuće,degradirajuće i vidim da se vraćamo u rikverc....

    nema ništa od nas....

    ugasila sam tv da ne bih bacila peglu...
    Sada mi je mnogo jasnije zašto su vekovima muškarci držali žene podalje od politike !
    Uvek im važnije kako muškarac koji vodi izgleda nego koliko je sposoban i spreman da položi račune za svoje postupke .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    A ja se od jutros pitam...koja lova je u opticaju...koliko nula se vrti po računima...kad demokrate plaćaju ljudima po dve, tri hiljade dindži, dele pakete suHomesnatih proizvoda i ko zna šta još...da bi kupili glasove..?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #6

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Razmišljam o tome na koju foru je Van Rompej znao već u 17h ko je preCednik Srbije...



  7. #7

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    @ Sivi


    postoji citava nauka ,fiziognomija,ili tako nekako,o tome kako se na licu ocitava mentalitet..
    ono sto vidim kod StisnoUstog mi se ne dopada....ama ich...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo pesimistične misli mi se vrte...

    ovo je ponižavajuće,degradirajuće i vidim da se vraćamo u rikverc....

    nema ništa od nas....

    ugasila sam tv da ne bih bacila peglu...
    ...
    Jbt...pa zar ne bi "vraćanje u rikverc" bilo baš to dati glas onome koji nas dovede dovde?
    Zar nije baš taj dobio prethodne izbore na "distanciranju od devedesetih" pa sastavio vladu sa vinovnicima istih?
    Ili...zar nije isti lik birao figuru za premijera da bi sam vladao (kao Milošević)?
    Po meni...rikverc bi upravo bio glas za "status qvo", pošto je većini građana jasno da žive lošije nego pre.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #9

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Evo ja sam se baš nešto zamislila,pa razmišljam o matrijarhatu,nismo ni trebale da pustimo muškarce da se toliko raspuste,možda neke što su baš,baš lepi.A ovi što su ružni oni su i piglu.

    Eeee majko Geo.....

  10. #10

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Sivi


    postoji citava nauka ,fiziognomija,ili tako nekako,o tome kako se na licu ocitava mentalitet..
    ono sto vidim kod StisnoUstog mi se ne dopada....ama ich...
    Mda...ja sam i napisao (citirajući 3 žene) najverovatniji razlog odlučivanja .
    Drugo...zašto bih potezao fiziognomiju kada odlučujem o postignutim rezultatima, datim obećanjima, saldu postignutog, stepenu partijatizacije svih pora društva, stepenu demokratije gde ni gradonačelnika sada ne mogu da biram imenom i prezimenom?
    Vidi...Napoleon je bio patuljak, ali je znao da od posrnule Francuske napravi vojnu silu, i da ne nabrajam.
    Važnije mi je da taj neko (ko vodi zemlju) bude odgovoran i da drži reč.
    Naime, taj zbog koga si "loše" je odmah održao reč...i više nije predsednik stranke (čak i Milošević je morao makar da "zamrzne" svoj status vođe SPSa), dok manekenu nije na pamet padalo da poštuje Ustav ( a vodi se da je prvi čovek države).
    Kakvu pravdu i doslednost onda da očekujem od njega kada je još 2003-4 obećavao rešavanje silnih afera (Bodrum; Kolesar ..etc) a ni dan danas one nisu rešene?
    Misao koja mi se vrti je...da svakoga u ovoj zemlji napravimo odgovornim za svoja dela .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Neki ljudi imaju kratku pamet, pa slave i likuju dok nas i dalje muči gađenje, užasnutost, bes...
    Doslednost Pobednika se da proveriti. Puno je pričao poslednjih 20 godina. I mnogo je menjao stavove i obećanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    U kom pravcu misli usmeriti sad?
    Ah,ti muškarci...vazda polemike oko njih.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #13

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koja li je "kraća pamet" (ili slabije sećanje...kako ja to preveDoh):
    - Onih koji se ne sećaju 8 godina predsednikovanja i svog statusa (maltene do juče) ili
    - Onih koji se sećaju da je drugi kandidat UVEK, još u toku večeri, znao da čestita na pobedi "žutima" ili ex predsedniku?
    Iskreno..da sebe neko zove demokratom a da krši bilo kakve demokratske tekovine koje su čak preživele i čuvenog Slobu..to mi nikako ne ide u glavu.
    Ko se dobro seća..jako lako može povući paralelu između Slobe i Borisa...i videti da je čuvena engleska fraza: "Kralj je mrtav, živeo kralj" toliko primenljiva na mnoga događanja ovde ( u političkom svetu).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #14

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Eto ga ..kako zbori,biće da opet nije...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #15

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    @ Sivi


    postoji citava nauka ,fiziognomija,ili tako nekako,o tome kako se na licu ocitava mentalitet..
    ono sto vidim kod StisnoUstog mi se ne dopada....ama ich...
    Mda...ja sam i napisao (citirajući 3 žene) najverovatniji razlog odlučivanja .
    Drugo...zašto bih potezao fiziognomiju kada odlučujem o postignutim rezultatima, datim obećanjima, saldu postignutog, stepenu partijatizacije svih pora društva, stepenu demokratije gde ni gradonačelnika sada ne mogu da biram imenom i prezimenom?
    Vidi...Napoleon je bio patuljak, ali je znao da od posrnule Francuske napravi vojnu silu, i da ne nabrajam.
    Važnije mi je da taj neko (ko vodi zemlju) bude odgovoran i da drži reč.
    Naime, taj zbog koga si "loše" je odmah održao reč...i više nije predsednik stranke (čak i Milošević je morao makar da "zamrzne" svoj status vođe SPSa), dok manekenu nije na pamet padalo da poštuje Ustav ( a vodi se da je prvi čovek države).
    Kakvu pravdu i doslednost onda da očekujem od njega kada je još 2003-4 obećavao rešavanje silnih afera (Bodrum; Kolesar ..etc) a ni dan danas one nisu rešene?
    Misao koja mi se vrti je...da svakoga u ovoj zemlji napravimo odgovornim za svoja dela .

    sva sreca te Tomini imaju kadar,znanje,rec...a i ne zaposljavaju preko veze....evo,na primer,Zemun je postao Menhetn za vreme njihove vlasti...
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Offtopic: o lajkovima i tumacenju istih
    Autor Sivi u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 22.08.2017, 21:56
  2. Boris Novkovic
    Autor Pinky993 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 05.10.2014, 20:16
  3. Boris Beker za B92
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.09.2011, 13:13
  4. Neverni Toma... ili...
    Autor SansRomantic u forumu Filozofija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2009, 04:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •